جمع بندی جنابت غیر عمدی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جنابت غیر عمدی

سلام خسته نباشید...
از اون جایی که "لا حیا فی الدین" یه راست و بدون حیا میرم سر اصل مطلب....

میخواستم بدونم جنب شدن غیر عمدی در بیداری هم همون خود ارضایی محسوب میشه؟؟
بعضی وقتا هست که آدم تقریبا بدون اینکه گمان بدی بکنه و یا چیز بدی ببینه برخی موارد منجر به جنب شدن میشود...
یعنی بدون اینکه اون "آدم" دستی بزنه و یا کار خاصی بکنه جنب میشه...
بعضی وقتا این اتفاق در بیداری و بعضی وقتا در خماری (یعنی بین خواب و بیداری-خماری قبل خواب) اتفاق می افتد...

از یکی پرسیدم گفتش که حرام است ولی در تاپیک های اینجا دیدم که ظاهرا اگر غیر عمدی باشد حرام نیست...
حالا شاید هم من اشتباه فهمیدم...
در اون حالت لازم به اینکه اون "ادم" مثلا خودشو بزنه (که از این احوال دور بشه) و یا از خواب و خماری اش بزنه است ؟!؟؟
اصلا این "جنابت غیر عمدی" چیز درستی هست در بیداری؟؟؟!! یعنی آدم میشه در بیداری غیر عمدی جنب بشه یا اینکه این اصطلاح برای گمراه کردن من بوده از طرف شیطون؟!؟!؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

ali pir;521605 نوشت:
سلام خسته نباشید...
از اون جایی که "لا حیا فی الدین" یه راست و بدون حیا میرم سر اصل مطلب....

میخواستم بدونم جنب شدن غیر عمدی در بیداری هم همون خود ارضایی محسوب میشه؟؟
بعضی وقتا هست که آدم تقریبا بدون اینکه گمان بدی بکنه و یا چیز بدی ببینه برخی موارد منجر به جنب شدن میشود...
یعنی بدون اینکه اون "آدم" دستی بزنه و یا کار خاصی بکنه جنب میشه...
بعضی وقتا این اتفاق در بیداری و بعضی وقتا در خماری (یعنی بین خواب و بیداری-خماری قبل خواب) اتفاق می افتد...

از یکی پرسیدم گفتش که حرام است ولی در تاپیک های اینجا دیدم که ظاهرا اگر غیر عمدی باشد حرام نیست...
حالا شاید هم من اشتباه فهمیدم...
در اون حالت لازم به اینکه اون "ادم" مثلا خودشو بزنه (که از این احوال دور بشه) و یا از خواب و خماری اش بزنه است ؟!؟؟
اصلا این "جنابت غیر عمدی" چیز درستی هست در بیداری؟؟؟!! یعنی آدم میشه در بیداری غیر عمدی جنب بشه یا اینکه این اصطلاح برای گمراه کردن من بوده از طرف شیطون؟!؟!؟

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

اگر هیچ کاری چه با اعضای بدن و چه از طریق ذهنی برای خارج شدن مایع منی انجام نشده ولی منی خارج شده باشد ، جنابت محقق می گردد اما خودارضایی محسوب نشده و حرام نمی باشد.

همیشه سلامت و موفق باشید

موضوع قفل شده است