صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عاشق دختری شدم اما ...

علاقه
    یادگیری | برنامه نویسی | نوازندگی ...
    نوشته
    32
    حضور
    2 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    143

عاشق دختری شدم اما ...

سلام .

من پسریم که حدود یک ساله که به بلوغ رسیدم .

تو این یکسال منم یه نوجوانی بودم مثل بقیه نوجوونا . نیاز جنسی داشتم . گاهی اوقات نیاز جنسیم رو با راهکارهای خدایی فروکش میکردم گاهی اوقات هم گناه . البته بعدش توبه میکردم .

تو این یکسال شاید احساسم نسبت به بعضی از خانم های فامیل شاید زشت و کریه و حتی نگاهی آلوده به شهوت بود . این ها طبیعی بود دست خودم نبود .

تو کل این یکسال بلوغ من مزه ی نیاز جنسی رو چشیده بودم اما هیچ وقت مزه ی عشق رو نچشیده بودم .

تا اینکه مادربزرگم 20 روز پیش فوت کرد . رفتم تو مراسم ختمش شرکت کردم . روز اول خیلی عادی تو مراسم تشیع شرکت کردم .

اما روز بعد دیگه هدفم از شرکت تو مراسم ختم سوم و هفتم و ... مادربزرگم نبود . هدفم یه دختری بود که بهش دل بسته بودم .

و یقین دارم این هوس بازی نیست ... عشـــــقه . من بین عشق و هوس بازی تمایز قائلم . اولین باری که مزه ی عشق رو چشیدم همین بار بود .

و در این باره هیچ تردیدی ندارم که احساسم نسبت به اون دختر فقط یک عشق پاکه . من به جرئت میتونم بگم حتی یه بارم فکر روابط نا مشروع و شهوت رانی رو نسبت به اون دختر نکردم . و حتی یه بارم با نگاه به اون تحریک نشدم .

بعد از مراسم هفتم تا الان فراغش بیچارم کرده . شبا از شدت غصه تا سحر بیدار میمونم و تو فکرم که چکار کنم با این عشق ؟

اونا که یه عمره بندگی خدا رو کردن اونایی که عاشق حسین ان و عاشق اهل بیتشونن ، بهتر منو درک میکنن چون مزه ی عشق رو چشیدن . عاشقیو میشناسن .

دخترای زیادی تو خیابونن که قیمتشون فقط و فقط هوس بازیه . نه چیز دیگه . اما من احساسم نسبت به اون دختر فقط و فقط عشقه ... .

شاید مسخره به نظر بیاد که یهویی و یک دفعه ای تو مراسم ختم مادربزرگم عاشق بشم . اما عشق اما و اگر نداره . بخواد کارشو بکنه ، میکنه .

اونایی که عاشق حسینن عشق منو درک میکنن و اوناییم که منتظر مهدی (عج) هستن انتظار منو تا مراسم چهلم درک میکنن که من دوباره اونو ببینم .

تازه نشونه ی دیگه ای که مطمئن باشید عشق من پاکه اینه که من اومدم اینجا تاپیک زدم ... .

حالا اومدم بگم که با شرایط موجود من با این عشق چیکار کنم . بیخیالش شم و خودمو با این انتظار نابود کنم ؟ یا بهش بگم ؟ یا ازش شماره تلفنشو بگیرم ؟

این که میگم شمارشو بگیرم واسه اینه که حرفای دلم و احساسم رو نسبت به اون بهش اس ام اس کنم حداقل نهایت بی تابیمو درک کنه و برای ازدواج درنگ کنه شاید سرنوشت ما رو برا هم قبول کرد .

البته چند بار سعی کردم شماره بدم . مثلا تو گوشیم مینوشتم شمارمو بعد میرفتم بیرون که اون گوشیمو برداره و شمارمو ببینه اما چنین کاری نکرد . یا کاغذ میذاشتم روی میز و میرفتم اما بر نمیداشت .

این نشون میده که اون دختر بی بند و باری نیست . جاده ی عشق و من و اون دو طرفه است . البته شدتش رو نمیدونم اما در این حد میدونم که نگاهاش بعضی موقع ها که هواسم نیست خالی از محبت و ابراز علاقه نیست .

منظورم از شرایط موجود سن کم من و اونه ( فک میکنم اون یه مقدار کمی از من بزرگتر باشه شایدم هم سن باشیم ولی اختلاف خیلی کمه ) .

دیگه اینکه یه مقدار اعتقاداتش شاید کم باشه . ( چون بی دلیل روزه نمیگیره . )

شاید من تا اینو گفتم نظرتون عوض بشه . اما مطمئن باشید من اگه به عشم برسم رو اعتقاداتش کار میکنم .

امــــــــــــــــــــا ...

دیشب انقدر تو فکرش بودم که تا نزدیکای سحر بیدار بودم اما وقتی خوابم گرفت . یه خوابی مرتبط با همین دختر خانوم دیدم که این بود :

من داشتم بهش سجده میکردم . وقتی رفتم تو اینترنت دیدم که نوشته اگه در خواب به خدا سجده کردی عاقبت ، خوبه اما اگه به غیر خدا سجده کردی خوار و ذلیل میشی .

و الان من نگران از این خوابی که دیدم و با نهایت غمگینی این تاپیک رو باز کردم ... امیدوارم پاسخگوی محترم منو درک کنن .

2. صلوات ها 14

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58346

با نام و یاد دوست

عاشق دختری شدم اما ...

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 9

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

بسمه تعالی
    با تقدیم سلام و تحیت و نیز عرض خوش آمد محضر جنابعالی
    ضمن عرض تسلیت مادر بزرگ، به نوبه خود شرایط شما را درک می کنم و برای شما موفقیت، پیشرفت و آرامش را مسئلت می کنم.

البته عاشق شدن، موضوع عجیب و تازه ای نیست و معمولا همه افراد در دوره نوجوانی کم و بیش ( البته با متعلقات متفاوت ) آن را تجربه می کنند اما رفته رفته و از و از این جهت که هیجانات دوره نوجوانی ناپایدار است، این ویژگی نیز جز در مواردی خاص، رنگ می بازد.
    از باب تجارب فراوان، شما تاز مانی عاشق وی هستید که در دسترسی به وی محدودیت داشته باشید اما با وصال و رسیدن به وی، چیزهای فراوانی است که رنگ می بازد. به هر حال با شرایط و موقعیتی که هر دوی شما در آن قرار دارید بهتر این است که از عمق دادن به این رابطه و علاقه اجتناب کنید، این مسیر سخت است اما هم لازم است و هم شدنی.
    آینده چنین ارتباط و علاقه ای چندان روشن نیست زیزا؛
    _ ممکن است این علاقه یکطرفه باشد
    _ ممکن است دو طرفه باشد اما ناپایدار و در آینده طرفین یا یکی از آنها به دلائل مختلف مسیر دیگری برای زندگی خود انتخاب کند!
    _ ممکن است دو طرفه و پایدار باشد اما به خاطر عوامل محیطی و انسانی رسیدن شما به همدیگر امکان پذیر نباشد
    و...
    بر این اساس و به منظور جلوگیری از اسیبهای احتمالی لازم است از هر نوع ارتباطی اعم از پیامکی، تلفنی و بویژه حضوری با وی اجتناب کنید و ذهن و وقت خود را به امور متنوع و جدیدی مشغول کنید تا اگر با گذشت زمان همچنان چنین علاقه ای وجود داشت، بدون هزینه و آسیب بتوانید از وی خواستگاری کنید!
    دوست عزیز صحبت روی عشق پاک و ناپاک نیست بلکه صحبت ناظر به هزینه ها و آسیبهای جدی است که ممکن است بر سلامت روان و پیشرفت شما تاثیر منفی داشته باشد.

در پناه خدای متعال موفق باشید

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین
    عاشق دختری شدم اما ...
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 22

نوشته
    2,615
    حضور
    71 روز 9 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    218
    صلوات
    6004

نقل قول نوشته اصلی توسط چشم به راه او نمایش پست ها
    حالا اومدم بگم که با شرایط موجود من با این عشق چیکار کنم . بیخیالش شم و خودمو با این انتظار نابود کنم ؟ یا بهش بگم ؟ یا ازش شماره تلفنشو بگیرم ؟
    سلام علیکم
    جناب امیدوار گفتن ولی منم برای تایید حرف ایشون بگم :
    من دخترم و به عنوان یک دختر دارم این مطالب رو به شما میگم ،‌
    این کاری که شما کردی منظورم همون شماره گذاشتن و اینا ،‌طبیعی هست و تو سن شما این کارا زیاد دیده میشه.
    اما برادر عزیز ، دیگه از این کارا نکن ، نه بهش شماره بده ،‌نه به خودش بگو ، این کارا فایده نداره ،
    بشین واسش دعا کن ،‌با خدا حرف بزن ،‌بهترین کاره ممکن هست.
    یه کم واقع بینانه نگاه کن به ماجرا ، اگر این بنده خدا نیمه گمشده شما هم باشه به موقش بهم میرسین.
    ان شاءالله خدا کمکتون میکنه.

9. صلوات ها 16

علاقه
    موتور سنگین-ارتش
    نوشته
    436
    حضور
    11 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    2
    گالری
    27
    صلوات
    1492

سلام.دوست عزیز من نمیخوام بگم عشق بده یا خوب.
    ولی یکم فکر کن به کاری که قراره بشه؟
    عشق اخرش چی؟به کجا میخوای برسی؟ازدواج؟
    بت میگم نمیرسی
    اگرم برسی مطمئن باش طلاق.
    گول این چیزارو نخور اینا دام های شیطانه.
    میگی عشقت پاکه؟
    میدونی پاک یعنی چی؟
    من پاک و اینطور معنی میکنم: پاک یعنی چیزی که از گناه دوره.
    خب اگه معنی من و با عشق خودت بخوای مقایسه کنی بنظر من عشقت پاک نیست.چون عشق قبل از ازدواج بنظر من وجود نداره.
    همش شهوته در قالب عشق بروز میکنه.
    تازه همین احساس پاکی که میگی مطمئن باش تورو از خدا دور میکنه چون داری نافرمونی خدارو انجام میدی.داداش گلم یمدتی صبر کن خودت و مشغول کن.
    فقط برادرانه بهت میگم تو این چاه به ظاهر زیبا نیفت.

یه چیز از طرف قران بهت بگم:
    تو سوره نور ایه 25 خدا میگه :
    زنان بدکار و ناپاک شایسته مردانی بدین وصفند و مردان زشتکار و ناپاک نیز شایسته زنانی بدین وصفند و....

خب این یعنی چی؟
    یعنی از هر دست بدی از همون میگیری

خلاصه داش هرجور الان باشی زنتم همون میشه اگه توبه نکنی.
    اگه دوست داری زنت قبل از تو با کسی بوده باشه و غیرتت اجازه میده برو هرکاری دوست داری بکن.
    یا علی

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹ در ساعت ۱۵:۲۴
    شبهای درازِ بی عبادت چه کنم؟
    قلبم به گناه کرده عادت چه کنم؟
    گویند کریم است و گنه میبخشد
    گیرم که ببخشید،ز خجالت چه کنم؟

11. صلوات ها 6

نوشته
    16
    حضور
    9 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق فقط پسر فاطمه نمایش پست ها
    زنان بدکار و ناپاک شایسته مردانی بدین وصفند و مردان زشتکار و ناپاک نیز شایسته زنانی بدین وصفند و....

خب این یعنی چی؟
    بذار واضح تر بگم.من و تو تو وجودمون یه حسی هست بنام غیرت یعنی دوست نداریم زنمون قبل ما با کسی بوده باشه.
    البته این غیرتی که گفتم تو وجود مرد ها است نه بچه سووسلای امروز.
    یارو قشنگ میگفت:
    مردی و مردانگی هیچ ربطی به هم ندارند گول شباهت ظاهری کلمات را نخورید.
    اگه دوست داری زنت قبل از تو با کسی بوده باشه و غیرتت اجازه میده برو هرکاری دوست داری بکن.
    یا علی
    سلام دوست من
    من هم در مجموع با شما موافقم
    اما فکر میکنم که به صرف عاشق شدن و...مرد و زن ناپاک نمیشن که این ایه شریفه در قبال اونها صادق باشه.
    در ضمن کی گفته عاشق شدن یا علاقه به نامحرم گناهه؟ که حالا شما می فرمایید ایشون باید توبه کنن؟ توبه از علاقه؟ علاقه مگه اختیاریه؟ چیزی که اختیاری نیست گناه هم نیست. پس توبه معنا نداره!!!
    البه تو این زمینه باید کارشناسان سایت نظر بدن
    نه من و شما

یا علی
    يا رب نظر تو برنگردد

13. صلوات ها 5

نوشته
    1
    حضور
    19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

من نیز موافق نظر دوستان هستم.
    دوست عزیز، به این آیه اگر ایمان قلبی داشته باشی بهت قول میدم هرگز پشیمان نخواهی شد ( از خدا بخواه خودش بهترین سرانجام را برات رقم بزنه)
    "ان تنصرو الله ینصر کم و یثبت اقدامکم"

15. صلوات ها 4

علاقه
    موتور سنگین-ارتش
    نوشته
    436
    حضور
    11 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    2
    گالری
    27
    صلوات
    1492

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان سعادت نمایش پست ها
    سلام دوست من
    من هم در مجموع با شما موافقم
    اما فکر میکنم که به صرف عاشق شدن و...مرد و زن ناپاک نمیشن که این ایه شریفه در قبال اونها صادق باشه.
    در ضمن کی گفته عاشق شدن یا علاقه به نامحرم گناهه؟ که حالا شما می فرمایید ایشون باید توبه کنن؟ توبه از علاقه؟ علاقه مگه اختیاریه؟ چیزی که اختیاری نیست گناه هم نیست. پس توبه معنا نداره!!!
    البه تو این زمینه باید کارشناسان سایت نظر بدن نه من و شما

یا علی
    داش گلم شرمنده اگه جسارت شد.
    ببین علاقه گناه نیست.
    عشقم گناه نیست.
    ولی اگه علاقه مند بشی کم کم میری تو فکر طرف و نمیتونی ازش دور شی اگه دوستی باشه که بدتره.
    اگه دوستی بوجود بیاد مطمئن باش منشا گناه میشه.

شبهای درازِ بی عبادت چه کنم؟
    قلبم به گناه کرده عادت چه کنم؟
    گویند کریم است و گنه میبخشد
    گیرم که ببخشید،ز خجالت چه کنم؟

17. صلوات ها 6

علاقه
    مطالعه در مورد دين اسلام
    نوشته
    300
    حضور
    10 روز 5 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1387

من تجربه اي نداشتم ولي رك بگم سن شما تو مرحله اي هستش كه كمي هيجانات غلبه دارن بهتون ، الان هر چي ما بگيم متوجه نميشيد چون اين حد سن رو نگذرونديد ببخشيد نميخوام به علاقتون توهين كنم اين حق شماست ولي واژه عشق خيلي تقدس داره نبايد براي هر حسي اسم عشق بذاريم عشق رو ميشه رو احساسات زن و شوهري كه بعد سي جهل سال هنوز حرمت هم رو حفظ ميكنن و به هم محبت ميكنن گذاشت هر حسي اسمش عشق نيست داداش ، اينها هيجانات فكري و جسمي هست كه كاملا هم تو يه سني طبيعي هست شايد يه علتش چهره زيباي اون دختر باشه ، يا حس تنهايي خودتون خلاصه من تو تجربه نصف و نيمه خودم فهميدم براي رسيدن به عشق حقيقي بايد سألها تلاش كرد نه به صرف يك نكاه!!!!!

19. صلوات ها 10

علاقه
    ❤خدا و ائمه تنها کسایین که دارم❤
    نوشته
    734
    حضور
    36 روز 9 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2995

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق فقط پسر فاطمه نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز من نمیخوام بگم عشق بده یا خوب.
    ولی یکم فکر کن به کاری که قراره بشه؟
    عشق اخرش چی؟به کجا میخوای برسی؟ازدواج؟
    بت میگم نمیرسی
    اگرم برسی مطمئن باش طلاق.
    گول این چیزارو نخور اینا دام های شیطانه.
    میگی عشقت پاکه؟
    میدونی پاک یعنی چی؟
    من پاک و اینطور معنی میکنم: پاک یعنی چیزی که از گناه دوره.
    خب اگه معنی من و با عشق خودت بخوای مقایسه کنی بنظر من عشقت پاک نیست.چون عشق قبل از ازدواج بنظر من وجود نداره.
    همش شهوته در قالب عشق بروز میکنه.
    تازه همین احساس پاکی که میگی مطمئن باش تورو از خدا دور میکنه چون داری نافرمونی خدارو انجام میدی.داداش گلم یمدتی صبر کن خودت و مشغول کن.
    فقط برادرانه بهت میگم تو این چاه به ظاهر زیبا نیفت.

خب این یعنی چی؟
    بذار واضح تر بگم.من و تو تو وجودمون یه حسی هست بنام غیرت یعنی دوست نداریم زنمون قبل ما با کسی بوده باشه.
    البته این غیرتی که گفتم تو وجود مرد ها است نه بچه سووسلای امروز.
    یارو قشنگ میگفت:
    مردی و مردانگی هیچ ربطی به هم ندارند گول شباهت ظاهری کلمات را نخورید.
    یا علی
    حرفاتون صحیحه ولی من فک می کنم شما یکم تند رفتید درسته که نیت وسیله رو توجیح نمی کنه ولی ممکنه هر آدمی پاش بلغزه ، منم لغزیدم ولی الان توبه کردم ولی نه از عاشق شدنم،
    از رابطم درسته که هیچوقت اسمش رو دوستی نذاشتم ولی از نظر بقیه هیچ فرقی نمی کنه که نظر من چیه همه به هر رابطه ای می گن دوستی

این دوستمونم ان شاء الله فقط از خدا کمک می خواد و تویه این راه نمی افته

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری