صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 9 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

°•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام

°•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلاماَلسلام عَلیک یا اَباعَبدِاللّهِ یا حُسَینَ بنَ عَلِیٍّ اَیُّهَا الشَّهیدُ یَابنَ رَسوُلِ اللّهِ°•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام پرسمان و موضوعات :
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام چهل حدیث درباره امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام پیامبر صلی الله علیه و آله و امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام امام حسین علیه السلام بهترین الگو برای همه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام پيام امام حسين عليه السلام براي بشريت ، بي واسطه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام اطلاق کلمه نفس مطمئنة به امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانستنی هایی درباره امام حسین (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام داستانی جالب از زندگانی امام حسين (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام پیامبر و امام حسین (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام آداب زیارت امام حسین (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام القاب امام حسین (علیه السلام) و تاملی در آنها
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام اسامي همسران امام حسين(ع) را به همراه فرزندان هر كدام نام ببرید
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام کتاب در مورد امام حسین (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام امام حسین (علیه السلام) و اصلاح جامعه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام قرآن‌ و امام‌ حسین‌ (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام ایا امام حسین (علیه السلام) برتر از دیگر امامان است؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام عدالت در قیام امام حسین (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام مرواريدهايي از زبان امام حسين (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام امام حسين (علیه السلام) از ديدگاه انديشمندان جهان
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام علت بوی سیب در حرم امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام هنگام شنيدن نام امام حسين علیه السلام چه بايد گفت؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام امام حسین علیه السلام در زمان امامت حضرت علی و امام حسن علیهماالسلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام حرم امام حسین ‌علیه السلام کی و چگونه ساخته شد ؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام آیا بعد از امام زمان (عج) امام حسین علیه السلام دوباره حكومت می كنند؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام شبهه تشکیل حکومت برای امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام شیوه های پرورش عزت نفس در سیره امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام فضیلت خانه کعبه بالاتر است یا حرم امام حسین علیه السلام؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام تفاوت بین اصحاب امام زمان (عج) و امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام حسین (علیه السلام) گوهر جاودانه ادیان
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام چرایی کرامات امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام مروري بر زندگي سياسي امام حسين (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام علم غیب امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام چرا بعد از شهادت امام حسن(ع)، به جای فرزندانش امام حسین(ع) به امامت رسیدند؟
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام خواص تربت سیدالشهداء (علیه السلام)
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام فرهنگی و نرم افزار :
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلودفایل پی دی اف مناجات شعبانیه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلود کتاب - حضرت امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام كتاب موبايل چهل حديث امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام شعبان المعظم ، ماه رسول خدا صلی الله علیه و آله
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام پیامک و اشعار ولادت امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام والپیپر ولادت اباعبدالله الحسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلود بنر لایه باز کیفیت بالا ویژه اعیاد شعبانیه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام مولودی ولادت امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام سفر امام حسین علیه السلام ـ داستان صوتی کودکانه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلود ابتهال حب الحسین از چند حنجره -روز میلاد امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلود صوتی صلوات شعبانیه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام دانلود صوتی مناجات شعبانيه
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام مهر ومهتاب مني - فلش
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام کاشکی میشد بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم - فلش
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام سلطان و ساقی عشق - فلش
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام سرویس ارسال کارت پستال صوتی امام حسین علیه السلام
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام ویژه نامه سال 1389
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام ویژه نامه سال 1390
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام ویژه نامه سال 1391
    °•.❋.•° حسّ عطر سیب °•.❋.•° ویژه نامه ولادت امام حسین علیه السلام ویژه نامه سال 1392

2. صلوات ها 26

3.  

علاقه
    خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
    نوشته
    6,241
    حضور
    60 روز 3 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    66
    آپلود
    42
    گالری
    3111
    صلوات
    55734

بسم الله الرحمن الرحیم

یااَباعَبدِاللّهِ یا حُسَینَ بنَ عَلِیٍّ اَیُّهَا الشَّهیدُیَابنَ رَسوُلِ اللّهِ یا حُجَّةَ اللّهِ عَلی خَلقِهِ یا سَیِدَناوَ مَولانا اِنا تَوَجَّهنا وَستَشفَعنا وَ تَوَسَّلنا بِکَ اِلیَ اللّهِ وَ قَدَّمناکَ بَینَ یَدَی حاجاتِنا یا وَجیهاً عِندَاللّهِ اِشفَع لَنا عِندَاللّه

ولادت حضرت امام حسین علیه السلام مبارک

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

شـــادی
    روح شـــهـــدا صـــلـــوات

5. صلوات ها 17

علاقه
    تکنولوژی اسلامی
    نوشته
    349
    حضور
    12 روز 45 دقیقه
    دریافت
    13
    آپلود
    0
    گالری
    5
    صلوات
    1081

ضمن عرض تبریک ایام ، به اطلاع می رساند مکتوبات با واقعیت یکسان نیست.
    الآن ساعت 9ونیم شبه. طبق نوشته ی صفحه ی قبل این ویژه نامه 4 ساعت پیش قرار داده شده یعنی 5ونیم ، در حالی که من تا ساعت 7 که می خواستم برم مسجد آنلاین بودم و هیچ تایپیکی به بخش ویژه نامه اضافه نشد.
    انسان ۲۵۰ ساله | امام سجاد علیه‌السلام و کادرسازی

رهبر انقلاب: در کلمات امام سجاد (علیه السلام) توجه به کادرسازى است... ایشان سى‌وپنج سال زحمت کشید و کار را به این‌جا رساند که وقتى در سال نودوپنج هجرى آن حضرت وفات کردند، امام باقر در میان جمع کثیرى از شیعیان و محبان اهل‌بیت قرار گرفت، و این از برکات امامت و جهاد و تلاش آن بزرگوار بود. حضرت یک مجموعه‌ى مؤمن صالحى که بتوانند قاعده‌اى بشوند براى کارهاى آینده به وجود ‌آورد. این، زندگى امام سجاد (علیه السلام) است. ۶۷/۰۶/۰۴ و ۶۵/۰۴/۲۸

7. صلوات ها 13

علاقه
    ........
    نوشته
    989
    حضور
    11 روز 7 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    282
    صلوات
    4353

حسین جان! ای چراغ هدایت و ای کشتی نجات!

ای جان شیرین رسول! تو پنجمین آیه آل کسا و گواه حقانیت نبی در روز مباهله ای. از ازل تا ابد، ترنّم نام تو، گره از کار فروبسته اهل عالم گشوده است.

میلاد ریحانه رسول خدا، معنی آیه تطهیر، سرور شهیدان و آزادگان، اباعبدالله الحسین مبارک باد!

کدامین مکتب آزادگی است که در محضر مربی بزرگ شرافت و آزادمردی سر تعظیم فرود نیاورد و حسین را قامت بلندبالای ایثار و انسانیت نخواند؟

ای پرورده دامان رسول! ای تأویل سوره فجر! ای محبوب ترین وجود زمینی نزد اهل آسمان! به یُمن میلاد فرخنده ات، شفیع دستان خالی مان در محضر رسول خدا باش!

حسین(ع)، محبوب قلب های مردم بود. در نهایت فروتنی و سادگی زندگی می کرد. همه ساله پیاده به حج می رفت. به عیادت بیماران می شتافت. انفاقش بی مانند بود. دعوت فقیران را رد نمی کرد و آنها را به میهمانی فرا می خواند. همچنین کیسه های غذا را به در خانه محتاجان و بیوه زنان و یتیمان می برد.

در زمان خلافت پدرش، در صحنه های سیاسی و نظامی نقشی فعال داشت. در زمان امامت برادرش، امام حسن(ع)، لحظه ای از پیروی و حمایت او دست نکشید و آن گاه که وعده الهی فرا رسید، برای ادای وظیفه و شهادت در راه خدا لحظه ای درنگ نکرد.

حسین جان! ای چراغ هدایت و ای کشتی نجات!

9. صلوات ها 20

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,204
    حضور
    145 روز 6 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3161
    صلوات
    44237

با نام خدا

میلاد حسین نوگل زهراشده امشب

گیتى ز رخش طور تجلا شده امشب

ده مژده ى جانبخش بعالم ز قدومش

زیرا که در رحمت حق واشده امشب . . .

میلاد امام حسین (ع) مبارک

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

11. صلوات ها 16

نوشته
    1,407
    حضور
    108 روز 20 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    27
    آپلود
    0
    گالری
    753
    صلوات
    7229

سلام بر حسین
    سلام بر تو ای عصاره قرآن
    سلام بر تو ای سالار شهیدان
    سلام بر تو ای میوه زندگی فاطمه و علی
    بر ما بتاب که در تیرگی خاک،
    بی آفتاب یاد تو،
    پامال عبور روزهاییم.

سالروز میلاد خط سرخ عشق، سومین پرچم دار قله امامت و دیانت، اباعبدالله الحسین مبارکباد.

13. صلوات ها 12

علاقه
    علاقه به شفا قطع نخاع هستم و 25 ساله هستم.
    نوشته
    6,641
    حضور
    37 روز 2 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    16940

«خبر ولادت حسين‌ علیه السلام»

هنگامي‌كه مژدة تولد امام حسين‌علیه السلام را به پيامبر‌‌‌ص دادند، آن حضرت به سرعت خود را به خانة فاطمه‌‌‌س رساند؛ درحاليكه شادي و غم هر دو از چهره‌اش نمايان بود پس با صدايي حزين و سوزناك فرمود «اسما! فرزندم را نزد من بياور» اسما كه در كارهاي خانه به زهرا‌‌‌(س) كمك مي‌كرد، نوزاد را به حضور پيامبر‌‌‌(ص) آورد و پيامبر او را در آغوش گرفت و در حاليكه او را مي‌بوسيد، شروع به گريستن نمود اسما تعجب كرد و پرسيد «پدر و مادرم فدايتان! چرا گريه مي‌كنيد؟» پيامبر‌‌‌ص در حاليكه اشك، سراسر چشمانش را گرفته بود، گفت «آيا مي‌داني اين كيست؟» اسما حيرت و تعجبش بيشتر شد و منظور حضرت را نفهميد و گفت «اين بچه، تازه متولد شده و هنوز نام و نشاني ندارد» پيامبر‌‌‌ص با صدايي كه گاه، حُزن، باعث قطع آن مي‌شد، فرمود «گروهي ستمكار، بعد از من، او را خواهند كشت و شفاعت من به ايشان نخواهد رسيد»
    سپس در حاليكه غصّه بر او سنگيني مي‌كرد؛ برخاست و به اسما گوشزد كرد كه از اين جريان، با فاطمه سخن نگويد، كه او تازه زايمان كرده است

رفيق بي كلك مادر

قويترين درختان در كوير ميرويند من يك كويريم

15. صلوات ها 14

علاقه
    نوشته
    6,641
    حضور
    37 روز 2 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    16940

«سه تكبير پيامبر (ص)»

روايت شده است روزي پيامبر اكرم (ص)، نماز ظهر مي‌خواند كه جبرئيل را ديد؛ فرمود الله اكبر جبرئيل به پيامبر (ص) خبر داد كه جعفر طيّار برادر علي عليه‌السلام، از سرزمين حبشه بازگشته است؛ پيامبر ص دوباره فرمود الله اكبر همان وقت، مژدة ولادت حسين (ع) به پيامبر اكرم ص داده شد و آن حضرت براي بار سوّم فرمود الله اكبر
    صاحب كتاب جواهر الكلام، اين روايت را در مبحث تعقيبات نماز ذكر كرده است

رفيق بي كلك مادر

17. صلوات ها 14

علاقه
    نوشته
    6,641
    حضور
    37 روز 2 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    16940

«قابلة حسين‌ علیه السلام»

هفتاد هزار ملك خدمتگذارش بودند و هفتاد هزار قصر در اختيارش بود
    «لُعيا» حور العيني بود، در زيبايي بي‌همتا ابن عباس مي‌گويد هنگام ولادت حسين‌‌‌ عليه السلام، خداوند او را امر فرمود، كه فاطمه دختر حبيب خود را تنها نگذارد و او را ياري كند
    «لعيا» به زمين هبوط كرده و شرفياب حضور ريحانه محمد‌‌‌صلّي الله عليه و آله، فاطمه زهرا‌‌‌سلام الله عليها، شد و تبريك و شادباش خود را عرض كرد فاطمه لحظه‌اي انديشيد كه براي لعيا چه فرشي بگستراند همان هنگام، فرشته‌اي، فرشي از بهشت آورد و حجرة فاطمه‌‌‌سلام الله عليها را فرش نمود
    سحر بود كه نوزاد فاطمه، پيچيده در پارچة سفيدي از بهشت، در دستان قابله‌اش، لُعيا، چشم به دنيا گشود

رفيق بي كلك مادر

19. صلوات ها 14

علاقه
    نوشته
    6,641
    حضور
    37 روز 2 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    16940

«نامگذاري حسين‌‌‌علیه السلام »

هنوز ساعتي از تولد حسين‌‌‌‌‌‌علیه السلام نگذشته بود كه رسول خدا‌‌‌ص مرا خطاب كرد «اسما، فرزندم را بياور!» من در حاليكه او
    را در جامة سفيدي پيچيده بودم، به حضور پيامبر‌‌‌ص آوردم آن حضرت او را از من گرفت و در دامن خود گذاشت در گوش راستش اذان و در گوش چپ او اقامه گفت
    جبرئيل نازل شد و عرض كرد «خداوند به تو سلام مي‌رساند و مي‌فرمايد چون علي نسبت به تو، به منزلة هارون است نسبت به موسي، اين فرزند را به نام فرزند هارون نامگذاري كن»
    رسول خدا‌‌‌ص فرمود «نام فرزند هارون چه بود؟»
    جبرئيل عرض كرد «شُبير»
    رسول خدا‌‌‌ص فرمود «زبان من عربي است و زبان هارون عبري شبير به چه معناست؟»
    جبرئيل عرض كرد «شبير به معناي "حسين " است؛ پس او را "حسين" نام نِه»

رفيق بي كلك مادر

21. صلوات ها 15

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری