ارتباط با نامحرم

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ارتباط با نامحرم

سلام.
با یکی از استادام خیلی رابطه ام زیاد شده خودم نگرانم همون حجاب قبل رو دارم ولی از اینکه باهاش بیشتر و راحت تر حرف میزنم ناراحتم هر روز که تصمیم میگیرم که امروز کمتر باهاش حرف بزنم اما ...
به نظرم ایشون فکر بد نمیکنن ولی من به عنوان یه دختر باحجاب ازاین مسئله ناراحتم.:geristan::geristan::geristan:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

mobarak;520246 نوشت:
سلام.
با یکی از استادام خیلی رابطه ام زیاد شده خودم نگرانم همون حجاب قبل رو دارم ولی از اینکه باهاش بیشتر و راحت تر حرف میزنم ناراحتم هر روز که تصمیم میگیرم که امروز کمتر باهاش حرف بزنم اما ...
به نظرم ایشون فکر بد نمیکنن ولی من به عنوان یه دختر باحجاب ازاین مسئله ناراحتم.:geristan::geristan::geristan:

بسمه تعالی
با تقدیم سلام و تحیت و نیز عرض خوش آمد محضر جنابعالی
لازم است علت این تمایل رو به صورت دقیق مشخص کنید و از خود بپرسید از این ارتباط چه چیزی را دنبال می کنید.
با کشف دلیل ( مثلا نیاز به توجه بیشتر و دیده شدن، کمبود محبت و...) سعی کنید این نیاز را از دیگر منابع مانند خانواده، دوستان و حتی ارتقاء سطح اجتماعی و حرفه ای خود تامین کنید.
در صورتی که علتی همچون ازدواج موضوعیت دارد در قدم اول لازم است شرایط بررسی شود که آیا اصولا امکان ازد.واج شما با یکدیگر وجود دارد یا خیر؟ در صورتی که پاسخ مثبت باشد توجه کنید علاقه و یا تصمیم احتمالی ایشان برای ازدواج، پیوندی با سطح ارتباطی شما ندارد، لذا با کاهش یا قطع سطح ارتباط این تمایل احتمالی همچنان وجود خواهد داشت.
لازم است بجای ندامت و سرزنش افراطی، تصمیم بگیرید نسبت به پیامدهای این رفتار بیشتر بیندیشید و در نهایت با مدیریت عواطف و هیجانات از تشدید و یا تثبیت این روند خودداری کنید

در پناه خدای متعال موفق باشید.

مراقب باشید.....

به نظر من هم باید با خودت رو راست باشی ،تو خلوت خودت به بهترین راه حل میرسی:Gol:

با سلام به این نکته بیشتر توجه کنید
لازم است بجای ندامت و سرزنش افراطی، تصمیم بگیرید نسبت به پیامدهای این رفتار بیشتر بیندیشید و در نهایت با مدیریت عواطف و هیجانات از تشدید و یا تثبیت این روند خودداری کنید.

خدا کند که عاقبت بخیر شویم.

سلام.از اینکه راهنماییم کرده اید خیلی متشکرم.

التماس دعا

موضوع قفل شده است