صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تاثیر علوم غریبه بر درمان بیماری ها

نوشته
    800
    حضور
    30 روز 17 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2619

تعجب تاثیر علوم غریبه بر درمان بیماری ها

بسم الله ارحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم سایت

من تقریبا 3 ماه پیش کتابی با این عنوان خریدم : کشکول علوم غریبه /که مال شیخ بهایی هست

توش دعاها و طلسمات زیادی هست ریاضت هم هست احضار اجنه و پری و خیلی چیزا هست روش دست یافتن به علوم میزان و خیلی چیزای دیگه..

میخواستم بدونم این طلسمات الهی هستن اصلا طلسم میتونه الهی باشه ؟؟ چون ادم اسم طلسم رو میشنوه میترسه

مثلا توش ایات قرانی هم هست ولی کلمات عجیب غریب هم هست البته اکثرشون بسم الله دارند مثلا یکیش چنتا کلمات بود نوشته بود اگه تو دستتون بنویسین خدا تو خواب از ااخبار اینده و ... اگاهتون میکنه من انجام دادم چنتاش رو و واقعا هم جواب میده

من میخوام بدونم اینا از طریق خدا انجام میشه یا اجنه و فلان .نکنه مورد خشم و غضب خدا قرار بگیرم

و اینکه مامانم یه مریضی داره تو اون کتاب برا درمانش نوشته : یعنی یک سری کلمات {عجیب} رو بنویس تو کاغذ و بده بخوره و خوب میشه مجرب هم هست مامانم قبول نمیکنه فتوای شما چیه؟

من نمیدونم این کتاب چیکار میکنه ولی خیلی اتفاقای خاصی تو خونه ی ما رخ میده مثلا یک شب وقت اذان انگار یکی دستشو میزد به اینده مثل در زدن ,انگار یکی برا نماز بیدارمون میخواست بکنه

یا چند روز پیش صدای افتادن کاغذ اومد هر چی گشتیم هیچی نبود. میدونید همیشه حس میکنم یکی پیش من هست و انگار میخواد خودشو متوجه من کنه شاید هم این قدرت من هست که رو اجسام اطرافم تاثیر میذاره

البته قبل خریدن این کتاب هم اتفاقایی میافتاد مثلا یه شب دیدیم لوسترها دارن تکون میخورن درحالی که اصلا اون روز زلزله ای ناومده بود ولی از انجایی که ما همیشه نگران بودیم شاید از نگرانی ما منشا گرفته

یا مثلا من یکبار به اینه نیرو وارد کردم تا بکشنه 5 روز بعد صدای ترک براشتن شدید میاومد خیلی ترسیده بودم ولی نشکست
    یا مثلا من از زندگی هرکی نگرانم تو خواب میبینم که وضعش خوبه یا نه ....
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

2. صلوات ها 6

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,554
    حضور
    175 روز 11 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58344

با نام و یاد دوست

تاثیر علوم غریبه بر درمان بیماری ها

کارشناس بحث: استاد نسیم رحمت

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹ در ساعت ۱۸:۰۶

5. صلوات ها 4

نوشته
    1,729
    حضور
    48 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    42
    صلوات
    6485

سلام وعرض ادب؛
    خداوند در قرآن می فرماید: هنگامی که بندگان من از تو درباره من سؤال کنند، (بگو:) من نزدیکم! دعای دعا کننده را، به هنگامی که مرا می خواند، پاسخ می گویم! پس باید دعوت مرا بپذیرند و به من ایمان بیاورند تا راه یابند و به مقصد برسند.(1)
    آیه این باور و اعتقاد را در وجود انسان تقویت می کند که دعا و طلب حاجت، منشأ و خاستگاه الهی دارد که اگر در مسیر حل مشکل به خوبی مورد استناد و استفاده قرار گیرد، تأثیر خود را خواهد گذاشت و حتماً نتیجه بخش خواهد بود.
    لکن در انتخاب دعا باید دقت کرد که دستورالعمل و یا نقل آن دعا از كتاب هاي معتبرباشد یعنی دعاي مستندي باشد كه از طريق معصومان وارد شده است. در این صورت مورد اعتماد است و مي توان به اذن الهي در موارد گوناگون از آن ها بهره برد. در غیر این صورت اعتبار ندارد.
    با توجه با این نکته :
    در مورد كتاب ياد شده و ميزان اعتبار آن قضاوت نمي كنم بهتر است قبل از هر اقدامي، در اين باره با همكاران بخش حديث صحبتي داشته باشيد.
    اما لازم به تذكر مي دانم:
    آنچه که ا
    مروزه در جامعه ما تحت عنوان های مختلفی از علوم غریبه رواج دارد، در قریب به اتفاق موارد مشتی خرافات و اراجیفِ شیادانی بی سواد است که از علوم غریبه هیچ سر در نمی‌آورند و تنها ادعای آن را دارند و به فکر رسیدن به مطامع خود هستند.
    عده اي از جهالت مردم سوء استفاده مي كنند و به عقايد مردم ضربه می زنند. با نوشتن دعاها و خطوط كج و معوج مردم را فريب مي دهند. جيب آن ها را خالي مي كنند. به تصور نوشتن دعاها مردم را سر كار مي گذارند كه توجه بیشتری را از طرف مردم می طلبد.

بايد دعاها و اذكار را از منابع معتبر گرفت . بسياري از افراد و يا سايت هايي كه در اين مورد مي باشند، معتبر و قابل اعتماد نمي باشند. ذكرها و دستورات فراواني در كتاب هاي معتبر مانند مفاتيح الجنان و نيز حواشي آن وجود دارد كه مورد اعتماد و مجرب است.
    بهترين روش براي رفع مشكلات تعقل و تدبير؛ درمان ؛ توكل بر خدا و توسل به اهل بیت ؛ پرداخت صدقه و خواندن دعاهاي معتبر است.
    موفق باشید.

پی نوشت :
    1. بقره (2) آیه 186.

7. صلوات ها 7

نوشته
    1,729
    حضور
    48 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    42
    صلوات
    6485

نقل قول نوشته اصلی توسط *شیوا* نمایش پست ها
    من نمیدونم این کتاب چیکار میکنه ولی خیلی اتفاقای خاصی تو خونه ی ما رخ میده مثلا یک شب وقت اذان انگار یکی دستشو میزد به اینده مثل در زدن ,انگار یکی برا نماز بیدارمون میخواست بکنه
    یا چند روز پیش صدای افتادن کاغذ اومد هر چی گشتیم هیچی نبود. میدونید همیشه حس میکنم یکی پیش من هست و انگار میخواد خودشو متوجه من کنه شاید هم این قدرت من هست که رو اجسام اطرافم تاثیر میذاره
    البته قبل خریدن این کتاب هم اتفاقایی میافتاد مثلا یه شب دیدیم لوسترها دارن تکون میخورن درحالی که اصلا اون روز زلزله ای ناومده بود ولی از انجایی که ما همیشه نگران بودیم شاید از نگرانی ما منشا گرفته
    یا مثلا من یکبار به اینه نیرو وارد کردم تا بکشنه 5 روز بعد صدای ترک براشتن شدید میاومد خیلی ترسیده بودم ولی نشکست یا مثلا من از زندگی هرکی نگرانم تو خواب میبینم که وضعش خوبه یا نه ....
    در خصوص اين موارد حتما با همكاران مشاوره بخش تلفني به شماره (096400) صحبت كنيد.

9. صلوات ها 7

نوشته
    649
    حضور
    5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2877

و اینکه مامانم یه مریضی داره تو اون کتاب برا درمانش نوشته : یعنی یک سری کلمات {عجیب} رو بنویس تو کاغذ و بده بخوره و خوب میشه مجرب هم هست مامانم قبول نمیکنه فتوای شما چیه؟

یا مثلا من یکبار به اینه نیرو وارد کردم تا بکشنه 5 روز بعد صدای ترک براشتن شدید میاومد خیلی ترسیده بودم ولی نشکست
    یا مثلا من از زندگی هرکی نگرانم تو خواب میبینم که وضعش خوبه یا نه ....
    با سلام

داشتن این کتاب ربطی به بیدار شدن از خواب و... نداره! کسانی که کتب علوم غریبه یا کتب سحر نگهداری میکنند در معرض عوارض جنی قرار میگیرند یا جن ها در منزلشان می آیند و... کسی که هیچ از علوم غریبه نمیداند و بدون استاد و با چند کتاب میخواهد علوم غریبه یاد بگیرد جن ها قبر درست و حسابی براش میکنند!!!

احضارات،ریاضات و... بدون استاد از خطرناکترین دستورات است. نوشتن دعاها و طلسمات قرآنی و رحمانی هم اگر کار هر کسی بود که همه الان استاد علوم غریبه بودند و اذن از استاد و شاگردی لازم نبود!

بنده نمیدونم این جاهلانی که این وبلاگها و سایتها رو میزنند و دستورات و کتب علوم غریبه رو میذارند اصلا میدونند چه کار خطرناکی رو شروع کردند؟!

مطمئن باشید کسی که به این علوم آگاهی داشته باشد این دستورات را در دسترس عوام و جاهل به این علوم نخواهد گذاشت چون این وادی خطرناکی است!
    هم خطر شیاطین هست و هم شخص اگر دستوری را اشتباه یا ناقص انجام دهد و... تمام زندگیش قمر درعقرب میشه و زندگیش پر میشه از نحوست و حتی بیماریها، فقر و...!
    یا دستور نیاز به اذن استاد دارد .....
    اکثر مواقع این دستورات را ناقص در کتب و سایتها قرار میدهند ولی آنکه متخصص این علوم هست آن نقص را میداند و کشف میکند!

والله ورود و سیر در این وادی، نیاز به استاد دارد!
    چه دعانویسی چه ...

بنده خودم زمانی که مبتدی و بدون استاد بودم این خطرات رو تجربه کردم و نمیخوام شما گرفتار این مشکلات شوید!
    بله دستورات جذاب است اما خطرش رو شما نمی بینید! حتی مطالعه کتب این علوم، عوارض به دنبال دارد!

برای رزق و شفا و... دستورات ائمه معصوم را انجام دهید!

در مورد خواب هم بعضی افراد ممکن است مثل شما باشند مثلا وقتی بیدار میشوند کل خوابشان را مو بمو بیاد می آورند یا خواب راست زیاد می بینند یا وقتی قبل خواب و در طول روز به چیزی زیاد فکر میکنند شب در خواب چیزی راجع به اون موضوع می بینند!
    ویرایش توسط اویس قرنی : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳ در ساعت ۱۳:۱۴

11. صلوات ها 7

نوشته
    308
    حضور
    8 روز 8 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1228

نقل قول نوشته اصلی توسط اویس قرنی نمایش پست ها
    با سلام

داشتن این کتاب ربطی به بیدار شدن از خواب و... نداره! کسانی که کتب علوم غریبه یا کتب سحر نگهداری میکنند در معرض عوارض جنی قرار میگیرند یا جن ها در منزلشان می آیند و... کسی که هیچ از علوم غریبه نمیداند و بدون استاد و با چند کتاب میخواهد علوم غریبه یاد بگیرد جن ها قبر درست و حسابی براش میکنند!!!

احضارات،ریاضات و... بدون استاد از خطرناکترین دستورات است. نوشتن دعاها و طلسمات قرآنی و رحمانی هم اگر کار هر کسی بود که همه الان استاد علوم غریبه بودند و اذن از استاد و شاگردی لازم نبود!

بنده نمیدونم این جاهلانی که این وبلاگها و سایتها رو میزنند و دستورات و کتب علوم غریبه رو میذارند اصلا میدونند چه کار خطرناکی رو شروع کردند؟!

مطمئن باشید کسی که به این علوم آگاهی داشته باشد این دستورات را در دسترس عوام و جاهل به این علوم نخواهد گذاشت چون این وادی خطرناکی است!
    هم خطر شیاطین هست و هم شخص اگر دستوری را اشتباه یا ناقص انجام دهد و... تمام زندگیش قمر درعقرب میشه و زندگیش پر میشه از نحوست و حتی بیماریها، فقر و...!
    یا دستور نیاز به اذن استاد دارد .....
    اکثر مواقع این دستورات را ناقص در کتب و سایتها قرار میدهند ولی آنکه متخصص این علوم هست آن نقص را میداند و کشف میکند!

والله ورود و سیر در این وادی، نیاز به استاد دارد!
    چه دعانویسی چه ...

بنده خودم زمانی که مبتدی و بدون استاد بودم این خطرات رو تجربه کردم و نمیخوام شما گرفتار این مشکلات شوید!
    بله دستورات جذاب است اما خطرش رو شما نمی بینید! حتی مطالعه کتب این علوم، عوارض به دنبال دارد!

برای رزق و شفا و... دستورات ائمه معصوم را انجام دهید!

در مورد خواب هم بعضی افراد ممکن است مثل شما باشند مثلا وقتی بیدار میشوند کل خوابشان را مو بمو بیاد می آورند یا خواب راست زیاد می بینند یا وقتی قبل خواب و در طول روز به چیزی زیاد فکر میکنند شب در خواب چیزی راجع به اون موضوع می بینند!
    سلام
    واقعا این همه عوارض داره مطالعه در مورد علوم غریبه؟؟؟
    من خیلی کنجکاو شدم که کتاب هایی را پرسیدم که بخرم ! فقط مطالعه و داشتن کتاب نه صرفا انجام که هرگز جراتش ندارم . حتی دنبال یادگیری هم نیستم فقط مطالعه وکنجکاوی که چطور علمی هست ولی در حد مطالعه هم اثرگذار هست؟؟
    چه ربطی به جنیان داره که بخواند اذیتشون کنن؟؟
    من از وقتی دنبال پرسیدن و معرفی کتاب ها این زمینه بودم بعضی وسایلم یا نیست میشه یا ی مدت نیست بعد دم دست پیدا میشه !!
    با کامنت شما ترسیدم راستی من هرگز خواب هام بعد بیداری یادم نیست
    ویرایش توسط lili66 : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳ در ساعت ۱۸:۰۱
    ناشنوا باش، وقتی از محال بود ن آرزوهایت سخن می گویند
    خداوند برای امید رسیدن به همه ارزوهایت کافیست

همانا او شنوای داناست

13. صلوات ها 3

نوشته
    800
    حضور
    30 روز 17 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2619

میدونین مشکل شماها چیه؟ اینکه قدرت جن رو بیشتر از قدرت خدا باور دارین

یعنی چی که جن بیاد تو خونه و اذیت کنه مگه نشنیدین که تو خونه ای که نماز و قران خونده میشه شیاطین نمیتونین بیان؟!!!

تازه برا من ثابت شده که تحت حمایت شدید خداوند هستم چون من یک دوستی داشتم اون با اجنه ها ارتباط داشت اون صدای دختر همسایمون رو شنید و اسمش رو هم گفت و درست گفت و یکسری اطلاعات در مورد خونه ی ما گفت که همشون درست از اب درومدن
    ولی اون نمیتونست کاری بکنه چیزی رو تو خونه ما تکون بده یا ذهن من رو بخونه اصلا هیچ اطلاعاتی از من به اون نمیرسید میدونید چرا؟؟ چون من دعا پیش خودم نگه میدارم البته اون دعا دعای معراج هست /اون پسری که با اجنه در ارتباط بود میگفت تو میدان دافعه ی بسیار بزرگی داری اون سر درد گرفته بود فکر میکنید اینا واسه چیه تا اسم علوم و غریبه و فلان میاد همه میگن جن شیطان همه دست و پاشون به لرزه در میاد اخه اینا اصلا لایق هستن که دربارشون صحبتی بشه ؟!

حالا گیریم که اطلاعتی به اون رفته اون چیکار میتونست بکنه مثلا؟؟؟ اگه شیاطین قدرت دارند مردان و زنان مومن که مومن واقعی هستن 10000000 برابر اون ها قدرات دارند

مشکل ما اینه که اون چیزی که از کلمه ی {ایمان} درک کردیم از واقعیت بسیار بدور هست . اینکه ایمان داشته باشیم که هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه در ما نفوز کنه اگه شک کنیم این ظن و گمان بد به خداست چون قدرت و حفاظت اون رو نادیده گرفتیم

من فقط سوالم این بود که فرق جادو و بقیه دعاها چیه یعنی از کجا باید تشخیص داد؟

این علوم غریبه هم باید عرض کنم که هست قدیما میرداماد و شیخ بهایی در زمان سفر میکردند و ملا صدرا هم از علمای همان قرن بود ولی میرداماد بسیار عالم تر از شیخ بهایی و ملاصدرا بودند
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

15. صلوات ها 4

نوشته
    649
    حضور
    5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2877

نقل قول نوشته اصلی توسط lili66 نمایش پست ها
    سلام
    واقعا این همه عوارض داره مطالعه در مورد علوم غریبه؟؟؟
    من خیلی کنجکاو شدم که کتاب هایی را پرسیدم که بخرم ! فقط مطالعه و داشتن کتاب نه صرفا انجام که هرگز جراتش ندارم . حتی دنبال یادگیری هم نیستم فقط مطالعه وکنجکاوی که چطور علمی هست ولی در حد مطالعه هم اثرگذار هست؟؟
    من از وقتی دنبال پرسیدن و معرفی کتاب ها این زمینه بودم بعضی وسایلم یا نیست میشه یا ی مدت نیست بعد دم دست پیدا میشه !!
    با کامنت شما ترسیدم راستی من هرگز خواب هام بعد بیداری یادم نیست
    با سلام

نگهداری کتب علوم غریبه ممکن است مشکلی ایجاد نکند اما مطالعه اش برای کسی که تو این علوم وارد نیست عوارض داره نه برای عالم به این علوم! چون شخص ماهر میتواند خود را در برابر این عوارض حفظ کند!

سایتهای علوم غریبه هم عوارض دارند!

مطالعه دستوراتی که اسامی سریانی داره یا طلسم هست عوارض داره و موقع خوندن یه چیزی مثل حس مور مور یا دود یا ابری که بهتون می چسبه رو حس میکنید که عوارضه! نگهداری کتب سحر تا جایی میدونم بدتر هست نه فقط مطالعه اش!

مطالعه دستورات قرآنی اشکالی نداره اما چون در یک کتاب هم دستورات قرآنی و هم طلسمات هست میشه گفت کتاب کلا عوارض داره!

در اکثر کتب علوم غریبه و بحث دعانویسی، قضیه حفظ از شیاطین و دور کردن آنها و.. هست. و اگر کسی بخواهد وارد این علوم شود حتما یکی از اموری که بر وی واجب میشود حفظ خود و خانواده اش در برابر شیاطین هست. میتوان گفت برای همین شیاطین از همان اول وی را میترسانند تا از این وادی دوری کند و...
    کلا تمام دستورات چه شفا چه دفع چشم زخم و حتی دود دادن کندر و... شیاطین را اذیت میکند! بنابراین هر دستور باعث خشم شیاطین میشود پس برای همین با وی مقابله میکنند!

یا مثلا شخص ناوارد از روی کتاب دستور احضار جن انجام میدهد اما شیاطین بجای جن مذکور حضور پیدا میکنند (البته شما متوجه حضورشان نمی شوید) و...

دستورات رو عمدا در کتب ناقص مینویسند مگر برخی دستورات شفاء و...

خود دعانویسی این نیست که با محلول زعفران روی کاغذ دعا بنویسید. باید شخص زیر نظر استاد ریاضاتی انجام دهد قوای روحی اش را تقویت کند و ساعات نحس و سعد را بشناسد و..... تا صاحب نفس شود و...

البته شخص عادی میتواند حرز یا دعا برای شفاء و حفظ بنویسد اما تاثیرش متوسط خواهد بود!

بیشتر دستوراتی که شبیه دستورات ائمه نازنین هست ممکن است عام باشد و بتوان انجام داد.

کار آسون و بی دردسر اینکه برای حفظ، ازدواج،محبت شوهرو ... از یک دعانویس واقعی کمک بگیرید نه از ساحرِ به ظاهر دعانویس!

در همه نمازها در رکعت دوم بعد حمد، سوره ناس یا فلق را بخوانید.

یعنی چی که جن بیاد تو خونه و اذیت کنه مگه نشنیدین کهتو خونه ای که نماز و قران خونده میشه شیاطین نمیتونین بیان؟!!!
    تازه برا من ثابت شده که تحت حمایت شدید خداوند هستم چون من یک دوستی داشتم اون با اجنه ها ارتباط داشت اون صدای دختر همسایمون رو شنید و اسمش رو هم گفت و درست گفت و یکسری اطلاعات در مورد خونه ی ما گفت که همشون درست از اب درومدن
    ولی اون نمیتونست کاری بکنه چیزی رو تو خونه ما تکون بده یا ذهن من رو بخونه اصلا هیچ اطلاعاتی از من به اون نمیرسید میدونید چرا؟؟ چون من دعا پیش خودم نگه میدارم البته اون دعا دعای معراج هست /اون پسری که با اجنه در ارتباط بود میگفت تو میدان دافعه ی بسیار بزرگی داری اون سر درد گرفته بود فکر میکنید اینا واسه چیه تا اسم علوم و غریبه و فلان میاد همه میگن جن شیطان همه دست و پاشون به لرزه در میاد اخه اینا اصلا لایق هستن که دربارشون صحبتی بشه ؟!
    با سلام

حرزی که دارید شما رو در برابر شیاطین حفظ میکنه درست اما اگر دستور اشتباهی از علوم غریبه انجام دهید مانند احضارات یا ریاضات و .. همان دعایی هم که حمل میکنید کم کم بی تاثیر میشود و...

نباید فکر کنید این حفظ رو دارید پس هیچ مشکلی در این علوم براتون پیش نمیاد! کتاب خود آموز و این قبیل کتب هم ناقص هست .

خیلی ها تو نت حتی ادعای استادی و... دارند اما هیچ کس نمیدونه چه دروغگوهای ماهری هستند! حتی اگر چیزی بلد باشند از روی کتب هست نه استاد! کلمه به کلمه حرفاشون تو کتب هست! وقتی می بینند کسانی به این چیزا علاقه مند و کنجکاوند سریع هوش بازاریابی شون بکار میفته و سایت میزنند با هزار تبلیغ فروش کتب نایاب با دستورات مجرب و...

قبلا تو کار ماورا و انرژی بودند حالا علوم غریبه هم بهش اضافه کردند!

کلا همه مردم یا باید دعا یا دستوری برای حفظ از شر شیاطین صبح و عصر بخوانند یا حرزی همراه داشته باشند یا انگشتر حکاکی شده!

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ در ساعت ۱۵:۵۱ دلیل: مشاوره را به کارشناسان سایت بسپارید!

17. صلوات ها 4

نوشته
    1,729
    حضور
    48 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    42
    صلوات
    6485

من فقط سوالم این بود که فرق جادو و بقیه دعاها چیه یعنی از کجا باید تشخیص داد؟
    در پست اول گذشت :

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم رحمت نمایش پست ها
    بايد دعاها و اذكار را از منابع معتبر گرفت. غير از اين موارد معتبر و قابل اعتماد نمي باشند. ذكرها و دستورات فراواني در كتاب هاي معتبر مانند مفاتيح الجنان و نيز حواشي آن وجود دارد كه مورد اعتماد و مجرب است. بهترين روش براي رفع مشكلات تعقل و تدبير؛ درمان ؛ توكل بر خدا و توسل به اهل بیت ؛ پرداخت صدقه و خواندن دعاهاي معتبراست.

19. صلوات ها 4

علاقه
    نجوم
    نوشته
    190
    حضور
    6 روز 22 ساعت نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1024

یعنی چی که جن بیاد تو خونه و اذیت کنه مگه نشنیدین که تو خونه ای که نماز و قران خونده میشه شیاطین نمیتونین بیان؟!!!

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما...
    بعضی از اعمال علوم غریبه اثر وضعی میگذارند و شرایطی دارد و مقدمه هایی اگر رعایت نشود باعث مشکلات بسیاری میشود...
    مثلا اعمال علوم غریبه در ساعات مسعوده و در تاریکی و یا روشنی و یا داخل شهر یا بیرون شهر و یا نوشتنش با چه نوع قلمی و یا چه نوع جوهری انجام میشه...
    و اگر بعضی از شرایطش انجام نشود مشکلاتی که جناب اویس قرنی ذکر کردند و حتی بدتر پیش میاد...
    حقیر شنیدم که چه افرادی مشکل براشون ایجاد شده ! حتی یک از سالکین خدا هم در اثر ذکر مشکلی براش به وجود اومد و یا خانومی در اثر همین احضارات چه کار خطرناکی انجام داده بودند که به وسیله خدا و یکی از اولیا خدا مشکلشون بر طرف شد ! و انجام این اعمال و حتی نگه داری این کتاب ها کار خطرناکی هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط lili66 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب...
    بعضی از اعمال توی کتاب موکلی داره که شخصی که باید اون عمل رو انجام بده اگه موکل نداشته باشه باشه اون عمل رو انجام بده اول اینکه به نتیجه نمیرسه دوم اینکه موکل اون عمل رو به سمت خودش جذب میکنه و باعث شروع مشکلات در زندگی شخصی میشه....
    و همیشه یک احساس سنگینی و حس اینکه همیشه یکی در حال نگاه کردن بهش هست و یا یکی توی خونه حضور داره به شخص دست میشه....

هو

پيامبر خدا صلی ‌الله عليه و آله:

🔹در معراج از هيچ آسمانی گذر نکردم مگر أهلش را مشتاق ديدار علی بن ‌ابی طالب ديدم،و در بهشت هيچ پيغمبری نبود مگر اشتياق ديدار علی بن ابی طالب را داشت

ذخائر العقبی

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری