جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: معرفی کتاب تصویری رستاخیز

 1. #1

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۳
  نوشته
  59
  حضور
  1 روز 2 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  320

  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز

  عنوان کتاب : رستاخیز / یوم الحق / afterlife
  به اهتمام : سید احمد سجادی ناشر:
  مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان
  با همکاری موسسه فرهنگی هنری نور راسخون
  ویژگی های کتاب : 228 صفحه - چاپ فاخر با صفحات گلاسه تمام رنگی هرصفحه پیرامون یک موضوع مرتبط با معاد ، قیامت ، بهشت و جهنم است . برای هر موضوع معمولا یک آیه و دو روایت ذکر شده است . آیات و روایات به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه شده است . برای هر موضوع یک تابلوی نقاشی رنگی بسیار زیبا کار شده است . هر صفحه با دو تذهیب اختصاصی به رنگ های طلایی و نقره ای تزئین شده است .


  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز

  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز
  قیمت اصلی در حال حاضر پشت جلد چهل هزار تومان است و آنایی بخواهد به قیمت 17 هزارخرید کند به سایت راسخون رفته عضو شده حسنه به 15,000 با روش های مختلف حسنه جمع آوری میکنین میتوانین خرید نمایین و ان سایت برای کسی بیش از خرید 1 بار نداره
  این کتاب باارزشی است بسیار با کیفیت عالی و... است و بدلیل قیمت بالا بیشتر بخاطر برگ و چاپ ... میباشد و ان کتاب میتوانن روحیه انسان عوض کنن و با ایمان شود و زندگی تازه برای نماز خوندن شروع کند ... میتونین به کسی بدین تا روحیه عوض بشود .
  برای رفتن مستقیم راسخون » فروشگاه » کتاب تصویری رستاخیز
  نگاه کردن به چهره‌ی علی بن ابی طالب عبادت است، یادش نیز عبادت است و ایمان هیچ بنده ای جز با دوستی او و بیزاری از دشمنانش پذیرفته نیست.» ------سفارشات مولای متقیان به مومنان

 2. صلوات ها 5


 3. #2

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۳
  نوشته
  59
  حضور
  1 روز 2 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  320  کتاب تصویری رستاخیز _ یوم الحق

  مقدمه : 228 صفحه - چاپ فاخر با صفحات گلاسه تمام رنگی هرصفحه پیرامون یک موضوع مرتبط با معاد ، قیامت ، بهشت و جهنم است . برای هر موضوع معمولا یک آیه و دو روایت ذکر شده است . آیات و روایات به دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه شده است . برای هر موضوع یک تابلوی نقاشی رنگی بسیار زیبا کار شده است . هر صفحه با دو تذهیب اختصاصی به رنگ های طلایی و نقره ای تزئین شده است .


  دانلود
  إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا. وَ أَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا
  در پایان این جهان، نفخه‌ای دمیده خواهد شد، با زلزله‌ای مهیب تمام زمین به لرزه‌ای عظیم درخواهد آمد، آتش، تمام دریاها را فراگرفته، کوه‌ها از جای کنده شده، مکرر به زمین فرود می‌آید. آسمان شکافته شده، ستارگان افول می‌نمایند. مادران با وحشت تمام، محبت مادرانه را از یاد برده، کودکان دلبند خود را به گوشه‌ای پرتاب می‌کنند و به این سو و آن سوی می‌دوند و در پی راهی برای فرار هستند. آسمان و زمین به وجودی دیگر تبدیل شده، همه را به کام مرگ فرو می‌برد.

  سالیان متمادی، جهان هستی غیر از خداوند قارد قهار، شاهد وجودی دیگر نیست.
  نفخه‌ای دمیده می‌شود، چشمها از میاه گورها باز می‌گردد و پس از نزول بارانی چهل روزه، گوشت و استخوان‌ها به بدن‌ها متصل می‌شود و همگان از خفتنگاه خود سر برآورده، آماده حسابرسی و پاسخگویی به آنچه بوده و کرده‌اند، می‌گردند.
  بر دهان‌ها مهر سکوت زده می‌شود و اعضاء و جوارح به سخن می‌آیند و شهادت بر آنچه کرده‌اند خواهند داد. پرونده اعمال برخی، از پست به دست چپ داده می‌شود و گروهی با سرور پرونده خود را از جلو با ست راست دریافت می‌نمایند. غم و سرور درهم می‌آمیزد. مسروران همه را دعوت به مشاهده پرونده خود می‌نمایند و نادمان آرزو می‌کنند زمین دهان باز کرده، آنان را به کام خود فرو برد، عاجزانه خواهش می‌کنند تا فرصت دوباره‌ای برای جبران آنچه بوده‌اند، به آنان اعطا گردد.
  شادمانان با شفاعتی که نصیب خود خواهند کرد، به درجات والای بهشت روان و غمگینان چون بر زانوها نشسته و قادر به حرکت نیستند، به زنجیر کشانده شده و به دره‌های جهنم پرتاب می‌گردند.
  آنگاه اهل بهشت درحالی که با خوشحالی از کنار جهنم عبور می‌نمایند تا به طبقات بهشتی خود وارد شوند، عده‌ای را در میان آتش مشاهده می‌کنند و با تعجب علت در «سقر» افتادن آنها را جویا می‌شوند و آنان...
  حوریان در کنار درب غرفه‌های بهشتی، منتظر قدوم شما هستند و چون شما را مشاهده می‌نمایند، لبخندی بر لبانشان می‌نشیند. درخشش نور دندانهایشان شما را به تعجب وامی‌دارد و خدا را بر این نعمت بزرگ شکر می‌نمایید...
  تصور چنین صحنه‌هایی که در تمامی مکاتب الهی با تغییرات اندکی بیان گردیده، لرزه‌ای بر اندام آدمی می‌اندازد و باعث تأمل در رفتار و کردار انسان می‌شود.
  ترسیم این صحنه‌ها، نه فقط در تابلو ذهن، بلکه بر تابلویی برای مشاهده همگان می‌تواند بار تربیتی داشته، توجه همگان را به سوی عقبی بیشتر گردانیده، اعتقاد به معاد و قیامت را محکمتر کند. هرچند این تابلوها تنها نمادی است از آن حادثه بزرگ. رویدادی حتمی که ابعاد آن فراتر از حدی است که در ذهن ما بگنجد. هدف از ترسیم این تابلوها آن است تا ذهن‌ها را در نزدیک شدن به عظمت معاد یاری کند.
  بر همین اساس آنچه را از آیات الهی و روایات اسلامی در باب معاد و قیامت توانستم ترسیم نمایم، با همکاری نقاش زبردست، جناب آقای «سیامک عزمی» به تصویر کشاندم و با همت جناب آقای دکتر محمدرضا فخر روحانی ترجمه انگلیسی شد.
  در پایان بر خود لازم می‌دانم از حضرت آیۀ الله العظمی مظاهری که با تاسیس و نظارت بر مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان زمینه تولید این اثر را فراهم نموده‌اند، تشکر نمایم. حمایت همه جانبۀ ایشان موجب شد تا بیش از شصت نرم افزار و چهل کتاب در این مرکز تولید گردد.


  1ـ 226 صفحه گلاسه تمام رنگی با چاپ بسیار نفیس

  2ـ 105 تابلو نقاشی رنگ و روغن به همراه آیات قرآن کریم و احادیث پیرامون هریک از تصاویر با ترجمه فارسی و انگلیسی
  3ـ قیمت 45 هزار تومان

  4ـ هزینه پست به عهده ما است


  فهرست کتب
  جهت خرید مسقیم از مرکز اصلی اینجا
  معرفی کتاب تصویری رستاخیز

  نگاه کردن به چهره‌ی علی بن ابی طالب عبادت است، یادش نیز عبادت است و ایمان هیچ بنده ای جز با دوستی او و بیزاری از دشمنانش پذیرفته نیست.» ------سفارشات مولای متقیان به مومنان

 4. صلوات


 5. #3

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۳
  نوشته
  59
  حضور
  1 روز 2 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  320  نظرات خریداران و استفاده کرده ها میگوید :


  سید سجاد دوشنبه، 31 تير 1392
  سلام علیکم
  کتاب رستاخیز رو در منزل یکی از دوستان دیدیم و امانت گرفتیم برای مطالعه ، واقعا مبهوت کننده است ، خیلی اثر گذار و متحول کننده هست. روایاتی بسیار ناب ذکر شده و تصاویری بسیار زیبا و پر مغهوم و تداعی کننده ی همون آیات و روایات ذکر شده هست.
  من هم همین الان 4 عدد کتاب رو سفارش دادم
  فقط میتونم بگم فوق العاده هست و واقعا میتونه مسیر زندگی یک فرد رو تغییر بده به سمت سعادت ابدی
  خدا قوت و احسنت به شما برای تولید این اثر ناب و فاخر
  یا علی  من این کتاب رو از نمایشگاه کتاب خریدم
  فوق العاده زیبا و تاثیر گذاره
  به همه پیشنهاد میکنم تهیه کنند
  اجرتون با خدا


  می شه شماره پیامک خرید ارسالی کتاب رستاخیز رو بنویسید.
  پاسخ مدیر :
  20008137

  سلام من ساکن تهرانم چه جوری می تونم خیلی زود این کتاب بخرم ؟ انقلاب این کتاب موجود هست ؟
  پاسخ مدیر :
  سلام با شماره 66707954 تماس بگیرید آدرس دفتر پخش تهران : خیابان حافظ - خیابان نوفل لوشاتو - روبه روی سفارت فرانسه - کوچه شهید واعظی - دفتر مرکز تحقیقات
  عقیل سعیدی (مترجم عربی) شنبه، 10 فروردين 1392

  با سلام
  ما این همه در حوزه های مختلف پیشرفت کردیم.لذا کاش مؤسسات کامپیوتری و فیلم سازان ما واقعا با استفاده از تکنولوژی با هم همکاری می کردن وبه معنای واقعی کلمه در زمینه مرک ومعاد ورستاخیز یه فیلم حقیقتا هالیوودی می ساختن. که خیییلی مؤثره.
  با سپاس و احترام


  بسم ربک الذی خلق ;کتاب بسیار زیبایی است که میتواند تاثیر عمیقی در وجود خواننده بگذارد ولی متاسفانه ارایه کنندگان و فروشندگان چنین کتابی در هنگام قیمت گذاری آن به وضعیت مالی فقیران نیاندیشیده اند که امیدوارم این مشکل هر چه زودتر اصلاح شود . با تشکر وافر
  پاسخ مدیر :
  با سلام با تشکر از پیامتون به دلیل هزینه های چاپ و نشر کتاب قیمت تمام شده همین قدر بوده


  نگاه کردن به چهره‌ی علی بن ابی طالب عبادت است، یادش نیز عبادت است و ایمان هیچ بنده ای جز با دوستی او و بیزاری از دشمنانش پذیرفته نیست.» ------سفارشات مولای متقیان به مومنان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۰۹, ۰۵:۵۲ : 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود