نرسیدن به اوج لذت اما خارج شدن رطوبت

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرسیدن به اوج لذت اما خارج شدن رطوبت

[="Tahoma"]با سلام و احترام
اگر کسی به اوج لذت جنسی نرسد اما رطوبتی را احساس کند آیا اون رطوبت منی است و غسل بر آن فرد واجب می شود؟[/]

سلام علیکم

طبق نظر رهبری:

در خانمها اگر خروج ترشح با اوج لذت جنسی نبوده جنابت محسوب نمی شود ونیازی به غسل نیست وآن ترشحات پاک می باشد.
ودر مورد مردها اگر ترشحی با همراه جستن وسستی بدن خارج شود منی است وشخص جنب محسوب می شود واگر هرکدام از این نشانه ها نبود شخص جنب محسوب نمی شود وترشحی که خارج شده پاک است.

سلام وعرض ادب واحترام خدمت شما بزگواران:رطوبتی که زنهادر موقع ملاعبه یا تصورات شهوت انگیز خارج می شود پاک است وغسل ندارد و وضو را نیز باطل نمی کند.اما رطوبتی که از زنها با شهوت خارج می شودوصدق انزال می کند نجس وموجب جنابت است واین موقعی است که زن به اوج شهوت جنسی برسد.رساله عملیه احکام نجاسات.

سلام - ببخشید من امروز بعد از ادار استبراء فراموش کردم انجام بدهم و سپس من تو خونه حالت رکوع نیمه خم انگار فشار وارد شده قطره ادرار خارج شد و با توجه قبل من مشکل بی اختیاری ادرار هم دارم و من الان نمیدونم چه کنم ...
و میخاستم بگم اگر انجام ندم و خارج بشود باید چیکار کنیم غسل رو باید کرد با چه نیت غسل کنم ....
همه شون جواب بده و پاسختان ممنونیم و ....

*"عطر سیب"*;520980 نوشت:
سلام - ببخشید من امروز بعد از ادار استبراء فراموش کردم انجام بدهم و سپس من تو خونه حالت رکوع نیمه خم انگار فشار وارد شده قطره ادرار خارج شد و با توجه قبل من مشکل بی اختیاری ادرار هم دارم و من الان نمیدونم چه کنم ...
و میخاستم بگم اگر انجام ندم و خارج بشود باید چیکار کنیم غسل رو باید کرد با چه نیت غسل کنم ....
همه شون جواب بده و پاسختان ممنونیم و ....

سلام عليكم

آن ترشحي كه ازشما خارج شده اگر بعد از يك مدتي كه از ادرارتان گذشته بوده،پاك است ودر غير اين صورت نجس ونيازي به غسل ندارد.

شفا;521588 نوشت:
سلام عليكم

آن ترشحي كه ازشما خارج شده اگر بعد از يك مدتي كه از ادرارتان گذشته بوده،پاك است

ببخشید وضو باطل میکنه ....

*"عطر سیب"*;523654 نوشت:

ببخشید وضو باطل میکنه ....

سلام علیکم

وضو را باطل نمی کند.

موضوع قفل شده است