امام زمان عج : شیعیان مرا نمی خواهند (همه با هم برای فرج دعا نمیکنند)

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

این مطلب کاملا با آیات قرآن و احادیث و و روایات اهل بیت منطبق است (کتاب الله و عترتی)
انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم
خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آن قوم خودشان تغيير دهند
قرآن سوره ی رعد آیه ی 11

امام صادق علیه السلام فرمودند : هَكَذَا أَنْتُمْ‏ لَوْ فَعَلْتُمْ لَفَرَّجَ اللَّهُ عَنَّا فَأَمَّا إِذَا لَمْ تَكُونُوا فَإِنَّ الْأَمْرَ يَنْتَهِي إِلَى مُنْتَهَاه‏

"اگر شما (شیعیان) همه با هم به درگاه الهی ضجه و ناله کرده و فرج ما را می خواستید خداوند هم فرج ما را می رساند . اما اگر با ضجه و ناله دعا نکنید(سختی غیبت و محرومت ) تا نهایت خود به طول خواهد انجامید."

کمال الدین – ج 2

قال المَهدي (عج) : أَكْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِيلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذَلِكَ فَرَجُكُم

امام زمان عج : برای فرج و ظهور ما بسیار زیاد دعا کنید که به درستی فرج شما در این است

بحارالأنوار ،ج53 ، ص180 ، باب 31

شیعیان مرا نمی خواهند

یکی از کسانی که توفیق ملاقات امام عصر (علیه السلام ) پیدا کرده و ان حضرت را در حالی ملاقات نموده است که بسیار ناراحت بوده و گریه می کرده اند. می گوید : از آن حضرت سوال کردم : آقا جان ! ای سرورم ؛ چرا این قدر گریه می کنید ؟ حضرت در جواب فرمودند : "
شیعیان مرا نمی خواهند " باز پرسیدم : اقا جان قربانت بروم ؛ اکثر مردم شما را می خواهند و همیشه برای فرج شما دعا می کنند . حضرت فرمودند "از صد نفر ؛ یک نفر از انها از ته قلب (با اخلاص ) برای فرج من دعا می کنند اگر فقط شیعیان ایران ، یک بار برای ظهور من انقلاب (دعا ، مذهبی) می کردند ( و با هم من را می خواستند ) خداوند ظهور مرا می رساند.
آری ! اگر شیعیان ایران ؛ همه با هم یک انقلاب درونی و اخلاقی پیدا کنیم و با هم همدل شده و زمینه را برای ظهور ان حضرت فراهم اوریم حتما ظهور ان حضرت فرا می رسد . انشاءالله
یکی از بزرگان در این زمینه می فرمودند : "اگر مردم یک حال انقطاع پیدا کنند و یکباره دلشان از همه بریده شود و فقط متوجه امام زمان (علیه السلام ) شوند ؛ حتما به خواست خداوند ظهور انجام می شود .گاهی حتی برای یک مسابقه فوتبال ، چون اکثر مردم کشور قلبشان متوجه خدا شده و با هم دعا می کنند ؛ نتیجه را تغییر می دهند . و این سخن خداست در قرآن که فرموده " اگر دعای شما نبود خدا به شما هیچ توجهی نمی کرد "

برگرفته شده از کتاب " کیست مرا یاری کند ؟

منبع: کتاب کیست مرا یاری کند

در ضمن : اولا این کتاب مورد تایید نظام جمهوری اسلامی بوده و مورد تایید وزارت ارشاد ثانیا مطلب و اصل عنوان این پیام منطبق با آیات و روایات است و در صحت آن هیچ شکی نیست یعنی حتی اگر بر فرض محال تشرفی هم حاصل نشده باشد اصل مطلب جای خودش ثابت است (شما در مفاتیح الجنان و نجم الثاقب و ... تشرفات علما و مراجع ربانی شیعه مثل سید بحر العلوم و سید رشتی و آیت الله مرعشی نجفی و ... را مشاهده بفرمائید) ثالثا به گفته ی علما و بزرگان منظور از ادعای مشاهده در روایت علی بن محمد سمری ادعای نیابت خاصه است بنابر این فقط معاندان اسلام و جاهلان نا آگاه این مطلب را رد میکنند
والسلام علی من اتبع الهدی
اصحاب مهدی عج پایگاه معارف حقه ی اهل بیت

لینک ثابت

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی ،ما را نمی خواهند...

مرحوم فشندی تهرانی می گوید:«در مسجد جمکران اعمال را به جا آورده ،به همراه همسرم بر می گشتم .در راه ،آقایی نورانی را دیدم که داخل صحن شده ،قصد دارند به طرف مسجد بروند.

با خود گفتم :این سید در این هوای گرم تابستان تازه از راه رسیده و [حتماً]تشنه است.به طرف سید رفتم و ظرف آبی را به ایشان تعارف کردم . [سید ظرف آب را گرفت و نوشید ]و ظرف آن را برگرداند در این حال عرضه داشتم :آقا شما دعا کنید و فرج امام زمان را از خدا بخواهید تا امر فرج ایشان نزدیک شود!
آقا فرمودند :«شیعیان ما به اندازه آب خوردنی ،ما را نمی خواهند. اگر بخواهند ،دعا می کنند و فرج ما می رسد».این سخن را فرمود و تا نگاه کردم کسی را ندیدم. فهمیدم که وجود اقدس امام زمان (عجل الله تعالی فرجه)را زیارت کرده ام و حضرتش ،امر به دعا کرده است»

شیفتگان حضرت مهدی ج ۱

[="DarkSlateBlue"]

مهدیا;518863 نوشت:
آری ! اگر شیعیان ایران ؛ همه با هم یک انقلاب درونی و اخلاقی پیدا کنیم و با هم همدل شده و زمینه را برای ظهور ان حضرت فراهم اوریم حتما ظهور ان حضرت فرا می رسد

نمیشه! این مردمی که من میبینم غیر ممکنه هم زمان همشون هم دل شوند و دعا کنند! خیلی مرخصیم بابا![/]

[=verdana][=georgia]حتما بخونین...[=verdana]
تازه از ماموریت برگشته بود روبه روی فرمانده ایستاد سلام نظامی داد....
-سلام قربان ....
-سلام ماموریت چطور بود؟
-خوب خوب اصلا عالی ...
-خوب تعریف کن ....
-چی رو ؟
روشو کرد سمت شیطان که فرماندش بود و گفت :
-یه سوال بپرسم ؟
شیطان لبخند زد..
-بپرس ...
-به هدفتون رسیدین ؟؟؟؟
- آره مگه صدای گریه و هق هق مولاشونو که همه می گن دوسش دارن و جون می دن براشو منتظرشن نمی شنوی؟؟؟
[=verdana]-حالا چرا آقاشون گریه می کنه؟؟؟؟
-چون پرونده متهم تورو دیده...
[=verdana]
.........................................................................................
[=verdana]خدایا ظهورشو نزدیک کن نذار وقتی پرونده های ما رو می بینن گریشون بگیره....

این مطلب کاملا با آیات قرآن و احادیث و و روایات اهل بیت منطبق است (کتاب الله و عترتی)
انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم
خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آن قوم خودشان تغيير دهند
قرآن سوره ی رعد آیه ی 11

امام صادق علیه السلام فرمودند : [=Traditional Arabic][=Traditional Arabic][=Traditional Arabic]هَكَذَا [=Traditional Arabic]أَنْتُمْ‏ لَوْ فَعَلْتُمْ لَفَرَّجَ اللَّهُ عَنَّا فَأَمَّا إِذَا لَمْ تَكُونُوا فَإِنَّ الْأَمْرَ يَنْتَهِي إِلَى مُنْتَهَاه‏[=Traditional Arabic][=Traditional Arabic]

"اگر شما (شیعیان) همه با هم به درگاه الهی ضجه و ناله کرده و فرج ما را می خواستید خداوند هم فرج ما را می رساند . اما اگر با ضجه و ناله دعا نکنید(سختی غیبت و محرومت ) تا نهایت خود به طول خواهد انجامید."

کمال الدین – ج 2

قال المَهدي (عج) : أَكْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِيلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذَلِكَ فَرَجُكُم

امام زمان عج : برای فرج و ظهور ما بسیار زیاد دعا کنید که به درستی فرج شما در این است

بحارالأنوار ،ج53 ، ص180 ، باب 31

شیعیان مرا نمی خواهند

یکی از کسانی که توفیق ملاقات امام عصر (علیه السلام ) پیدا کرده و ان حضرت را در حالی ملاقات نموده است که بسیار ناراحت بوده و گریه می کرده اند. می گوید : از آن حضرت سوال کردم : آقا جان ! ای سرورم ؛ چرا این قدر گریه می کنید ؟ حضرت در جواب فرمودند : "
شیعیان مرا نمی خواهند " باز پرسیدم : اقا جان قربانت بروم ؛ اکثر مردم شما را می خواهند و همیشه برای فرج شما دعا می کنند . حضرت فرمودند "از صد نفر ؛ یک نفر از انها از ته قلب (با اخلاص ) برای فرج من دعا می کنند اگر فقط شیعیان ایران ، یک بار برای ظهور من انقلاب (دعا ، مذهبی) می کردند ( و با هم من را می خواستند ) خداوند ظهور مرا می رساند.
آری ! اگر شیعیان ایران ؛ همه با هم یک انقلاب درونی و اخلاقی پیدا کنیم و با هم همدل شده و زمینه را برای ظهور ان حضرت فراهم اوریم حتما ظهور ان حضرت فرا می رسد . انشاءالله
یکی از بزرگان در این زمینه می فرمودند : "اگر مردم یک حال انقطاع پیدا کنند و یکباره دلشان از همه بریده شود و فقط متوجه امام زمان (علیه السلام ) شوند ؛ حتما به خواست خداوند ظهور انجام می شود .گاهی حتی برای یک مسابقه فوتبال ، چون اکثر مردم کشور قلبشان متوجه خدا شده و با هم دعا می کنند ؛ نتیجه را تغییر می دهند . و این سخن خداست در قرآن که فرموده " اگر دعای شما نبود خدا به شما هیچ توجهی نمی کرد "

برگرفته شده از کتاب " کیست مرا یاری کند ؟

منبع: کتاب کیست مرا یاری کند

در ضمن : اولا این کتاب مورد تایید نظام جمهوری اسلامی بوده و مورد تایید وزارت ارشاد ثانیا مطلب و اصل عنوان این پیام منطبق با آیات و روایات است و در صحت آن هیچ شکی نیست یعنی حتی اگر بر فرض محال تشرفی هم حاصل نشده باشد اصل مطلب جای خودش ثابت است (شما در مفاتیح الجنان و نجم الثاقب و ... تشرفات علما و مراجع ربانی شیعه مثل سید بحر العلوم و سید رشتی و آیت الله مرعشی نجفی و ... را مشاهده بفرمائید) ثالثا به گفته ی علما و بزرگان منظور از ادعای مشاهده در روایت علی بن محمد سمری ادعای نیابت خاصه است بنابر این فقط معاندان اسلام و جاهلان نا آگاه این مطلب را رد میکنند
والسلام علی من اتبع الهدی
اصحاب مهدی عج پایگاه معارف حقه ی اهل بیت

لینک ثابت

شرمندتیم اقا که نشد که از ته قلب بخوایم با اخلاص

فقط یه جمله میتونم به هم منتظران بگم

مراقب باشین که حسین(ع)را منتظرانش کشتند

saba;520235 نوشت:
شرمندتیم اقا که نشد که از ته قلب بخوایم با اخلاص

بله مولا جان مهدی جان ای پدر مهربان ما حبیب قلوب ما طبیب نفوس ما جان ما هستی ما روح و روان ما شرمنده ی شمائیم که نتوانسته ایم مثل اصحاب و یاوانتان باشیم و شما را با اخلاص بخواهیم و دعا کنیم اما ای کاش تفضلا و ترحما توفیقی به ما عنایت بفرمائید تا لا اقل بتوانیم لسانی هم که شده همگی برای فرج شما دعا کنیم که جد شما امام صادق علیه السلام فرمود اگر شیعیان همگی با هم بخواهند و دعا کنند خداوند فرج ما را می رساند
خدایا به زندانی بغدا مولا موسی الکاظم قسمت میدهیم ، به پهلوی شکسته ی مادرش زهرا قسم دیگه باقی مانده این غریب و زندانی غیبت را این مظلوم آل محمد را به گیسوان پریشان عمه اش زینب ببخشا و امسال را سال فرج بفرما

mohammad75;520238 نوشت:
فقط یه جمله میتونم به هم منتظران بگم

مراقب باشین که حسین(ع)را منتظرانش کشتند

این جمله نقشه زیرکانه و پلید صهیونی است وارده از انگلیس و امریکا و اسرائیل و ... خدا لعنتشان کند شیعیان زیرک باشند و فریب هر جمله به ظاهر صلاحی را نخورند شاید این دوستمان نیز فریب خورده باشد یا نادانسته یا ...
منتظران امام حسین همان 72 نفر بودند منتظران امام حسین در کوفه هانی و مسلم بن عوسجه و حبیب بن مظاهر و ... بودند که ازشهدای کربلا و جان نثاران امام زمانشان بودند اینها منتظران واقعی و راستین و حقیقی هستند
بقیه مردمی بودند که از شدت بدبختی و سختی و فشار و ظلم بنی امیه و یزیدیان و ... امام حسین را برای خودشان و دنیایشان میخواستند و نامه دادند و ... و تنها یک عده با اخلاص و برای خدا امام زمانشان امام حسین را خواستند یعنی امام حسین را برای خودش خواستند نه برای خودشان و دنیایشان
اینها منتظران هستند
شما ویژگی منتظران را در کلام رسول الله و آل الله مطالعه بفرمائید متوجه خواهید شد منتظران چه کسانی هستند البته ما ها هم از منتظران ضعیف هستیم که اسیر نسف و گناه و شیطان و ... ایم اما هرچه هستیم و شایستگی نداریم اما مولایمان را دوست داریم و برای خودش و فرجش او را میخواهیم نه برای این دنیای پست و بی ارزش

[="Tahoma"][="Teal"][="#008080"]آيت الله بهجت مي فرمايند:اگر عده توافق بر صلاح كنند در ظهور آن حضرت موثر است چنان كه ظلم و جور موثر است ولي اين فقط اگر است و مي گويند اگر را با مگر پيوند دادند و از جمع آن دو كاشكي در آمد
از ناحيه مقدسه وارد است كه:اگر شيعيان ما اتفاق مي كردند... يعني دعاي حقيقي و جامع الشرايط عده اي از اهل خير و صلاح براي فرج به حدي برسد كه مستجاب شود
[/]
[/]

اولین وظیفه ما تزکیه و آماده سازی خودمونه....

موضوع قفل شده است