رشته اتاق عمل

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
رشته اتاق عمل

سلام
در مورد رشته اتاق عمل و هوشبری چیزی میدونید؟
یه چیزی فراتر از سرچ
بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید :Gol::Gol::Gol:

saba;520242 نوشت:
سلام
در مورد رشته اتاق عمل و هوشبری چیزی میدونید؟
یه چیزی فراتر از سرچ
بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید :Gol::Gol::Gol:

سلام بر شما Smile

از اونجایی که بنده در این رشته تخصص و طبیعتاً اطلاعات چندانی هم ندارم؛

بهتون چندسایت معرفی میکنم که هم رشته رو معرفی کرده و هم بازار کار و ضرایب دروس مورد نیاز رو شرح داده :ok:

وبلاگ تخصصی هوشبری و اتاق عمل((هوشبری))

معرفی رشته هوشبری

معرفي رشته اتاق عمل

رشته هوشبری

Mashhad University of Medical Sciences

در رشته پرستاری، هوشبری و اتاق عمل مشکل بازار کار وجود ندارد

+ دوست خوبم: اینها رو مطالعه کنید ان شاء الله موثر واقع بشه :ok:

+ دوستان گرامی: هرکس اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا به اشتراک بگذاره استفاده کنن سرکار SABA

:Gol:

سلام. با عرض معذرت از سرکار saba گرامی و کسب اجازه از ایشون چون سوالم مشابه بود و تاپیک دیگه ای در این رابطه نبود سوالمو همینجا میپرسم.
در مورد بازار کار رشته فیزیو تراپی و داروسازی در ایران و خارج از ایران کسی اطلاع داره؟ کدوم یک از این دو رشته بازار کار بهتری در ایران و خارج از ایران دارند؟

با سلام مجدد و تشکرازمدیر مشاوره تحصیلی
رشته اتاق عمل یا که هوشبری رو با ترمی 2میلیون تومان به صورت ازاد قصد دارم بخونم منتها از یه طرف میگن تکنسین اتاق عمل
1-بازار کار بسیار خوبی داره طوری که اگه طرف کمی عرضه به خرج بده ماهی دو سه میلیون درامد داره ولی به طور معمول حقوق ان ماهیانه 800 هست. این درسته ؟
2- و اینکه ایا جزء رشته های در حال اشباع هست یعنی چهار سال دیگه باز همین طوره؟
3-بعضی میگن رشته مزخرفیه فقط پنس و قیچی میدی دست دکتر و کف زمین رو میشوری و درکل کارگر دکتری و کاری جز یادگرفتن ابزار و وسایل مورد نیاز برای جراحی و تمیز کردن ان ودادن ان به دکتر نیست و بعضی دیگه این قدر رشته رو بالا بردن که میگن اگر بتونی میشه که بعد از جراحی های متعدد دکتر بهت اعتماد میکنه و خودت جراحی رو بدون دکتر انجام میدی حال کدوم درسته؟
4-رشته هوشبری بهتره یا اتاق عمل و کلا ارزشش رو داره من 16 میلیون خرج کنم یا اگر برای رشته ای دیگه به صورت ازاد و با کلاس های بیرون همین هزینه رو بگذارم نتیجه ی بهتری داشته باشه؟
و در اخر خواهشمندم پاسخی جامع بدین با حوصله تمام . دو هفته دیگه ثبت نام شروع میشه خواهشا کسی چیزی میدونه بگه
مچکرم

سلام خانم صبا
تو رشته های اشباع شده هم اگر کسی واقعا یادگرفته باشه و استعدادم داشته باش یا به قول معروف خاص باشه , واسه اش کار پیدا میشه.

من چون رشتم آزمایشگاست می گم کار همیشه تو بخش درمان موجوده،فقط باید

رفت دنبالش.به نظر من ثبت نام کن.اگر هزینه سنگینه می تونی نسخه خوانی یا

کمک پرستار و اورژانس بری.دوره هاشون3-4 ماه بیشتر نیست،زیر 1تومن.اگر دنبال

کار می گردی با اینا سریع تر پیدا می کنی.دستیار دندونپزشکم هست.

میتوکندری;522396 نوشت:
من چون رشتم آزمایشگاست می گم کار همیشه تو بخش درمان موجوده،فقط باید

رفت دنبالش.به نظر من ثبت نام کن.اگر هزینه سنگینه می تونی نسخه خوانی یا

کمک پرستار و اورژانس بری.دوره هاشون3-4 ماه بیشتر نیست،زیر 1تومن.اگر دنبال

کار می گردی با اینا سریع تر پیدا می کنی.دستیار دندونپزشکم هست.

جناب میتوکندی ممنون از اظهار نظرتون
امامن که مرد نیستم که دغدغه پول دراوردن و مخارج زندگی رو داشته باشم هدف چیز دیگه ایه
سوالاتی رو که بیان کردم خیلی درگیرم کرده جواب اینها؟
گفتین رشته تون ازمایشگاه منظور همون علوم ازمایشگاهی اگه همین طوره در مورد این رشته هم اطلاعاتی دارین استفاده کنیم

به نظر من اول کمک پرستار یا اورژانس برو ببین می تونی تو این وادی کار کنی بعد برو

هوشبری و ... .اون آزاد 2ملیون منظورت دانشگاه آزاده یا آموزشگاه؟کجا؟

موضوع قفل شده است