نرم افزار شهر الله

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار شهر الله

بسم الله الرحمن الرحیم

«ادْعُ إِلى‏ سَبيلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَ جادِلْهُمْ بِالَّتي‏ هِيَ أَحْسَنُ » النحل : 125

نرم افزار شهر الله خدمت کاربران عزیز تقدیم می شود :

توضیحات:

نرم افزار«شهر الله» مجموعه پرسشهای برگزیده ماه مبارک رمضان در حوزه: قرآن و حدیث، کلام و عقاید، اخلاق و عرفان، تاریخ و سیره، مشاوره تربیتی و فقه و احکام که توسط کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی پاسخ داده شده اند را ارائه داده است.

فایل: 

واقعا عالیه

خیلی خیلی خیلیییییی عالیه:Gol::Gol::Gol:دستتون درد نکنه:Gol::Gol::Gol:

عالی بودخدااجرتان دهد

سلام علیکم و رحمت الله وبرکاته اجرکم عندالله اگر لطف می کردید فشرده می کردینش خیلی بهتر بود و من الله توفیق

ممنونم عالیه دستتون درد نکنه
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

سلام ضمن تشکر وقبولی طاعات وعبادات

نرم افزار را دانلود کرده ام ولی باز نمی شود ؟

سلام و عرض ادب
جمع بندی سوالات به همراه جواب ها کار زیبا و کاربر پسندی است
کار فوق با همه زحمات به نظرم مشکلاتی برای کاربر دارد که پسندیده است تصحیح گردد
مشکل 1
بعد از دانلود و کلیک صفحه پبغام چنینی ظاهر شد

مشکل 2
نرم افزار فوق برای اجرا نیازمند فلش پلیر است که اصلا در تاپیک استارتر محنرم قید نشده بود

مشکل 3
بعد از باز کردن نرم افزار و کلیک روی هر عنوان در صفحه دکستاپ مجموعه ای از آنها باز شده
و بستن ظاهرا در بسته تعبیه نشده

التماس دعا

خداوند اجرتان دهد

ببخشید این نرم افزار نسخه اندرویدی نداره

با سلام. این نرم افزار را اجرا میکنم ولی همه نوشته هایش به صورت علامت سوال هست. ویندوزم 7 هست. (شکل پایین)

[="Arial"][="Navy"]

sohrab96;584879 نوشت:
با سلام. این نرم افزار را اجرا میکنم ولی همه نوشته هایش به صورت علامت سوال هست. ویندوزم 7 هست. (شکل پایین)

سلام
احتمالا نرم افزار به طور کامل دانلود نشده .حجم نرم افزار 19 مگ است . ببینید 19 مگ هست یا خیر[/]

سلام ، جسارتاً قصد دخالت ندارم ولی مشکل به این صورت برطرف میشه : از محیط کنترل پنل باید تنظیمات مربوط به پشتیبانی صحیح یونیکد فارسی رو اعمال کنید ...

[="Tahoma"][="Navy"]

sohrab96;584879 نوشت:

[=b mitra]سلام
جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
Win XP : Control Panel-->Language, and Regional Options
سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region> Regional and Language
زبان Persian را انتخاب نمایید.
سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید
يا علي:Gol: