کجا رو پر کنیم!

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
کجا رو پر کنیم!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب

غرض از ایجاد تاپیک

داستان جالبی از زندگی استاد قرائتی شنیدم که تحت تاثیر قرار گرفتم ، منتها کم میشه در زندگی درست بهش عمل کرد مثل ایشون!

گفتن در دوران جوانی کلاس قرانی برای کودکان تشکیل دادم و در کنار درس قران داستان های قران هم برایشان می گفتم. وقتی پدرم امد و شاهد

درس دادن من به کودکان شد گفت من می خواستم تو مثل فلان عالم شوی حالا بچه ها را درس قران میدهی؟؟؟!!!!

به ایشان گفتم شما ثواب خود را برده ای ولی الان این کودکان به این کلاس قران احتیاج دارند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هر چند فقط کمی از مضمون داستان در ذهنم مانده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منتهای مراتب ، نکته مهم تو زندگی ما و حوزه فعالیتمون اینجاست : " کجا نیاز به کار داره؟؟؟ "

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من شخصا تو حوزه فعالیتم با توجه به این سه نکته :

1- پیشگیری بهتر از درمان هست

2- به گفته امام خمینی رحمته الله علیه : دانشگاه دیر است از دبستان باید شروع کرد

3- مسائل و مشکلاتی که شاهد ان بوده ایم

بنظرم بهتره تو زمینه تربیتی سرمایه گذاری کنم ، منتها خیلی عقبم ، دعا کنید پیشرفت کنم.:ok:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو حوزه فعالیت شما کجا خلاء هست ؟