صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 6 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام

~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام اَلسلام عَلیکَ یا آبَاالحَسَنِ یا اَمیرَالمُؤمِنینَ یا عَلیَّ بنَ اَبی طالِبٍ ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام موضوعات و پرسمان
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام زندگانی حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام سیره‌ عملی امام علی علیه السّلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام فضائل امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام داستان هایی از زندگانی امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام پای سخنان امیر المومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام توصیه های امام علی علیه السلام به جوانان
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامشاهکار پاسخ امام علی علیه السلام - علم بهتر است یا ثروت؟
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام تبار حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام ولادت امام علي عليه السلام در كعبه از ديدگاه اهل سنت
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام آیا امام علی علیه السلام در کعبه به دنیا امده اند؟
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام حکومت حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام فضائل امام على علیه السلام در كلام خلفا
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام جملات حکیمانه از امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام چرا یک ضربه ی امام علی علیه السلام ثوابش از عبادت جن و انس بیشتر است؟
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام فضیلت یاد امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام توسعه سياسي از ديدگاه حضرت علي علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام كرامت انساني درسيره امام علي علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام امام علی علیه السلام و تربیت فرزند
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامتئوری مدیریت از دیدگاه امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام خدمات اجتماعی حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام عوامل نظم اجتماعى و سياسى جامعه, در نگاه اميرالمؤ منين عليه السّلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام آسيب‏ شناسي زمامداران از منظر امام علي علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام مناظره حضرت علي علیه السلام با مهاجرين و انصار
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام آیه 82 سوره نمل و بازگشت حضرت علی علیه السلام به دنیا
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلاملوح و حرزهای امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام زره امیرالمومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام سوالات شرعی در مورد اعتکاف
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام فرهنگی و رسانه مذهبی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام دانلود کتاب - حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام دانلود کتاب نهج البلاغه
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام كتاب موبايل چهل حديث علوي عليه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامدانلود روابط امام علی علیه السلام و خلفا به روایت نهج البلاغه
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام کتاب اجرايي - پيشگوييهاي اميرالمومنين حضرت علي علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام مناجات حضرت علی علیه السلام - دانلود با فرمت pdf
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام اعتکاف مکتب خود سازی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام اعتكاف-سه روز اعتكاف ....خوش به حال معتکفین
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام حب على عليه ‏السلام در قرآن
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام در مدح مولایم علی علیه السلام - ادبیات
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامقطعات ادبی به مناسبت میلاد مولا علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام اشعار و پیامک ولادت حضرت علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام جملاتی قصار و بسیار زیبا از امام علی علیه السلام با ترجمه انگلیسی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام طرح های گرافیکی میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و گرامیداشت روز پدر
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام دانلود براش نام های امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام تصاویری از حرم امیرالمومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام احادیث تصویری زیبا از امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام مولودی میلاد با سعادت امیرالمومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام صوت های زیبا در مدح امیرالمومنین علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام کلیپ های صوتی کوتاه پیرامون شخصیت امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامبرنامه ی جالب رادیویی امام علی علیه السلام - صدای اندیشمندان
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام داستان صوتی امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام سلام حضرت علی علیه السلام ( صوتی کودکان )
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام دانلود زیارت تصویری امام علی علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام قرار دلهاي بي قرار-فلش ميلاد علي ابن ابي طالب علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام شب،شب وصال مي...- فلش
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام کلیپ تصویری دعاء اللهم صل علی امیر المومنین علی ابن ابی طالب
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام بابا دو بخش دارد ... پدران آسمانی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام ویژه نامه سال 1392
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلامویژه نامه سال 1391
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام ویژه نامه سال 1390
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام ویژه نامه سال 1389
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نرم افزار مذهبی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نرم افزار موبایل اعتکاف
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام قالب های وبلاگ "امام علی علیه السلام"
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام 320 داستان از معجزات و كرامات امام على علیه السلام (اندروید ، جاوا ، پی دی اف )
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام مجموعه برنامه های علوی ویژه اندروید
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام آلبوم صوتی میلاد امام علی علیه السلام - ویژه اندروید
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نرم افزار هاي رايانه و موبايل مرتبط با مولا اميرالمومنين علي عليه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نرم افزار ۱۱۰ سرمشق از سخنان حضرت على علیه السلام
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام يک مرد و هفت ميدان - تولید اسک دین
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نرم افزار عاشق ترين معشوق - كاري از اسك دين
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام قضاوتهاي شگفت انگيز حضرت علي علیه السلام - کتاب مالتي مدياي اسک دين
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام کتاب اجرایی آبـروی کـعبـه - تولید انجمن گفتگوی دینی
    ~•~❤ مــروارید کعبــــه ❤~•~ ویژه نامه میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام طرح هدیه صلوات به امیرالمومنین علیه السلام

دانلود صوت

2. صلوات ها 21

3. انجمن گفتگوی دینی

انجمن کفتگوی دینی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

نوشته
    4,398
    حضور
    78 روز 21 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    13
    آپلود
    1
    گالری
    2199
    صلوات
    26284

دستی که عشق را به تو پیوند داده است
    بی‌شک به کعبه فرصت لبخند داده است

مولا! تو کیستی که نبی، آبروی خلق
    معبود را به نام تو سوگند داده است

حافظ خبر نداشت جهان وقف مرتضاست
    از کیسه ی‌ خلیفه سمرقند داده است!

بی‌شک گره زده است زمین را به آسمان
    دستی که مرتضی به خداوند داده است

میلاد با سعادت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر مبارک

دنیا و آخرت بخدا نیست جز علی
    بغض علی جهنم و حبّش جنان ماست

گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی
    با قلـــم نقش حبـــابی بر لب دریا کشید

گفتمش تصویری از لیلی و مجنون را بکش
    عکس حیـــدر در کنار حضرت زهـــرا کشید

السَّلاَمُ عَلَيْکِ أَيَّتُهَا الْمُضْطَهَدَةُ الْمَقْهُورَة

5. صلوات ها 21

علاقه
    ........
    نوشته
    989
    حضور
    11 روز 7 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    282
    صلوات
    4353

چهار ویژگی یاری‌دهندگان امیرالمؤمنین علیه‌السلام
    امام خامنه ای:
    امیرالمؤمنین فرمود:
    الا و انکم لا تقدرون علی ذلک و لکن اعینونی بورع و اجتهاد و عفة و سداد؛
    بعد از آنکه شیوه‌ی زندگی خود را - که در آن مقام والا، با آن همه امکانات، با آن‌چنان زهدی زندگی میکند - بیان کرد، فرمود:
    شما نمیتوانید مثل من رفتار کنید؛ اما میتوانید به من کمک کنید؛ با چه چیزی؟
    «بِوَرَع»، با ورع خودتان،
    با پرهیز خودتان از گناه،
    با اجتهاد
    و کوشش و تلاش خودتان؛
    اینها وظیفه‌ی من و شما است. ۱۳۹۳/۰۱/۳۱

عکس / چهار ویژگی یاری دهندگان امیرالمؤمنین علیه السلام

7. صلوات ها 19

گل ليلا آنلاین نیست. مدير نشريات الكترونيك و نرم افزارهاي ديني

علاقه
    برنامه نويسي - شناخت ائمه اطهار(ع) - تبليغ دين
    نوشته
    2,964
    حضور
    116 روز 11 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    262
    آپلود
    33
    گالری
    493
    صلوات
    37367

ای که گفتی «فمن یَمُت یَرنی
    »

یا علی یا علی تو عشق منی
    سجده‌ی بی‌شمار می‌کردی
    تا سحر ذکر یار می‌کردی
    تو امیر دو عالمی به تنت
    جامه‌ی وصله دار می کردی
    بانی سفره‌های افلاکی
    نان جو اختیار می‌کردی
    خانه‌ات ساده بود مثل خودت
    از تجمّل فرار می‌کردی
    تا به زهرا سلام می‌دادی
    دل او را بهار می‌کردی
    او به تو افتخار می‌کرد و
    تو به او افتخار می‌کردی
    السّلام ای امام آقا جان
    یا أبانا سلام بابا جان

باز شدن صدف کعبه و میلاد مروارید کعبه
    امام مشارق والمغارب ، مطلوب کل طالب ، امیرالمومنین علی بی ابیطالب علیه السلام
    بر همه دوستان عزیز اسک دینی مبارک.

9. صلوات ها 18

علاقه
    امام و شهدا. رهبرم اقاسیدعلی
    نوشته
    781
    حضور
    22 روز 13 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1668
    صلوات
    6318

ای تو کعبه را نگین، یا امیر المؤمنین
    ای تو خلقت را پدر، وی خلائق را امین
    کن نظر از روی لطف، به تمام پدران
    روز سیزده رجب، ای امیر مؤمنان

ولادت حضرت علی(ع) مبارک

گلهایی معطر از بوستان احادیث امام علی(ع)

1. یا اَسْرَى الرَّغْبَةِ، اَقْصِرُوا، فَاِنَّ الْمُعَرِّجَ عَلَى الدُّنْیا لایَرُوعُهُ مِنْها اِلاّ صَریفُ اَنْیابِ الْحِدْثانِ. اَیُّهَا النّاسُ، تَوَلَّوْا مِنْ اَنْفُسِكُمْ تَأْدیبَها، وَ اعْدِلُوا عَنْ ضَراوَةِ عاداتِها
    اى اسیران هوا و هوس، آرزوها را كوتاه كنید، زیرا مردم دلبسته به دنیا را، جز صداى دندان هاى حوادث، از این دنیا نمى ترساند، اى مردم، خودتان عهده دار ادب كردن خود شوید، و نفس را از جرأت بر عادات هلاك كننده بازگردانید.

2. وَ مَنْ نَظَرَ فى عُیُوبِ النّاسِ فَاَنْكَرَها ثُمَّ رَضِیَها لِنَفْسِهِ فَذاكَ الاَْحْمَقُ بِعَیْنِهِ
    آن كه عیوب مردم را بنگرد و آن را ناپسند داند سپس براى خود روا داند احمق واقعى است.

3. اِذا وَصَلَتْ اِلَیْكُمْ اَطْرافُ النِّعَمِ، فَلاتُنَفِّرُوا اَقْصاها بِقِلَّةِ الشُّكْرِ
    زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.

4. وَالْفُرْصَةُ تَمُرُّ مَرَّ السَّحابِ، فَانْتَهِزُوا فُرَصَ الْخَیْرِ
    فرصت به مانند ابر گذرا مى گذرد، پس فرصت هاى نیك را غنیمت دانید.

5. لِسانُ الْعاقِلِ وَراءَ قَلْبِهِ، وَ قَلْبُ الأحْمَقِ وَراءَ لِسانِهِ
    زبان عاقل در پسِ قلب او، و دل نادان پشت زبان اوست.

[SIGPIC][/SIGPIC]

براي بهترين دوستان خود آرزوي شهادت کنيد .........
    شهيد سيد مجتبي علمدار

11. صلوات ها 18

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,200
    حضور
    144 روز 18 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3160
    صلوات
    44223

با نام خدا

تا که بر لب نامت ای زیباترین، می آورم
    آسمان ها را تو گویی بر زمین می آورم
    تو طلوع آفتابی، من اذان مغربم
    زیر لب نام امیرالمؤمنین می آورم
    ولادت حضرت علی (ع) بر شما مبارک

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

13. صلوات ها 16

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,200
    حضور
    144 روز 18 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3160
    صلوات
    44223

مقام حضرت علی علیه السلام از زبان یک یهودی

حضرت سلمان (ع) فرمود: یك روز خدمت حضرت رسول اللّه (ص) مشرف شدم ،
    دیدم حضرت در حال سجده هستند و كلماتى را مى فرمایند. خوب كه گوش دادم شنیدم مى فرماید: اِلهى بِحَقِّعلىِّ خَفّف عَلىَّ اَوزارى خدایا بحق على (ع) قسمت مى دهم گناهانى را كه بر دوش من گذاشته اند سبك گردان .
    سلمان مى گوید: من تعجب كردم . صبر كردم تا حضرت سر از سجده برداشت بعد عرضكردم یا رسول اللّه شما خدا را بحق على (ع) قسم مى دهد؟
    حضرت فرمود: اى سلمان اگر مى خواهى مقام على (ع) برایت ظاهر و واضح گردد برو به بقیع و صدا بزن "بندار". وقتى او را دیدى مقام على (ع) را از او بپرس .

سلمان مى گوید: وارد بقیع شدم و صدا زدم بندار، ناگهان شخص عظیم الجثه اى را در كنارم مشاهده كردم از احوالاتش جویا شدم ؟!
    گفت : من یكى از یهودی هاى مدینه بودم . لكن در دل محبت على (ع) را داشتم .
    بطوریكه هرروز صبح مى آمدم كنار راه مى ایستادم تا آقاعلى (ع) از منزل بیرون آید و جمال نورانى او را زیارت كنم .
    یكروز صبح كه از منزل بیرون آمدم و بسر راه حضرتش ایستادم خبرى نشد پرس جوئى كردم گفتند آقا على (ع) به مسجد تشریف برده اند من از ترس ‍ مسلمانها جراءت نمى كردم وارد مسجد شوم . و تا جمال آقا را زیارت نمى كردم ممكن نبود دنبال كارم روم .
    لذا از آمدم محاذى در مسجد ایستادم به امید آنكه شاید چشمم بجمال نورانیش بیفتد. بمجرد آنكه محاذى در آمدم دیدم آقا على (ع) در میان مسجد است از جاى خود حركت كرد و نگاهى بطرف من فرمود مثل اینكه میدانست من منتظر دیدن اویم .
    من هم جمال دل آراى او را زیارت كردم و پى كارم رفتم تا اینكه اجلم رسید و در حال كفر از دنیا رفتم و مرا به آتش مبتلا نمودند و لكن قریب به یك میل آتش از من دور است و به من صدمه اى وارد نمى كند بخاطر اینكه در دلم محبت على (ع) است .
    پیغمبر اكرم (ص) فرمود: حبّ علىٌ ایمان و بعضه كفرٌ و نفاق ، محبت على (ع) ایمان و بغض و دشمنى با او كفر و نفاق است .
    و نیز فرمود: لواجتمع الناس على حبه ما خلق اللّه النار اگر همه مردم محبت على (ع) را داشتند خداوند آتش جهنم را خلق نمى كرد.

هر كه اندر دل بدارد مهر پاك مرتضى (ع)
    جاى او باشد بهشت جاودان روز جزا
    كیمیائیست عجب مهر على (ع) نور خدا
    مس ایجاد به گیتى شده ز این مهر طلا
    آنكه رامهر على (ع) نیست بدل مؤ من نیست
    چونكه ایمان خداوند بود مهر ولا

کرامات العلویه جلد اول

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

15. صلوات ها 13

نوشته
    419
    حضور
    9 روز 7 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    46
    صلوات
    3134

درخت را دیده ‏ای که چگونه در پس حلول بهار، شکوفه ‏دار شدن را تجربه می‏کند؟

قنات را دیده ‏ای که با چه اشتیاقی، لحظه تموّج آب را در دل خویش، به رخ کویر می‏کشد؟

کعبه نیز همین‏گونه، مباهات رویش تو را بر جهان فریاد می‏زند.

این کعبه
    نیست که شکافته می‏شود تا شکفتن تو را لمس کرده

باشد؛ این آغوش خداست که
    برای تحویل دادن تو به آفرینش خویش، گشوده شده است
    .

سوره آل عمران آیه 185 :

نیست زندگانی دنیا مگر کالائی فریبنده که زود فانی و نابود میگردد.

مواظب باشیم که باقی را به فانی نفروشیم

17. صلوات ها 12

نوشته
    1,407
    حضور
    108 روز 20 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    27
    آپلود
    0
    گالری
    753
    صلوات
    7229

مکان زمین و آسمان است علی
    سلطان همه جهانیان است علی
    آوازه او ز هفت اقلیم رسد
    مشهور به هفت آسمان است علی
    برتر ز علی رب جلی خلق نکرد
    آقای همه بهشتیان است علی

سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی اولین ستاره آسمان امامت و ولایت بر شما مبارک

19. صلوات ها 9

نوشته
    250
    حضور
    11 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2151

"به نباء،قدر وهل اتي،سوگند
    به حرم،کعبه ومني،سوگند
    به همه عصمت ِ خدا ؛ زهرا - به حسين و به کربلا سوگند
    که نباشد قبول در محــشر
    طاعــتي بي ولايت ِ حــــيدر
    اسم اعظم ؛ علي ولـي الله - نفـــس نوراني ِ رسول الله
    اي يد الله فـــــــوق ايديهم
    نقطه ي تحــت باء ِ بسم الله
    دل من نعره مي زند حيدر - يا علي يا علي مدد ،حيــدر"

تقدیم به همه پدرها...اونها که هستن خداحفظشون کنه...پدرهایی که نیستن خدارحمتشون کنه

اي نگهت خواستگه آفتاب
    بر من ِ ظلمت ‌زده يک شب بتاب

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

21. صلوات ها 8

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۳/۲۳, ۰۷:۵۹ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری