صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دوستان محترم لطفا بیدار شوید.. مبادا که........

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

دوستان محترم لطفا بیدار شوید.. مبادا که........

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام علیکم
    نماد و پرچم شیعه در جهان چادر وحجاب است, عده صف کشیده اند تا این میراث فاطمی رابا اهل خانه اش به آتش بکشند...
    رفقا خوابید??
    مبادا که خواب باشیم و صدای شکستن پهلو بیدارمان کند..
    مبادا گرفتاری و مشغله و تکلیف تراشی های بیجا و بی مورد برای خودمان باعث شود صدای آه مادر, اینبار از کوچه های ایران شنیده شود...
    مگه این کشور ولی و سرپرست ندارد?شما از کجا خط میگیرید.. ولی فقیه , نایب امام زمانمان حرف هایشان روی زمین است.. شما رو به خدا سرچ بزنید و گفته های آقا رو راجب امر به معروف و نهی از منکر دریافت کنید, جملات آقا بوی التماس میدهد, چقدر بگوید واجب فراموش شده و ما بیدار نشویم.. منتظرید باز هم صدای این عمار آقا در بیاد??
    من کاری با صفحه هرزگی های یواشکی در فیس بوک ندارم
    کاری با دولتی که میگوید ما نباید مردم را با شلاق به بهشت ببریم!!!!!!!ندارم
    کاری با فراخوان کشف حجاب یکم تیر ندارم
    کاری با کم کاری برخیاز مسولین ندارم
    امامم به من دستور داده که باید امر به و معروف و نهی از منکر کنم
    امامم وقتی گفت نیروهای خود جوش مردمی من باید تکلیفم را بدانم
    شما رو به خدا بیدار بشیم

"و روی انها ما زالت بعد ابیها معصبه الراس ، ناحله الجسم ، منهده الرکن ، باکیه العین ، محترقه القلب .."

ناحلة الجسم یعنی.... ---------------------
    باکیة العین یعنی ...
    نحیف و دلشکسته میری-------------- بارون غصه ها می باره
    جوونی اما مادر پیری---------------- چشای مادر ما تاره
    بهونه ی سفر می گیری--------------- دیگه علی شده بیچاره

2. صلوات ها 43

3.  

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

بنده خودم طلبه ام و از همجنس های خودم هم گله دارم..
    چرا برخی از روحانیت قم را رها نمیکنند?منظورم با کسانی نیست که مثل مدیران محترم این سایت قم هستند و کار کشوری انجام میدهند.. منظور عافیت طلبانی که بخاطر نفس در قم مانده اند...
    چند روز پیش یک روحانی در شهر ما به دو خانم تذکر داد,او را کتک زدند و عمامه اش را پخش خیابان کردند.. خطاب به روحانیت معظم متراکم در قم میگویم, سنگر شهرستان ها به شما نیاز دارد, شما هم بیدار شوید

"و روی انها ما زالت بعد ابیها معصبه الراس ، ناحله الجسم ، منهده الرکن ، باکیه العین ، محترقه القلب .."

باکیة العین یعنی ...

5. صلوات ها 31

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

خواهران متدین از شما بیشتر گله است, بارهاو بارها دختران متدین و با حجاب کاملی را دیده ام که از کنار مدل های افتضاح بد حجاب بی تفاوت رد میشود..
    شما اگر تذکر ندهید آقایون باید وارد صحنه شوند که حتما میدانید بی مفسده نخواهد بود,خطاب به بعضی از خانم ها میگویم, من خواهش نمیکنم از شما, بلکه شمارا دعوت میکنم به جای تکلیف تراشی های بی مورد که تن به تحصیل در دانشگاه های مختلط را با توجیح تکلیف میدهید یا اشتغال را تکلیف الهی خود میدانید, به نص آیه قرآن,دستور و تکلیف مستقیم الهی یعنی امر به معروف و نهی از منکر بپردازید
    همه باید اقدام کنند و هرکسی باید از خودش شروع کند.. یکی از خواهران شما در چهارراه ولیعصر به خانمی که روی صندلی کشف حجاب کرده تذکر لسانی میدهد و چند نفری چادر و روسری از سر او میکشند.. یک نفر بسیجی پیراهنش را روسری آن خانم میکند.. شاید اگر شما و ما بیدار بودیم و همه مقابل منکر می ایستادیم هرگز به خودشان جسارت اینگونه رفتار را نمیدادند

ویرایش توسط تنهاترین سردار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ در ساعت ۱۹:۲۶

باکیة العین یعنی ...

7. صلوات ها 30

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

ما همه مسولیم, خبر دارید مانتو های بدون دکمه و شنل مانند که از جلو کاملا باز هستند به صورت گسترده وارد بازار شده??
    خبر دارید در شهر قم , بالای یک پل هوایی , رو به حرم حضرت معصومه سلام الله علیها یک دختر شیطان صفت کشف حجاب کرد?
    خبردارید ساپورت های رنگ پا و طوری پشت ویترین مغازه ها آمده?
    خبر دارید در مناطقی که بنده شخصا دیدم , خانم ها در ماشین کشف حجاب را آغاز کرده اند??
    خبر دارید مانتو هایی که آستین کوتاه هستد و اصلا آستین ندارند که وقتی تذکر میدهی پایین بکشند به شدت مد شده??
    خبرداریدساپورت هایی آمده که بسیار نازک هستند و اجل جان جوان ها شده??
    خبر دارید در بعضی مناطق خانم برای خرید از سوپر مارکت نزدیک خانه کاملا بی حجاب میرود.. همین چند روز پیش دوستانمان یک مورد را گرفتند که با تاپ و شلوارک ماشین را پارک کرده بود و رفته بود قنادی شیرینی بخرد
    اینها رو نگفتم که اشاعه فحشا کرده باشم, گفتم که بیدار شویم و از خواب غفلت بیدار شویم, گفتم که خونمان به جوش آید و شاهد بدتر از اینهایش نباشیم....

باکیة العین یعنی ...

9. صلوات ها 29

علاقه
    خدا هنر فلسفه دین مادر...
    نوشته
    534
    حضور
    31 روز 17 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    3743

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهاترین سردار نمایش پست ها
    همه باید اقدام کنند و هرکسی باید از خودش شروع کند.. یکی از خواهران شما در چهارراه ولیعصر به خانمی که روی صندلی کشف حجاب کرده تذکر لسانی میدهد و چند نفری چادر و روسری از سر او میکشند.. یک نفر بسیجی پیراهنش را روسری آن خانم میکند.. شاید اگر شما و ما بیدار بودیم و همه مقابل منکر می ایستادیم هرگز به خودشان جسارت اینگونه رفتار را نمیدادند
    با این وضعیت چطور امر به معروف و نهی از منکر کنیم؟؟؟
    آیا واقعا تذکر لسانی فایده ای داره؟؟
    شما چه روش هایی پیشنهاد میکنید؟؟

11. صلوات ها 21

نوشته
    11
    حضور
    9 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    95

خواهران متدین از شما بیشتر گله است, بارهاو بارها دختران متدین و با حجاب کاملی را دیده ام که از کنار مدل های افتضاح بد حجاب بی تفاوت رد میشود..
    شما اگر تذکر ندهید آقایون باید وارد صحنه شوند که حتما میدانید بی مفسده نخواهد بود,خطاب به بعضی از خانم ها میگویم, من خواهش نمیکنم از شما, بلکه شمارا دعوت میکنم به جای تکلیف تراشی های بی مورد که تن به تحصیل در دانشگاه های مختلط را با توجیح تکلیف میدهید یا اشتغال را تکلیف الهی خود میدانید, به نص آیه قرآن,دستور و تکلیف مستقیم الهی یعنی امر به معروف و نهی از منکر بپردازید
    دست نوشته يك خانم :
    سالهاست که زن بودن را فراموش کرده ایم.سالهاست دیگر همسران فداکار و مادران دلسوزی نیستیم.در عوض راننده های خوبی شده ایم،حسابداران خبره،مامور خریدان زرنگ،مدیران توانمند،باربران قوی،استراتژیست های باهوش،اما دیگر خودمان نیستیم.ما گم شدیم ، چه کسی ما را به دنیای خشن و خالی از لطافت مردان کشاند؟شانه هایمان،بازوانمان و زانوهایمان هنوز زنانه اند.هنوز برای مرد شدن ساخته نشدند.و افسوس اینکه به مرد بودنمان افتخار می کنیم.از یادمان رفته زن بودن اوج غرور است.صبرمان ،عواطفمان،هنرمان ارزشمندتر از هر آنچه است که به دست آوردیم.دلم برای نوه هایمان میسوزد چه کسی میخواهد به دخترانمان مادر بودن را بیاموزد.میدانید خانه از مادران خالی شده
    است و مردان چه لذتی میبرند از این گم شدن،از این خالی شدن خانه، دیگر دغدغه خرج و برج را ندارند،نگران خرید و دیر رسیدن بچه ها، آینده خانواده و.......به لطف مرد شدن ما آنها فرصت زیادی برای راحت زندگی کردن پیدا کرده اند.نکند آدرس را خودشان اشتباه داده اند؟ ما خیلی نزدیک به خدا بودیم .؟همه شاهد بودند بهشت زیر پایمان بود ولی حالا ؟؟!!دلم برای زن بودنمان تنگ شد

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ می کوبد رونده باش
    امید هیچ معجزه ای از مرده نیست پس زنده باش

13. صلوات ها 19

بنده کاملا با شما موافقم خصوصا که بحث راجع به وضع شهرستان ها که متاسفانه طلبه های ما بعد از اتمام
    یا برای ادامه تحصیل که به قم میرن اما برنمیگردند به شهر خودشون پس اگه قرار باشه همه ی ادامه راهای اماما اینگونه صحنه ها رو خالی کنند
    و فقط به قشر خاصی مثل خودمون توجه بشه پس این مردم کی میخوان اصلاح بشن برخی مردم از روی ندونستن اینگونه شدن برخی قلبهای پاکی دارند فقط کافیه آگاهشون کنیم
    موافقم که عده ای خوابن و باید بدارشون کرد اما اونهاییکه خودشون رو زدن به خواب نمیشه بیدارشون کرد . تشکر

15. صلوات ها 16

علاقه
    .
    نوشته
    312
    حضور
    30 روز 7 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    2
    صلوات
    2316

نماد و پرچم شیعه در جهان چادر وحجاب است, عده صف کشیده اند تا این میراث فاطمی رابا اهل خانه اش به آتش بکشند...
    رفقا خوابید??
    مبادا که خواب باشیم و صدای شکستن پهلو بیدارمان کند..
    مبادا گرفتاری و مشغله و تکلیف تراشی های بیجا و بی مورد برای خودمان باعث شود صدای آه مادر, اینبار از کوچه های ایران شنیده شود...
    مگه این کشور ولی و سرپرست ندارد?شما از کجا خط میگیرید.. ولی فقیه , نایب امام زمانمان حرف هایشان روی زمین است.. شما رو به خدا سرچ بزنید و گفته های آقا رو راجب امر به معروف و نهی از منکر دریافت کنید, جملات آقا بوی التماس میدهد, چقدر بگوید واجب فراموش شده و ما بیدار نشویم.. منتظرید باز هم صدای این عمار آقا در بیاد??
    من کاری با صفحه هرزگی های یواشکی در فیس بوک ندارم
    کاری با دولتی که میگوید ما نباید مردم را با شلاق به بهشت ببریم!!!!!!!ندارم
    کاری با فراخوان کشف حجاب یکم تیر ندارم
    کاری با کم کاری برخیاز مسولین ندارم
    امامم به من دستور داده که باید امر به و معروف و نهی از منکر کنم
    امامم وقتی گفت نیروهای خود جوش مردمی من باید تکلیفم را بدانم
    شما رو به خدا بیدار بشیم
    یا بصیر . . .

سلام علیکم

حق با شماست؛

به عنوان 1فرد موافق حجاب و مفتخر به چادرم: بنده هم گله دارم،

از خیلی ها،

و از مذهبی ها به مراتب بیشتر!!!

ای کاش ادعاهامون رو کمتر کنیم،

ای کاش هرکس اول خودش رو درست کنه،اول خودش رو بشناسه و اصلاح کنه و بسازه،

اونموقع دعوت اسمش میشه "دعوت ِ عملی"

اونموقع کسانی که واقعاً خواهان "انسان" شدن هستن "خود به خود" جذب میشن...

+ امر به معروف و نهی از منکر از واجبات هست؛ ولی "با راه و روش درست"

یا علی مدد

http://s5.picofile.com/file/81512909...50d8dd89_l.jpg

متحول شدن زندگی شما فقط در گرو یک نفر است :

خــودتان !

17. صلوات ها 21

علاقه
    به تقرب الهی رسیدن
    نوشته
    38
    حضور
    1 روز 21 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    205

هوالناظر

خواهران متدین از شما بیشتر گله است

سلام اگه ما به خانم های تو خیابون متذکر بشویم میدونید چی میشه ؟؟؟!!!

اینجور میشه!

چند روز پیش یک روحانی در شهر ما به دو خانم تذکر داد,او را کتک زدند و عمامه اش را پخش خیابان کردند.. خطاب به روحانیت معظم متراکم در قم میگویم, سنگر شهرستان ها به شما نیاز دارد, شما هم بیدار شوید
    واسه خانم ها خیلییییی بدتره اون آقای روحانی هست ، چون علاوه بر کشیدن چادرش مورد توجه یه عالمه مرد و نامرد میشه!

"بنظر که بهتره خانم ها امر به معروف و نهی از منکر رو در جا و مکان مخصوص خودش انجام بدن"

بسم الله الرحمن الرحیم
    رضیت بالله ربا و بمحمد صلی الله علیه و آله نبیا و اسلام دینا و بالقران کتابا و بالکعبه قبله و بعلی علیه السلام
    ولیا و اماما و بالحسن و الحسین وعلی بن الحسین و محمد بن علی و جعفر بن محمد و موسی بن جعفر و علی بن موسی و

محمد بن علی و علی بن محمد و الحسن بن علی و الحجه بن الحسن صلوات الله علیهم اجمعین ائمه فرضنی لهم انک علی کل شی ء قدیر

19. صلوات ها 11

نوشته
    60
    حضور
    5 روز 3 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    2
    گالری
    25
    صلوات
    340

با سلام..
    منم با تذکر دادن علنی مخالفم...
    هر چیزی راهی داره، ما تو خیابون به خانمه بگیم روسریتو درست کن مشخصه به شخصیتش بر میخوره..چرا اینقدر سطحی مسائل رو نگاه میکنیم؟!!
    همین که من خودم حجابم کامله + توی اجتماع فعالم+ حد و مرز خودمو رعایت میکنم؛ خودش یه امر به معروف و نهی از منکر..
    در ضمن امر ب معروف و نهی از منکر چندین شرط داره ؛ که متاسفانه اکثر اونایی که تذکر میدن؛ بسیار بد تذکر میدن "و به سادگی شروطش رو تادیده میگیرن!!"

لطفا درست بیندیشیم

با سپاس

21. صلوات ها 8

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری