جمع بندی غیبت یا....؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
غیبت یا....؟

با سلام خدمت اساتید
من جانشین رئیس در یک دفتر مهندسی می باشم با توجه به مسئولیتم باید مراقب پرسنل دفترهم باشم ویک گزارش به مدیر اصلی بدهم من کارهایی که پرسنل در دفتر انجام می دهند و حرفایی که می زنند به مدیر بازگو می کنم( در صورت ضورت) در مورد افراد تازه وارد نیز با توجه به اینکه مدیر نظر من را می خواهد با ذکر دلیل مثلا فلانی فلان حرف یا کار را انجام داد اظهار نظر میکنم آیا غیبت انجام گرفته ، تا اونجا هم که بتونم میگم یکی از بچه ها مثلا فلان کارو کرده ؟
مرجع حضرت آقای خراسانی

[=arial]

با نام الله

[=arial]

[=arial] کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

مجنون یاس;516892 نوشت:
با سلام خدمت اساتید
من جانشین رئیس در یک دفتر مهندسی می باشم با توجه به مسئولیتم باید مراقب پرسنل دفترهم باشم ویک گزارش به مدیر اصلی بدهم من کارهایی که پرسنل در دفتر انجام می دهند و حرفایی که می زنند به مدیر بازگو می کنم( در صورت ضورت) در مورد افراد تازه وارد نیز با توجه به اینکه مدیر نظر من را می خواهد با ذکر دلیل مثلا فلانی فلان حرف یا کار را انجام داد اظهار نظر میکنم آیا غیبت انجام گرفته ، تا اونجا هم که بتونم میگم یکی از بچه ها مثلا فلان کارو کرده ؟
مرجع حضرت آقای خراسانی

عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

اگر مدیر از شما بخواهد که گزارش های مرتبط با کار شرکت از افراد مختلف به ایشان ارائه دهید، مانعی ندارد و غیبت محسوب نمی شود اما گزارش هایی درباره احوال شخصی افراد که ارتباطی با کیفیت کار آنها در شرکت ندارد ، غیبت است.

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
استفتاء از دفتر آیت الله وحید خراسانی در قم[/]

موضوع قفل شده است