صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ◊╠ آنچه از كرامات اهل بيت ديده ايد ۩ حضرت عباس(ع) مرا به آسمان برد ╣◊

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

شفای مردِ لال توسط آقا امام زمان(عج)

در سال 1410 هجری ، شخصی به نام آقای بلورساز، خادم کشیک دوم آستان قدس رضوی، معجزه ای را از حضرت رضا(ع) نقل کرد به این قرار که:
    « من مبتلا به درد دندان شدم، برای کشیدن دندان پیش دکتر رفتم. گفت غده ای هم کنار زبان شماست که باید عمل شود.
    با آن عمل من لال شدم و دیگر هر چه خواستم حرف بزنم نمی توانستم و همه چیزها را می نوشتم. هر چه پیش دکترها رفتم درمان نشد. خیلی گرفته و ناراحت بودم.
    چند ماه بعد خانم بنده برای رفع درد دندان، پیش دکتر رفت. وقت کشیدن دندان ترسی و وحشتی برایش پیدا شد.
    دندانپزشک می پرسد: چرا می ترسی؟
    می گوید: شوهرم دندانی کشید و جریان را کلاً برای دکتر می گوید. دکتر می گوید: عجب! آن شوهر شماست؟
    می گوید: آری. دکتر می گوید: در عمل جراحی رگ گویایی صدمه دیده و قطع شده و این باعث لال شدن ایشان است و دیگر فایده ندارد.
    زن خیلی ناراحت به خانه برمی گردد و شب خوابش نمی برد. مرد می نویسد: چرا ناراحتی؟
    می گوید: جریان این است که دکتر گفته شما خوب نمی شوید. ناراحتی مرد زیادتر شده و به تهران می آید خدمت آقای علوی می رسد.
    ایشان میفرماید: راهنمایی من این است که چهل شب چهارشنبه به مسجد جمکران بروی، اگر شفایی هست در آنجاست. تصمیم جدی می گیرد و لذا از مشهد که بر می گردد برای چهل هفته بلیط تهیه می کند. که شبهای سه شنبه در تهران و شبهای چهارشنبه به مسجد جمکران مشرف شود.
    در هفته 38 که نماز می خواند و برای صلوات سر به مهر می گذارد؛ یک وقت متوجه می شود که همه جا، نورانی شد و یک آقایی وارد و مردم به دنبال او هستند؛ می گویند حضرت حجت است.
    خیلی ناراحت می شود که نمی تواند سلام بدهد. لذا در کناری قرار می گیرد ولی حضرت نزدیک او آمده و می فرمایند: سلام کن
    اشاره به زبان می کند که من لالم والا بی ادب نیستم. حضرت بار دوم با تشر می فرماید سلام کن.
    بلافاصله زبانش باز می شود و سلام می گوید. ناگهان خود را در حال سجده می بیند.
    این جریان را افرادی که آن آقا را قبل از لال شدن و در حین لالی و بعد از لالی دیده بودند در محضر آیت الله العظمی گلپایگانی شهادت دادند و نوار آن هم محفوظ است. »
    صالحین

ویرایش توسط seyedziya : ۱۳۸۹/۰۱/۱۹ در ساعت ۱۳:۱۰ دلیل: تصحیح عنوان تاپیک

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

◊╠ آنچه از كرامات اهل بيت ديده ايد ۩ حضرت عباس(ع) مرا به آسمان برد ╣◊

فيض وكرامات اهل بيت عليهم السلام مساله اي انكار نشدني ويقيني است وهمه ما تا به حال از اين فيوضات بهره مند شده ايم حال از شما عزيزان خواهشمندم آنچه را كه به عينه از اين كرامات مشاهده كرده ايد ويا وقوعش براي شما حتمي است بيان نماييد تا هم احتجاجي باشد بر معاندين وهم نهيبي بر محبين منتظريم ...
    از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
    زده ام فالی و فریاد رسی می آید . . .

5. صلوات ها 39

علاقه
    مطالعات علوم عقلی و نقلی
    نوشته
    4,418
    حضور
    14 روز 5 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    25229

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    فيض وكرامات اهل بيت عليهم السلام مساله اي انكار نشدني ويقيني است وهمه ما تا به حال از اين فيوضات بهره مند شده ايم حال از شما عزيزان خواهشمندم آنچه را كه به عينه از اين كرامات مشاهده كرده ايد ويا وقوعش براي شما حتمي است بيان نماييد تا هم احتجاجي باشد بر معاندين وهم نهيبي بر محبين

با سلام

خدمت محمد عزیز و دیگر دوستان

قطعا تمام شیعیان در زندگی خود با عنایات امامان معصوم روبرو می شود و بارها و بارها از برکات معصومین در زندکی بهره می برد

این که یک شبه سفر زیارتی امام رضا(ع) برایمان حل می شود و این زمانی باشد که درست چند روز قبل به ذهنمان خطور کرده که ای کاش می شد به زیارت امام خویش برویم ولی چون امکاناتش را نداریم آهی از ته دل می کشیم وهمانجا تمام می شود

در عالم دیکر خبرهایی است و این آه با اخلاص اغازی است بر تجدید بیعت با امام خویش در مشهد

زمانی که تلویزیون موقع پخش اذان حرم نبوی و کعبه را نشان می دهد بی توجه به شلوغی خانه در دل خود ارزوی زیارت می کنی ولی مایوس از این که نمی شود نگاهی عمیق به تلویزیون می کنی و بی خیال ماجرا می شود

درست همین لحظه است که مقدمات سفر شما چیده می شود و عالم و کائنات چنان در هم می پیچد که شما به زیارت خانه خدا بروی

و........

همه اینها را زمانی متوجه می شوی که از سفر برگشته ای و همه چیز تمام شده و مثل کسی که از خوابی شیرین بیدار شده باشی به خود می ایی و به عکس های مشهد و مدینه و....نگاه می کنی و در پی کجایی من و مدینه و من و.... هستی

و این که چه شد که این سفرها اتفاق افتاد و ناخود آگاه تمام اتفاقات را در کنار هم قرار می دهی و همین زمان است که متوجه می شوی از زمانی که دلت برای زیارت لک زده بود در عالم دیکر برنامه ریزی سفر شروع شده بود و با کنار هم قرار دادن وقابع متوجه می شوی که انگار عالم و کائنات دست در دست هم بودند که تو به این سفر بروی .

ما که نمی دانیم چه خبر است !!!!!!!!

پدری با دیدن این که درب ماشین بسته است و دزدگیر ماشین خراب و کودک خردسالش در ماشین و ماشین در سرازیری به حرکت در می اید و همه منتظر تصادف ماشین با تریلی و مردن بچه.
    ولی پدر با بردن نام مولایش دست به دستگیره ماشین می برد و از ته دل یا ابوالفضل می گوید و درب ماشین باز می شود و بچه معجزه آسا نجات می یابد

به چنین فردی اگر عالم جمع شوند و از قصه ابوالفضل بگویند و این که داستان است و ساختگی قبول نمی کند که بلکه اعتقادش به این خاندان راسخ تر و محکم تر می شود و اگر در استدلال هم با معاندین کم بیاورد در دل خود می گوید بگذار هر چه می خواهند بکویند ما که می دانیم چه خبر است.

شما می دانید چه خبر است!!!

ولی می دانیم که این اتفاقات بی خود نمی افتد و بی صاحب نیستیم و این را می شود کرامت و نظارت امامان و معصومین و خدا بر زندکی انسان نام نهاد

این انسان هم می تواند تو باشی و هم من باشم و هم همه باشیم و همه باشند

هیچ کس نمی تواند بگوید من ندارم ومن ندیدم و.....حتی انهایی که بی خبراند ماجراهایی دارند ولی صد حیف که بی خبراند

7. صلوات ها 40

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

نقل قول نوشته اصلی توسط طاها نمایش پست ها
    این که یک شبه سفر زیارتی امام رضا(ع) برایمان حل می شود و این زمانی باشد که درست چند روز قبل به ذهنمان خطور کرده که ای کاش می شد به زیارت امام خویش برویم ولی چون امکاناتش را نداریم آهی از ته دل می کشیم وهمانجا تمام می شود
    تشكر از طاهاي عزيز
    فرموديد زيارت امام رضا ،چند سال پيش كه در جمع دوستان نشسته بوديم صحبت از اين شد كه بعضي مواقع امام رضا عليه السلام به زور هم شده دستت رو ميگيره و مهمان خودش ميكنه اتفاقا صبح روز بعد يكي از بستگان به مناسبتي از من دعوت كرد كه به همراه خانواده به همراه ايشان به سفر مشهد بروم و شرطشان هم اين بود كه تمام هزينه هاي سفر را هم خودشان متقبل شوند.

9. صلوات ها 33

علاقه
    مطالعات علوم عقلی و نقلی
    نوشته
    4,418
    حضور
    14 روز 5 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    25229

با سلام

دوستانی که از این تایپک دیدن کردن هیچ کرامتی تو زندکی شون ندیدن یا نمی خوان لو بدن

بزرگواران.. ........یا علی

11. صلوات ها 25

علاقه
    خدا هنر فلسفه دین مادر...
    نوشته
    534
    حضور
    31 روز 17 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    3743

سلام به دوستان عزیز
    و ممنون از تاپیک زیبایی که ایجاد کردید.
    به قول شما همه ی ما مطمئنا از این فیوضات بهره مند شدیم و به نظر من حتی کسانی که منکر این قضیه هستند بدون اینکه خودشون متوجه بشن مورد عنایت قرار گرفتن.
    هر چند که امام رضا (ع) خیلی مارو تحویل نمی کیره و ....بماند!
    ولی در سفری که به مناطق جنگی جنوب کشور داشتم متوجه شدم که به طور رسمی دعوت شده هستم!

13. صلوات ها 33

نوشته
    229
    حضور
    26 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    748

ممنون از دوست خوبمون محمد ودیگر دوستان بخاطر حرفای قشنگشون
    چند سال پیش شب تولد حضرت مهدی (عج) توشهر پرسه میزدیم.شب تولد ایشون تهران خیلی قشنگ میشه .وقتی چراغونی هارو میدم واسم ها رو ،اشعارو پرچم ها رو ،دلم گرفت.با خودم گفتم خوش به حال کسانی که الان جمکرانن،کاش من هم اونجا بودم.فردای اون شب خاله ام تلفن کرد خونمون.از مامانم پرسید من شب پیش جمکران بودم؟مامانم گفتن نه.خاله ام گفت منو دیشب جمکران دیده.
    خیلی برام جالب بود .حالا به یقین رسیدم که اگه آرزوی بودن در جایی رو داشته باشم قطعا اونجا میرم.

ویرایش توسط nasim : ۱۳۸۹/۰۱/۲۲ در ساعت ۱۹:۴۸

15. صلوات ها 32

علاقه
    قرآن, اهل بیت,خلاقیت, هنر, فقه, فلسفه
    نوشته
    260
    حضور
    1 روز 12 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    105
    صلوات
    1974

با سلام و تشکر

پارسال برای شرکت در مجلس سیدالشهدا (علیه السلام) به شهری سفر می کردیم که در راه, یه وسیله توی چرخ جلو ماشین می شکنه و ماشینمون به سمت دره منحرف میشه...

...اما چون , سر پیچ بود, سرعت ماشین کم شده بود و سپر ماشین به دیواره کوچیک لب دره برخورد می کنه و خسارت کمی می بینه.

بعدا تعمیر کار گفت: احتمال شکستن این وسیله یک در هزاره!
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن من عاداهم

17. صلوات ها 30

علاقه
    شارژ ایرانسل-نت-چایی-فلافل
    نوشته
    532
    حضور
    48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4042

نقل قول نوشته اصلی توسط طاها نمایش پست ها
    با سلام

دوستانی که از این تایپک دیدن کردن هیچ کرامتی تو زندکی شون ندیدن یا نمی خوان لو بدن

بزرگواران.. ........یا علی
    سلام
    ای حکایت که تازگی ندارد طاها جانتاپیک صلوات هم زدیم دوستان حرفی برای گفتم نداشتن

یه داستان در مورد درس
    تا حالا شده ناامید ناامید باشید و قبل از شما 30 نفر برن با استاد صحبت کنه و استاد با عصبانیت به همه جواب نه بگه و حتی 0.25 هم به کسی اضافه نکنه بعد تو بری و با دو کلام 2 نمره بهت بده///شاید خوب نتونید لمس کنید چی میگم ولی اگر تو اون شرایط بودید کاملا دست یاری امام حسین رو حس میکردیدماجراش طولانی هست چون عجله داشتم کوتاه و مختصر گفتم
    أوْشَكُ دَعْوَةً‌ وَ أسْرَعُ إجابَةُ دُعاءُ الْمَرْءِ لاِخیهِ‌ بِظَهْرِ الْغَیبِ.
    دعایی كه بیشتر امید اجابت آن می رود و زودتر به اجابت می رسد،‌ دعا برای برادر دینی است در پشت سر او.

التماس دعا

19. صلوات ها 30

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED-DJ نمایش پست ها
    ه داستان در مورد درس تا حالا شده ناامید ناامید باشید و قبل از شما 30 نفر برن با استاد صحبت کنه و استاد با عصبانیت به همه جواب نه بگه و حتی 0.25 هم به کسی اضافه نکنه بعد تو بری و با دو کلام 2 نمره بهت بده///شاید خوب نتونید لمس کنید چی میگم ولی اگر تو اون شرایط بودید کاملا دست یاری امام حسین رو حس میکردیدماجراش طولانی هست چون عجله داشتم کوتاه و مختصر گفتم
    حامد جان تشكر
    منتظريم مفصلش رو هم بفرمايي

21. صلوات ها 21

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 4

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری