جمع بندی حق الناس

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حق الناس

سلام شغل من نانواست. دولت ماهانه مقداری سهمیه ارد میده برای نان هم با وزن و نرخ سهمیه قیمت تعیین می کنه در حالی ما به دلیل کمبود سهمیه ارد مجبور به خرید ارد از بازار ازاد با تفاوت قیمت 17 هزار تومانی هستیم ایا می تونیم برای جبران اندکی از تفاوت قیمت ارد نان را گران یا وزن ان را کم بگیریم
مرجع تقلید من شبیری زنجانی هست

[=arial]

[=arial]
با نام الله

[=arial]

[=arial]

کارشناس بحث: استاد سجاد

[=arial]

[="Tahoma"][="Black"]

hadi1987;513882 نوشت:
سلام شغل من نانواست. دولت ماهانه مقداری سهمیه ارد میده برای نان هم با وزن و نرخ سهمیه قیمت تعیین می کنه در حالی ما به دلیل کمبود سهمیه ارد مجبور به خرید ارد از بازار ازاد با تفاوت قیمت 17 هزار تومانی هستیم ایا می تونیم برای جبران اندکی از تفاوت قیمت ارد نان را گران یا وزن ان را کم بگیریم

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

تغییر قیمت نان یا کم کردن وزن آن برخلاف مقررات بوده و جایز نیست .

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
استفتاء از دفتر آیت الله شبیری زنجانی[/]

hadi1987;513882 نوشت:
دولت ماهانه مقداری سهمیه ارد میده برای نان هم با وزن و نرخ سهمیه قیمت تعیین می کنه در حالی ما به دلیل کمبود سهمیه ارد مجبور به خرید ارد از بازار ازاد با تفاوت قیمت 17 هزار تومانی هستیم ایا می تونیم برای جبران اندکی از تفاوت قیمت ارد نان را گران یا وزن ان را کم بگیریم

با سلام
به نظر من اینکه دولت آرد کم می دهد و نانوایان مجبور هستند بقیه را از جیب خود بدهند مردم نباید جور دولت را بکشند.البته می دونم این خییییلی نامردیه ولی اگه دقت کنید می بینید که همه ی گرونی های این دوره به همین علت است . واز طرف دیگر آدم نباید آخرت را به دنیا بفروشد.
ببخشید اگه تند جواب دادم.
یا زهرا
موضوع قفل شده است