صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عاشق و افسرده ام

علاقه
    تاریخ اسلام
    نوشته
    23
    حضور
    20 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    77

عاشق و افسرده ام

سلام به همه دوستان مدت 6سال به خانمی علاقه شدید دارم واحساس وابستگی شدیدی درمن نسبت به اون پیش اومده تو این مدت هم باهم ازطریق پیامک وتلفنی رابطه داشتیم و اون از علاقه اش به من می گفت .بنا به دلایلی نمی تونم برم خواستگاری اون خانم دلیل اصلیشم مخالفت بعضی از اعضای خانوادشه .تحمل دیگه ندارم .چن وقتیه جوابمو نمیده .دارم داغون میشم .احساس میکنم زندگی من بدون اون تموم میشه .به من کمک کنید بچه ها افسردگی گرفتم بدجوری

2. صلوات ها 13

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58349

با نام و یاد دوست

عاشق و افسرده ام

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 8

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط باغوچار نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان مدت 6سال به خانمی علاقه شدید دارم واحساس وابستگی شدیدی درمن نسبت به اون پیش اومده تو این مدت هم باهم ازطریق پیامک وتلفنی رابطه داشتیم و اون از علاقه اش به من می گفت .بنا به دلایلی نمی تونم برم خواستگاری اون خانم دلیل اصلیشم مخالفت بعضی از اعضای خانوادشه .تحمل دیگه ندارم .چن وقتیه جوابمو نمیده .دارم داغون میشم .احساس میکنم زندگی من بدون اون تموم میشه .به من کمک کنید بچه ها افسردگی گرفتم بدجوری
    بسمه تعالی
    با تقدیم سلام و تحیت و نیز عرض خوش آمد محضر جنابعالی
    شما را درک می کنم و از وضعیت پیش آمده متاسفم...

_ هرچند تضمینی وجود ندارد که بعد از ازدواج نیز، این سطح از علاقه حفظ شود اما در عین حال باید تمام تلاش خود را بکار گیرید تا به دغدغه اعضای خانواده ایشان پاسخ مناسب دهید. و این اطمینان را پدید آورید که از کفایت، لیاقت و شایستگی لازم برای خوشبخت کردن این خانم برخوردار هستید.
    _ در این خصوص سعی کنید یا مستقیما و یا با استفاده از افراد موجه موضوع را دنبال نمایید.
    _ آمادگی پذیرش واقعیت را داشته باشید و خوشبختی را مساوی با ازدواج با این خانم ندانید. به این منظور لازم است به سرگذشت برخی از ازدواجهای مشابه بیشتر بیندیشید!
    _ مدت معینی را برای رسیدن به نتیجه در نظر بگیرید و همانطور که اشاره شد در این مدت تمام تلاش خود را مصروف سازیذ، اما با گذشت مدت معین لازم است بر فراموشی این فرد سرمایه گذاری نمایید.
    _ اجازه ندهید این موضوع بیش از این برای شما هزینه ایجاد کند، وقت خود را مدیریت کنید و با برنامه های متنوع از گرفتار شدن به تنهایی و روزمرگی جلوگیری نمایید
    _ از لجاجت با خود برحذر باشید و همیشه از خدای متعال استعانت بجویید

در پناه خدای متعال موفق باشید

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین
    عاشق و افسرده ام
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 8

علاقه
    به مباحث دینی وزناشویی
    نوشته
    1
    حضور
    2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3

سلام برادر عزیز شما از اول ناید به هم وابسته میشدید.الانم این حرا جز اعصابخودی برای ماچیی نداره هر به خودت بیاید واره یشه کنید ودعا یادتون نره

9. صلوات ها 3

نوشته
    800
    حضور
    30 روز 17 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2619

به نام خدا

سلام

وابستگی هم مثل سرماخوردگی یه دوره ای داره یکم که بگذره درست میشید و اگه سرگرمی هایتان رو بیشتر کنید چه بهتر زودتر فراموش میشه

از من میشنوید اون چیزی که به دست نمیاد رو هیچوقت با زور به چنگ نیارید بعدا پشیمون میشید .
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

11. صلوات ها 6

علاقه
    گل ، صدای رود خونه ، آبی فیروزه ای، صدای اذان مرحوم مؤذن زاده اردبیلی
    نوشته
    754
    حضور
    31 روز 4 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    53
    گالری
    116
    صلوات
    5874

سلام

ضمن توجه به راهکارهای کارشناس محترم اگر تا حالا از طریق خانواده مساله تون رو با خانواده ایشون مطرح نکردید سعی کنید از اینجا به بعد با کمک مادر یا خواهرتون و یا حتی پدرتون اقدام به خواستگاری کنید.

مطمئنا تاثیری که در طرح مساله از جانب خانواده هست در اقدام شما به تنهایی نیست.

13. صلوات ها 5

نوشته
    968
    حضور
    16 روز 10 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1947

عاشق و افسرده ام

منم مشکلی شبیه تو دارم.....تو برای من دعا کن منم برای تو شاید خدا اینطوری رحمی کرد...........در ضمن یک سوال: در این مدت 6 سال چقدر از خود خدا خواستی که بهت بدش؟ حالا خوش بحالت اون دختر تو رو می خواد....من بدبختیم اینه که طرفم منو نمی خواد و حالا گفته که خواستگار دارم...منم 5 ساله سرگردانم.... در کل چه خدا بهم بده چه نده من بازم خدا رو بیشتر از همه چیز دوست دارم....

15. صلوات ها 7

علاقه
    روانشناسی دینی
    نوشته
    1,087
    حضور
    75 روز 6 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    79
    آپلود
    3
    گالری
    5
    صلوات
    6907

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب و کسب اجازه از کارشناس محترم استاد امیدوار

بزرگوار پرسشگر، بنده به شما حق میدم همچین احساسی داشته باشید خیلی واضحه به کسی علاقه مند شدید و علاقتون شدید شده و وابستگی عاطفی شدیدی در شما پدید اومده
    شاید بشه گفت ای کاش این علاقه و وابستگی شدید بوجود نمی اومد تا اینکه با متارکه یه طرفه به طرف مقابل ضربه وارد بشه!

حالا چاره چیه ؟؟؟ الان شما تو این وضعیت قرار دارید ....یا می تونید به روش های مختلف سعی کنید خودتون رو به فرد مورد علاقتون برسونید که امکانش هست البته درصدی هم نه!

یا اینکه بخاطر اون درصد مابقی و همچنین برای اینکه از وابستگی عاطفی در بیاید که خودش عوارض بدی داره از جمله ناتوانی در تصمیم گیری های مهم و اثراتی مثل ترک مواد مخدر چون حالت وابستگی روانی داره داشته باش بهتر هست " این وابستگی عاطفی که منجر به وابستگی روانی" شده رو کم کرد.

از جمله کار هایی که میتونید بکنید 1-قدرت تصمیم گیری برای کم کردن وابستگی عاطفی هست2-تصوسر سازی ذهنی از اینکه قدرت بدست شماست و خودتون تصمیم گرفتید

وابستگی عاطفی رو کم کنید لذا تمرکز فکریتون باید بر یک انسان مستقل باشه که میخاد عاقلانه تصمیم بگیره نه بر اساس علاقه 3-سعی کنید روابط عاطفیتون رو با افراد مختلف از جمله دوستان ، وابستگان و خانواده بیشتر کنید و همچنین فعالیتتون که کمتر بخاید به طرف مقابل فکر کنید ...

خود به خود بعد از گذشت یک نهایتا دو ماه این وابستگی کم می شود وقتی وابستگی کم شد خود به خود راحتر می توانید تصمیم بگیرید و تمام جوانب را بسنجید.

*************//***/*****************///**********************/*

با پوزش از اشکالات تایپی متاسفانه سیستمم مشکل داره با موبایل پیام میذاره ، جمله پایین هم مقداری از جملات بالاست که با موبایل و کلیک نابجا از متن جدا افتاد

*********//************************//**********************/******
    اما متاسفانه چاره ای نیست و شما در این وضعیت هستید دو راه حل داریدص
    افسوس که آنچه برده ام باختنی ست
    بشناخته ها تمام نشناختنی ست
    برداشته ام هر آنچه باید بگذاشت
    بگذاشته ام هر آنچه برداشتنی ست...
    خواجه نصیر الدین طوسی

17. صلوات ها 2

علاقه
    تحصیل
    نوشته
    433
    حضور
    15 روز 7 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2052

سلام

این نیز میگذرد....

19. صلوات

علاقه
    تاریخ اسلام
    نوشته
    23
    حضور
    20 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    77

[QUOTE=nothing;528062]منم مشکلی شبیه تو دارم.....تو برای من دعا کن منم برای تو شاید خدا اینطوری رحمی کرد...........در ضمن یک سوال: در این مدت 6 سال چقدر از خود خدا خواستی که بهت بدش؟ حالا خوش بحالت اون دختر تو رو می خواد....من بدبختیم اینه که طرفم منو نمی خواد و حالا گفته که خواستگار دارم...منم 5 ساله سرگردانم.... در کل چه خدا بهم بده چه نده من بازم خدا رو بیشتر از همه چیز دوست دارم....[/QUOTس
    سلام ممنون از همدردی ودعای خیرشما داداش گلم امیدورم شما هم به خواست دلت برسی .گفتی از خدا چقدر خواستم منو بهش برسونه ؟همه جوره از خدا خواستمش وتنها چیزی که تواین مدت نصیبم شد صبر بوده .

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری