شفا یافتن راننده تاکسی به دست امام عصر والزمان(عج)

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شفا یافتن راننده تاکسی به دست امام عصر والزمان(عج)

شفا یافتن راننده تاکسی

آقای علی اکبر رضا بابایی راننده تاکسی قم، شرح توسلش را به حضور امام عصر (علیه السلام) چنین نقل کرد:
« حدود سال 1357 شمسی، یک شب از خواب بیدار شدم احساس درد شدیدی در پهلو نمودم به نحوی که از فشار درد، پهلویم نزدیک به پاره شدن بود.
به وسیله همسایگان به طبیب مراجعه کردم و چون درد را مربوط به ناراحتی کلیه تشخیص دادند به طبیب متخصص آقای دکتر چهراسن (میدان سعیدی) مراجعه نمودم.
پس از معاینه گفتند:
« کلیه شما محتاج عمل جراحی است، الان مبلغ 20 هزار تومان بدهید تا نوبت بزنم 9 ماه دیگر عملت نمایم و تا این مدت هم تحت کنترل خودم هستی، ناراحت مباش و چاره ای نیست جز عمل ».

از مطّب ایشان بیرون آمدم و چون درد اذیت می کرد نزد سایر دکترها رفتم و هر کدام نسخه و دارو می دادند ولی نتیجه نگرفتم. مأیوس از اطباء به مسجد جمکران رفتم و با دلی شکسته خیلی ساده به آقا امام زمان عرض کردم:
« آقا! دکترها که کاری نکردند من هم نمی خواهم عمل کنم و از این طرف بچه های من به من احتیاج دارند که زحمت بکشم و نانی تهیه کنم خودت از خدا شفای مرا بگیر. من هم پنج نماز در این مسجد می خوانم ».
بعد از توسل، روز به روز حالم بهتر شد تا کلاً مرضم رفع شد. »

کسی هست این رو باور کنه ؟؟

ehsan24;23037 نوشت:

بله من باور دارم.

میشه دلایلتون رو برای باور این مطلب بیارید ؟؟

ehsan24;23037 نوشت:

با سلام

بزرگوار خوش امديد به اسك دين

براي چه چيز دليل مي خواهيد؟؟

براي مسايلي كه به صورت تجربي بيشتر مردم در زندكي خود كرامات را احساس مي كنند

بزرگوار اين مطالب شما است در پستي ديگر

نظر فعلی من اینه که یه همچین چیزایی نمیتونه دلایل علمی !! داشته باشه .
البته عیب ما آدما اینه که واسه همه چیز دنبال دلیل علمی هستیم !!
ولی خداییش واسه من تا حالا یه همچین چیزی اتفاق نیفتاده و به نظرم یه همچین چیزایی نمیتونه درست بوده باشه !!!!
یا اینکه خیال و توهم و رویاست یا اینکه کاملاً بر حسب تصادف و اتفاق .. !!
نظر شما چیه ؟؟
البته شاید برای من هم اتفاق افتاده باشه ولی چشام بسته بوده باشه ؟

اولا كه نديدن شما و تجربه نداشتن شما در اين موارد دليل بر نبودن اين مسايل نيست.

ثانيا شما مي توانيد قبلا بفرماييد كه چرا شما بزرگوار براي اين مطلب دنبال دليل علمي هستيد؟؟
البته شما عيب ادمها را اين مي دانيد ولي اي كاش دلايلي هم بر اين عيب پيدا كنيد

فرموده ايد

توهم و روياست

چرا به چنين كراماتي رويا و توهم اطلاق مي كنيد؟؟

چرا ادعا داريد كه اين مسايل روياست و واقعيت ندارد؟؟؟

كرامت امامان و عنايت ايشان را با چشم دل هم مي توان احساس كرد نيازي به چشم ظاهري نيست

فرموده ايد به نظرم من اينها درست نيستند

ولي تا نظرات خود را به مستندات عقلي و براهين محكم نكنيد متاسفانه براي ما قابل پذيرش نخواهد بود

اونی که من بهش گفتم واسه ی هر چیز نباید دنبال دلایل علمی گشت به نظرم اینه که برخی چیزها فراتر از درک ذهن ماست و اصطلاحاً عقل ما بش قد نمیده !!
مثلاً عظمت وجودی ذات حق رو نمیشه درک کرد !!!!!!! الله اکبر ... خدا بزرگتر است .. چه قدر بزرگتر ؟ از چه چیزی بزرگتر ؟ و .. ؟؟
خدا از همه چیز بزرگتر است .. نمی توان درک کرد خدا چه قدر بزرگ است ولی می توان فهمید که همه چیز در مقابل خدا پست و حقیر است.
پس عقل ناقص انسان همه چیز را نمی تواند درک کند. این بحث اول ..
شاید شما درست بگویید ولی به نظرم این چنین اتفاقاتی درست نیست ؟؟
حقیقتش رو بخواهید دلیل خاصی ندارم ولی .. !!!!!!!!
نمی تونم اینا رو باور کنم. دست خودم نیست. می ترسم اون دنیا مواخذه بشم که چرا چیزایی رو که بی هیچ دلیلی بهت میگن قبول کردی ؟؟
شما اگر دلیلی یا داستان مستندی یا ... دارید لطفاً بفرمایید .. دوست دارم همچین چیزهایی رو تجربه بکنم :hamdel:

ehsan24;23037 نوشت:

من باور دارم !همراه با سند!!!
خوب یادم میاد که بچه بودم و برادر بزرگم مجروح جنگ شد به ما خبر دادن که فرستاده شده به بیمارستان کاشانی اصفهان!!!
و قتی رسیدیم آنجا منم که سن و سالی نداشتم همراه مادرم و برادر دیگرم رفتم آنجا !خوب یادم میاد که دکتر مهاجر خدا خیرش بده و همیشه حافظش باشد !درست این جمله را گفت من
کارم را انجام دادم !به خدا توکل کنید!!
من به همراه بردارم به دفتر دکتر مهاجر رفتیم و برادرم به دکتر مهاجر گفت دکتر راستش را بگویید !!چند درصد برادرم زنده میماند!!؟نگاه عجیبی بود !با تمام بچگی این نگاه را هرگز فراموش نمیکنم!!گفت از خدا به خواهید!!!!!!!!!
مادرم شب تا صبح دست به دعا همراه بقیه و التماس
حاجت از امام زمانع !!!!!
فردا که رفتیم بیمارستان دیدم دکتر مهاجر با
حالتی نگاه کرد به مادرم و گفت از هر کسی خواستید فرزندتان را به شما بر گرداند!!!!

ehsan24;23057 نوشت:
اونی که من بهش گفتم واسه ی هر چیز نباید دنبال دلایل علمی گشت به نظرم اینه که برخی چیزها فراتر از درک ذهن ماست و اصطلاحاً عقل ما بش قد نمیده !!
مثلاً عظمت وجودی ذات حق رو نمیشه درک کرد !!!!!!! الله اکبر ... خدا بزرگتر است .. چه قدر بزرگتر ؟ از چه چیزی بزرگتر ؟ و .. ؟؟
خدا از همه چیز بزرگتر است .. نمی توان درک کرد خدا چه قدر بزرگ است ولی می توان فهمید که همه چیز در مقابل خدا پست و حقیر است.
پس عقل ناقص انسان همه چیز را نمی تواند درک کند. این بحث اول ..
شاید شما درست بگویید ولی به نظرم این چنین اتفاقاتی درست نیست ؟؟
حقیقتش رو بخواهید دلیل خاصی ندارم ولی .. !!!!!!!!
نمی تونم اینا رو باور کنم. دست خودم نیست. می ترسم اون دنیا مواخذه بشم که چرا چیزایی رو که بی هیچ دلیلی بهت میگن قبول کردی ؟؟
شما اگر دلیلی یا داستان مستندی یا ... دارید لطفاً بفرمایید .. دوست دارم همچین چیزهایی رو تجربه بکنم :hamdel:

با سلام
از اینجا کرامات رو ببینید
[="Blue"]آنچه از كرامات اهل بيت ديده ايد_لطفا همه شركت كنن[/]

[="Magenta"]http://www.askdin.com/showthread.php?t=4100
[/]

با تشکر از شما
بریم تو اون تاپیک ببینیم چه خبره :hamdel:

سلام دوستان ازاین معجزات برای اکثر ما پیش امده وخواهد امد
باور کنید امام زمان هیچ وقت از شیعیان غافل نیست

ehsan24;23057 نوشت:
نمی تونم اینا رو باور کنم. دست خودم نیست. می ترسم اون دنیا مواخذه بشم که چرا چیزایی رو که بی هیچ دلیلی بهت میگن قبول کردی ؟؟ شما اگر دلیلی یا داستان مستندی یا ... دارید لطفاً بفرمایید .. دوست دارم همچین چیزهایی رو تجربه بکنم

با سلام

بزرگوار نمي دانم از كدام دنيا صحبت مي كنيد و اين دنيايي را كه مي فرماييد منظورتان چيست؟؟

مي توانيد در مورد اين دنيايي كه شما از مواخذه در ان مي ترسيد كمي توضيح دهيد؟؟

اگر همان اخرتي باشد كه مسلمانان بدان معتقدند

لطف كرده بفرماييد از كجا اين اعتقاد را بدست اورده ايد؟؟

از كي شنيده ايد ؟؟

دلايلتان براي واقعيت داشتن دنياي ديگر چيست؟؟؟

البته بحث ادامه دارد.........

اولاً از شما تشکر می کنم که واقعاً با صبر و حوصله پاسخ های ما رو می دید .. و اصلاً در مقابل سوالی که می کنم موضع نمی گیرید و سعی می کنید با منطق جواب بدید !!
در مورد اون دنیا هم باید بگم که خوب معاد یکی از اصول دن ماست. ببینید قاعدتاً هیچ انسان خوبی نمیتونه پاداش تمام خوبی هاش رو توی این دنیا ببینه و متقابلاً برای انسان بد.
پس باید مکانی باشه که هر کسی مسئول کرده های خودش باشه. من این رو از همه لحاظ قبول دارم. مثلاً یک شهید که برای دفاع از ناموس ، وطن و دین خودش می جنگه و کشته می شه ، آیا این از بین بردن عمر خودش نیست ؟؟ پس باید در یک جا و مکانی (که اطلاعات دقیقی از آن ندارم) پاسخ تمام خوبی هاش رو بگیره.
در مورد سوال شما که گفتید از کی شنیده اید باید بگم من خودم این اعتقاد رو به صورت کامل قبول دارم و به جرأت می تونم بگم اگر خانواده، معلم ها و ... به من همچین چیزی را نمی گفتند (یعنی مثلاً در یک جامعه ی بی دین زندگی می کردم) می توانستم همچین چیزی را درک کنم و بفهمم.
دلایلم رو هم برای اثبات دنیای دیگر بیان کردم.
خوب منظور شما از این سوال چیست ؟؟
در پایان هم باید بگویم بله به همان دنیایی که شما اعتقاد دارید (آخرت) ، من هم اعتقاد دارم ولی خوب قطعاً شما از دیدی و بنده از دیدی دیگر . . .

موضوع قفل شده است