چه کارهایی برای شیعه کشی درجهان انجام شده؟ماچقدردرخطریم؟

تب‌های اولیه

39 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چه کارهایی برای شیعه کشی درجهان انجام شده؟ماچقدردرخطریم؟

باعرض سلام خدمت مدیران محترم سایت ودوستان.
سوال من ازمحضرشمااینه که تاحالا کسی فکرکرده زندگی روزمره ماچقدربه اسلام نزدیکه؟وکارهایی که علیه شیعه هاانجام شده دردین .تغذیه وکوچکترین مسائل زندگی مابنظرشما چیه؟لطفادوستان نظرشون روبگن.آیاتابحال کسی فکرکرده چراباپیشرفت علم پزشکی مدرن هرروزبیماری های وحشتناکی روی کارمیادکه درگذشته احتمالش یک درملیون بوده؟تغذیه صحیح واسلامی چیه؟

سلام ایا کسی ازگروه خفاش شب چیزی میدونه؟میگن یگروه وهابی هستن توایران.اصلا صحت داره؟

[
سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح "پروژه یوژنیکس" یا همان "علم به‌نژادی"، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.
به گزارش خیزش ذریه به نقل از گروه فرهنگی مشرق- "ادوارد سعید"، محقق معروف فلسطینی الاصل که در مجامع دانشگاهی آمریکایی صاحب نام و کرسی است معتقد است "غرب همواره به شرق اسلامی با کینه و ترس برخورد کرده است. برای این کینه و ترس، دلایل مختلف و فراوان روان شناختی و مذهبی می توان ذکر کرد؛ اما همه دشمنی غرب، به نگاه آنها به چالش های آخر الزمانی بر می گردد.
[
کشتار خاموش ساکنان زمین
موضوع "کشتار خاموش" ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه های دائمی سران مخفی و موسسان حکومت جهانی بوده است. تباه شدن حرث و نسل، آلودگی آب و نان، تحمیل غذا و داروی رنگین، اما مسموم در کنار بسیاری از ترفندها، عمر عمومی ساکنان زمین را به 50% عمر طبیعی کاهش داده است. سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح "پروژه یوژنیکس" یا همان "علم به نژادی"، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.
[
مهندسی ژنتیک، علم جدیدی است که با دست کاری در اساس طبیعت، موجودات گیاهی و حیوانی و دخل و تصرف در ژن ها و حتی وارد ساختن ژن های سایر موجودات در دانه های زراعی به تولید محصولات جدید مبادرت می ورزد. محصولاتی که در صورت و شکل ظاهری مشابهتی کامل با محصول اصلی دارند اما با حمل مولکول های جدید در خود، پیامدهای غیر منتظره و مطالعه نشده ای را خواهند داشت که یکی از پیامدهای جدی و خطرناک آن عقیم کردن زنان و مردان، سرطانی کردن سلول ها و نیز ایجاد اختلالات شدید روحی و روانی در افراد است.
[]
بنیانگذاران صهیونیستی پروژه یوژنیکس یا همان دروغ بزرگ انقلاب سبز
بنیادهای صهیونیستی "راکفلر"، "بیل گیتس"، بنیانگذار "مایکروسافت" و چند شرکت فرا ملیتی در زمره سرمایه گذاران اصلی این پروژه شیطانی اند. آنها این پروژه را در دهه 1970 میلادی با عنوان و به بهانه انقلاب سبز برای تغییر ژنتیکی بذرها و تخم های گیاهی آغاز کرده اند.

]
خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت
یکی از اهداف "پروژه یوژنیکس"، جمع آوری کلیه گونه های مختلف بذر و دانه خوراکی مورد نیاز کشاورزان همچون گندم، برنج و ذرت و نگهداری انحصاری و منجمد شده این دانه های بومی در دپوی تخم و بذر، در نزدیکی "روستای لانگربین" واقع در جزیرة "اسپیدس برگن" و در داخل یک کوه است. برنامه ریزی شده است تا در "خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت" ۳ میلیون تخم و بذر نباتی و گیاهی ذخیره گردد. این انبار از ساختار فنی ویژه‌ای، از جمله دیوارهای مسلّح به فولاد به ضخامت یک متر، درب‌های فولادی و سیستم کنترل بسیار پیشرفته برخوردار است. بذرها و دانه‌های موجود در این انبار برای حفظ و به دور نگه داشتن از رطوبت در ظرف‌های ویژه‌ای نگه‌داری می‌شوند.
برای ساخت "انبار بذرها و تخم های قیامت" بالغ بر 123 میلیارد دلار هزینه شده است و ریاست این انبار بر عهده شخصی کانادایی به نام "مارگاریت کتلی کارسون" است ( رئیس سابق "شورای جمعیت "آقای راکفلر یهودی بوده است و این شورا نیز با هدف کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه و عقیم کردن مردم آن کشورها تاسیس شده است.) بعد از دپوی دانه های بومی در" انبار قیامت" بذرهای دست کاری شده ژنتیکی و محصولات غذایی ای که تغییر ژنتیکی پیدا کرده اند در بین کشاورزان و مردم مستضعف توزیع می گردد و بدین ترتیب کشاورزان ناگزیر به خرید بذری می شوند که تنها برای یک بار قدرت زایش دارند و بنابراین هر ساله کشاورزان در هنگام کشت، ناگزیر به خرید دانه های بذر جدید می شوند و با این برنامه ریزی، مواد گیاهی و حیوانی دست کاری شده هر ساله با ساختارهای جدیدتر و البته خطرناک تر در سبد غذایی مردم قرار می گیرد.

]
شرکت بیوتکنولوژیکی "Epicyte " اعلام کرد "به روش مهندسی ژنتیکی، ذرتی را تولید نموده است که کشنده اسپرم و عقیم کننده مردان می باشد." وزارت کشاورزی آمریکا، حامی تولید ذرت عقیم کننده بود.
حکومت فدرال «ایالات متحده آمریکا» از سال 2001 تا 2004 میلادی در ارتباط با مطالعات تحقیقات مربوط به جنگ های بیولوژیکی 5/14 میلیارد دلار هزینه کرده است.
[
[
در "پروژه یوژنیکس" یا همان علم به نژادی؛ پروژه‌ها و برنامه‌های متنوعی به کار گرفته شده است، از جمله «عقیم و نازا کردن» زنانی که عموماً در سنین باروری قرار دارند، «مقطوع‌النسل کردن» مردان، به اجرا گذاردن برنامه‌هایی از قبیل «تنظیم خانواده» و شعارهایی مثل: جمعیّت کمتر و زندگی بهتر(!)، عمومی و اجباری کردن کشت بذرها و دانه‌های تغییر ژنتیک داده شده (GMO) که دارای اثرات مخرّب و مرگ‌آوری بر محیط زیست و سلامتی و حیات انسان است، مثل پروژه‌های تولید «ذرّت عقیم کننده» و «برنج سرطان‌زا» به عنوان دست‌آورد مهندسی ژنتیک، دستکاری ژنتیکی DNA حیوانات و تغییر ماهیّت طبیعی آنها و در نتیجه «بیماری‌زا نمودن گوشت و محصولات لبنی و گوشتی» حاصل از آنها که حامل بسیاری از بیماری‌های کشنده و مرگ آفرین، «مثل سرطان پروستات» در مردان و «سرطان سینه» در زنان، به عنوان حاصل این‌گونه اقدامات ژنتیکی اعلام شده است، تولید داروهای مرگ آفرین، یا تعبیه نمودن مواد عقیم‌کننده در داروها، تولید و فروش بیماری‌ها! و… همه و همه نقشه های شومی است که امریکا و رژیم صهیونیستی در سر می پروراند.
منبع...سایت جنبش مصاف

یامهدی مددی;518139 نوشت:
یکی از اهداف "پروژه یوژنیکس"، جمع آوری کلیه گونه های مختلف بذر و دانه خوراکی مورد نیاز کشاورزان همچون گندم، برنج و ذرت و نگهداری انحصاری و منجمد شده این دانه های بومی در دپوی تخم و بذر، در نزدیکی "روستای لانگربین" واقع در جزیرة "اسپیدس برگن" و در داخل یک کوه است. برنامه ریزی شده است تا در "خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت" ۳ میلیون تخم و بذر نباتی و گیاهی ذخیره گردد. این انبار از ساختار فنی ویژه‌ای، از جمله دیوارهای مسلّح به فولاد به ضخامت یک متر، درب‌های فولادی و سیستم کنترل بسیار پیشرفته برخوردار است. بذرها و دانه‌های موجود در این انبار برای حفظ و به دور نگه داشتن از رطوبت در ظرف‌های ویژه‌ای نگه‌داری می‌شوند.

در این که مسلمانان و به ویژه شیعیان امیرالمومنین علیه السلام دشمنان ریز و درشت بسیاری دارند هیچ شکی نیست

ولی بهتر است شما به جای کپی کردن از سایت های بی سواد و یا مغرض، کمی مطالعه بفرمایید

این بانک های بذر در همه ملل متمدن وجود دارند. از جمله در ایران خودمان

بانک ژن ایران یکی از بزرگترین ها در نوع خود محسوب می شود. پس ایران هم یهودی و ماسون و ... است؟

یامهدی مددی;518139 نوشت:
بعد از دپوی دانه های بومی در" انبار قیامت" بذرهای دست کاری شده ژنتیکی و محصولات غذایی ای که تغییر ژنتیکی پیدا کرده اند در بین کشاورزان و مردم مستضعف توزیع می گردد و بدین ترتیب کشاورزان ناگزیر به خرید بذری می شوند که تنها برای یک بار قدرت زایش دارند و بنابراین هر ساله کشاورزان در هنگام کشت، ناگزیر به خرید دانه های بذر جدید می شوند و با این برنامه ریزی، مواد گیاهی و حیوانی دست کاری شده هر ساله با ساختارهای جدیدتر و البته خطرناک تر در سبد غذایی مردم قرار می گیرد.

نویسنده بی سواد متن اصلا نمی داند که از بذرهای گونه های مختلف، مقدار بسیار اندکی برای جلوگیری از نابودی، نگهداری می شود. در حد یک مشت! و اصلا خبری از دپوی بذر نیست!

در همین حال باز هم خوب است که نویسنده مطلب، میزان مرگ و میر هندیان و پاکستانی ها و ... در اثر قحطی را قبل از انقلاب سبز مطالعه کند. از اثرات این انقلاب بوده است که امروز هند گرسنه سابق به ما گندم صادر می کند و ما هنوز در خم یک کوچه ایم!

Anoushiravan;518953 نوشت:
ولی بهتر است شما به جای کپی کردن از سایت های بی سواد و یا مغرض، کمی مطالعه بفرمایید

این بانک های بذر در همه ملل متمدن وجود دارند. از جمله در ایران خودمان

بانک ژن ایران یکی از بزرگترین ها در نوع خود محسوب می شود. پس ایران هم یهودی و ماسون و ... است؟

میگم خوشبحال شماکه انقدباسوادی.منبع این متن سایت جنبش مصافه

یامهدی مددی;518960 نوشت:

تشریف ببرید بانک ژن ایران، صحت سخن من به شما ثابت می شود!

http://www.ibrc.ir/

http://www.spii.ir/spSPII/default.aspx?page=Document&app=Documents&docId=11492&docParId=11465

Anoushiravan;518962 نوشت:
نقل قول نوشته اصلی توسط یامهدی مددی نمایش پست ها
من فعلا سرم شلوغه بعدمقاله هاروپیدا میکنم بهتون میگم

یامهدی مددی;518963 نوشت:
نقل قول نوشته اصلی توسط Anoushiravan نمایش پست ها
نقل قول نوشته اصلی توسط یامهدی مددی نمایش پست ها
خب اولین چیزی که میتونم بهتون بگم شماقسمت9 و10مستندزندگی به سبک آخرالزمان روازهمین سایت بگیروببین تاباقیش.

خواهش میکنم حقیقت پذیرباشیم.نمیدونم چراتایه بحث حقیقی اما تلخ طرح میکنم همه میگن کپی پیست میکنی و...بعدکلی بحث تازه متوجه میشن که راسته.باورکنیدتنهادلیل کپی پیست من فقط برای اینه که دوباره کاری نشه.

با سلام
وحشتناکه....ما را نترسون..اما باید ترسید..از امریکا از بذر از خلاصه من دست به اعتصاب همه چیز میزنم تا ببینم کی راست گفته:Cheshmak:
گذشته از شوخی باید با تمام سند و و مدرک ارائه شود و بگویند این بذر این بیچارگی را می اورد یا اینکه انقدر داشته باشیم که از این گونه بذرها وارد نکنیم

یامهدی مددی;518978 نوشت:
خب اولین چیزی که میتونم بهتون بگم شماقسمت9 و10مستندزندگی به سبک آخرالزمان روازهمین سایت بگیروببین تاباقیش.

ادعای علمی باید از طریق علمی ثابت شود، نه تخیلات فلان فیلمساز

لطفا از طریق علمی اثبات کنید

Anoushiravan;519073 نوشت:
دعای علمی باید از طریق علمی ثابت شود، نه تخیلات فلان فیلمساز

لطفا از طریق علمی اثبات کنید

شمااگه خوب دقت میکردی یه تیکشوحرف ازهمین پروژه روهم میدید.میخواستم بگم حرف فقط یکی دونفرنیست بله علمی حتمابهتون ثابت میکنم.شماتایپیک طب سنتی هم لطفبخونیدچون اون چیزایی که گفتم تاحدی توضیحات اولیه حرفام هستن تامن دوباره خدمت شماعرض کنم

tafjyr;519066 نوشت:
با سلام
وحشتناکه....ما را نترسون..اما باید ترسید..از امریکا از بذر از خلاصه من دست به اعتصاب همه چیز میزنم تا ببینم کی راست گفته
گذشته از شوخی باید با تمام سند و و مدرک ارائه شود و بگویند این بذر این بیچارگی را می اورد یا اینکه انقدر داشته باشیم که از این گونه بذرها وارد نکنیم
سلام بایدبدونیم وبترسیم وحواسمون باشه.حتما منبزودی باسندبرای همه توضیح خواهم داد

برای کشتن شیعه و تحریک جهان بر علیه شیعه به نظرم 13 شبکه خاندان انگلیسی شیرازی کفایت میکند !

یامهدی مددی;514274 نوشت:
باعرض سلام خدمت مدیران محترم سایت ودوستان.
سوال من ازمحضرشمااینه که تاحالا کسی فکرکرده زندگی روزمره ماچقدربه اسلام نزدیکه؟وکارهایی که علیه شیعه هاانجام شده دردین .تغذیه وکوچکترین مسائل زندگی مابنظرشما چیه؟لطفادوستان نظرشون روبگن.آیاتابحال کسی فکرکرده چراباپیشرفت علم پزشکی مدرن هرروزبیماری های وحشتناکی روی کارمیادکه درگذشته احتمالش یک درملیون بوده؟تغذیه صحیح واسلامی چیه؟

سلام , اولش خواستم بنویسم ولی بعد از کلی فکر ترجیح دادم فقط " سکوت " کنم
...

با سلام
چرا سکوت خوب نظرتو بگو:ok:
من موافقم ما باید خیلی مراقب باشیم گول تبلیغات رو نخوریم . وبا این موضوع که یهود داره علیه جهان توطئه میکنه 100موافقم:Nishkhand:
من پیشنهاد میکنم دوستان صحبت های استاد رائفی پور رو حتما گوش بدند واقعا جالب و مفیده برای همه
اینکه علیه شیعیان یا مسلمونا توطئه بشه چیز جدیدی نیست که بخوایم شک کنیم ببینید چطور دارن مسلمون کشی میکنن؟
از پس ما هم بر نیومدن ،متاسفانه دارن از طریق جنگ نرم وارد میشن چه اعتقادی چه از لحاظ تغذیه و جسمانی

نویسنده بی سواد متن اصلا نمی داند که از بذرهای گونه های مختلف، مقدار بسیار اندکی برای جلوگیری از نابودی، نگهداری می شود. در حد یک مشت! و اصلا خبری از دپوی بذر نیست!

با سلام به شما
همین جا بگم این مطلب کاملا کپی پیس است ولی چون جالب بود گذاشتم
نقل قول:
(بر گرفته از سایت :http://baghbani90-tabriz.blogfa.com)

[=arial]داستان اين پروژه شيطاني از جانب روزنامه نگار آمريکايي، ويليام انگدال در تازه ترين اثرش به نام« بذرهاي مرگ: بازي هاي تاريک در پشت پرده تغيير بنيادي بذرها» که در سال 2007م انتشار يافته به رشته تحرير در آمده است. موضوع اين کتاب، (GMO )«داستان سيطره طلبي و سلطه جويي در قالب طرحي شيطاني موسوم به «تغيير ژنتيک ارگانيزم ها»(GMO) است، که طي آن اهدافي همچون نژاد کشي و مقطوع النسل کردن نژادهاي به (اصطلاح آنان) پست و ايجاد نژادي برتر به طور مستدل مورد بررسي قرار گرفته است.انگدال در بخشي از کتاب خود، به اقدامات شرکت هاي بزرگ فرامليتي دانه و بذر گياهي، تحت عنوان انبار قيامت پرداخته و چنين مي نويسد: «انبار جهاني دانه و بذر موسوم به« اسوالبارد»(SVALBARD) واقع در جزيره اسپيدز برگن(SPITSBERENGEN)در شمال نروژ ،در مارس سال 2008فعّاليت خود را آغاز نمود . در اين انبار که در عمق 130متري ،زير يک کوه يخ ساخته شده است . در حال حاضر سه ميليون بذر و تخم متفاوت، از اقصا نقاط دنيا در ظرف هاي ويژه اي جمع آوري و نگهداري مي شود . در انبار واقع در عمق اين کو ه که در فاصله 1100کيلومتر ي از قطب شمال واقع شده است، بعضي از اقسام مقاوم بذر و تخم تا هزار سال ديگر بدون اينکه منجمد شوند، باقي خواهد ماند. اين انبار که در مقابل هر گونه حمله هسته اي، انفجار و زلزله مقاوم است، «خزانه بذرها و تخم هاي قيامت»، نيز نام داده شده است .
هدف از ساخت اين انبار، حفظ و نگهداري بذرهاي مختلف از آسيب هاي ناشي از جنگ هاي هسته اي، فرود سنگ هاي آسماني و تغييرات اقليمي عنوان گرديده است. اما نظر انگدال، محقق و روزنامه نگار آمريکايي درباره هدف حقيقي از ساخت اين دپو، چيز ديگري است. او معتقد است، کساني که بخش کشاورزي را در اختيار خود گرفته اند؛ يعني غول هاي GMO، از مسائلي خبر دارند که ما نسبت به آنها بي خبريم. او که ادعا مي کند در زير سواحل يخ زده اسپيدزبورگن، طرح هايي اقتصادي و ژنتيکي با هدف استيلاي بر جهان نهفته است در راستاي اثبات اين تئوري، در خصوص هويت حاميان مالي و موسسان اين انبار اطلاعات مستندي را ارئه مي نمايد و در کتاب خود، از اقدامات و هدف حاميان مالي اين پروژه سخن به ميان آورده است.
در اين انبار (دپو) بذر که توسط «سازمان جهاني بهره برداري از گونه ها»Global crop Diversity /GCDT)اداره مي شود تا آوريل سال 2009م چيزي بالغ بر 123ميليون دلار سرمايه گذاري شده است. رياست اين سازمان که در رم تاسيس شده، بر عهده شخصي کانادايي به نام مارگاريت کتلي کارلسونMagarate Catley Carslon) است. اين شخص تا سال 1998رئيس شوراي جمعيت(Population) بوده است. اين جمعيت در سال 1952توسط راکفلر تاسيس شده بود. سياست کاهش جمعيت تحت عنوان« تنظيم خانواده» در کشورها به وسيله اين شورا طراحي گرديده بود.
از جمله سرمايه گذاران ديگر اين دپو، بيل گيتس، بنيان گذار مايکرو سافت است، که طي سال گذشته از مقام خود در مايکروسافت استعفا داده و با تاسيس «بنياد بيل ماليندا» اعلام داشت که درصدد است تا به وسيله اين بنياد به کمک کشاورزان و مزرعه داران آسيايي و آفريقايي برود!
راکفلر، سرمايه دار بزرگ نفتي، که با صد ميليون دلار سرمايه گذاري در دهه 1970تحت عنوان انقلاب سبز، تغيير ژنتيکي بذرها و تخم هاي گياهي را آغاز کرده بود از جمله ديگر سرمايه گذاران اين انبار است. چند شرکت بزرگ فرامليتي ديگر نيز از سرمايه گذاران اين دپو به حساب مي آيند که از جمله آنها مي توان به نام هاي زير اشاره داشت: بزرگ ترين غول انحصاريGMO يعني دو پينت هاي- بريد(Dupont/ Hi-Bred) و ديگر غولGMO، پيونر(Pioner). شرکت مونسانتو که از سال 1901وارد عرصه کشت و صنعت شده، به شرکت شيطان معروف است و بسياري از کشورها ي در حال توسعه، مستعمرات بزرگ کشت GMOاين شرکت به حساب مي آيند.
هدف واقعي شرکت ها و خاندان هاي ذي حساب در آنها، تغيير ارگانيزم هاي گياهي و حيواني، سياست گذاري هاي مربوط به کشاورزي، انحصار بذر و به طور غير مستقيم غذاي سازمان ملل، سازمان تجارت جهاني، بانک جهاني، صندوق بين المللي پول و بسيار ديگر از بنيادهاي جهاني است.
در سايه فعاليت هاي اين شرکت ها در حال حاضر لايحه اي تحت عنوان «قانون ملي امنيت غذايي» از طرف مجالس کشورهاي در حال توسعه محل کشتGMO در دست پيگيري است. به عنوان مثال در حال حاضر اين لايحه در مجلس ترکيه دنبال مي شود.
انگدال، اهداف حقيقي شرکت هاي چند مليتي و خاندان هاي بزرگ يهودي -مسيحي مانند راکفلر را چنين مورد بررسي و نقد قرار مي دهد: به راستي چه اتفاقي خواهد افتاد و چه مصيبتي گريبان گير خزانه ها و مراکز نگهداري تخم و بذرهاي بومي موجود در کشورها خواهد گرديد که نياز به چنين خزانه اي باشد. سخن از بلايي برنامه ريزي شده است، نه از بلايايي همچون جنگ ها ي هسته اي، تغييرات اقليمي و برخورد سنگ هاي آسماني! در اين رابطه مشاهده وتامل در وضعيت عراق پس از بمباران سال 2003کفايت مي کند.
عراق خاستگاه و گهواره تمدن ها و زادگاه مزارع کشت گندم در هزاران سال پيش است. در ابوغريب، گنجينه اي از انواع مختلف بذرهاي گندم وجود داشت که طي صدها سال به وجود آمده بود. پس از بمباران آمريکا اين مخزن به تاريخ پيوست. هيچ کس نمي داند که هم اکنون آن بذرها کجا هستند. در صورت جمع آوري نمونه هاي بذرها در مخزن اسوال بارد که مورد حمايت ناتو قرار دارد، نابودي ديگر بذرها ي موجود در دنيا طي جنگ ها و عمليات هاي تروريستي بسيار آسان خواهد بود. متعاقب آن نيز غول هايي چون مونستانتو و دوپينت، بذرهايGMO خود را به راحتي در تمامي مزارع دنيا و به صورت انحصاري عرضه مي نمايند. به تعبير ديگر، آنها پس از اينکه نمونه هاي انواع بذرها را در اختيار گرفتند مي توانند خزانه هاي بومي ديگر نقاط دنيا را به منظور ايجاد انحصار در اين زمينه نابود سازند.
[=arial]پروژه ايجاد نژاد برتر
انگدال پرده از پروژه هولناک ديگري بر مي دارد: پروژه ايجاد نژاد برتر(!) او در اين خصوص چنين مي نويسد: بنياد راکفلر از سال 1920به اين سو، به منظور مشروعيت بخشيدن به خلق نژاد برتر ژنتيکي، علم اصلاح نسل(genics-e) مورد استفاده خود را به مهندسي ژنتيکي تغيير داد. هيتلر و نازي ها به آن، نام نژاد برتر آريايي را داده بودند. فعاليت هاي ايو ژنيک هيتلر و نازي ها نيز همانند سرمايه گذاري ميليون ها دلاري راکفلر در اسوادبال، مورد حمايت مالي بنياد راکفلر قرار داشت. بنياد راکفلر از فعاليت هاي موسسه«Thirde-Ichs Kaiser V Vihlem Institutcs» در مهندسي ژنتيکي نژادبرتر آريايي حمايت مالي به عمل آورد.

[=arial]طي جنگ جهاني دوم که آمريکا به عنوان مخالف آلمان هيتلري وارد جنگ شده بود، موسسه استاندارد « اويل گروپ»(Standard Oil Grup)
راکفلرها و موسسات به صورت غير قانوني به فعاليت خود ادامه مي دادند. در اين خصوص تحقيقاتي نيز از جانب سناي آمريکا انجام پذيرفت
بنياد راکفلر که در آن زمان موفق شده بود ،علم بيولوژي مولکولي يا تغييرات ژنتيکي را پديد آورد، در صدد ايجاد تغيرات دلخواه ژنتيکي در انسان بود. دانشمندان اصلاح نسل هيتلر که در علم گونه هاي حيات انساني قدم هاي اول را برداشته بودند،پس از جنگ جهاني دوم بي سرو صدا به آمريکا انتقال يافتند. طرح مهندسي اصلاح نسل از طرف خاندان هاي راکفلر، گارنگي هريمان و ديگر خاندان هاي ثروتمند برجسته ،مورد حمايت مالي قرار داشت. هدف لابي حامي ايجاد نژاد برتر، از سال 1920به اين سو، تحقق تئوري «اصلاح نسل منفي »ـ نگاتيو اوژنيک ـ انهدام نسل هاي نژادهاي پست به صورت سيستماتيک بود.
نکات ناگفته در اين باره و توطئه اي که در راستاي سيطره و سلطه جهاني صورت مي گيرد، بسيار است. بررسي اين توطئه و اقدامات شيطاني در حال اجرا که در راستاي تشکيل دولت جهاني قوم برگزيده هستند، نياز به فرصتي فراخ دارد که اميد است در آينده بسيار نزديک خداوند آن را عنايت فرمايد.

آرام2021;519329 نوشت:
با سلام
چرا سکوت خوب نظرتو بگو
من موافقم ما باید خیلی مراقب باشیم گول تبلیغات رو نخوریم . وبا این موضوع که یهود داره علیه جهان توطئه میکنه 100موافقم
من پیشنهاد میکنم دوستان صحبت های استاد رائفی پور رو حتما گوش بدند واقعا جالب و مفیده برای همه
اینکه علیه شیعیان یا مسلمونا توطئه بشه چیز جدیدی نیست که بخوایم شک کنیم ببینید چطور دارن مسلمون کشی میکنن؟
از پس ما هم بر نیومدن ،متاسفانه دارن از طریق جنگ نرم وارد میشن چه اعتقادی چه از لحاظ تغذیه و جسمانی
باشماموافقم امیدوارم همه متوجه خطربشن

ایستگاه بهشت;519311 نوشت:
سلام , اولش خواستم بنویسم ولی بعد از کلی فکر ترجیح دادم فقط " سکوت " کنم
سلام لطفا نظرتون روبگید.تواین شرایط بنظرم سکوت اصلا مناسب نیست:ok:

عالم مقدس ملکوت;519295 نوشت:
خاندان انگلیسی شیرازی
:Moteajeb!:حالا انگلیسی یاشیرازی؟

ولی بهتر است شما به جای کپی کردن از سایت های بی سواد و یا مغرض،
لطفابعدازخوندن مقالات یکم تودیدتون تجدید نظرکنید.اصلا خوب نیست کسی رونشناخته مورداهانت قراربدیم.موفق باشید

آرام2021;519331 نوشت:
داستان اين پروژه شيطاني از جانب روزنامه نگار آمريکايي، ويليام انگدال در تازه ترين اثرش به نام« بذرهاي مرگ: بازي هاي تاريک در پشت پرده تغيير بنيادي بذرها» که در سال 2007م انتشار يافته به رشته تحرير در آمده است.

برادر یا خواهر عزیز

همانطور که قبلا گفتم لطفا این مسائل را با دلیل علمی اثبات کنید

دلیل علمی هم متفاوت از داستان سرایی های ژورنالیست ها است. همین الان اگر شما 100 صفحه مطلب به انگلیسی بنویسید انتشارات لامبرت آلمان به رایگان برایتان چاپ می کند. اما ارزش علمی ندارد.

از مجلات علمی با اعتبار بالا و Peer review منبع بیاورید. نه از سایت های عقب افتاده ای چون مشرق و فارس و ...

یامهدی مددی;519421 نوشت:
لطفابعدازخوندن مقالات یکم تودیدتون تجدید نظرکنید.اصلا خوب نیست کسی رونشناخته مورداهانت قراربدیم.موفق باشید

بنده به عنوان کسی که مدت هاست با این موضوع سر و کار دارم، بیشتر اعتقاد به خیانت این افراد دارم تا بی سوادیشان. توضیح این قضیه از حوصله این بحث خارج است.

آرام2021;519331 نوشت:
هدف از ساخت اين انبار، حفظ و نگهداري بذرهاي مختلف از آسيب هاي ناشي از جنگ هاي هسته اي، فرود سنگ هاي آسماني و تغييرات اقليمي عنوان گرديده است.

کسی جلوی دیگران را گرفته است که چنین انبارهایی بسازند؟

متاسفانه نویسندگان این مطالب راست و دروغ را به هم می آمیزند و به خورد افراد ناآگاه می دهند.

ایران هم مانند همه ملل متمدن و پیشرفته دنیا از این بانک های بزرگ بذر دارد. این بانک ها با هدف حفاظت و نگهداری بذور برای آیندگان هستند.

شما بانک بذر ایران را دیده اید؟ حفاظتی که از بانک بذر ایران می شود، دست کمی از این مکان مورد اشاره شما ندارد. در ایران خودمان هم از ساختمان های ضد بمب و زلزله و ... استفاده می شود!

آرام2021;519331 نوشت:
بنياد راکفلر از فعاليت هاي موسسه«Thirde-Ichs Kaiser V Vihlem Institutcs» در مهندسي ژنتيکي نژادبرتر آريايي حمايت مالي به عمل آورد.

یک جا می گویید این ها یهودی هستند و یک جا می گویید می خواهند نژاد برتر آریایی ایجاد کنند.

خودتان می دانید چه می گویید؟

Anoushiravan;519496 نوشت:
یک جا می گویید این ها یهودی هستند و یک جا می گویید می خواهند نژاد برتر آریایی ایجاد کنند.
یعنی امریکایی های یهودی وجودندارند؟

Anoushiravan;519496 نوشت:
بنده به عنوان کسی که مدت هاست با این موضوع سر و کار دارم، بیشتر اعتقاد به خیانت این افراد دارم تا بی سوادیشان. توضیح این قضیه از حوصله این بحث خارج است.
لطفااگه توجیه علمی برای حرفاتون ندارید باافتراوتوهین به افراد ازمساله فرارنکنید.غرورزیادیش بده ها.خوبه که گوش شنواهم داشته باشیم وفقط حرف نزنیم.

Anoushiravan;519494 نوشت:
نه از سایت های عقب افتاده ای چون مشرق و فارس و ...
جدا جای تاسف داره این ادبیات.اگه قراره منطقی بحث بشه این حرفاچیه؟راستی میشه دلیلتون روازجانب داری مطلق روباوجوداین همه دلیل علمی بگید؟آیا؟من دیگه حرفی ندارم.فکرکنم موضوع به اندازه کافی روشن شد.

یامهدی مددی;519511 نوشت:
جدا جای تاسف داره این ادبیات.اگه قراره منطقی بحث بشه این حرفاچیه؟راستی میشه دلیلتون روازجانب داری مطلق روباوجوداین همه دلیل علمی بگید؟آیا؟من دیگه حرفی ندارم.فکرکنم موضوع به اندازه کافی روشن شد.

کماکان منتظر دلیل علمی هستم.

متاسفانه بعضی اصلا نمیدونن علم چیه!

یامهدی مددی;519502 نوشت:
یعنی امریکایی های یهودی وجودندارند؟

یهود سامی هستند و نه آریایی

Anoushiravan;519526 نوشت:
کماکان منتظر دلیل علمی هستم.

متاسفانه بعضی اصلا نمیدونن علم چیه!

با سلام به شما
میشه بگید اصلا دشمنی یهود با شیعه ها رو قبول دارید یا نه؟ شاید دلایل من علمی نباشه چون مطالبم کپی پیس از بقیه سایت هاست
ولی لطف کنید شما بگید علم چه کسی رو قبول دارید و به کی عالم و دانشمند می گید؟ و خودتون چند تا دلیل علمی بر اینکه توطئه یهود خیالبافی بیش نیست بیارید ؟:Nishkhand:
در ضمن استاد رائفی پور رو صحبتاشون رو گوش کنید براتون دلیل علمی میاره که یهود داره چه تو طئه هایی می کنه بر علیه ما :ok:
البته من نمیدونم این علم مورد نظر شما چیه ولی خوشحال میشم بشنوم :khandan:
شما پروتکل صهیونیست ها رو خوندین اگه نه که لطف کنید یه مطالعه داشته باشین دوست عزیز:Gol:

Anoushiravan;519526 نوشت:
یهود سامی هستند و نه آریایی
یهودیایی هستندکه چندین نسله امریکا هستند بهشون میگن امریکایی.واقعااین چیزام روبایدتوضیح داد؟والا من نمیدونم منظوریه همچین ادمی ازعلم چیه.:Moteajeb!:معلومه جانب داریاتون چقدرعلمیه:ghash:

به شیعیانی که مجبور شدن به سنی تغییر مذهب بدهند کمک کنید:
http://www.ipetitions.com/petition/shia-muslims-forced-to-convert-to-sunnis-in/

اخبار مربوطه:
http://www.thejakartapost.com/news/2012/11/06/sampang-shiites-forced-convert-sunni-kontras.html

کمک خواستن آن شسعه ها از سازمان ملل:
http://www.thejakartapost.com/news/2012/11/13/sampang-shia-ask-un-commissioner-help.html

آرام2021;519783 نوشت:
میشه بگید اصلا دشمنی یهود با شیعه ها رو قبول دارید یا نه؟

من در اولین پست خودم در این تاپیک هم گفتم که شیعیان امیرالمومنین علیه السلام دشمنان ریز و درشت زیادی دارند

اما بحثی رو که شما مطرح کردید به هیچ وجه علمی نبود و سیاست هایی پشت پرده اون هست که در این سایت جای بحث نیست

با همین حرف ها کاری کردند کشوری که 15 سال پیش جزو پیشروان بیوتکنولوژی دنیا بوده، الان داروهای استراتژیکش رو از هند و چین وارد میکنه و به قدری در زمینه غذا به خارجی ها وابسته شده که هر سال میلیاردها دلار صرف واردات گندم و ذرت و سویای اون میشه

یامهدی مددی;519790 نوشت:
یهودیایی هستندکه چندین نسله امریکا هستند بهشون میگن امریکایی.واقعااین چیزام روبایدتوضیح داد؟والا من نمیدونم منظوریه همچین ادمی ازعلم چیه.معلومه جانب داریاتون چقدرعلمیه

لطفا متنی رو که کپی می کنید، بخونید و بعد قرار بدین!

آرام2021;519331 نوشت:
بنياد راکفلر از فعاليت هاي موسسه«Thirde-Ichs Kaiser V Vihlem Institutcs» در مهندسي ژنتيکي نژادبرتر آريايي حمايت مالي به عمل آورد.

Anoushiravan;519939 نوشت:
لطفا متنی رو که کپی می کنید، بخونید و بعد قرار بدین!

با سلام خدمت شما بزرگوار
من متنی که کپی میکنم رو حتما میخونم بعد قرار می دم
شما اگه نژاد برتر آریایی رو سرچ کنید ویکی پدیا دانشنامه آزاد این اطلاعات رو در اختیارتون میذاره :

آریایی (Aryan با تلفظ /ˈɛərɪən/ در زبان انگلیسی) کلمه‌ای است مشتق شده از واژه ārya که در زبان سانسکریت معنی‌ نجیب میدهد [۱][۲][۳]. در نوشته‌های آکادمیک سالهای اخیر آریایی عموما با اصطلاحات هندو-ایرانی و هندو-اروپایی جاگزین شده است. [۲] در شرق، آریایی صرفا مفهومی‌ زبان شناسی بود برای مشخص کردن زبان‌های ایرانی‌ و هندی-آریایی،[۴] اما همین واژه در غرب ، در ترکیب نژاد آریایی به نژادی اطلاق شد که که به یکی‌ از زبان‌های هندو‌اروپایی سخن می‌گفتند[۵]، اما در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم مفهوم نژاد پرستانه این اصطلاح پر رنگتر شد و در نهایت در قالب نژاد برتر ایدئولوژی آلمان نازی نمود پیدا کرد. نازی‌ها معتقد بودند که نژاد نوردیک (Nordic race) خالص‌ترین گونه یک گله انسانی‌ اولیه بنام هندو-اروپایی‌--آغازین (Proto-Indo-Europeans) است

شما دوست عزیز قسمتی از متن بنده رو گذاشتین در حال که متن کاملش اینه :
[=arial]پروژه ايجاد نژاد برتر
انگدال پرده از پروژه هولناک ديگري بر مي دارد: پروژه ايجاد نژاد برتر(!) او در اين خصوص چنين مي نويسد: بنياد راکفلر از سال 1920به اين سو، به منظور مشروعيت بخشيدن به خلق نژاد برتر ژنتيکي، علم اصلاح نسل(genics-e) مورد استفاده خود را به مهندسي ژنتيکي تغيير داد. هيتلر و نازي ها به آن، نام نژاد برتر آريايي را داده بودند. فعاليت هاي ايو ژنيک هيتلر و نازي ها نيز همانند سرمايه گذاري ميليون ها دلاري راکفلر در اسوادبال، مورد حمايت مالي بنياد راکفلر قرار داشت. بنياد راکفلر از فعاليت هاي موسسه«Thirde-Ichs Kaiser V Vihlem Institutcs» در مهندسي ژنتيکي نژادبرتر آريايي حمايت مالي به عمل آورد.

و شما دوست عزیز نگفتید چه علمی رو قبول دارید ؟
و اینکه صحبت های استاد رائفی پور رو گوش کردید یا نه؟؟:ok:
در ضمن شاید مطالبی که گذاشته شده کپی پیس بوده ولی آیا اکثر کتب دانشگاهی و علمی ابتکاری و نوآوری هستند و از هیچ منبعی برداشت نکرده اند؟؟؟:Nishkhand:
بلاخره یک موضوع علمی رو وقتی یک نفر بهش میرسه معمولا نیازی نیست بقیه هم برن دنبالش و میشه از تجربیات و اطلاعات دیگران استفاده کرد :Gig:
به هر حال منظور این تایپیک اشاره داره به تغییر نوع زندگی و تغذیه جامعه مسلمان البته به وسیله دست های پشت پرده یهود و توطئه های ایشان به منظور کاهش نسل وعقیم سازی مسلمانان:Moteajeb!:
نظر شما دوست عزیز محترم ولی خیلی دوست دارم بیانات علمی شما رو هم بشنوم:Gol:

آرام2021;520132 نوشت:
با سلام خدمت شما بزرگوار
من متنی که کپی میکنم رو حتما میخونم بعد قرار می دم
شما اگه نژاد برتر آریایی رو سرچ کنید ویکی پدیا دانشنامه آزاد این اطلاعات رو در اختیارتون میذاره :

آریایی (Aryan با تلفظ /ˈɛərɪən/ در زبان انگلیسی) کلمه‌ای است مشتق شده از واژه ārya که در زبان سانسکریت معنی‌ نجیب میدهد [۱][۲][۳]. در نوشته‌های آکادمیک سالهای اخیر آریایی عموما با اصطلاحات هندو-ایرانی و هندو-اروپایی جاگزین شده است. [۲] در شرق، آریایی صرفا مفهومی‌ زبان شناسی بود برای مشخص کردن زبان‌های ایرانی‌ و هندی-آریایی،[۴] اما همین واژه در غرب ، در ترکیب نژاد آریایی به نژادی اطلاق شد که که به یکی‌ از زبان‌های هندو‌اروپایی سخن می‌گفتند[۵]، اما در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم مفهوم نژاد پرستانه این اصطلاح پر رنگتر شد و در نهایت در قالب نژاد برتر ایدئولوژی آلمان نازی نمود پیدا کرد. نازی‌ها معتقد بودند که نژاد نوردیک (Nordic race) خالص‌ترین گونه یک گله انسانی‌ اولیه بنام هندو-اروپایی‌--آغازین (Proto-Indo-Europeans) است

شما دوست عزیز قسمتی از متن بنده رو گذاشتین در حال که متن کاملش اینه :
پروژه ايجاد نژاد برتر

و شما دوست عزیز نگفتید چه علمی رو قبول دارید ؟
و اینکه صحبت های استاد رائفی پور رو گوش کردید یا نه؟؟
در ضمن شاید مطالبی که گذاشته شده کپی پیس بوده ولی آیا اکثر کتب دانشگاهی و علمی ابتکاری و نوآوری هستند و از هیچ منبعی برداشت نکرده اند؟؟؟
بلاخره یک موضوع علمی رو وقتی یک نفر بهش میرسه معمولا نیازی نیست بقیه هم برن دنبالش و میشه از تجربیات و اطلاعات دیگران استفاده کرد
به هر حال منظور این تایپیک اشاره داره به تغییر نوع زندگی و تغذیه جامعه مسلمان البته به وسیله دست های پشت پرده یهود و توطئه های ایشان به منظور کاهش نسل وعقیم سازی مسلمانان
نظر شما دوست عزیز محترم ولی خیلی دوست دارم بیانات علمی شما رو هم بشنوم

یهود سامی هستند و هیچ نفعی در بهبود نژاد آریایی نداشتند!

من فکرمیکنم تمام دلیل علمی این اقا اینه یهودیاسامی هستن.آقای انوشیروان من وجناب آرام2021مشتاقانه منتظر ارائه مقالات علمی ودلالیل علمی شماهستیم.

:Lflasher::Lflasher::Lflasher::!!!:رژیم نامشروع آل خلیفه در راستای اقدامات اختلاف آفرین خود بین شهروندان شیعه و سنی در بحرین، کتاب "نور السنة و ظلمات البدعة فی الکتاب والسنة" را علیه معارف تشیع در این کشور منتشر و توزیع کرد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ رژیم نامشروع آل خلیفه در راستای اقدامات اختلاف آفرین خود بین شهروندان شیعه و سنی در بحرین، کتابی علیه مذهب تشیع را منتشر و توزیع کرد.

کتاب "نور السنة و ظلمات البدعة فی الکتاب والسنة" نوشته «سعید بن علی بن وهف القحطانی» اعتقادات شیعیان و آداب دینی مسلمانان ـ مانند زیارت قبور و ضریح پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) که در عربستان، عراق و ایران قرار دارند ـ را بهانه ای برای تکفیر پیروان مذهب اهل بیت(ع) قرار داده است.

نویسنده این کتاب، پیروان مکتب اهل بیت را "رافضی" و اصحاب بدعت خوانده، این مذهب را فرقه ضاله نامیده و زیارت قبور را عملی کفر آمیز دانسته است.

این کتاب که ارتش بحرین هزینه انتشار و پخش آن را بر عهده گرفته است، جشن های شیعیان و پیروان دیگر مذاهب اسلامی به مناسب ولادت پیامبر(ص)، معراج پیامبر(ص) ونیمه شعبان را شبیه به عیدهای یهودیان و مسیحیان دانسته و این عمل را منافی با دین خوانده است.

القحطانی همچنین در کتاب ضاله خود، به اسماعیلیان، علویان نصیری و دروزیان به عنوان فرقه های دیگر تشیع نیز پرداخته است.
بخش باصطلاح ارشاد دینی ارتش بحرین پیش از این کتاب دیگری از این نویسنده را تحت عنوان "نور التوحید و ظلمات الشرک فی ضوء الکتاب والسنة" را منتشر و توزیع کرده بود که مضامین تکفیری مشابهی را در بردارد.
گفتنی است ارتش رژیم غاصب بحرین در طول چند سال انقلاب کرامت مردم این کشور دهها مسجد شیعیان را تخریب نموده و با نوشتن عبارت های توهین آمیز بر دیوار مساجد دیگر و حمله به مراسم دینی، نقش منفی بزرگی در ایجاد اختلاف در این کشور داشته است.
مطلب کپی شده ازسایت جنبش مصاف:!!!::Rflasher::Rflasher::Rflasher::!!!:

به نام خدا
سلام

گروه های که دست به شیعه کشی میزنند همه و همه به یک منبع متصل هستند و آن منبع جزء آمریکا نیست و آمریکا هم جیره خور یهودیان است.
ما هر چه که میکشیم از یهود است و تازمانی که یهود به حیات ننگین خود ادامه بدهد این وضع خوب نمیشود.

دوستان بزرگواری که میگویند یهود در نژاد پرستی آرایی در ایران بستان و ایران نوین نقشی ندارند.
می توانند به کتاب (( یهودیان در ایران بستان )) نویسنده (( عزیز دانش راد )) مراجعه کنند.

و اما نژاد آریا قبل از کوروش بود ، به عبارتی از زمان پدر بزرگش چیش پش اول اما هیچ کس نژاد اریایی را از زمان چیش پش نمیداند بلکه همه از زمان کوروش نژاد آریایی را قبول دارند.درست از زمانی که کوروش یهودیان در بند را آزاد کرد و به انها مکنت بخشید و یهود را به دربار خویش آورد.و این یهود بود که به نژاد آریایی بال و پر بخشید و همانگونه که خودش (یهود) نژاد پرست بود و هست ، آمد واین نژاد پرستی را در ایران هم وارد کرد.
امروز اگر به یهودیان بگویید دینتان چیست میگویند یهود ، نژادتان چیست میگویند یهود ، تفکرتان چیست یهودی ، و ...
اولین نژاد پرست دنیا یهودیان بودند و میخواهند این تفکر را در ایران هم وارد کنند.میخواهند دین و نزاد و تفکر و ... مردم ایران را آریایی کنند.مانند کوروش پرستی در ایران.
اما بازهم یک نکته و آن این است که نژاد آریای نژاد اصیل ایرانی نیست.ایران 36000 هزار سال قدمت دارد و آریا فقط 5000 سال.

و هنوزه که هنوزه تفکرات یهودی در ایران موج میزند.

جشن تیرگان یا مراسم یهودیان؟ : http://www.tasnimnews.com/Home/Single/94210

یهود در آمریکا:

در حدود400 سال است يعنى از همان اوائل ورود (كلمبس) كه يهود وارد آمريكا شده‏اند و از همان روز تا بحال زحمات زيادى كشيده تا بالاخره توانستند اين كشورى را كه امروز بزرگترين و ثروتمندترين كشورهاى جهان محسوب مى‏شود تحت نفوذ خود درآورند. و با آنكه (سويفيسات) حاكم آن روز به نيويورك كه يكى از مستعمرات هلند بود، اعلاميه‏اى صادر كرد و در آن از يهود درخواست نمود از نيويورك خارج شوند، ولى در اثر سهام‏هاى زيادى كه يهود در شركتهاى هلندى داشتند، مديران آنها از (ستويفيسات) خواهش كردند كه از اين امر صرف نظر كند.

آنچه را كه اين حاكم توانست انجام دهد اين بود كه به آنها اجازه نداد دكانهاى خود را بر سر چهار راهها و محلهاى عمومى و پرجمعيّت قرار دهند. ولى همان نيويورك، امروز بصورت محله‏اى از محلّه‏هاى يهود در آمده است. و بطور كلّى نيويورك بزرگترين مركز يهود بشمار مى‏رود، زيرا همه تجارتخانه‏ها، كارخانه‏ها، صنايع و زمينها، ملك يهود است، هرگز به كسى اجازه نخواهند داد تجارت كند و يا ثروتى بهم رساند. بنا براين آمريكائيها نبايد تعجب كنند هنگامى كه خاخامهاى يهودى ادعا مى‏كنند كه آمريكا همان ميعاد گاهى است كه پيامبران آنها وعده داده‏اند و نيويـورك، اورشليم آنها و سلـسله جبـال راكى كوههاى (صهيون) است.(يهود يگانه مشكله جهان)، صفحه 19 و 58.

معمولاً سينماها، تآترها، تجارت شكر، تجارت گندم، تنباكو، فولاد و پنجاه درصد از تجارت گوشت و بيش از 60٪ از تجارت كفش و اغلب صنايع، ادوات موسيقى و جواهرات و تمام مشروبات الكلى و صندوقهاى وام جهانى در دست يهود است.(يهود يگانه مشكله جهان)، صفحه 22.

و دیگر اسناد.

امروز بزرگترین اسپانسر مالی گورهک های تروریستی یهودیان هستند.
یهود میگوید نژاد من نژاد برتر است و هرکس که یهودی نیست یا باید بمیرد و یا باید همانند برده برای من کار کند.
اگر قدرت پوشالی امریکا و یهود نبود امروز مفتیان عربستان و دیگر کشورها جرات نداشتند بیایند کتابی علیه موازین شیعی بنویسند و شیعه کشی را ترویج دهند.
اینکه بخواهیم قدرتمان را علیه گروهک های شیعه کشی بکار ببندیم کاری بیهوده است ، زیرا اگر شما گروهکی را کامل نابود کنید گروهکی دیگر شکل میگیرد.
وظیفه این است کسی که ( آمریکا و یهود ) به تشکیل این گروهکها کمک میکند باید نابود بشود.

دشمن واقعی کیست؟ آیا پادشاه عربستان دشمن واقعی است؟ پادشاه عربستان که دست نشانده یهود است!
آیا پادشاه بحرین است؟ پادشاه بحرین که دست نشانده یهود است!

درصورت لزوم ادامه دارد ...

یازهرا:Gol:

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات مرکز آمار ایران گفت: رتبه نخست کشور به جهت عدم باروری، در اختیار شهروندان تهرانی است.

به گزارش مصاف به نقل ازتسنیم ،به مناسبت فرا رسیدن هفته جوان نشست ارمغان زندگی ویژه زوج‌های جوان با هدف بررسی برون رفت از بحران کاهش جمعیت با حضور اساتید حوزه و دانشگاه به همت خانه شهریاران جوان، ستاد تشکل‌های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 در سالن اجتماعات خاقانی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام دعایی رئیس مؤسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلامی در خصوص موضوع این نشست، گفت: جمعیت مسئله بسیار مهمی در دنیای امروزی است و در تمامی تصمیم گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها تاثیر قابل مشاهده‌ای دارد و از معیارهای مهم توسعه است. هرچه جمعیت فرهیخته یک کشور بیشتر باشد توسعه مادی بیشتری برای آن جامعه به همراه خواهد داشت.

کاهش آمار باروری در ایران بیشتر از متوسط جهانی است

وی با اشاره به اینکه در سه دهه اخیر نرخ باروری در جهان 33 درصد کاهش داشته است، افزود: ما در جهان اسلام و علی‌الخصوص جمهوری اسلامی ایران شاهد آمار بیشتری از متوسط جهانی هستیم که این موضوع زنگ خطر بزرگی برای جهان اسلام و کشورمان به حساب می‌آید.

همچنین، در ادامه این نشست محزون مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات مرکز آمار ایران، خانم روح افزا معاون طرح و برنامه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و حجت الاسلام طوسی مدرس و کارشناس مسائل بحران جمعیت با یکدیگر به مباحثه و گفت‌وگو پرداختند.

محزون با اشاره به اینکه رتبه اول شهر تهران در کشور به جهت عدم باروری، در اختیار شهروندان تهرانی است از خانه شهریاران جوان خواست تا فرهنگ سازی لازم برای تشویق جوانان و زوج‌های تهرانی به فرزندآوری را در دستور کار خود قرار دهد.

براساس آمار سازمان‌های بین المللی نرخ باروری در ایران پایین است

به گفته محزون بر اساس آمارهای سازمان های بین المللی خصوصا سازمان ملل متحد وضعیت نرخ باروری درکشور ما پایین است و تاثیر فرهنگ غلط و سیاست‌های دنیای غرب را یکی از عوامل تاثیرگذار در این مسئله عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه ما باید در ابتدای زندگی به زوج‌های جوان این آموزش را بدهیم که فرزندآوری نه تنها برای خودشان بلکه برای کشور سودمند است، افزود: از تمامی دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص این مسئله حساس اقدامات جدی تری را برای رفع این مشکل انجام دهند.

روح افزا معاون طرح و برنامه شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به این نکته که دنیای غرب بحث فرزندآوری را در جامعه ی ما مغایر با سلامت مادران می‌داند، خاطرنشان کرد: این حرف‌ها و شعارها تماما از اساس باطل است. در هیچ مکتب علمی تاکنون گفته و شنیده نشده که فرزند آوری، سلامت مادران را به خطر می اندازد بلکه برای مادران جامعه سودمند و مفید خواهد بود و از مادران و زنان ایرانی خواست که اسیر این سیاست ورزی های خصمانه ی دنیای غرب در خصوص افزایش جمعیت نشوند.
منبع:جنبش مصاف

موضوع قفل شده است