ترس از جن ...

تب‌های اولیه

19 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ترس از جن ...

با نام و یاد دوست

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا به درخواست ایشان و با توجه به اهمیت موضوع ، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

با عرض سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم اما تا حالا خجالت می‌کشیدم سوالمو از کسی بپرسم،و یا اعتماد نمیکردم،یا شایدم اصلن میترسیدم بپرسم،
ولی الان دلو ب دریا زدم و اومدم راهنمایی بخوام ازتون
راستش من حدود دو ماه پیش بطور اتفاقی با یه مطلب تو اینترنت مواجه شدم
اونم این بود : حرکت اجسام با ذهن!خیلی کنجکاو شدم و رفتم دنبالش اینم بگم ک من هفده سالمه!خلاصه رفتم و چنتا تمرین نوشته بود مث بازکردن چاکراه دست. و... منم ک هیچی از آین کارا نمیدونستم یه اشتباهی کردم و تمرینات رو انجام دادم،و بالاخره تونستم یه تکه کاغذو تکون بدم،نمیدونم بنظرتون بشه یا نه!
من ک هیچی از آین چیزا نمیدونستم،وختی تو یه سایتی مطالبی راجع ب کندالینی و چشم سوم موجودات غیر ارگانیک دیدم،ترس تو وجودم اومد،نتونستم شبا بخوابم و اینا!ک بکمک نماز و خدا تونستم ترسمو کم کنم!من بودم و یه دنیا ب اسم متافیزیک که هیچی ازش سر در نمیاوردم،
بعد از اون کارم،ترس من از موجودات غیر ارگانیک ک فک کنم همون جن و...
میشه شروع شد و کمکم تبدیل ب وسواس شد،ازطرفی هم سروصدای دیوار و تلوزیون یخچال و... ک شروع شده بود ب ترسم دامن زد،همون صدای تک تک ک بعضی وختا میاد،و زود تموم میشه!ولی اینا تموم نمیشدن،وخیلی عجیب تر ااز اونی بودن ک بهش فک نکنم،من بعدا فهمیدم و سحر و جادو حرامه،سوالام توبه مردم،ولی بخدا من چیزی نمیدونستم از اینچیزا،نمیدونم شاید تقدیرم بود،البته بعد از اون اتفاق خیلی ایمانم قوی شد و...
خواستم از شما راهنمایی بخوام ک من با این سر وصدا چیکار کنم؟دارم مورث ازار قرار میگیرم،هر مشکلی یه درمانی داره، درمان مشکل من چیه؟خیلی میترسم از جن و... چیکا ر کنم؟لطفا راهنماییم کنین،
الانم ساعت سه و ربع سحره،نمیدونم دیگه بتونم بخوابم یا نه!ولی چاره ای ندارم،دیگه خسته شدم و باید یه راهی پیدا کنم!
با دعا نویس و... مخالفم چون وختی خدا رو دارم ب این چیزا احتیاجی نیس
ممنون اگه کمک کنید.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

[=&quot] سلام بر شما
[=&quot]نماز و روزه ها تون قبول
[=&quot]قوه خيال و توهم ما خيلي فعال است اگر آن را مديريت نكنيم ممكن است آن ما را به هر راهي كه بخواهد بكشد و آرامش ما را بگيرد در جاهاي تاريك يا فضاي مجازي كه مبهم است و طرف مقابل را نمي شناسيم اين قوه بيشتر فعاليت مي كند و قدرت بافندگي بالايي دارد و از كاه ذهنيات كوه مي سازد.
[=&quot]براي نمونه وقتي ذهن تان در تاريكي مي ترسد بلند شويد و لامپ را روشن كنيد مي بنيد كه خيلي راحت تر مي شويد اين يعني اين كه تاريكي زمينه فعال شدن نيروي واهمه ما است فردي كه گرفتار توهم مي شود واقعا در قبرستان احساس مي كند مرده اي راه مي رود
[=&quot]ذكر گفتن، تفكر به نشانه هاي خداوند، محاسبات رياضي، مرور آيات قرآن و....مجال اين توهمات را مي گيرد ولي اگر خودمان را به دست اين توهمات بدهيم مانند سرسره ما را دنبال خود مي كشد.
[=&quot]خداوند حكيم ما را خلق كرده و اين طوري نيست كه مثلا اجازه دهد به جن كه مزاحم ما شود و خود جن هم با اذكار صلوات، آيت الكرسي، بودن قرآن در منزل و تلاوت آن كاري نمي تواند بكند.
[=&quot]پست هايي كه در اين سايت زده مي شود همگي اعتبار ندارند فقط به سخنان كارشناسان دقت كنيد.
[=&quot]مرور آيات قرآن و جز خواني با توجه به آيات مي تواند آرامش بخش باشد
استفاده از حرزهايي كه در مفاتيح الجنان امده است و انگشتر عقيق و فيروزه نيز مفيداست. [=&quot]

سلام خدمت برادر عزیز
من خودمم از جن مدتی بود میترسیدم
اول از همه خدا قدرتمندترین کسی هست که وجود دارد پس از خدا بترس !
دوم از جن نترسید که ما را میبینند ولی ما انهارا نه
سوم انقدر جمعیتشان زیاد است که شابد در یک اتاق که فرش 3*4 در ان است 10-15 جن باشد
جن ها نیز مثل ما یا مسلمانند یا کافر!

شما احظار روح و جن کردید؟

مگه ازوقتی که قران نازل شدبینمان پرده نیفتادایابازم بایدترسید؟؟؟
اقای کارشناس عزیزایاباوجودقران درخانه وتلاوت ان بازم قدرتی دارند؟؟

سلام خدمت کاربر تنها
همانطور که در پست بالا گفتم انها مثل ما مسلمانند و کافر
انها ما را میبینند و ما انهار را نمیبینیم
مگر اینکه ایشان احظار روح یا جن کرده باشند
فران در سوره جن همه چیز را گفته.....

بنده خدا...;539185 نوشت:
سلام خدمت برادر عزیز
من خودمم از جن مدتی بود میترسیدم
اول از همه خدا قدرتمندترین کسی هست که وجود دارد پس از خدا بترس !
دوم از جن نترسید که ما را میبینند ولی ما انهارا نه
سوم انقدر جمعیتشان زیاد است که شابد در یک اتاق که فرش 3*4 در ان است 10-15 جن باشد
جن ها نیز مثل ما یا مسلمانند یا کافر!

شما احظار روح و جن کردید؟

سلام،،دوستان اگه میشه ب جا ترسوندن بیشتر،براش دعا کنید و بهش امید بدید
التماس دعا

سلام منم باید اقرار کنم بدجوری میترسم.چندساله.منتهی مثل شمادچارش نشدم.من اولین بارکه ترسم شرروع شدکلاس دوم دبیرستان بودیم که به اصرار بچه هابایکی ازدبیراکه آشناداشت رفتیم قسمت کالبدشکافی دانشکده علوم پزشکی:Nishkhand:خدابگم چیکارشون کنه.این استاده یکی یکی جسدارو می آورد و...خلاصه اش کنم.من حواسم نبود استاده اومدطرفم و من رفتم کنا.نگوبااون چیزی که من 3ساعت ازترس اون جسدا بش تکیه داده بودم کارداشت.حالا اون چی بود؟یه جنازه دیگه.اشکال نداره مگه نه.آقاچشتون روز بد نبینه ازاون شب به بعد دردسرای من شروع شد.هربار که آرومتر شدم یچیز دیگه می اومد جالبش میکرد.تاقبل عید وقتی تواتاقم بودم کلا نمیخوابیدم تازگیابالامپ روشن میخوابم.البته ازوقتی فهمیدم جناهیچ دسترسی به آدمای مومن ندارن وفقط سراغ آدمای گناهکار میرن خیالم ازاین قضیه راحته.ترس ازمرگه که من اینجوریم:khandeh!:شمام خیالت تخت.توبه کن ویباردیگه شهادین رو بگو.(چون شنیدم اینکاراشرکه وهرکی خواست توبه کنه باید شهادتین روبگه)جنام به شدت از مومنین میترسن.آقای رائفی میگفتن جنامثل یه حیوون وحشی توقفسن که کلیدش دست ماست.که برای باز کردن این قفس طرف باید چقدگناه کنه که بشه.امیدوارم کسی ازاین جاهلیتا نکنه.میگفتن یکی برای این حماقت چهل روز قرآن روبسته بوده زیرپاش راه میرفته.خدایاپناه برخودت.شماخیالت راحت1مومنید وگناه نکنید2خداانقدربامعرفته که وقتی یکی پناه میبره بهش همه جوره هواشو داره.یکاریم کنید مدام سوره ناس بخونید.موفق باشید

سلام و عرض ادب

تمرکز کردن بیش از اندازه رو محیط باعث این ترسها میشه باید نسبت به محیط اطرافتون بی توجه باشین هرچه تمرکزتون بیشتر باشه ترستون بیشتر خواهد شد..

همچنین تو ذهنتون محیط رو از هرگونه موجودات غیر ارگانیک پاکسازی کنید به این فکر کنید خداوند در اطرافتون حضور داره و ازتون محافظت میکنه.

موفق باشید

پاسخ بسياري از سؤالات

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ ﴿١﴾ مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ ﴿٢﴾ وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ ﴿٣﴾ وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ ﴿٤﴾ وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ ﴿٥﴾

به نام خدا كه رحمتش بى‏اندازه است ‏و مهربانى‏اش هميشگى. بگو : به پروردگار سپيده‏دم پناه مى‏برم ،
«1» از زيان مخلوقاتى كه [با انحرافشان از قوانين الهى به انسان] ضرر مى‏رسانند ،
«2» و از زيان شب هنگامى كه با تاريكى‏اش درآيد [كه در آن تاريكى انواع حيوانات موذى و انسان‏هاى فاسق و فاجر براى ضربه زدن به انسان در كمين‏اند ]
«3» و از زيان زنان دمنده [كه افسون و جادو] در گره‏ها [مى‏ دمند و با اين كار شيطانى در زندگى فرد، خانواده و جامعه خسارت به بار مى ‏آورند ]
«4» و از زيان حسود ، زمانى كه حسد مى ‏ورزد .«5»

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ ﴿١﴾ مَلِكِ النَّاسِ ﴿٢﴾ إِلَٰهِ النَّاسِ ﴿٣﴾ مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ ﴿٤﴾ الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ ﴿٥﴾ مِنَ الْجِنَّةِ وَالنَّاسِ ﴿٦﴾

به نام خدا كه رحمتش بى‏اندازه است‏ و مهربانى‏اش هميشگى.
بگو : پناه مى‏برم به پروردگار مردم«1»
[به] پادشاه مردم«2»
[به] معبود مردم «3»
از زيان وسوسه‏ گر كمين گرفته و پنهان ،
«4» آنكه همواره در سينه‏ هاى مردم وسوسه مى‏ كند
«5» از جنّيان و آدميان .«6»

به تفسير هم رجوع كنيد:
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=18395&AyeID=6226

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=18395&ltr=10&ltr2=0&AyeID=6231

[="Tahoma"]

فکر کنم ایشون چون خیلی به این موضوع حساس شدن و توجهشون به صدا ها زیاد شده فکر میکنن هر صدایی بیاد از طرف جنه!تو خونه ما هم صدا میاد ولی دلیلی نمیشه جن باشه.هروقت که ترسیدین به خودتون بگید خدا که قدرت برتره باهامه مطمئن باشید دیگه نمی ترسید.منم قبلا میترسیدم ولی وقتی این کلمه رو میگم اگه جن هم ببینم نمی ترسم.:ok:

montazer 12;539355 نوشت:
فکر کنم ایشون چون خیلی به این موضوع حساس شدن و توجهشون به صدا ها زیاد شده فکر میکنن هر صدایی بیاد از طرف جنه!تو خونه ما هم صدا میاد ولی دلیلی نمیشه جن باشه.هروقت که ترسیدین به خودتون بگید خدا که قدرت برتره باهامه مطمئن باشید دیگه نمی ترسید.منم قبلا میترسیدم ولی وقتی این کلمه رو میگم اگه جن هم ببینم نمی ترسم.
[="#000080"][="#000080"]واقعا !!

.....
این سر وصداها میتونه از تاثیرات دمای بدن بر روی در و دیوار و امثالهم باشه
که با یکسری خزعبلات و اموزشهای غیر اصولی به ترس و توهم کشیده میشه !!!

ندیدید؟ وقتی 10 نفر یک جا جمع میشن چقدر محیط گرم میشه
چقدر دما بالا میره ... ذهن و وجود متمرکز میتونه چنین تاثیری داشته باشه و جای ده نفری که تمرکز ندارند عمل کنه ...

ذهن و روح و هر چیزی که نمیبینیم مثل همین عضله ای که میبینیم
داره تقویت میشه و یهو سرد میشه و یهو خیلی گرم یا تیک میزنه و نبض زیاد و کم میشه و .....

زیاد درگیر مطالبی که ازونور دنیا میاد نشید
اونجاها شرابخوار و لایعقل و زنا کار زیادی وجود داره . ادمایی که روحشون به قدری کثیفه
که لکه های ناشی از عمل نادرست رو حس نمیکنن و نمیبینن ..برای همین به دیگران تجویز میکنن تا شاید اعتباری بگیرن . از شیطان ! [/][/]

درود

باز کردن چاکراهای بدن، امروزه خیلی‌ها را کنجکاو کرده است و بسیاری از مردم، به دنبال بازکردن این چاکراها می‌روند. معمولا پس از نخستین توانایی که به آن‌کس داده می‌شود، وی پشیمان می‌شود؛ چون وی چیزهایی را می‌شوند که برایش شگفتی و ترس‌آور است.
شخصی از یک تارنما، برنامه‌ی انجام کارهایی را می‌گرفت تا چاکرای خود را باز کند؛ تا بتواند شیطان را ببیند؛ وی می‌گفت: «آنکسی که با ما سخن می‌گفت، به همه‌ی زبان‌ها و گویش‌های محلی مسلط بود».
پس از مدتی، وی هربار که چراغ را خاموش می‌کند، صداهایی از داخل حمام می‌شنود که ترسی ژرف را بر وی وارد می‌کند.

کسانی گمان می‌کنند که کلیدزن گفتار، از ترس این صداها را می‌شنود؛ یا به او تلقین می‌شود. همانند بسیاری از داستان‌هایی که در بچگی شنیده‌ایم!
در صورتی که اگر کسی چاکراهای خود را با آن تمرین‌ها باز کرده باشد، آن صداها حقیقی هستند.

اگر به راستی چاکرای شما باز شده باشد، این توانایی که اکنون شما پیدا کرده‌اید، یک توانایی اهریمنی است (همانند توانایی کاپرفیلد)؛ کسی که به شما این توانایی را داده است (اهریمن) به این آسانی‌ها رهایتان نمی‌کند.

برای رهایی از این مشکل، همانگونه که خود نیز راه را پیدا کرده‌اید، تنها راه رهایی، پیوستن به خداست؛ اگرچه به این آسانی‌ها نیست و کمی زمان‌بر است.

[="DarkOrchid"]با سلام و عرض ادب و احترام آقا....

خدمت گل شما عرض کنم سر خود روی چاکرا ها کار نکنید این جور کار ها استاد میخواد اونم نه استادایی که الانا زیاد شده و به اسم عرفان و انرژی مرید دور خودشون جمع میکنن ...
استادای این کار توی کوه های تبت و همان نواحی و اکثرن هم توی ارتفاعات بالا زندگی میکنن....
دنبال کار های عملی متافیزیک نرین که چیزی دستگیرتون نمیشه و عمر خودتون رو ضایع میکنید ! تا مولا علی و امام حسین رو دارید نگردید دنبال چیز دیگه....
در مورد مجودات غیر ارگانیکی ذکر کردید همشون نمیتونن جن باشن ! بعضی هاشون به صوررت یک شمع سیاه بسیار بلندن و انواع بسیار زیادی از موجودات وجود داره... و اگر کسی سر خود چاکراهاشو باز کنه و بلد نباشه ببندشو دستکاریش کنه میثل اینه یک منبع انرژی رو باز کنید و این موجودات میان ازش استفاده میکنن و باعث بیماری میشه !
توصیه ای که به شما میکنم اینه :
کار کردن رو چاکراه ها و تمرکزات رو متوقف کنید !
اگر رویا بینی میکنید یا آشنا شدید چیزی در مورد رویا بینی نخونید و انجامش ندید !
سیر مطالعاتتون رو در مورد این چیزا متوقف کنید و وارد عرفان اسلامی بشید ( معمولان کسانی به این چیزا گرایش نشون میدن به عرفان هم خوب گرایش نشون میدن ) کتاب سوخته و عطش و لاله از ملکوت و روح مجرد رو مطالعه کنید
- بعد از نماز صبح 12 بار ناس و فلق رو بخونید و 12 بار بگید بسیم الله الرحمان الرحیم لا حول و لا قوه الا بلاه العلی العظیم
-نماز رو اول وقت بخونید
-موقع خواب 10 بار بگید لا حول و لا قوه الا بلاه العلی العظیم و آیت الکرسی و ناس و فلق رو با توجه بخونید
-بعد از نماز واجب آیت الکرسی رو بخونید
- در طول روز صلوات بگید

ذهن خودتون رو مشغول نکنید و با شما کاری ندارن اینقدر که ما از اونا میترسیم اونا بیشتر از ما میترسن...
:Gol:

[/]

با نام و یاد دوست

سلام علیکم

ضمن تشکر از کاربرانی که در بحث شرکت کردند

کاربر سوال کننده از من درخواست نمودند تا این مطالب را از طرف ایشان در این تاپیک ارسال نمایم:

نقل قول:

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
جناب عقل فعال من دوماه هست ک دیگه دنبال این چیزا نرفتم،و دو ماه قبل فقط.چاکراه دستو باز کرده بودم،الانم دیگه احساس انرژی تو دستم نمیکنم و ب این چیزا فک نمیکنم،بعضی موقع ها یه احساس انرژی خفیف میکنم،ولی زود از بین میره!
اولا خیلی سرگیجه داشتم الان رفع شده،حتما توصیه هایی که کردید رو انجام میدم،
راستی امروزه وبلاگ های زیادی برا اینجور کارا باز شده،توصیه.میکنم هیچکس به دنبالش نره،بدون استاد که اصلا.چون میشین عین من،من ک خیلی درس خون بودم،الان درسمو...
لطفا همگی دعام کنید

با تشکر و التماس دعا :Gol:

طاهر;538945 نوشت:

عد از اون کارم،ترس من از موجودات غیر ارگانیک ک فک کنم همون جن و...
میشه شروع شد

عقل فعال;539588 نوشت:
در مورد مجودات غیر ارگانیکی ذکر کردید همشون نمیتونن جن باشن ! بعضی هاشون به صوررت یک شمع سیاه بسیار بلندن و انواع بسیار زیادی از موجودات وجود داره... و اگر کسی سر خود چاکراهاشو باز کنه و بلد نباشه ببندشو دستکاریش کنه میثل اینه یک منبع انرژی رو باز کنید و این موجودات میان ازش استفاده میکنن و باعث بیماری میشه !

سلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته،
اینکه فرمودید موجودات غیرارگانیک احتمالاً همان اجنه باشند را چطور نتیجه گرفتید؟
در مقام جدل نیستم و از روی کنجکاوی می‌پرسم. اصطلاح ارگانیک یک اصطلاح علمی است و کسانی که این اصطلاحات علمی را به رسمیت می‌شناسند معمولاً جن را به رسمیت نمی‌شناسند یا در موردش سکوت می‌کنند. پس این اصطلاح غیرارگانیک از کجا آمده؟ اگر اشتباه نکنم غذای جنیان هم مانند غذای انسان است (اگرچه خوردنشان ظاهراً به صورت بوییدن یا مزه‌مزه کردن غذاست و مراحل بلعیدن و ... را ندارند) و اگر گوشت و ... بخورند اینها همگی محتوی ساختارهای ارگانیک هستند، آیا تجزیه‌ی این غذاها در بدنشان به جای تجزیه‌ی شیمایی (فرایند سوختن یا همان سوخت‌وساز در حضور کاتالیزورهایی که همان آنزیم‌ها هستند) به صورت تجزیه‌ی هسته‌ای و ... است که دیگر در بدنشان ساختار ارگانیک یافت نمی‌شود یا منظورتان چیز دیگری است؟
البته فرشتگان قاعدتاً دیگر موجودات غیرارگانیک هستند و همینکه غذای ایشان اذکار است یا هر چیز دیگری باشد غذاهای معمول نیست (مثل مهمانان حضرت ابراهیم علیه‌السلام که از گوشت بریانی نخوردند) پس ارگانیک نیستند ولی جنیان فکر کنم باشند ... مگر آنکه شما توضیحی در ردّ آن داشته باشید؟

در مورد سؤال اصلی‌اتان هم تا به حال گمان کرده‌اید که اگر شیطان به جای اغوای انسان به صورت مار و حیوانات وحشی یا هیولا در تاریکی‌ها سراغ انسان می‌آمد که آنها را بترساند در کدام حالت می‌توانست بهتر کار خودش در دور کردن انسان از خدا را انجام دهد؟ از طرفی راه سلطه‌ی ایشان بر انسان از طرف خداوند بسته است و از طرف دیگر این عالم پیر و البته کافر هتاک و ملعون بی‌گدار به آب نمی‌زند ... الآن بزرگترین کید شیطان این است که بسیاری معتقدند شیطانی وجود ندارد و اینها تمثیلی است! ... و اگر جایی خبر از تسخیر انسان توسط جن پیش می‌آید دو صورت دارد:
۱. انسان خودش طالب این ارتباط بوده و از ایشان دعوت کرده است و راه این ظهور و تسلط را هموار کرده است که در این صورت رهایی از شر آنها هم راحت نیست، اگرچه ممکن است
۲. انسان به لحاظ اراده ضعیف بوده و بسیار گناهکار است و شرایطی دیگر ...
اگر شما گمان دارید که از دسته‌ی اول هستید در روایات داریم که ذکر توحید افعالی شیاطین جنی را از انسان دور می‌کند: «لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم». در قرآن هم آمده که خداوند بر هر کسی محافظانی قرار داده است که او را از حفظ کنند و در روایات آمده که کسی که برخی اذکار را بگوید خداوند فرشتگان را به یاری او می‌رساند که با جنیانی که به سر او ریخته‌اند تا راه نفوذی بیابند وارد جنگ شده و ایشان را قلع و قمع کنند و ...

اما اگر بنا بر ترس باشد این ترس نباید محدود به تاریکی و تنهایی و ... باشد بلکه همه‌ی ما باید موقع وسوسه‌ی گناه بترسیم، چون باید بدانیم که در همان لحظه که صدایی در گوشمان می‌شنویم که به گناه سوقمان می‌دهد شیطان یا شیاطینی در اطراف وجود ما هستند که از سر و کولمان بالا می‌روند ... پس باید از ایشان به خدا پناه برد ... باید ذکر استعاذه و بسم‌الله را زیاد به کار برد ... باید ذکر لا حول و لاقوة الا بالله را زیاد به کار برد ...

عارف بزرگواری می‌گفتند که اگر مانند صلوات بر لعن دشمنان اهل بیت علیهم‌السلام هم مداومت کنی (و البته لعن مقدم بر صلوات است چون دیو که بیرون رود خودبخود محبت فرشته‌صفت‌ها وارد دل می‌شود) کم‌کم آلودگی‌های جهل و گناه از درونت بیرون می‌آید و به جایی می‌رسی که موقع وسوسه کسی را خارج از وجود خودت می‌بینی که تو را امر به گناه می‌کند! تا قبل از آن هر وقت وسوسه می‌شدی می‌گفتی دلم می‌خواهد یا دوست دارم و ... و گمان می‌کردی این خودت هستی که می‌خواهی گناه کنی اما این بار می‌بینی که نه این وجود دیگری به جز خودت است که تو را به گناه فرا می‌خواند و از او بیزار خواهی بود ... و این نتیجه‌ی لعن بسیار فرستادن بر دشمنان اهل بیت علیهم‌السلام است که اصل شر هستند و هر قبیحی فرعی از ایشان است ... جهل و جنود جهل ...

یا علی

[="#000080"][="#000080"][="#006400"][="#006400"]هوالعالم[/][/]

علی ایحال فکر میکنم شناخت و احاطه به راه های نفوذ بیگانه به منظور دفاع اشکالی نداشته باشه .
اما در پیشروی بهتره که فراتر از فیزیک علمی قابل اثبات قدم بر نداریم یا لااقل به اشاعه و اموزش مطالبی که 50 درصد از وهم آمده مشغول نشیم
مگر در مورد چیزی که درونن درش تامل کرده و به درک و علم کافی رسیده باشیم.

بد نیست که لااقل ذهنن یا شخصا به تحقیق از خود تا کوچکترین ذره وجود بپردازیم.[/][/]

با نام خدا
من كوچك بودم در خانه اي تاريك و عجيب گلي مي خوابيدم و در اثر تمرين ترس نداشتم تا بزرگ كه شدم زياد اهل شكار بودم وچندشب حتي دركوههاي دور به تنهايي مي خوابيدم .تشكيل خانواده كه دادم 5فرزند دارم كه 5فرزند من مثل خودم ترس ندارند و معني ترس را نمي دانند و مي خواهم بگويم كه ترس يك نوع تلقين است كه انسان از محيط خود به ارث مي برد و بيشتر از محيط خانواده وگرنه جن وجود دارد و گاهي هم صدا هايي ايجاد مي كنند كه ما سه نفر همراه در شبي در بيابان به وضوح صداي آنان را شنيده ايم منتهي كسي كه به او ترس تلقين نشده به هر صدايي كه حتي جن باشد ترس ندارد. البته ترسي نا خود آگاه در وجود انسان است كه در دو ثانيه اول برخورد با آن همراه با ترس است وبعد از آن وضعيت عادي مي شود وانسان ديگر نمي ترسد.اكنون من مدت هايي است كه در باره جن و احضار روح تحقيق مي كنم ودر بيابان ها حتي انتظارم اگر متوجه چيزي شدم كه با جن همخواني داشته باشد نترسم و به طرف او بروم زيرا اگر در مقدرات من مرگم به دست جن رقم خورده باشد بايد در ميغات گاه حاضر شوم واگر غير از اين باشد ترس ديگر معني ندارد .واسلام

موضوع قفل شده است