نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین مدیر سایت از دیدگاه شما چه کسی است

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مدیریت کل سایت

6 23.08%
  • مدیر اجرایی کل سایت

0 0%
  • مدیر فنی سایت

5 19.23%
  • مدیر تدوین و همکار تدوین سایت

0 0%
  • مدیر فرهنگی سایت

2 7.69%
  • مدیران ارجاع سوالات

7 26.92%
  • مدیر نشریات و نرم افزار

1 3.85%
  • کارشناسان پاسخگوی سایت

2 7.69%
  • مدیران اجرایی بخش ها

3 11.54%
  • پاسخ یاران گرامی

0 0%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: انتقاد سازنده نسبت به عملکرد مدیران محترم و گرامی سایت

نوشته
    372
    حضور
    7 روز 23 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    1271

انتقاد سازنده نسبت به عملکرد مدیران محترم و گرامی سایت

به نام خدا
    سلام

اگر مدیران محترم اجازه و رضایت دهند کاربران عزیز و گرامی در این تاپیک انتقادات خود را نسبت به عملکرد مدیران محترم مطرح نمایند.
    یعنی از ضعف های مدیریتی بگویند تا مدیران گرامی که احساس میکنند این ضعفها درست است آن را برطرف نمایند.و اگر فکر میکنند عملشان درست است از عملشان دفاع کنند.

البته مدیران گرامی نیز می توانند نسبت به عملکرد بعضی از کاربران گرامی نظرشان را بدهند تا روابط و برخوردهای درون سایت دوستانه تر شود.

لذا از تمام کاربران گرامی تقاظا دارم انتقادها درست و به دور از هرگونه توهین و تهمتی باشد.

کاربران گرامی نیز میتوانند در نظرسنجی به بهترین مدیر سایت از دیدگاه خود رای بدهند.

یازهرا
    اللهم عجل لولیک الفرج
    باید گذشتن از دنیا به آسانی / باید مهیا شد از بهر قربانی
    با چهره خونین سوی حسین(ع) رفتن / زیبا بود این سان معراج انسانی
    از اینکه این مدت در خدمت دوستان عزیز اسک دینی بودم خوشحالم.
    خدا نگهدار همگی شما عزیزان.

یازهرا

2. صلوات ها 19

3.  

نوشته
    372
    حضور
    7 روز 23 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    1271

به نام خدا
    سلام

ابتدا تشکر میکنم از جناب حکمت و دیگر مدیران محترم که اجازه دادند این تاپیک ایجاد شود. امیدوارم انتقادها سازنده و در چهارچوب اخلاق باشد.
    و باعث هرچه بهتر شدن فعالیتهای سایت شود.چه مدیران بزرگوار و چه کاربران بزرگوار.

ابتدا بنده از مدیران محترم تقاضا میکنم به دوستانی که از ابتدا در تاپیکها شروع به توهین و تهمت میکنند تذکر بدهند تا جو را مشوش نکنند.و این امر میطلبد که مدیران محترم بخش ها حضور و فعالیتشان بیشتر شود.

یازهرا
    اللهم عجل لولیک الفرج
    باید گذشتن از دنیا به آسانی / باید مهیا شد از بهر قربانی
    با چهره خونین سوی حسین(ع) رفتن / زیبا بود این سان معراج انسانی
    از اینکه این مدت در خدمت دوستان عزیز اسک دینی بودم خوشحالم.
    خدا نگهدار همگی شما عزیزان.

یازهرا

5. صلوات ها 17

علاقه
    خدا و 14 معصوم(صلوات الله علیهم اجمعین)
    نوشته
    101
    حضور
    2 روز 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    527

بنده هم تشکر میکنم بابت این تاپیک عالی
    من فقط یه انتقاد کوچولو دارم که البته قبلا هم بهش اشاره کردم
    اونم اینکه کارشناسان محترم ، به نظرم اگه نوع ادبیات نوشتاریشون رو کمی محاوره ای تر کنند و ازین حالت بسیار رسمی خارج کنند خیلی بهتره .
    اوّلا گاهی پیش میاد که عین یک عبارت رو از کتب فقهی یا تفسیری و... اینجا قرار میدن و دیگه توضیحش نمیدن که باعث میشه خیلی از عزیزانی که با این نوع ادبیاتها آشنا نیستن ، جوابشون رو متوجه نشن . به همین خاطر بارها دیدم که کارشناس جواب کامل داده ولی کاربر چون متوجه مطلب نشده ، دوباره سوالش رو پرسیده یا گیج شده .

گاهی خوبه عین متن اینجا قرار داده بشه ولی اگه در کنارش به صورت محاوره ای و با ادبیات دوستانه و غیر رسمی هم توضیح داده بشه ، هم اثرش در مخاطب بیشتره و هم راحتتر متوجه میشه .
    گاهی آدم احساس میکنه که داره با یک سیستم صحبت میکنه . بهتره که با مخاطب ارتباط بر قرار بشه نه اینکه صرفا سعی در پاسخگویی باشه .
    ممنون از تمامی زحمات شما .
    اجرتون با امام زمان(عجّل الله تعالی فرجه الشریف)

قسم به وعده ی شيرين "
    فمَن يَمُت يَرَني "
    كه ايستاده بميرم به احترام
    علی (عليه السلام)

7. صلوات ها 22

نوشته
    1,415
    حضور
    42 روز 17 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6338

سلام
    من یه پیشنهاد داشتم
    بعضی اوقات تو برخی از تاپیک ها سوالات و بحث های مفیدی و البته مرتبط با موضوع تاپیک مطرح میشه ولی بلافاصله مدیران پست های مذکور رو حذف میکنند
    چه اشکالی داره مطالبی پیرامون موضوع تاپیک هم در آن تاپیک مطرح شه تا اینکه کلی تایپک زده شه و موضوعاتشان تقریبا شبیه باشه
    یه فایده ای هم داره تو همون تایپک همه سوالات مرتبط پرسیده و جواب داده میشه و کاربر به یکباره جواب میگیره

9. صلوات ها 12

علاقه
    شعر
    نوشته
    683
    حضور
    13 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2275

سلام

من یک انتقاد دارم از مدیران اجرایی بخشها که جناحی عمل می کنند
    منظورم این است که کاربری که با انها هم فکر است اگر هرچه توهین بکند نادیده می گیرند

حقیر یک مصداق عینی در این باره دارم که کاربری بسیار به من توهین کرد وقتی من به این مدیر برای هدایت و راهنمایی رجوع کردم
    ایشان کوچکترین عکس العملی نشان نداد

حقیر مجبور شدم شکایت خود را به مدیران بالاتر ارجاع دهم که ایشان ضمن اینکه حق را به حقیر دادند پستهای توهین امیز ان کاربر را
    فقط پاک کردند
    ولی حقیر انتظار داشتم ضمن پاک کردن ان پستها اشاره به دلیل پاک کردن انها بکنند و تذکر به کاربر خاطی بدهند
    ولی نمی دانم بنا به چه مصلحتی ایشان این کار را نکردند و فقط به پاک کردن ان پستها بسنده کردند

البته باز هم از ایشان بخاطر همین مقدار توجه تشکر دارم

به نظر حقیر در یک سایت دینی که ادعای تبلیغ اسلام را دارد بهترین تبلیغ عملکرد مدیران است

البته مدیران بسیار خوبی هم هستند که واقعا عادلانه و منصفانه رفتار می کنند

خداوند این مدیران عزیز و گرامی را حفظ کند که وجودشان بسیار کیمیا و مغتنم است

11. صلوات ها 14

نوشته
    439
    حضور
    16 روز 2 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2654

سلام ...

یه مسئله هست که بعضی از مدیرا ... از مدیریت فقط بستن تاپیکشو بلدن ...

یا ارجاع میدن به یه تاپیک بسته ... یا زحمت میکشن و پست هارو پاک میکنن و موضوع رو میبندن ...

اگه یه مسئله تو تاپیک پیش اومد که تا حدودی مرتبط به تاپیکه ( اگه نبود که قطعا پیش نمیومد ... ) اون مسئله رو یا به یه تاپیک باز ارجاع بدن ...

یا یه تاپیک دیگه بزنن و دوستان رو راهنمایی کنن اونجا ...

بالاخره سایت گفتگوی دینی ... یهو میاین تاپیک و میبندین ... انگار دستتونو میگیرین جلو دهن آدم

یه تاپیک دیگه باز کنید ... یا راهنمایی کنید تاپیک مربوط که بچه ها اونجا حرفشانو بزنن ...

..:: لاالهَ إلا الله ::..

بدترین احساس زمانیست که خودت هم میفهمی از خدا دور شده ای ...

خداحافظ همگی .... حلال کنید

13. صلوات ها 18

علاقه
    الله و چهارده معصوم و دوستان آن ها
    نوشته
    1,527
    حضور
    75 روز 4 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4592

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    در حال حاضر سه مطلب به ذهن حقیر می رسد.
    اول این که در سایت اهل بدعتی وجود دارند که مدام سعی می کنند در احکام اسلامی بدعت ایجاد کنند.برای مثال می گویند فارسی خواندن نماز اشکالی ندارد و ادعاهای مضحک دیگری مانند این مطلب.از طرفی با این اهل بدعت باید به نحوی برخورد شود که دیگر نتوانند عقاید باطلشان را ترویج دهند.آن چه که لیاقتشان است،باید به آن ها گفت (این مطلب مبنای فقهی دارد).
    به نظر حقیر مدیریت باید برخوردی فراتر از پاسخ دادن به این گروه داشته باشد.دقت شود که منظور ما صرف بیان شبهات و نظرات نیست.منظور ما آن دسته از افرادی است که به اسم دگراندیشی و نواندیشی و روشن فکری شبهه پراکنی می کنند و وقتی پاسخشان داده می شود،باز ادعاهای باطلشان را ترک نمی کنند و بر آن ها پافشاری می کنند.چنین افرادی بعد از ارسال پست در چند تاپیک،کاملاً قابل رویت هستند.

دوم این که سواد دینی اکثر کاربرانی که با شبهه مواجه شده اند،در سطح متوسط رو به پایین است و لذا یکسری مغالطات و شبه استدلال هایی وجود دارد که همیشه توسط عده ای از کاربران تکرار می شود(مثلاً فلان چیز در قرآن نیامده،پس درست نیست).در این خصوص پیش از این هم توصیه ای کردیم تاپیکی ایجاد شود در زمینه مغالطات و استدلال های غلط معمول تا این مشکلات حل بشوند و همچنین از طرف مدیریت توصیه شود اکثر کاربران تازه وارد به این تاپیک مراجعه کنند تا گرفتار آن مغالطات نشوند.

سوم این که روند پاسخگویی کارشناسان بهتر است تسریع یابد.علتش هم این است که سرعت پاسخگویی کارشناسان با سرعت مشارکت کاربران در بحث ها یکی نیست.لذا در اکثر مواقع چندین صفحه در تاپیک ایجاد می شود که فقط بحث بین کاربران است و تاپیک از روند عادی خود دور می شود.در همین چند روز اخیر بار ها این مسئله تکرار شده است.

لبیک یا مهدی
    و من الله التوفیق
    لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم
    یا لثارت الحسین

15. صلوات ها 12

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

هوالعالم

اینطور نظر سنجی ها که روشهای امنیتی و محدودیتی براش در نظر گرفته نشده همچین عادلانه نیست و
    بهتره که نظر خواهی در مورد مدیران به دست مدیر کل هر قسمت یا سایت انجام بشه ...
    البته اگر لازم باشه !

بیاییم برای اینکه با شر و شکایت کمتری مواجه بشیم ...
    بخواییم که مدیران گاهی وقتا خودشون رو جای کاربران بذارن و بعد اقدام کنن
    و کاربران قبل از شکایت خود رو جای مدیر مورد نظر بدونن و ببینن که اگر در این وضعیت بودن چه کار میکردن ؟؟؟

اما انصاف میگه انتقاد از جانب کاربرانی که مثلا 10 ارسال مفید داشتن و 10 صلوات دریافت کردن (برای مثال) و واقعا به فکر ساختن هستند
    میتونه مفید باشه ولی بدون نظر سنجی (که قابلیت تشخیص تکرار رای نداره و نمیتونه که داشته باشه )
    و بدون هر گونه برخورد نادرست !!

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

17. صلوات ها 6

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad2db نمایش پست ها
    اینطور نظر سنجی ها که روشهای امنیتی و محدودیتی براش در نظر گرفته نشده همچین عادلانه نیست و
    بهتره که نظر خواهی در مورد مدیران به دست مدیر کل هر قسمت یا سایت انجام بشه ...
    البته اگر لازم باشه !
    سلام علیکم و رحمه الله

قبلا هم تاپیک هائی با هدف نقد عملکرد مدیران و کاربران در سایت ایجاد شده و مشکلی از این بابت نیست . نقد عالمانه و خیرخواهانه حتی اگر صرفا سلبی هم باشد ارزشمند است.
    ممکن است نقد کننده راه حلی پیشنهاد ندهد ولی مشکل را دیده و بیان میکند.

فقط نکاتی هست که لزوما به آن باید توجه شود و آن اینکه ارزش نقد را با طرح مطالبی که در آن مداقه نکرده ایم و یا انصاف بخرج نداده ایم و امثالهم نباید از بین ببریم.
    اگر اینطور بشود مانند آنچه که در برداشت عمومی از کلمه نقد و انتقاد متصور است نقد را به دیده تخریب , تضعیف , تحقیر و سلب و ... خواهیم دید. و این باعث قلب معنی در نقد در باور عامه و خاصه میشود.

و من الله التوفیق

یاحق

علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

19. صلوات ها 11

علاقه
    دین
    نوشته
    484
    حضور
    15 روز 8 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2018

سلام

اگر سئوالاتی که کاربران پرسیده‌اند و بی جواب مانده را مدیر مشخصی پیدا کند و به کارشناس دیگری ارجاع دهند بهتر است از اینکه کاربر این اعتراض را بکند
    باسمه تعالی

هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست
    هیچ ذکرعملی بالاتر از ترک معصیت نیست

(مرحوم آیت الله محمد تقی بهجت
    )

21. صلوات ها 10

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری