صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: التماس دعای عاجزانه

نوشته
    404
    حضور
    14 روز 5 ساعت نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2543

التماس دعای عاجزانه

با عرض سلام خدمت همه شما بزرگواران

آمده ام گدایی... اومدم ازتون خواهش کنم التماستون کنم دست خالی ردم نکنید...

بزرگواران یک بنده خدایی خیلی خیلی گرفتار هست و خیلی به دعای شما خوبان درگاه خدا محتاج... ازتون خواهش میکنم به خون امام حسین علیه السلام، به دستان بریده حضرت ابوالفضل علیه السلام ، براشون دعا کنید.از ته دل و با تموم وجود... تنها امیدم به دعاهای شماست ناامیدم نکنید... انشالله خدا به دعای شما ، مشکل اون مومن رو حل کنه...
    ازتون خواهش میکنم ، یک دعا.... شاید خدا به نفَس حق شما نگاهی انداخت و مشکل این بنده خدا حل شد...
    انشالله یک روزی بیاد که در همین جا بیام و بگم که با دعای شما مشکل اون بنده خدا حل شده...
    بزرگواران اگر زیر این پست صلواتی هم فرستادید به نیت حل مشکل این مومن خدا باشه....
    از لطف همه شما بی نهایت ممنونم....

2. صلوات ها 129

(AREF), *"عطر سیب"*, *ماه من*, *آفتاب*, *اکرم, *دلتنگ صاحب الزمان*, *داریوش*, *طهورا*, .salam, ::ریحــانه::, aabn.haghighi, alen_mah, Aviny, ღ پریا ღ, B-neshan, bina88, bsky, Ezio, Hadi99g, hosain.nor, maedeh-r, Maneli, maryam68, mbt, mohamad313, Mostafa7, muiacir, n@rcis, nothing, po0neh, porteqal, safareeshghe, sayedali, saynasetare, Serat, shirinbanoo, Special_One, TAHOOR, UFA, فرشاد فردی, كبوتر حرم, لبیک یا علی النقی, ملاصدرا, مه حنانه, مهبان, مهتاب السادات, مهدیا, مهر..., میقات, متحیر, متعلم, محمد66, محمدی, محی الدین, محدثه022, مدیر فرهنگی, مدیر ارجاع سوالات, مریم السادات, ناگفته هاي ناب, نرجس94, نسیم رحمت, هدی, یا علی مدد, یا عالی, یامهدی مددی, یاسین, گل ليلا, گل یخ, Vəhab, victoryone, virus3000, آیرینا, آرامش, آرزوی وصال313, اللیل والنهار, الرحیل, اندیشه, انصار الحجّة, اویس, احمدمنتظرالمهدی, استوار, بال, بانوی برفی, باء, باغ بهشت, بسوی محبوب, بصیر, تمنـای وصـال, تنها, تا ساحل آرامش, تائب 1392, حق دوست, حیدر لیلا, حسن آقا, حسنی17, خادم الرضا(ع), خسته, دايي حسن, در محضر خدا, رنگ خدا, ریحــانه الــنبی, ریحانه1, رایحهٔ بهشت, رستگاران, زیتون, ســوگــل ســاداتـــ, سـاغر, سلمان 313, سینا, سید امین, سیده راضیه, سیده طاهره, سکوت, ستايشگر, ستاره زهراء, سجاد, شفا, شمیم الزهرا, شریعت عقلانی, عقل و فطرت, علی مع الحق, علی سان65, عمار رهبری, عالم مقدس ملکوت, عارف, عاشق آقا, عزراییل, عطر یـاس, عظيم

3.  

علاقه
    مشاوره و تحقیقات
    نوشته
    188
    حضور
    2 روز 3 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1453

سلام دوست عزیز خوب هستی ؟ چی شده ؟ چرا از لطف خدا نا امید شدی ؟ صبر کن ...صبر کن ...صبر کن ...

ختم حضرت ابالفضل العباس (ع) را بردار ...

ارام باش ...توکل کن ...آستین هایت را بالا بزن ...خواهی دید خداوند زودتر آن کار را تمام کرده ...

توکل حقیقی کن فقط و فقط و فقط خدا هیچ بنی بشری را وارد موضوع نکن ...

یا مولاه یا فاطمه الزهرا(س) ...اغیثینی

5. صلوات ها 24

علاقه
    هیچی
    نوشته
    261
    حضور
    8 روز 13 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    786

حتما بعد از نماز ظهر دعا براش میکنم -

http://www.askdin.com/blogs/31141/a-409/#comment527

ویرایش توسط *"عطر سیب"* : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ در ساعت ۰۹:۳۷

7. صلوات ها 16

نوشته
    314
    حضور
    2 روز 19 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    330

خدا كمكش كنه و از گرفتاري نجاتش بده

9. صلوات ها 18

علاقه
    اسک دین و اسک دینی ها!
    نوشته
    2,191
    حضور
    300 روز 21 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    5858

بسم الله الرحمن الرحیم
    اَلسَّلامُ عَلى اَوْلِيآءِ اللَّهِ وَاَصْفِيآئِه اَلسَّلامُ عَلى اُمَنآءِ اللَّهِ

سلام بر بندگان مقرب خدا و بر برگزيدگانش سلام بر آنانكه امين خدا

وَاَحِبّآئِهِ اَلسَّلامُ عَلى اَنْصارِ اللَّهِ وَخُلَفآئِهِ اَلسَّلامُ عَلى مَحآلِّ مَعْرِفَةِ

و دوستان اويند سلام بر ياران خدا و جانشينانش سلام بر جايگاههاى معرفت

اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلى مَساكِنِ ذِكْرِ اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلى مُظْهِرى اَمْرِ اللَّهِ وَنَهْيِهِ

خدا سلام بر مسكنهاى ذكر خدا سلام بر آشكار سازندگان امر و نهى خدا

اَلسَّلامُ عَلَى الدُّعاةِ اِلَى اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَى الْمُسْتَقِرّينَ فى مَرْضاتِ

سلام بر خوانندگان (مردم ) بسوى خدا سلام بر استقرار يافتگان در خوشنوديهاى

اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَى الْمُخْلِصينَ فى طاعَةِ اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَى الاَْدِلاّءِ عَلَى

خدا سلام بر مخلصان در فرمانبردارى خدا سلام بر راهنمايان بسوى

اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَى الَّذينَ مَنْ والاهُمْ فَقَدْ والَى اللَّهَ وَمَنْ عاداهُمْ فَقَدْ

خدا سلام بر آن بزرگوارانى كه هر كه دوستشان دارد خداى را دوست داشته و هر كه دشمنشان دارد

عادَى اللَّهَ وَمَنْ عَرَفَهُمْ فَقَدْ عَرَفَ اللَّهَ وَمَنْ جَهِلَهُمْ فَقَدْ جَهِلَ اللَّهَ

خداى را دشمن داشته و هر كه آنان را بشناسد خداى را شناخته و هر كه نشناسدشان خداى را نشناخته

وَمَنِ اعْتَصَمَ بِهِمْ فَقَدِ اعْتَصَمَ بِاللَّهِ وَمَنْ تَخَلّى مِنْهُمْ فَقَدْ تَخَلّى مِنَ

و هر كه بدانان چنگ زند به خدا چنگ زده و هر كه آنان را رها كند خداى عزوجل را رها

اللَّهِ عَزَّوَجَلَّ وَاُشْهِدُ اللَّهَ اَنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمْتُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبْتُمْ

كرده است و خداى را گواه گيرم كه من تسليمم براى هر كس كه شما تسليم اوئيد در جنگم با هر كه شما در جنگيد

مُؤْمِنٌ بِسِرِّكُمْ وَعَلانِيَتِكُمْ مُفَوِّضٌ فى ذلِكَ كُلِّهِ اِلَيْكُمْ لَعَنَ اللَّهُ عَدُوَّ

ايمان دارم به نهان و آشكار شما و اختيار همه اين كارها را به شما واگذار كنم خدا لعنت كند دشمن

آلِ مُحَمَّدٍ مِنَ الْجِنِّ وَالاِْنْسِ وَاَبْرَءُ اِلَى اللَّهِ مِنْهُمْ وَصَلَّى اللَّهُ عَلى

آل محمد را از جنّ و انس و بيزارى جويم بدرگاه خدا از ايشان و درود خدا بر

مُحَمَّدٍ وَآلِهِ

محمد و آلش

الهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها
    اَللّهُمَّ اَغْنِ کُلَّ فَقیرٍ اَللّهُمَّ اَشْبِعْ کُلَّ جایِعٍ اَللّهُمَّ اکْسُ کُلَّ عُرْیانٍ

خدایا دارا کن هر ندارى را خدایا سیر کن هر گرسنه اى را خدایا بپوشان هر برهنه را

اَللّهُمَّ اقْضِ دَیْنَ کُلِّ مَدینٍ اَللّهُمَّ فَرِّجْ عَنْ کُلِّ مَکْرُوبٍ اَللّهُمَّ رُدَّ

خدایا ادا کن قرض هر قرضدارى را خدایا بگشا اندوه هر غمزده را خدایا به وطن بازگردان هر

کُلَّ غَریبٍ اَللّهُمَّ فُکَّ کُلَّ اَسیرٍ اَللّهُمَّ اَصْلِحْ کُلَّ فاسِدٍ مِنْ اُمُورِ

دور از وطنى را خدایا آزاد کن هر اسیرى را خدایا اصلاح کن هر فسادى را از کار

الْمُسْلِمینَ اَللّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَریضٍ اَللّهُمَّ سُدَّ فَقْرَنا بِغِناکَ اَللّهُمَّ

مسلمین خدایا درمان کن هر بیمارى را خدایا ببند رخنه فقر ما را به وسیله دارائى خود خدایا

غَیِّرْ سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِکَ اَللّهُمَّ اقْضِ عَنَّا الدَّیْنَ وَاَغْنِنا مِنَ

بدى حال ما را بخوبى حال خودت مبدل کن خدایا ادا کن از ما قرض و بدهیمان را و بى نیازمان کن از

الْفَقْرِ اِنَّکَ عَلى کُلِّشَى ءٍ قَدیرٌ

ندارى که راستى تو بر هر چیز توانائى * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده الجمیلة فی سبیلک و فی لیله القدر المبارک
    و
    احشرنا مع مولانا و سیدنا و حراره قلوبنا و سکینه انفسنا
    سید الشهداء و الاحرار ابا عبدلله
    الحسین علیه افضل الصلوات و السلام

11. صلوات ها 19

نوشته
    1,321
    حضور
    37 روز 3 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    182
    صلوات
    10747

التماس دعای عاجزانه

قلبت را آنقدر ازعاطفه لبریز کن

که اگر روزی افتاد و شکست

همه جا عطر گل یاس پراکنده شود

13. صلوات ها 27

علاقه
    مهدی فاطمه
    نوشته
    736
    حضور
    14 روز 5 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    128
    صلوات
    3331

سلام خدابزرگه.خداارحم الراحمینه هیچ کسو دست خالی وناامید ازدرخونش رد نمیکنه.ان شاءالله درست میشه.من مطمئنم خداهمه چیزو ختم به خیر میکنه
    اَینَ الطّالــــِبُ بِدَمِ المَقــــتُولِ بِکَــــربَلا

گروه رایحۀ بهشتی

[SIGPIC][/SIGPIC]

15. صلوات ها 17

نوشته
    155
    حضور
    22 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    560

الله اکبر...
    چشام پر اشک شد واقعا....
    خدایا من که اونقد گناه دارم دیگه روم نمیشه ازت چیزی بخوام اما بازم بخشش و مهربونی تو از گناه های من خیلی خیلی خیلی بیشتره ...
    ما بچه ترکا اسم ابوالفضل علیه السلام (میخواستم بنویسم (ع)یادم افتاد اینجا تو انجمن بهم دیگه قول دادیم بنویسیم علیه السلام ، اینم از برکات انجمنه)رو که می شنویم از خود بی خود میشیم ...
    من که بنده خوبی برای خدا نبودم اما اگه یه ذره هم خوبی داشته باشم حاضرم خدا اونارو از من بگیره تا مشکل اون بنده خدا حل بشه چون اسم مولام امام حسین علیه السلام اومد وسط ...

17. صلوات ها 18

علاقه
    مطالعه.تحقیق.آرامش.تنهایی
    نوشته
    26
    حضور
    4 روز 8 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    90

سلام.واقعا متاسفم...

نظر من اینه که بره پیش یک عالمی تا راه حل بهش بگه.

دعاشم می کنم...
    ویرایش توسط بسوی محبوب : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲ در ساعت ۲۱:۱۲
    در هر مرتبه علمی و معرفتی که هستی به همین مقدار راضی نشو>>>بالاتری هم هست
    http://uploadboy.com/7le9ej631q7g.html

19. صلوات ها 9

علاقه
    دین
    نوشته
    484
    حضور
    15 روز 8 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2018

نقل قول نوشته اصلی توسط *گوهــر* نمایش پست ها
    ازتون خواهش میکنم ، یک دعا.... شاید خدا به نفَس حق شما نگاهی انداخت و مشکل این بنده خدا حل شد...
    سلام علیکم

بافرض اینکه از مشاورین مشورت گرفته‌اید و از وسایل عادی مایوس شده‌اید از روش مجرب زیر غافل نشوید:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلید اجابت دعا !!!

استادی می‌فرمود:

برای برآورده شدن حاجت خود به خدا قول بدهید اگر آنرا به من دادی ...... فقط آنرا از تو می‌دانم و فراموش نمی‌کنم ..... و چیز دیگری را موثر نمی‌دانم.

کنار خدا برای چیز دیگری نقش قائل نشوید ....... تا اتصالتان با خدا قطع نشود.

گاهی اجابت دعای ما موجب قطع اتصال ما و خدا می‌شود !!! ....... و حکمتهای دیگری که خودش می‌داند !!

روش توسل:

یک روش مجرب برای درخواست و توسل به خداوند( توصیه جاج آقا رحیم ارباب):

چهل روز نماز اول وقت همراه با ترک گناه و انجام واجبات( مخصوصا مالی)

15 دقیقه قبل از اذان برخیزید یا مسیر حرکت را به سمت مسجد قرار دهید که تاخیری بوجود نیاید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بنده هم علی رغم روسیاهی به همراه کاربران محترم سایت از درگاه خداوند متعال برای ایشان دعا می کنیم

موفق باشید
    ویرایش توسط متعلم : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ در ساعت ۱۴:۳۶
    باسمه تعالی

هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست
    هیچ ذکرعملی بالاتر از ترک معصیت نیست

(مرحوم آیت الله محمد تقی بهجت
    )

21. صلوات ها 16

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری