صفحه 3 از 3 نخست 123
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!

نوشته
    301
    حضور
    6 روز 23 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    881

نقل قول نوشته اصلی توسط sayedali نمایش پست ها
    با سلام

به نظر من فداشدن ما در اوضاع فعلی ربطی به قیام های بعد از شهادت امام حسین علیه السلام ندارد، چرا ؟

چون حرف اصلی من این است که دور حرم ارباب حلقه بزنیم تا جرات حمله به نجف و کربلا و کاظمین و سامرا رو نداشته باشند....این که بشینیم این جا و دشمن بخواهد هر غلطی بکند صحیح نیست.... .
    علیکم السلام.

اگه حرف شما اینه من با شما موافقم. اما فراموش نکنیم حتماً یک مصلحتی هست که رهبر ما فرمان جهاد نمیدن. همون مصلحتی که در سوریه بود.

منتهی....چون رهبر داریم...گوش به فرمان رهبر هستیم...فرمانده داریم....زعیم داریم....ما چشممون و جانمان به رهبرمون است....خداوند روزی رو نیاورد که رهبر فرمان بدهد و این حرف های ما همگی شعار باشد(خودم را می گویم)....خدا ما رو شرمنده امام زمان(عج) قرار ندهد.
    ان شاء الله

شما خود می دانید که ما در پی رضایت اون وری ها نیستیم

چه ما برویم سوریه و چه نرویم

چه برویم عراق و چه نرویم

تروریستمان می نامند، به قول یکی از اساتید سایت، یک دزد وقتی که بخواهد خودش را تبرئه کند همه را دزد معرفی می کند.

شما فکر می کنید الان به ما تروریست نمی گویند؟

در مورد حمله به ایران...

آنها اگر حمله می خواستند بکنند به سوریه حمله می کردند

دیدید و شنیدید که روز هم تعین کردند جهت حمله

اما چون حزب الله لبنان بود....حمله نکردند
    ما در پی رضایت اونوری ها نیستیم. نگران تهمت های بچگانه ی آن ها هم نیستیم. اما متاسفانه یک مشت آدم بی فکر نزدیک من و شما هستند که متاسفانه باوجود این که به چشم خودشون جبهه و جنگ را دیده اند اما لقمه ی حرام چشم و گوششان را بسته است. متاسفانه امروزه این حرام خورها دارند تفکرات احمقانه شان را وارد ذهن من و شما میکنند. امروزه ما دشمنانی در بین خودمان داریم.

الآن تمام مسلمانان حتی آن وهابی های واقعاً تروریست هم متهم اند. ما با لقب تروریست نمیتوانیم دینمان را تبلیغ کنیم.
    پروردگارا اگر بین من و او مرگ فاصله انداخته پس مرا از قبر بیرون آور در حالی که کفنم را دور کمر بسته ام
    شمشیرم را از قلاف کشیده ام
    و لبیک گویان دعوت دعوت کننده را اجابت می کنم

(بخشی از دعای عهد)

نوشته
    680
    حضور
    10 روز 21 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    15
    صلوات
    1830

مردم خطر ماهواره بیخ گوشمان است فرزندانتان را به طور غیر مستقیم کنترل کنید

نوشته
    680
    حضور
    10 روز 21 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    15
    صلوات
    1830

کاربران عزیز در زمان حال مهمترین مسولیت ما جهاد اکبر است وراهنمایی مردم ،درزمان حال بسیاری از دختران وپسران با بی حجابی دین مردم را دارند ازبین میبرند ،وحال من میگویم هرکس حضرت مهدی را دوست دارد حجابش را درست کند این تنها حرف من است .هرکس رهبرش را دوست دارد حجابش را درست کند چند روز پیش در سایتها تصویر کسانی را نشان دادند که حجابشان درست نبود اما تصویر رهبر عزیزمان رادر دست داشتند حال انها که با این پوشش تصویر رهبرمان را برمیدارند فکر میکنند رهبرمان راضی است انها باچنین پوششی تصویر ایشان رابردارند انها که میخواهند دل ایشان را شاد کنند حجابشان را درست کنند برای ظهور اقامون و سلامتی رهبرمون صلوات

نوشته
    8
    حضور
    6 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    0
    صلوات
    32

[HL]
    فراماسونری جمع کانون‌های برادری گسترده‌ای در جهان است. این کانون‌ها ریشه‌های بسیار کهنی در اروپای غربی دارند. فراماسونری دارای یک سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست و ارتباط میان فراماسونری‌های گوناگون تنها توسط خود دو لژ انجام می‌شود. واژه فراماسونری احتمالاً از freestone mason به معنی بنّای آزاد درانگلیسی و یا franc mason به معنای بنّای فرانسوی در فرانسوی گرفته شده است. کسی که عضو فراماسونری است فراماسون یا ماسون نامیده می‌شود، و ساختمانی که مرکز فعالیت ماسون‌هاست لژ نامیده می‌شود.
    فراماسونری در ابتدا جنبشی لیبرال بوده‌است که مبتنی بر باز تولید اندیشه‌های گنوستیک در دوران پس از اصلاحات در اروپا بوده‌است.[۱] فراماسون‌ها با شعار «برابری، مساوات، برادری» نقش بزرگی در انقلاب‌های بزرگ معاصر مانند انقلاب امریکا علیه استعمار انگلیس، انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب مشروطیت ایران [۲] و جنبش انقلابی بر ضد استعمار اسپانیا در امریکای جنوبی داشته‌است.عقاید لیبرال جنبش فراماسونری باعث واکنش‌های مذهبیان و محافظه‌کاران، گروه‌های بنیادگرا، مذهبیون بنیادگرا و ملی‌گرایان شده‌است. همچنین مخالفت با نظام طبقاتی کشیشی مسیحیت، باعث دشمنی کلیسای کاتولیک روم با فراماسونری شده‌است. این گروه‌ها فراماسونری را جنبشی الحادی و شیطانی معرفی می‌کنند.[۲]همچنین اعتقاد برخی‌ها به داستان معبد سلیمان باعث نفرت گروههای ضد یهود از فراماسونری شده‌است. حالت مخفی این جنبش و منشا بریتانیایی آن باعث شده‌است که چنین پنداشته شود که این جنبش ابزار توطئه انگلو-صهیونیست جهانی است. همچنین رژیم‌های دیکتاتوری مانند نازی‌ها و کشورهای کمونیستی نیز به سرکوب فراماسونری می‌پرداختند.[۲]حجم عظیمی از نوشته‌های موجود در مورد فراماسونری موجود است که به چهار هزار کتاب و هزاران مقاله می‌رسد. با این همه بیشترین این نوشتارها به صورت افراطی نگارش شده‌اند: یا بی قید و شرط از فراماسونری دفاع می‌کنند و یا آنها را فرصت طلب و عامل انواع صدمات به جامعه می‌دانند.

اینها مثالهای خیلی کوچیک هستن که اگر یه مقدار تحقیق کنید همه این علامات یا درست تر ، بیشترشون توی میدان انقلاب و خیلی جاهای دیگه مثل خط های BRTاز این علامات پر شدن. بله این حرف حرف درستی که ما غافلیم و هممون می دونیم که نسبت به این تهاجم های فرهنگی بی اعتناییم.
    بله خطر بیخ گوشمونه!!!!!

به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 13

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری