جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: راز قانون جاذبه و تسبیحات حضرت زهرا(س)

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55647

  راز قانون جاذبه و تسبیحات حضرت زهرا(س)
  درمرحله اول : بیاد بیاورید شما یک میدان انرژی هستید نه یک بدن فانی- بیاد میارید یک نیروی بزرگتری تو دنیا هست که شما میتونید برای رسیدن به خواسته هاتون از اون استفاده کنید- بانکی وجودداره که خیلی بیشتراز پولی که شما از خودتون دارید میتونه روی آرزوهای خوبتون سرمایه گذاری کنه .
  اگه تا بحال از وجود این سیستم بانکی بیخبر بودید این مرحله ذهنتون رو باز میکنه تا آماده پذیرش یک وام هنگفت از نیروی بیکران کیهان باشید.

  پس گام اول :
  34مرتبه ذکر الله اکبر(خدا بزرگه ) رو بگید و همزمان شروع به اندیشه کنید.
  بیاد بیاورید نیروی بیکران از نیروی ما بزرگتر است بزرگتراز نیرویی که ما در بازوانمان داریم.
  بزرگتراز نیرویی که پول ما برایمان فراهم میکند بزرگتر از نیرویی که ما از ارتباطاتمون داریم بزرگتر از نیرویی که انسانها میتوانند داشته باشند.
  اگر به یک شاخه علمی خیلی علاقه دارید به پیچیدگیهاو رازهای اون شاخه علمی فکرکنید ( مثلا به رازی که در اثرانگشت ما انسانها وجود داره که هیچ دونفری اثر انگشت یکسان ندارند)
  وقت گفتن الله اکبر به معنیش فکر کنید خدا بزرگتر است با این معنی باید مدیتیت کنید یعنی این معنی رو تصور کنید.

  شواهد ذهنیتون رو برای این معنی بیاد بیارید:
  1- چیزهایی که بیاد میاورید میتونه خیلی عمومی باشه
  مثلا خودتون رودرنظربگیرید که یکی از 7 میلیارد آدمی هستید که دارید روی کره خاکی زندگی میکنید. کره زمینی که یکی از کرات منظومه شمسیه و خورشید ستاره اونه به این فکر کنید که خورشید یکی از ستارهای کوچک کهکشان راه شیریه و این کهکشان با این همه ستاره که هر کدوم سیاره های بسیاری مثل زمین دارند ، یکی از کهکشانهاییه که خدا خلق کرده اگه چند لحظه به عظمت این کهکشان ها فکر کنید بزرگی خدا رو بهترمیتونید احساس کنید(الله اکبر)
  چیزهای زیادی از این دست هستند مثلا میتونید بیاد بیاورید هزاران سلولی در یک نقطه از بدنتون وجود دارند و درون هر سلول کروموزوم ها درحد نانو وجود دارند که تمام خصوصیات اخلاقی !!! شما دراونها ثبت وضبط میشه و...
  به اتمها فکر کنید که میلونها اتم در نوک سوزنی جا میگیرند و حامل انرژی عظیمی هستند که وقتی اون رو آزاد میکنند فجایعی مثل ناکازاکی و هیروشیما به وجود میاد که هزاران انسان دردم جان می بازند.
  به موجودات زیر دریا فکر کنید که میگن تنوعشون بیشتراز تعداد حیوانات روی زمینه و چیزهای زیادی که حیرت شما رو بر می انگیزه وشما بی اختیار میگید (الله اکبر)

  2- چیزهایی که بیاد میآورید میتونه خیلی خصوصی باشه
  مثلا بیاد بیارید اتفاقات و معجزاتی که تو زندگیتون افتاده ( من چند بار تصادف وحشتناک داشتم یکبار با سرعت زیاد از پل مرگ جاده هراز با ماشین ازپل اویزون شدم، دقیقا یادمه که وقتی ماشین از پل خارج شد و ما به سمت پایین درحال سقوط بودیم و عمق اون دره رو به چشم میدیدم با مرگ چند لحظه فاصله داشتم اما چرخ ماشین به سنگی گیر کرد و مانع ادامه سقوطمون به ته دره شد وقتی اون لحظه رو بیاد میارم که اگه به ته دره رسیده بودیم بطرز وحشتناکی میمردیم ، ناخوداگاه میگم خدای من خیلی بزرگه که خواست جون سالم ازاین واقعه به در ببریم و میگم (الله اکبر) همون کلمه ای که وقتی از ماشین اومده بودیم بیرون مردمی که تصادف رو دیده بودن و حیرت زده از اینکه ما زنده بودیم میگفتن.
  حتما شما هم تو زندگی شخصیتون چیزهی زیادی دارید که قدرت خدارو توش به وضوح میتونید ببینید وپی به نیروی بیکرانش ببرید .
  بعداز اینکه با این حضور قلب ذکر الله اکبر رو گفتید و ذهنتون باز شد ، مرحله دوم اجرای قانون جاذبه رو آغاز کنید.
  شما با دستگاههای گیرنده امواج از جمله رادیو، تلوزیون کار کردید وخوب میدونید که میشه موج رادیوتونو روی کانالی تنظیم کنید که اخبار رو درست و صحیح به گوش ما میرسونه و برعکس میتونید کانالی روی بگیرید که همه اخبار رو وارونه بیان میکنه و فقط دروغ میگه. بعضی از شبکه های تلوزیونی اتفاقات خوب رو خوب و بعضی از همین شبکه های تلوزیونی اتفاقات خوب رو بد جلوه میدن و گزارش میدن.
  درمورد دستگاه فرستنده امواج فکری هم به همین صورته. شما میتونید امواج فکریتون رو روی کانالی تنظیم کنید که هر چیزی رو که آرزو میکنید به همون صورت بهتون برگردونه و برعکس میتونید افکارتون رو روی کانالی تنظیم کنید که سفارشات شما رو برعکس اجراء کنه و باید بدونید که کانال شکر گذاری یکی از کانالهاییه که احساس خوب به شما میده (احساس خوب یعنی بازگردوندن همون چیزی که دقیقا طلب کرده بودید )
  اگه عادت به شکر گذاری کنید زندگیتون هر روز بهتر و بهتر میشه چیزی که عرفا بارها به ما تاکیدکردن
  به قول مولانا :
  شکر نعمت نعمتت افزون کند
  کفر نعمت از کفت بیرون کند
  شکر گذاری بخاطر همه چیزهای خوبی که جود داره و همه چیزهای خوبی که وجود داشته و برای ما مفید بوده
  وقتی شکر گذاری میکنیم درواقع داریم طول موج ذهنیمون رو روی موج دقیق ارسال خواسته ها تنظیم میکنیم
  دقیقا احساسی رو بدست میاریم که خواسته هامون عینا رخ بدن نه اینکه چیزی شبیه اونچه که ما خواسته بودیم یا حتی برعکس ؛ اگر به آرزوتون برسید چه حسی میخواهید داشته باشید؟ احساس لذت ؟ آرامش؟ شادی؟
  درواقع احساسی رو که میخواهید بعداز براورده شدن آرزوتون داشته باشید باید الان خلق کنید.

  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 2. صلوات ها 11


 3. #2

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55647  گام دوم :
  33 مرتبه الحمدلله (خدایا شکرت ) روبگید همزمان که مصادیق عینی اون رو تصورمیکنید.
  برای اینکه این احساس ایجاد بشه به چیزهای خوبی که دارید فکر کنید. میتویند چشمهاتون روببندید و به چشمهاتون فکر کنید اگه این چشمها نبودند زندگی براتون چه معنی داشت؟ به خانوادتون فکر کنید اگه نابینا بودید و نمیتونستید اونها رو ببینید ؟درس خوندن فیلم دیدن و....
  این چشمها براتون واقعا چقدر می ارزن ؟
  براش قیمت تعیین کنید؟
  و حالا فکر کنید با داشتن این چشمها چقدر خوشبختید وعجب سرمایه زیادی به شما دادهه شده ؟
  آیا شده روزی یکبار ازخدا برای داشتن این سرمایه عظیم تشکر کنید؟
  هزاران نفر مثل ما وجود دارند که مادرزاد نابینا به دنیا اومدند؟
  یا یک حادثه ساده که در زندگی ما هم اتفاق افتاده مثلا ک تب شدید نابیناشون کرده فکر میکنید حقشون بوده؟
  یا حساب اونها از ما جداست؟
  نه هیچ فرقی با ما نداشتن ولی الان آرزو دارند یکی از فیلم های قشنگی که مادیدیم دیده باشن ؛ آرزو دارن کی از نزدیکانشون رو یک لحظه ببینند؛ یک کتاب شعر بخونن.
  حالا چشماتون رو باز کنید واز وجوداین نعمت بزرگ تشکر کنیدو بگید(الحمدلله)
  گاهی پیش اومده که ده ها بار بدون وقفه یک موزیک رو پشت سر هم گوش کرده باشیم و هربا آنقدر لذت برده باشیم که دوبار از نو گوش کنیم وخودمون هم باخواننده خونده باشیم. بعضی از ما که بدون موزیک ،زندگی براشون سخته واقعا خیلی از دوستان رو میشناسم که موبایل رو بیشتر برای موزیک گوش کردن میخرند تا تماس گرفتن بعضیا وقت زیادی رو صرف مطالعه زندگی خواننده مورد علاقشون میکنن در حالیکه اگه از نعمت شنوایی برخوردار نبودیم هرگز نمیتونستیم به هیچ آهنگی گوش کنیم پس بیایید به شنوایی فکر کنید خداروبخاطرش شکر کنید و بگید(الحمدلله )
  حتی اگه اصلا اهل موسیقی نیستید اون لحظات رو بیاد بیارید که وسط خیابون با بوق ماشین ازجا پریدید که اگه اون لحظه غفلت کرده بودید دیگه الان سالم وسلامت نبودید پس بازهم تشکر کنید از بابت این نعمت بزرگ (الحمدلله)
  لحظاتی اززندگی رو بیاد بیارید که فشارزندگی میخواسته کمرتو ب***ه و به قول معروف به مویی رسیده اما پاره نشده وبازهم با ایمان بگید الحمدلله.
  بیاد بیارید لحظاتی رو که زیر بارمشکلات داشتیم خفه میشدیم و باخودمون گفتیم : خدایا اگه این مشکل حل بشه تاآخر عمر سپاسگذارخواهم بود ولی به محض رفع دن مشکل اونو رها کردیم و به سراغ ادامه زندگی رفتیم بدون اینکه بیاد بیاریم یک تشکر ساده بدهکاریم.
  اگر چند روز بیمارستان بستری باشید و یا به هر عتی بازداشت باشید وقت رهایی از دیدن کف خیابون لذت می بریم.
  مشکل ما انسانها تو تنگ نظریمونه اگه یک اتوموبیل شخصی لوکس داشته باشیم به همه نشونش میدیم و هرروز با لذت و افتخار اونو سوار میشیم ولی اگه همه اون رو داشته باشن، دیگه لذتشو فکر میکنیم . فکر میکنیم وظیفه خدا بوده که این اتوموبیل رو به ما بده و دیگه دلیلی برای شکر کردنش پیدا نمیکنیم.
  هزاران مثال از این دست تو زندگیمون پیدا میشه تا مدت کوتاهی که ذکر الحمدلله رو میگیم بتونیم بهش فکر کنیم بعد از بیان این ذکرها وقتی حال خوب وجودمون رو فراگرفت با ایمان راسخ به سراغ مرحله آخر میریم

  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 4. صلوات ها 10


 5. #3

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55647  گام سوم :
  33مرتبه سبحان الله ( می پرستمت)
  حالا زمان استجابت دعا ( سفارش درخواست ماست )
  حالا زمان آن فرا رسیده که دقیقا روشن کنیم چه میخواهیم حالا دقیقا آینده خود را زمانی که به آرزوی خود دست یافته اید را تجسم کنید.
  حالا خودتون ر ببینید با آرزویی که جزئی از واقعیت شما شده فرض کنید حالا خدا به شما قول داده به آنچه میخوهید برسید حالا با اون خواستتون چکار میکنید این رو تصور کنید.
  اگر خواسته شما یک اتوموبیل پژو 206 هست تصور کنید حواله خودرو شما صادرشده وبه زودی ازایران خودرو زنگ میزنن تا برای تحویل خودرو به اونجا مراجعه کنید برنامه تون بعد از رسیدن به این خواسته چیه؟ اون رو تصور کنید مثلا من تصور میکنم بعد از گرفتن ماشینم به سراغ دوستام میرم و همشون رو میبرم تجریش و امام زاده صالح ودربند و خلاصه شیرینی مشت بهشون میدم شما چکار میکنید؟ این صحنه رو تصور کنید و به حول وقوت الهی ستایش کنید خدایی رو که هدفش فقط خوشنودی شماست.
  آرزوتون رو درآغوش بگیرید خودتون رو مثل فوتبالیستی که گل زده و داره از خوشحالی دور زمین میدوه و فریاد میزنه و به خودش افتخارم میکنه شما هم به خودتون افتخار کنید. با اعتقاد و اعتماد کامل تصور کنید ،شک نکنید چون این شک نشانه ایمان متزلزله و مطمئن باشید فقط یک مانع میتونه نذاره شما به آرزوتون برسید اون مانع شک شماست.
  این روش 100% علمی و عملیه تصورتون هرچقدر دقیقتر باشه مطمئنا زودتر رخ میده.
  اگراین 3 گام رو درست انجام بدید در واقع شما سفارشتون رو به کائنات دادید و ازاین به بعد هرموقع یاد این آرزوی خودتون افتادید فقط بگید (الحمدلله) و متشکر باشید تا زمان برآورده شدن دعاتون برسه چون کائنات بهترین زمان رو برای استجابت دعای شما انتخاب میکنه شما هم بهش اعتماد کنید.
  بهترین روز برای اجرای این روش همین امشبه که این مطلبو خوندید پس از همین امرز کارتون رو شروع کنید.

  منبع :سایت راسخون

  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 6. صلوات ها 9


 7. #4

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  قرآن, اهل بیت,خلاقیت, هنر, فقه, فلسفه
  نوشته
  260
  حضور
  1 روز 12 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  105
  صلوات
  1978  بر اساس برداشتی از نظریه و فیلم the secret
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن من عاداهم

 8. صلوات ها 3


 9. #5

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55647

  فضیلت و ثواب تسبیح حضرت زهرا (س) در روایات ...
  راز قانون جاذبه و تسبیحات حضرت زهرا(س)  افضل تعقیبات نماز، تسبیح حضرت زهرا (س) است، و شایسته است که بعد از نمازهای واجب و موارد دیگری چون وقت خواب و ابتدای زیارت بزرگان و پیشوایان دین بر آن مداومت شود.

  امام باقر (ع) می فرمایند: خداوند از حیث حمد و ستایش عبادت نشد که برتر و افضل از تسبیح فاطمه (س) باشد، و اگر چیزی با فضیلت تر از آن بود هر آینه رسول خدا (ص) آن چیز را به حضرت فاطمه (س) می بخشید.

  امام صادق (ع) می فرمایند: هر کس بعد از نماز واجب تسبیح فاطمه زهرا (س) را به جا آورد قبل از این که پای راست را از بالای پای چپ بردارد، جمیع گناهان او آمرزیده می شود، و دراین تسبیح از « الله اکبر » آغاز کند.

  و نیز از آن حضرت روایت شده که فرمود: تسبیح فاطمه زهرا (س) در هر روز بعد از هر نمازی در نزد من دوست داشتنی تر است از هزار رکعت نماز ( مستحبی ) که در هر روز خوانده شود.

  همچنین در فضیلت تسبیح حضرت زهرا (س) قبل از خواب می فرمایند: هر کس شب را با تسبیح فاطمه (س) سپری کند، از مردان و زنانی می باشد که خدا را زیاد یاد می کند.

  امام باقر (ع) می فرمایند: هر کس تسبیح حضرت زهرا (س) را به جا آورد و پس از آن استغفار کند، مورد مغفرت قرار می گیرد و آن تسبیح در گفتن صد عدد است و در میزان اعمال هزار ثواب دارد، شیطان را دور و خدای رحمان را خشنود می فرماید.

  امام صادق (ع) می فرماید: کسی که بعد از نماز واجب با تسبیح حضرت زهرا (س) صد بار به تسبیح خدای متعال بپردازد، و به دنبال آن کلمه « لااله الا الله » را بگوید، خدا او را می آمرزد.


  شرایط تسبیح حضرت زهرا (س)

  یکی از شرایطی که در این تسبیح لازم است رعایت شود این است که بعد از نماز بلافاصله خوانده شود. یعنی وقتی نماز به پایان رسید قبل از این که حالت خود را به هم زده و تغییر وضع دهد، به عبارتی از حالت تشهد و سلام در نماز خارج شود، و قبل از پرداختن به چیز دیگری تسبیح را شروع کند؛ و با آن چه که در سرّ عدد مستور است معلوم است که بلافاصله بودن تسبیح بعد از نماز دارای حسابی است که در غیر این صورت نیست.

  با فضایلی که برای تسبیح حضرت زهرا (س) نقل شد و نیز تأکید های بسیاری که در مداومت بر آن از ناحیه ائمه معصومین گردیده، شایسته است که این عمل عاشقانه و با نشاط به جا آورده شود. اگرچه ممکن است نفس تسبیح بعد از نماز نشانه ای از نشاط در عبادت باشد، اما متأسفانه بسیار دیده می شود که به هنگام تسبیح اذکار را چنان سریع و بی توجه می گویند که شاید بیانگر این واقعیت باشد که تسبیح را بر اثر عادت یا تأثیر محیط می گویند، نه از روی نشاط. قرآن کریم نیز از منافقین چنین یاد می کند که آنها با کسالت و بی نشاط نماز می خوانند، نه عاشقانه: « و اذا قاموا الی الصلاه قاموا کسالی »


  تسبیح تربت

  معمولاً اذکار و خصوصاً تسبیح حضرت زهرا (س) را با تسبیح می گویند و بهتر است که تسبیح از تربت پاک حضرت سید الشهدا (ع) باشد. ابراهیم بن محمد ثقفی گوید: « حضرت فاطمه (س) در ابتدا تسبیحی تابیده شده از رشته پشم داشت که گره هایی بر آن زده بود، و با آن تکبیر و تسبیح و ذکر می گفت، تا اینکه حضرت حمزه عموی پیامبر (ص) به شهادت رسید، پس حضرت فاطمه (س) از تربت قبر آن شهید بزرگوار خاک برگرفت و تسبیح ساخت و با آن تسبیح می گفت. مردم نیز چنین کردند. اما زمانی که امام حسین (ع) به شهادت رسیدند، سنت شد که از تربت آن امام تسبیح ساخته و به وسیله آن ذکر گویند. »

  از حضرت صاحب الزمان ( عج ) مرویست که: هر کس تسبیح تربت امام حسین (ع) را در دست گیرد و ذکر را فراموش کند، ثواب ذکر برای او نوشته می شود.

  از امام صادق (ع) روایت شده که فرمود: یک ذکر یا استغفار که با تسبیح تربت امام حسین (ع) گفته شود، برابر است با هفتاد ذکر که با چیز دیگر گفته شود.

  از امام کاظم (ع) نیز روایت شده که فرمود: مؤمن از پنج چیز نباید خالی باشد: مسواک، شانه، سجاده، تسبیحی که سی و چهار دانه باشد و انگشتر عقیق.


  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 10. صلوات ها 6


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود