به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!

تب‌های اولیه

24 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
به هوش باشیم؛ خطر بیخ گوشمان است!

امروز نگاه میلیاردها انسان، به مستطیل سبز سائوپائولوی برزیل خیره می شود تا یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دنیا را به صورت زنده تماشا کنند! رونالدو، مسی، نیمار، برزیل، آلمان، اسپانیا و... ایران! راستی به مرحله دوم صعود می کنیم یا نه؟! چه می شود فینال رؤیایی این جام جهانی، با آن جام طلایی و قشنگش! تمام اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی غرق شور و شادی است، اما...

اما اینجا در قلب دنیای اسلام، در سوریه و در عراق، خون بپاست!
غوغایی است! مردمانش یکی یکی دو تا دو تا، نه، ده تا ده تا و صد تا و صد تا، همین طور مثل گوسفند سر بریده می شوند و کشته می شوند و تیغ برّان حرامیان تکفیری و وهابی و القاعده و النصرة و داعش و چه و چه، از خون این بی‌گناهان ستمدیده و مظلوم، لبریز و سیراب می شود!

تا دیروز می گفتیم این حرامی ها در صدها کیلومتر آن ور تر مشغول سر بریدن مردم بی گناه سوریه اند، حالا رسیده اند بیخ گوشمان و با تمام توان می خواهند دروازه های سامرا و کربلا را ویران کنند و بعدش هم...

این حرامیان جنازه صحابه های بزرگ پیامبر را یکی یکی از دل خاک درآوردند و جسارت‌ها کردند و دزدیدند! وای بر ما اگر پای پلید این درّندگان خون‌آشام، به کربلا و سامرا برسد!

باور بفرمایید غلو نمی کنم و با ورزش و فوتبال و این‌جور مسایل مخالفتی ندارم، اما نمی دانم چرا هر بار که المپیک در راه است، جام قهرمانان اروپا در راه است، دربی ِ رئال مادرید و بارسلونا و تقابل خیره کننده رونالدو (با آن فرزند نامشروعش) و مسی در راه است، و قرار است تمام نگاه ها به یک مستطیل سبز خیره شود و همه فکرها نگران صعود به مرحله دوم و سوم و چه و چه باشد، آنکه بازیگردان و نورپرداز این مستطیل سبز است، قند در دلش آب می شود و از این فرصت ناب، نهایت استفاده را می کند!

و چه زمانی بهتر از جام جهانی 2014 برزیل که با این تبلیغات عظیم و گسترده، میلیاردها چشم و فکر را اسیر خود کرده است!

درست در همین روزهای آغاز این جام است که به صورت تصادفی، حرامیان داعشی و وهابی های تکفیری، در عراق جانی دوباره می گیرند و به صورت تصادفی به انبار بزرگ مهمات عراق دست پیدا می کنند و به صورت تصادفی صدها تروریست زندانی دیگر را آزاد می کنند و به صورت تصادفی مردمان بی‌گناه را دو تا دو تا و ده تا ده تا از دم تیغ درو می کنند و مثل آب خوردن می کشند! مبالغه نمی کنم! مثل آب خوردن می کشند! این فیلم را ببینید:

آیا باور کنیم همه این‌ها از روی تصادف است؟!
باور کنیم آغاز جام جهانی و جان گرفتن این همه تروریست در عراق، تصادف است؟!
باور کنیم آمریکا و یهودی های اسرائیلی و اتحادیه اروپا و وهابی های عربستانی و قطری، مثل میلیاردها انسان دیگر، به آن مستطیل سبز خیره شده اند و هیچ دستی در برنامه ریزی این خیمه‌شب‌بازی‌ خونین ندارند و هیچ حمایتی از این حرامیان نمی کنند؟!

به هوش باشیم!
خطر بیخ گوشمان است!
چشم به هم بزنیم تا چند وقت دیگر می رسند به مرزهای کشورمان!
خواب ها برایمان دیده اند!
به هوش باشیم!

[=arial black]اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امیرالمومنین(ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

[=arial black]با سلام

[=arial black]

بنده هم کاملا موافقم،

چرا عهد و دقیقا زمانی که ذهن دنیا متمرکز به جام جهانی می شود باید چنین جنایت هایی اتفاق بیفتد؟چنین حملاتی شود.....چرا؟

تاریخ رو نگاه کنید!

همین تاریخ معاصر

ببینید دقیقا زمانی که مردم جهان توجهشون به جام جهانی و المپیک و .... هست یهو چنین جنایت هایی اتفاق می افتد....جنگ راه می افتد و ....

یه بار به لبنان حمله می کنند ، یه بار به غزه، یه بار به سوریه، الان هم به عراق...

اون عده ای که ملی گرا هستند وادعا می کنند ایران رو دوست دارند و در بوق کرنا کرده اند که حزب الله به ایران چه ربطی دارد!!!! اگر مرد هستند و ذره ای محبت ایران رو دارند الان بیان بگویند که این

[=arial black] شیاطین انسان نما[=arial black] که الان به مرز ایران نزدیک شده اند رو چه طور می خواهید دفع کنید؟!!!

باور کنید ....همه این تبلیغات دشمن است.....به حزب الله کمک نکنید و ....همه و همه تبلیغات دشمن است

یک جوری دارند این رو تبلیغ می کنند که انگار کل بودجه مملکت رفته تو جیب حزب الله

حالا نیست یکی بیاد بگه که چند تا فشنگ دادید به حزب الله

آی مسئولین!!!!

آی مسئولین!!!!

حالا که دشمن دارد تبلیغات می کند ، خوب چرا به حزب الله کمک نمی کنید!

حزب الله داره به شما ها لطف می کند .....اگر حزب الله نبود این

[=arial black]وهابیت جاهل [=arial black]تا الان ایران رو هم می گرفتند

باز هم روی کلامم با اون دسته ای از افراد هست که می گویند روی مردم فشار اقتصادی است

اگر به حزب الله یک ریال هم کمک می شود ، از لحاظ حقوقی اولا حق حزب الله است....این پول نفت رو حزب الله بود که حفظ کرد و اگر به شما بود که در 8سال دفاع مقدس همه رو به

[=arial black]انگلستان و آمریکا[=arial black] می دادید

این بچه حزب اللهی ها بودن که با خونشون نفت رو حفظ کردند

ثانیا این که بودجه وزارت دفاع از بودجه وزارت کار و وزات رفاه و وزارت اقتصاد و .... جداست.

اگر به حزب الله و شیعیان کمکی هم می شود از بودجه وزارت دفاع داده می شود.....

اگر وضعیت اقتصادی مردم خراب است برو یقه وزیر رفاه رو بگیر برو یقه وزیر اقتصاد رو بگیر

اگر جوانان شغل ندارند برو یقه وزیر کار رو بگیر

چه ربطی به وزارت دفاع دارد...مشکل اقتصادی مردم چه ربطی به وزارت دفاع دارد

اونهایی که ملی گرا اند .....

اگر ملی گرا هستید، بروید در گوگل عکس ناو سهند رو سرچ کنید

به خدا قسم اگر شما داغ ایران و ایرانی رو دارید باید سکته کنید از دیدن لحظه غرق شدن این ناو

این ناو پیشرفته ایران رو

[=arial black]آمریکا [=arial black]زد و همه پرسنلش به شهادت رسید......

ثالثا: عقل حکم می کند که به جای ساخت مثلا 15 ناو جنگی در امسال

14 تا ناو بسازند

خرج یک در هزارم یکی از این ناو ها رو بدهند به حزب الله.....تا بچه های امیرالمومنین(ع) در لبنان شیشه عمر

[=arial black]غول یعنی اسرائیل[=arial black] رو سرجاش بنشونن

اگر

[=arial black]آمریکا [=arial black]امروز به سوریه حمله نکرد......بدانید به خاطر این بود که حزب الله وجود داشت....چون [=arial black]غول یعنی اسرائیل[=arial black] رو نابود می کنیم

[=arial black]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial black]با سلام

صدیقین;528398 نوشت:
وای بر ما اگر پای پلید این درّندگان خون‌آشام، به کربلا و سامرا برسد!

[=arial black]
جناب صدیقین

شما روحانی هستید...به ما چاره نشون بدید

ما می خوایم برویم از حرم اجدادمون دفاع کنیم.....راه چیست....چه کنیم.....

آقا ما کاری نداریم که در عراق بچه شیعه ها هستند یا نه

ما می خوایم بریم و فدا بشیم

راه رو به ما نشون بدید

sayedali;528405 نوشت:
جناب صدیقین
[=arial black] شما روحانی هستید...به ما چاره نشون بدید
ما می خوایم برویم از حرم اجدادمون دفاع کنیم.....راه چیست....چه کنیم.....
آقا ما کاری نداریم که در عراق بچه شیعه ها هستند یا نه
ما می خوایم بریم و فدا بشیم
راه رو به ما نشون بدید

مجلس سخنرانی یکی از فضلا بودم. گفت: بعد از شهادت آقا امام حسین (علیه السلام)، هفتاد قیام شکل گرفت و صدها نفر جانشان را از دست دادند، اما هیچکدامشان در ظاهر ثمره خاصی نداشت! می دانید چرا؟ چون در لحظه، به تکلیفشان عمل نکردند؛ یعنی زمانی که لازم بود و آقا امام حسین (علیه السلام) خواستند، اجابت نکردند و «هل من ناصرش» را جواب ندادند!

این یعنی: «عمل به وظیفه در لحظه»، مهم ترین چیز است.

الان وظیفه همه ما اینست که مطیع کامل رهبر عزیز باشیم. صاحب ما _که امشب و فردا برایش جشن تولد می گیریم و حسابی هم دلمان برایش تنگ شده و خالصانه برای فرجش دعا می کنیم_ از نظرها غایب است و از این جهت محرومیم! تنها چاره نجات ما در زمان حاضر اینست که مطیع ولایت فقیه باشیم. همان که امام فرمود: اگر پشتیبانش باشید به مملکت شما آسیبی نمی رسد.

دور تا دور این کشور عزیز، آتش و خون بپاست!
امنیت این کشور را مرهون ولایتیم. الحمدلله مردم آگاهی داریم. باید نگاهمان به راهنمایی های رهبری باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial black]با سلام

صدیقین;528408 نوشت:
مجلس سخنرانی یکی از فضلا بودم. گفت: بعد از شهادت آقا امام حسین (علیه السلام)، هفتاد قیام شکل گرفت و صدها نفر جانشان را از دست دادند، اما هیچکدامشان در ظاهر ثمره خاصی نداشت! می دانید چرا؟ چون در لحظه، به تکلیفشان عمل نکردند؛ یعنی زمانی که لازم بود و آقا امام حسین (علیه السلام) خواستند، اجابت نکردند و «هل من ناصرش» را جواب ندادند!

این یعنی: «عمل به وظیفه در لحظه»، مهم ترین چیز است.

الان وظیفه همه ما اینست که مطیع کامل رهبر عزیز باشیم. صاحب ما _که امشب و فردا برایش جشن تولد می گیریم و حسابی هم دلمان برایش تنگ شده و خالصانه برای فرجش دعا می کنیم_ از نظرها غایب است و از این جهت محرومیم! تنها چاره نجات ما در زمان حاضر اینست که مطیع ولایت فقیه باشیم. همان که امام فرمود: اگر پشتیبانش باشید به مملکت شما آسیبی نمی رسد.

دور تا دور این کشور عزیز، آتش و خون بپاست!
امنیت این کشور را مرهون ولایتیم. الحمدلله مردم آگاهی داریم. باید نگاهمان به راهنمایی های رهبری باشد.

[=arial black]جناب صدیقین

مطمئن باشید اگر لازم بود تا شیعیان جان بدهند و فدا شوند رهبر عزیزمون دستور رو می دهد.

اما اگر اوضاع مثل سوریه شود چه ؟ اون وقت از دوری یار چه کنیم؟الان سوریه بسته است....نکند که کربلا هم بسته شود.....من حرفم این است که ما نمی خواهیم بزاریم کربلا بسته شود.....پیش مرگ شویم...قبل آنکه دشمن پیشروی کند.

خیلی از ایرانیان رفتند و شهید شده اند و رهبر هم مخالفتی نداشته..... به نظر من رهبر زمانی که اوضاع خطرساز شود اعلام می کند شیعیان فدا شوند برای آقا امام حسین(ع)...برای امیرالمومنین(ع) و همه ائمه اهل بیت(ع)

من حرفم این است که الان یک نفر بخواهد فدای امام حسین(ع) خود بشود چه کند؟

الان یک نفر بخواهد مانع ان روزی شود که اوضاع بدتر شود چه کند؟

آن بزرگی که شما در محفلش بودید منظورش قیام توابین بود که به موقع نبود.....

من حرفم قیام مسلم(ع) است....پشت مسلم(ع) ماندن پشت حسین(ع) بودن است........

شاید بفرمائید که اگر لحظه قیام مسلم(ع) هم بشود...رهبرمون دستور می دهد...

آرزوی روزی را داریم که در راه حسین بن علی(ع).....شاه کربلا ما هم فدا شویم.....

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial black]انقلاب است و سرفراز، محرم راز، گل بهار ولا

دستای ما به دست توست، دستای تو به دست پاک خدا

سرباز رهبریم، هستیمونو تقدیم میکنیم

در پای انقلاب، جونو دلو تسلیم میکنیم

هم صدا با تو همسفریم، تا سحر جلوه گر صبح یقین

تو با مایی و ما با توأییم،گرمه دل مؤمن اصحاب امین

گوش شیطان کر صدای روشن ما، صدای سبز علیست

چشم بد دور چشمای ما از ولایت، روشن به نور ولیست

داغ شهادتیم، شقایق ِ کوه و کمریم

خون حماسه ایم، سپیده ی سرخ ِ سحریم

شهیدا دعامون میکنن، ما همیشه بر سر پیمان میمونیم

دعای شهید رد نمیشه، ما میمونیم، حامی قرآن می مونیم

عاشقیمو ترسی از عالم نداریم، عاشق دلش با خداست

ما علی داریمو چیزی کم نداریم، خدا همیشه با ماست

موجیمو سرکشیم، ساحل قرار ما تویی

پا پس نمیکشیم، بهشت و بهار ما تویی

خدا میدونه که دل ما رهگذر ِ روز و شب کوی وفاست

دلی که یه عمر حاجتش، کشته شدن در قدم خون خداست

یه روز آخر حاجت دل می شه روا، به حق خون خدا

شهادت روزی ما میشه یه روزی، یه روزی ازین روزا

ساحل قرار"مرتضی امیری"

اللهمجل لولیک الفرج
سلام علیکمـ

با کلیات صحبت های نویسنده موافق هستم!
اما در بخشی به رونالدو تهمت داشتن فرزند نا مشروع دادین!
درست است شما اطلاعات مذهبی داریداما در رابطه با ورزش و شناخت بازیکنان کاربران زیادی هستند که خودشان نوعی کارشناس هستند!
شرع از نظر شما و آنها متفاوته!
بسیاری از بازیکنان هستند که قبل از ازدواج دارای فرزند هستند! یعنی تمام آنها فرزندشان نا مشروع است؟!
بزرگوار تهمت نزن به همین راحتی به یه بازیکن و اسطوره ای که به ضرص قاطع میگویم از بسیاری از مذهبی ها به خداوند نزدیکتر است!
چرا داخل پرانتز از مسی و کارهایش و صهیونیست ها نگفتید؟!
همین رونالدو است که هیچگاه خالکوبی نمیکند و وقتی دلیلش رو از او سوال کردند, گفته اگر خالکوبی کنم دیگر نمیتوانم خونم را اهدا کنم!
همین رونالدو بود وقتی رفت تو کشور اسرائیل اونجا گفت من مقابل کشوری که به بچه های بیگناه فلسطین ظلم میکند بازی نمیکنم و هو شد
)

متاسفم!

۩۞۩ سرباز عشق ۩۞۩;528447 نوشت:
اللهمجل لولیک الفرج
سلام علیکمـ
با کلیات صحبت های نویسنده موافق هستم!
اما در بخشی به رونالدو تهمت داشتن فرزند نا مشروع دادین!
درست است شما اطلاعات مذهبی داریداما در رابطه با ورزش و شناخت بازیکنان کاربران زیادی هستند که خودشان نوعی کارشناس هستند!
شرع از نظر شما و آنها متفاوته!
بسیاری از بازیکنان هستند که قبل از ازدواج دارای فرزند هستند! یعنی تمام آنها فرزندشان نا مشروع است؟!
بزرگوار تهمت نزن به همین راحتی به یه بازیکن و اسطوره ای که به ضرص قاطع میگویم از بسیاری از مذهبی ها به خداوند نزدیکتر است!
چرا داخل پرانتز از مسی و کارهایش و صهیونیست ها نگفتید؟!
همین رونالدو است که هیچگاه خالکوبی نمیکند و وقتی دلیلش رو از او سوال کردند, گفته اگر خالکوبی کنم دیگر نمیتوانم خونم را اهدا کنم!
همین رونالدو بود وقتی رفت تو کشور اسرائیل اونجا گفت من مقابل کشوری که به بچه های بیگناه فلسطین ظلم میکند بازی نمیکنم و هو شد)متاسفم!

سلام دوست عزیز

اگر جناب رونالدو در خانه شان بود و کاری به کار کسی نداشت، بنده هم درباره اش چیزی نمی گفتم! اما وقتی در بوغ و کرنایش می کنند و هر روز و هفته، پای ثابت تلویزیون است و جیک و پوک زندگی‌اش نقل مجلسِ هر مجری و و گزارشگر و صفحات روزنامه و مجله و وب و چه و چه شده، بنده هم حق دارم مثل همه درباره این آدم که خودش را تمام قد در مقابل همگان نشان می دهد و الگوی پنهان بسیاری از جوانان شده، اظهار نظر کنم. ضمنا درباره همه کارهایش هم اظهار نظر نکرده‌ام بلکه درباره چیزی که به اصطلاح تابلو شده و همه می دانند سخن گفتم.

ظاهرا خیلی خوش بین و ساده‌دل هستید و دوست دارید قهرمانان ورزشی تان را در هاله ای از تقدس، مبرا و پاک بدانید! نامشروع بودن فرزند رونالدو، مطلبی روشن است؛ کافی است کمی در فضای مجازی گردش کنید تا مساله، مثل روز برایتان آشکار شود!

اینها حوادث اتفاقی نیست! این بیچاره ها نصف عمرشان را در کاباره ها و سواحل فلان به اصطلاح خوش می گذرانند! در عین حال، دیگرانی هم هستند که برای اینها نقشه ها می کشند و فکر و ذهن مردم دنیا را به حوادث حاشیه ای اینها مشغول می کنند!

مثلا همین آنجلینا جولی و برات پیت _که از معروف ترین بازیگران هالیوود اند_ را ببینید! صدها صفحه وب تنها درباره این مطلب بحث می کنند که آیا این دو با هم ازدواج می کنند یا نه؟! در حالی که این دو نفر، همین حالا چند فرزند حرام زاده دارند!

مادر فرزند رونالد کجا بود؟! فکر کردید اتفاقی توپ طلا را در کنار فرزند نامشروعش نشان می دهند؟! تلویزیون خودمان را نگاه نکنید که پخش مستقیم این مراسم ها را ندارد و از اینگونه مسایل سخنی نمی گوید! هر فیلم و سریال غربی هم که نشان می دهد، دوست‌پسر و دوست‌دختر را به عنوان خواهر و برادر یا زن و شوهر معرفی می‌کنند تا قابلیت نمایش داشته باشد! میلیون ها و شاید میلیاردها چشم در دنیا به طور مستقیم و زنده از ده‌ها شبکه بزرگ ماهواره ای، این تصاویر را می بینند. فرزند رونالدو را هم می بینند و «قبح فرزند نامشروع داشتن» اینگونه در اذهان عمومی دنیا شکسته می شود!

فرهنگ آنها با فرهنگ ما متفاوت هست اما مسلم است که در فرهنگ آنها ازواج قانونی در مقابل رابطه آزاد، و فرزند مشروع در مقابل فرزند نامشروع وجود دارد!

ضمن اینکه، تغییر فرهنگ هرگز تعریف «رابطه مشروع و نامشروع»، و «فرزند مشروع و نامشروع» را عوض نمی کند!

از نظر دین مبین اسلام، اگر رابطه آنها مطابق آیین مذهبی‌شان صورت گرفته باشد، ایرادی ندارد اما اگر غیر این باشد، رابطه شان نامشروع و فرزندشان نامشروع خواهد بود.

بیشتر از این، به این موضوع حاشیه ای نمی پردازم. در این باره حرف ها دارم که اینجا جایش نیست. همین قدر بدانید که غربی ها به شدت در فیلم ها و سریال هایشان بر رابطه نامشروع و حرام زادگی تاکید عامدانه و آگاهانه دارند و با کمال وقاحت، به این مطالب پلید تصریح می کنند. اینجاست که می فهمیم چرا در اسلام این قدر بر صله رحم تاکید ویژه شده است؛ رحمی که در فضای غربی، عین خباثت و پلیدی است و هیچ مرز و قانونی نمی شناسد، در تعالیم اسلام به شدت بر پاک نگه داشتن آن و اینکه طریق صحیح را طی کند، تاکید شده است! در چنین بزنگاه هایی است که به وضوح روشن می شود این دین بزرگ، به واقع هماوردی ندارد و آموزه های نابش مثل نوری تابان در برابر آموزه های تاریک دیگران می درخشد.

بماند!
این بحث، حاشیه است!
موضوع این تاپیک «هوشیاری در برابر خطر تکفیری های وهابی و داعشی» بود، که الحمدلله شما هم موافق مطلب هستید.

به نام خدا
سلام

[/HR]
دشمن را از دور بايد ديد از دور بايد شناخت

[/HR]
يك شيخي اين روزا منبر ميره كه دغدغه اهل بيت داره،ميگه چرا منافقين رو اعدام ميكنيد پيامبر يك منافق رو اعدام نكرد!
اين شيخ بياد جواب بده كه چرا با وجود بخشش فرماندهان و افسران بعثي،اينان با خيانتشان موجب رسيدن دشمنان اهل بيت به نزديكي حرم امامان گشته اند؟!

آقايان متحجر و ملي گرا:

دشمن را از دور بايد ديد از دور بايد شناخت-امام خامنه اي

چه باید کرد؟

صدیقین;528839 نوشت:
سلام دوست عزیز

اگر جناب رونالدو در خانه شان بود و کاری به کار کسی نداشت، بنده هم درباره اش چیزی نمی گفتم! اما وقتی در بوغ و کرنایش می کنند و هر روز و هفته، پای ثابت تلویزیون است و جیک و پوک زندگی‌اش نقل مجلسِ هر مجری و و گزارشگر و صفحات روزنامه و مجله و وب و چه و چه شده، بنده هم حق دارم مثل همه درباره این آدم که خودش را تمام قد در مقابل همگان نشان می دهد و الگوی پنهان بسیاری از جوانان شده، اظهار نظر کنم. ضمنا درباره همه کارهایش هم اظهار نظر نکرده‌ام بلکه درباره چیزی که به اصطلاح تابلو شده و همه می دانند سخن گفتم.

ظاهرا خیلی خوش بین و ساده‌دل هستید و دوست دارید قهرمانان ورزشی تان را در هاله ای از تقدس، مبرا و پاک بدانید! نامشروع بودن فرزند رونالدو، مطلبی روشن است؛ کافی است کمی در فضای مجازی گردش کنید تا مساله، مثل روز برایتان آشکار شود!

اینها حوادث اتفاقی نیست! این بیچاره ها نصف عمرشان را در کاباره ها و سواحل فلان به اصطلاح خوش می گذرانند! در عین حال، دیگرانی هم هستند که برای اینها نقشه ها می کشند و فکر و ذهن مردم دنیا را به حوادث حاشیه ای اینها مشغول می کنند!

مثلا همین آنجلینا جولی و برات پیت _که از معروف ترین بازیگران هالیوود اند_ را ببینید! صدها صفحه وب تنها درباره این مطلب بحث می کنند که آیا این دو با هم ازدواج می کنند یا نه؟! در حالی که این دو نفر، همین حالا چند فرزند حرام زاده دارند!

مادر فرزند رونالد کجا بود؟! فکر کردید اتفاقی توپ طلا را در کنار فرزند نامشروعش نشان می دهند؟! تلویزیون خودمان را نگاه نکنید که پخش مستقیم این مراسم ها را ندارد و از اینگونه مسایل سخنی نمی گوید! هر فیلم و سریال غربی هم که نشان می دهد، دوست‌پسر و دوست‌دختر را به عنوان خواهر و برادر یا زن و شوهر معرفی می‌کنند تا قابلیت نمایش داشته باشد! میلیون ها و شاید میلیاردها چشم در دنیا به طور مستقیم و زنده از ده‌ها شبکه بزرگ ماهواره ای، این تصاویر را می بینند. فرزند رونالدو را هم می بینند و «قبح فرزند نامشروع داشتن» اینگونه در اذهان عمومی دنیا شکسته می شود!

فرهنگ آنها با فرهنگ ما متفاوت هست اما مسلم است که در فرهنگ آنها ازواج قانونی در مقابل رابطه آزاد، و فرزند مشروع در مقابل فرزند نامشروع وجود دارد!

ضمن اینکه، تغییر فرهنگ هرگز تعریف «رابطه مشروع و نامشروع»، و «فرزند مشروع و نامشروع» را عوض نمی کند!

از نظر دین مبین اسلام، اگر رابطه آنها مطابق آیین مذهبی‌شان صورت گرفته باشد، ایرادی ندارد اما اگر غیر این باشد، رابطه شان نامشروع و فرزندشان نامشروع خواهد بود.

بیشتر از این، به این موضوع حاشیه ای نمی پردازم. در این باره حرف ها دارم که اینجا جایش نیست. همین قدر بدانید که غربی ها به شدت در فیلم ها و سریال هایشان بر رابطه نامشروع و حرام زادگی تاکید عامدانه و آگاهانه دارند و با کمال وقاحت، به این مطالب پلید تصریح می کنند. اینجاست که می فهمیم چرا در اسلام این قدر بر صله رحم تاکید ویژه شده است؛ رحمی که در فضای غربی، عین خباثت و پلیدی است و هیچ مرز و قانونی نمی شناسد، در تعالیم اسلام به شدت بر پاک نگه داشتن آن و اینکه طریق صحیح را طی کند، تاکید شده است! در چنین بزنگاه هایی است که به وضوح روشن می شود این دین بزرگ، به واقع هماوردی ندارد و آموزه های نابش مثل نوری تابان در برابر آموزه های تاریک دیگران می درخشد.

بماند!
این بحث، حاشیه است!
موضوع این تاپیک «هوشیاری در برابر خطر تکفیری های وهابی و داعشی» بود، که الحمدلله شما هم موافق مطلب هستید.

اللهم عجل لولیک الفرج

ببینید بزرگوار, حقیر همان اول هم عرض کردم موافق کلیات صحبت هاتون هستم, اما اینکه فقط به رونالدو ایراد وارد کردید درست نبود,فکر کنم اسطوره ی ورزشی شما مسی باشد,حقیر هم میگویم بهتر نیست داخل پرانتز روبه روی مسی مینوشتین(حامی صهیونیست ها و خمر باز)؟!
4 سال مگر این آقا پای ثابت محافل و تلوزیون ها و صدر اخبار نبود؟!!!!
متعجبم از کارشناس سایت بزرگ اسک دین!!
میدانستم اطلاعات ورزشی شما اندک است, دقت بفرمایید: این فرزند آقای رونالدو از نامزد سابق انگلیسی خود است, وقتی در منچستر یونایتد بازی میکرد, بعد از جدایی از نامزدش با خانم ایرینا شایک مدل روسی نامزد کرد, و فرزند سابق خودش رو نگه داشتند,
بزرگوار همین آقای مسی قبل از ازدواج این فرزندشان را داشتند, درست است؟! این اعتقادات اینهاست, قوانینشان با قوانین ما سازگار نیست,
چرا سخت میگیرید؟!
چرا از این بعد نگاه نمیکنید که دلیل آوردن فرزندش در اون مراسم توپ طلا این است که رونالدو بسیار خانواده دوست است؟!
چرا اسطوره ی ورزشی شما حتی یک بار هم نیاورد فرزندش را؟!مگر فرزند ایشون هم(از نظر شما,با قوانین شما) نا مشروع نبود؟!
نمیشود حرف خودتان را بزنید و بعد بگویید این بحث حاشیه ایست ادامه ندهیم!!

بگذریم!
موفق باشید!

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial black]سلام خدمت همه دوستان

به نظر من کتاب اخلاق جنسی شهید مطهری رو بخونید

۩۞۩ سرباز عشق ۩۞۩;529050 نوشت:

اللهم عجل لولیک الفرج
ببینید بزرگوار, حقیر همان اول هم عرض کردم موافق کلیات صحبت هاتون هستم, اما اینکه فقط به رونالدو ایراد وارد کردید درست نبود,فکر کنم اسطوره ی ورزشی شما مسی باشد,حقیر هم میگویم بهتر نیست داخل پرانتز روبه روی مسی مینوشتین(حامی صهیونیست ها و خمر باز)؟!
4 سال مگر این آقا پای ثابت محافل و تلوزیون ها و صدر اخبار نبود؟!!!!
متعجبم از کارشناس سایت بزرگ اسک دین!!
میدانستم اطلاعات ورزشی شما اندک است, دقت بفرمایید: این فرزند آقای رونالدو از نامزد سابق انگلیسی خود است, وقتی در منچستر یونایتد بازی میکرد, بعد از جدایی از نامزدش با خانم ایرینا شایک مدل روسی نامزد کرد, و فرزند سابق خودش رو نگه داشتند,
بزرگوار همین آقای مسی قبل از ازدواج این فرزندشان را داشتند, درست است؟! این اعتقادات اینهاست, قوانینشان با قوانین ما سازگار نیست,
چرا سخت میگیرید؟!
چرا از این بعد نگاه نمیکنید که دلیل آوردن فرزندش در اون مراسم توپ طلا این است که رونالدو بسیار خانواده دوست است؟!
چرا اسطوره ی ورزشی شما حتی یک بار هم نیاورد فرزندش را؟!مگر فرزند ایشون هم(از نظر شما,با قوانین شما) نا مشروع نبود؟!
نمیشود حرف خودتان را بزنید و بعد بگویید این بحث حاشیه ایست ادامه ندهیم!!
بگذریم!
موفق باشید!

دوست خوب! معلومه دو آتیشه طرفدار رونالدویی!

بنده نه به مسی علاقه دارم، نه رونالدو و نه هیچ فوتبالیست دیگه ای! طرفدار و هوادار هیچ تیمی هم نیستم و به این مسایل اعتقادی ندارم!

درباره رونالدو نیم خط به صورت آگاهانه و درست نوشتم، شما درباره آن نیم خط توضیح خواستید، دلیلش را عرض کردم، اما درباره مسی چیزی نگفتم چون تحقیق نکرده ام و اطلاع قابل اعتمادی درباره اش ندارم. اگر به قول شما، فرزند این بابا هم مثل اون یکی پدید آمده، فرقی نمی کنه؛ مثل هم اند! حالا راضی شدید؟!

ولی تعجب می کنم از اینکه می فرمایید: «بابا سخت نگیرید! اعتقادشون اینجوریه دیگه!»

با این بیان، دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه! چیزی به نام حلال زاده و حرام زاده در دنیا باقی نمی مونه! چون هر کسی در دنیا، بالاخره اعتقادی داره و با اون اعتقاد کارش رو می کنه، پس باید بگیم چون مطابق اعتقادش عمل می کنه مبرا و پاکه! نیز باید بگیم همین داعش و وهابی های تکفیری _که بحث این تاپیکه_ و دارند با اعتقاد سر آدم ها رو یکی یکی می بُرند هم کار درستی می کنند! مگه غیر از اینه؟! یعنی مطابق مبنای شما، باید بگیم: بابا سخت نگیرید! اینها مطابق اعتقادشون دارند آدم می کشند و اشکالی هم نداره! چون ملاک خوب و بد، اعتقاده؛ و نه چیز دیگه!

رفیق! اعتقاد من و شما و این و آن، تغییری در هویت مساله ایجاد نمی کنه! فرهنگِ اینجا و اونجا نداره! ازدواج یا مطابق شریعت و دین انجام میشه و یا نمیشه. اگه شد، مشکلی نیست، اگه نشد آن رابطه و آن فرزند حلال نیست! می خواد رونالدو باشه، مسی باشه یا هر کس دیگر! مساله ساده است.

قبل از همه چیز از دوستان عزیز میخوام که این بحث رونالدو و مسی رو تمومش کنن چون هیچ ربطی به تاپیک نداره.

sayedali;528435 نوشت:
مطمئن باشید اگر لازم بود تا شیعیان جان بدهند و فدا شوند رهبر عزیزمون دستور رو می دهد.

اما اگر اوضاع مثل سوریه شود چه ؟ اون وقت از دوری یار چه کنیم؟الان سوریه بسته است....نکند که کربلا هم بسته شود.....من حرفم این است که ما نمی خواهیم بزاریم کربلا بسته شود.....پیش مرگ شویم...قبل آنکه دشمن پیشروی کند.

خیلی از ایرانیان رفتند و شهید شده اند و رهبر هم مخالفتی نداشته..... به نظر من رهبر زمانی که اوضاع خطرساز شود اعلام می کند شیعیان فدا شوند برای آقا امام حسین(ع)...برای امیرالمومنین(ع) و همه ائمه اهل بیت(ع)

من حرفم این است که الان یک نفر بخواهد فدای امام حسین(ع) خود بشود چه کند؟

الان یک نفر بخواهد مانع ان روزی شود که اوضاع بدتر شود چه کند؟

آن بزرگی که شما در محفلش بودید منظورش قیام توابین بود که به موقع نبود.....

من حرفم قیام مسلم(ع) است....پشت مسلم(ع) ماندن پشت حسین(ع) بودن است........

شاید بفرمائید که اگر لحظه قیام مسلم(ع) هم بشود...رهبرمون دستور می دهد...

آرزوی روزی را داریم که در راه حسین بن علی(ع).....شاه کربلا ما هم فدا شویم.....

دوست خوبم فداشدن ما در این شرایط مثل قیام هاییه که در بعد از قیام امام حسین (ع) صورت گرفت منتها این یکی قبل از قیام اصلیه.

اگه الآن وزیر دفاع ما اعلام کنه ارتش ما به کمک عراق میره پنچ شیش هزار کیلومتر اون طرفتر دو نفر میان پشت دوربین میگن مسئله ی عراق به شما چه ربطی داشت؟
متاسفانه نزدیک من و شما افرادی هستند که بدون هیچ تفکری فقط میگن راست میگه و از خودشون نمیپرسن اگه به عراق کمک نکنیم چی میشه.
به خاطر همین هم کمک های ما باید پنهانی باشه.
الآن من میدونم، شما میدونی، حتی اونور آبی ها هم میدونن که سپاه قدس ما در سوریه جنگید اما هیچ مدرکی نداریم. کافیه یه سرنخ ازش پیدا بشه تا دوباره بشیم تروریست.
تا وقتی که جنگ به کشورمون کشیده نشده من و شما باید با دعا و تهذیب ( یا احیانا تذهیب) نفس به برادران عراقیمون کمک کنیم.

چه فیلم غم انگیزی خاک تو سرشون اینا نه انسانن نه حیوان هیچکس اینکارو با همنوعش نمیکنه انشالله در اون دنیا عذابشو میبینن

سلام
مراقب باشید تاپیک به حاشیه کشیده نشه!
خیلیها در این سایت استاد جنگ زرگری و نهایتاً بستن تاپیکهای مهم و کاربردی هستند.
موفق باشید:Gol:

سلام.

بحث ما سر داعش و پشتیبانان اون هست دیگه؟

اول که لعنت خدا به همه ی این تکفیری های انسان نما که در لباس اسلام بزرگترین جنایات رو انجام میدن.

باور کنید ی عده انسان مسخ شده هستند که حتی خودشونم از زندگی نکبت بارشون متنفرن. کشتن انسانهای دیگه ولو اینکه دین دیگه ای داشته باشن مادامیکه اروم دارن زندگیشون میکنن

چه لذتی میتونه داشته باشه!!!!!!!!!

اون عقل کل هایی که حامی داعش هستن و تنها سرمایشون پول و دیگه هیچی هیچی ندارن اونا باید ریشه کن بشن.

ما بخدا پناه میبریم حتی فکرشم نمیتونیم کنیم که این وحشی ها پاشون به مرقدهای امامان شیعه برسه...

اون کساییکه با خون شیعه وضو میگیرند با عشق و احساس شیعه چه میکنند؟!!!

ما عاشق امامانمون هستیم.

خدایا خودت کمک کن

واقعا هرکس اینو از خودش بپرسه این اخرین اقدام تکفیری ها و مزدوران دولت های سرمایه دار هست؟!! اونا که پول و حرص و طمعشون تمومی نداره

سوریه...

عراق...

واقعا خطر بیخ گوشمون...

بسم الله الرحمن الرحیم

الحیاة;529387 نوشت:
دوست خوبم فداشدن ما در این شرایط مثل قیام هاییه که در بعد از قیام امام حسین (ع) صورت گرفت منتها این یکی قبل از قیام اصلیه.

اگه الآن وزیر دفاع ما اعلام کنه ارتش ما به کمک عراق میره پنچ شیش هزار کیلومتر اون طرفتر دو نفر میان پشت دوربین میگن مسئله ی عراق به شما چه ربطی داشت؟
متاسفانه نزدیک من و شما افرادی هستند که بدون هیچ تفکری فقط میگن راست میگه و از خودشون نمیپرسن اگه به عراق کمک نکنیم چی میشه.
الآن من میدونم، شما میدونی، حتی اونور آبی ها هم میدونن که سپاه قدس ما در سوریه جنگید اما هیچ مدرکی نداریم. کافیه یه سرنخ ازش پیدا بشه تا دوباره بشیم تروریست.
تا وقتی که جنگ به کشورمون کشیده نشده من و شما باید با دعا و تهذیب ( یا احیانا تذهیب) نفس به برادران عراقیمون کمک کنیم

[=arial black]با سلام

به نظر من فداشدن ما در اوضاع فعلی ربطی به قیام های بعد از شهادت امام حسین علیه السلام ندارد، چرا ؟

چون حرف اصلی من این است که دور حرم ارباب حلقه بزنیم تا جرات حمله به نجف و کربلا و کاظمین و سامرا رو نداشته باشند....این که بشینیم این جا و دشمن بخواهد هر غلطی بکند صحیح نیست.... .

منتهی....چون رهبر داریم...گوش به فرمان رهبر هستیم...فرمانده داریم....زعیم داریم....ما چشممون و جانمان به رهبرمون است....خداوند روزی رو نیاورد که رهبر فرمان بدهد و این حرف های ما همگی شعار باشد(خودم را می گویم)....خدا ما رو شرمنده امام زمان(عج) قرار ندهد.

هم چنین من خبری رو شنیدم که آیت الله سیستانی امر فرموده اند مردم سلاح به دست بگیرند......

این جمله رو هم به شیعیان عراق می گویم....فکر نکنند ما این جا ایستاده ایم و داریم خوش می خوریم و می خوابیم....نه ...ما نیز اسپند روی آتش هستیم....ما نیز نگرانیم....البته شیعه [=arial black]از وق وق کردن یه مشت کفتار و شغال ترسی ندارد.....به نظر من این داعش و ... فقط یاد دارند پارس کنند[=arial black]..خود بچه شیعه های عراق انشالله ریشه [=arial black]داعش [=arial black]رو می خشکانند.

ضمنا این که عراق وجودی از مقدسات شیعه است که غیر از امامان معصوم (ع) ما در سینه خود امام زاده ها و بزرگان دینی ما را دارد

اگر [=arial black]داعش [=arial black]تهدید حمله به بغداد را می کند نباید آسوده خاطر شد که بغداد مهم نیست....بغداد و کاظمین به هم نزدیک اند و انگار یک شهر بزرگ هست،مثل خرمشهر و آبادان که یک پل بینشون فاصله است....بغداد و کاظمین متصل به هم هستند، کوفه و نجف نیز این طور است، متصل به هم اند.

الحیاة;529387 نوشت:
تا وقتی که جنگ به کشورمون کشیده نشده من و شما باید با دعا و تهذیب ( یا احیانا تذهیب) نفس به برادران عراقیمون کمک کنیم.

[=arial black]شما خود می دانید که ما در پی رضایت اون وری ها نیستیم

چه ما برویم سوریه و چه نرویم

چه برویم عراق و چه نرویم

تروریستمان می نامند، به قول یکی از اساتید سایت، یک دزد وقتی که بخواهد خودش را تبرئه کند همه را دزد معرفی می کند.

در مورد مقدساتمون هم با احدی شوخی نداریم....ترسی هم نداریم....منتهی تا جایی که خطری مقدسات ما رو تهدید نکند سری و محرمانه وارد صحنه می شویم

اما اگر بخواهند غلط اضافی بکنند...دست و پایشان را نیز قطع می کنیم

[=arial black]

الحیاة;529387 نوشت:
کافیه یه سرنخ ازش پیدا بشه تا دوباره بشیم تروریست
[=arial black]

شما فکر می کنید الان به ما تروریست نمی گویند؟

در مورد حمله به ایران...

آنها اگر حمله می خواستند بکنند به سوریه حمله می کردند

دیدید و شنیدید که روز هم تعین کردند جهت حمله

اما چون حزب الله لبنان بود....حمله نکردند

می دانید چرا؟

چون هدف[=arial black] آمریکا [=arial black]از حمله به سوریه حفظ [=arial black]اسرائیل [=arial black]است...وقتی که بخواهند قدم از قدم بردارند و قلب مقاومت یعنی سوریه را بزنند، حزب الله هم واکنش نشان می دهد....[=arial black]اسرائیل[=arial black] را می زند...حزب الله هم با اونها شوخی که ندارد، اگر انها سنگی انداختند...حزب الله هم می زند.

[=arial black]لذا چون با حمله آمریکا حیات اسرائیل حفظ نمی شود ...حمله نکرد.[=arial black]

[=arial black]

الحیاة;529387 نوشت:
[=arial black]پنچ شیش هزار کیلومتر اون طرفتر دو نفر میان پشت دوربین میگن مسئله ی عراق به شما چه ربطی داشت؟
[=arial black]

بله درست است....اما یکی نیست به خود دشمنانمون بگوید، مسئله عراق به شما چه ربطی دارد که از اون سمت کرده زمین دارید می آیید دخالت می کنید!

به هر حال این ها همه نیرنگ دشمن هست، هرچند قدیمی شده نیرنگ هاشون و نیرنگ های جدید تری رو برای انحراف اذهان عمومی می تراشند

اما رهبر داریم و خدا را صد هزار مرتبه شکر به خاطر رهبر مدبر و مدیری که به ما اعطا کرده است

[="Verdana"][="Navy"]

96xy;528401 نوشت:
خدا لعنت شون كنه داعش و پشتيبانان شون رو

ألا لعنة الله على القوم الظالمين...
[/]

[="Tahoma"]لعنت بر قاتلان این شهدای مظلوم
اشک در چشمانم جمع شد وقتی دیدم که مردمان مظلوم با دلخوش در راه سفر بودند که این فرزندان قاتلان امام حسین(ع) ان ها را به شهادت رساندند.
و متاسفم برای کاربران بی خردی که دست از خون این شهیدان بر می دارند و طرفداری رونالدویی می کنند که ان طرف دنیا داره با پولاش صفا می کنه.
وای بر بی خردانی که فقط حاشیه می سازند و به طور غیر مستقیم اهداف دشمنان اسلام را محقق می کنند.
ان شاءالله منتقم خون حسین(ع) و این شهدای مظلوم خواهد امد.
لبیک یا مهدی لبیک یا حسین لبیک یا شهدای راه خدا

sayedali;529557 نوشت:
با سلام

به نظر من فداشدن ما در اوضاع فعلی ربطی به قیام های بعد از شهادت امام حسین علیه السلام ندارد، چرا ؟

چون حرف اصلی من این است که دور حرم ارباب حلقه بزنیم تا جرات حمله به نجف و کربلا و کاظمین و سامرا رو نداشته باشند....این که بشینیم این جا و دشمن بخواهد هر غلطی بکند صحیح نیست.... .

علیکم السلام.

اگه حرف شما اینه من با شما موافقم. اما فراموش نکنیم حتماً یک مصلحتی هست که رهبر ما فرمان جهاد نمیدن. همون مصلحتی که در سوریه بود.

sayedali;529557 نوشت:
منتهی....چون رهبر داریم...گوش به فرمان رهبر هستیم...فرمانده داریم....زعیم داریم....ما چشممون و جانمان به رهبرمون است....خداوند روزی رو نیاورد که رهبر فرمان بدهد و این حرف های ما همگی شعار باشد(خودم را می گویم)....خدا ما رو شرمنده امام زمان(عج) قرار ندهد.

ان شاء الله

sayedali;529557 نوشت:
شما خود می دانید که ما در پی رضایت اون وری ها نیستیم

چه ما برویم سوریه و چه نرویم

چه برویم عراق و چه نرویم

تروریستمان می نامند، به قول یکی از اساتید سایت، یک دزد وقتی که بخواهد خودش را تبرئه کند همه را دزد معرفی می کند.

sayedali;529557 نوشت:
شما فکر می کنید الان به ما تروریست نمی گویند؟

در مورد حمله به ایران...

آنها اگر حمله می خواستند بکنند به سوریه حمله می کردند

دیدید و شنیدید که روز هم تعین کردند جهت حمله

اما چون حزب الله لبنان بود....حمله نکردند

ما در پی رضایت اونوری ها نیستیم. نگران تهمت های بچگانه ی آن ها هم نیستیم. اما متاسفانه یک مشت آدم بی فکر نزدیک من و شما هستند که متاسفانه باوجود این که به چشم خودشون جبهه و جنگ را دیده اند اما لقمه ی حرام چشم و گوششان را بسته است. متاسفانه امروزه این حرام خورها دارند تفکرات احمقانه شان را وارد ذهن من و شما میکنند. امروزه ما دشمنانی در بین خودمان داریم.

الآن تمام مسلمانان حتی آن وهابی های واقعاً تروریست هم متهم اند. ما با لقب تروریست نمیتوانیم دینمان را تبلیغ کنیم.

مردم خطر ماهواره بیخ گوشمان است فرزندانتان را به طور غیر مستقیم کنترل کنید

کاربران عزیز در زمان حال مهمترین مسولیت ما جهاد اکبر است وراهنمایی مردم ،درزمان حال بسیاری از دختران وپسران با بی حجابی دین مردم را دارند ازبین میبرند ،وحال من میگویم هرکس حضرت مهدی را دوست دارد حجابش را درست کند این تنها حرف من است .هرکس رهبرش را دوست دارد حجابش را درست کند چند روز پیش در سایتها تصویر کسانی را نشان دادند که حجابشان درست نبود اما تصویر رهبر عزیزمان رادر دست داشتند حال انها که با این پوشش تصویر رهبرمان را برمیدارند فکر میکنند رهبرمان راضی است انها باچنین پوششی تصویر ایشان رابردارند انها که میخواهند دل ایشان را شاد کنند حجابشان را درست کنند برای ظهور اقامون و سلامتی رهبرمون صلوات

[HL][=microsoft sans serif]

فراماسونری جمع کانون‌های برادری گسترده‌ای در جهان است. این کانون‌ها ریشه‌های بسیار کهنی در اروپای غربی دارند. فراماسونری دارای یک سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست و ارتباط میان فراماسونری‌های گوناگون تنها توسط خود دو لژ انجام می‌شود. واژه فراماسونری احتمالاً از freestone mason به معنی بنّای آزاد درانگلیسی و یا franc mason به معنای بنّای فرانسوی در فرانسوی گرفته شده است. کسی که عضو فراماسونری است فراماسون یا ماسون نامیده می‌شود، و ساختمانی که مرکز فعالیت ماسون‌هاست لژ نامیده می‌شود.
[=microsoft sans serif]فراماسونری در ابتدا جنبشی لیبرال بوده‌است که مبتنی بر باز تولید اندیشه‌های گنوستیک در دوران پس از اصلاحات در اروپا بوده‌است.[۱] فراماسون‌ها با شعار «برابری، مساوات، برادری» نقش بزرگی در انقلاب‌های بزرگ معاصر مانند انقلاب امریکا علیه استعمار انگلیس، انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب مشروطیت ایران [۲] و جنبش انقلابی بر ضد استعمار اسپانیا در امریکای جنوبی داشته‌است.[=microsoft sans serif]عقاید لیبرال جنبش فراماسونری باعث واکنش‌های مذهبیان و محافظه‌کاران، گروه‌های بنیادگرا، مذهبیون بنیادگرا و ملی‌گرایان شده‌است. همچنین مخالفت با نظام طبقاتی کشیشی مسیحیت، باعث دشمنی کلیسای کاتولیک روم با فراماسونری شده‌است. این گروه‌ها فراماسونری را جنبشی الحادی و شیطانی معرفی می‌کنند.[۲][=microsoft sans serif]همچنین اعتقاد برخی‌ها به داستان معبد سلیمان باعث نفرت گروههای ضد یهود از فراماسونری شده‌است. حالت مخفی این جنبش و منشا بریتانیایی آن باعث شده‌است که چنین پنداشته شود که این جنبش ابزار توطئه انگلو-صهیونیست جهانی است. همچنین رژیم‌های دیکتاتوری مانند نازی‌ها و کشورهای کمونیستی نیز به سرکوب فراماسونری می‌پرداختند.[۲][=microsoft sans serif]حجم عظیمی از نوشته‌های موجود در مورد فراماسونری موجود است که به چهار هزار کتاب و هزاران مقاله می‌رسد. با این همه بیشترین این نوشتارها به صورت افراطی نگارش شده‌اند: یا بی قید و شرط از فراماسونری دفاع می‌کنند و یا آنها را فرصت طلب و عامل انواع صدمات به جامعه می‌دانند.

اینها مثالهای خیلی کوچیک هستن که اگر یه مقدار تحقیق کنید همه این علامات یا درست تر ، بیشترشون توی میدان انقلاب و خیلی جاهای دیگه مثل خط های BRTاز این علامات پر شدن. بله این حرف حرف درستی که ما غافلیم و هممون می دونیم که نسبت به این تهاجم های فرهنگی بی اعتناییم.
[=garamond] بله خطر بیخ گوشمونه!!!!!

موضوع قفل شده است