نظر اعضاء در رابطه با ویژه نامه ها

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نظر اعضاء در رابطه با ویژه نامه ها

به نظرم تو سایت جایه یه همچین تایپیکی خالی بود.که اعضاء نظراتشون رو در رابطه با ویژه نامه های اسک دین بگن.

[/HR] نضر خودم اینه که اگه ویژه نامه هارو سریع تر حول و حوش ساعتای 4 روز قبل از مناسبت قرار بدید خیلی خیلی بهتره.

لطفا در هنگام قرار دادن هر ویژه نامه ، مناسبت بعدی را که برای آن ویژه نامه خواهید داشت در همین تایپیک درج کنید.

لطفا در تمام ویژه نامه ها بخش بسته فرهنگی را قرار دهید.

[/HR] یا حتی الامکان بخش عکس های با کیفیت را قرار دهید.

بسم الله الرحمن الرحیم

حسن یاوری;513204 نوشت:
به نظرم تو سایت جایه یه همچین تایپیکی خالی بود.که اعضاء نظراتشون رو در رابطه با ویژه نامه های اسک دین بگن.

سلام
تشکر از دقت نظر شما

حسن یاوری;513204 نوشت:
نضر خودم اینه که اگه ویژه نامه هارو سریع تر حول و حوش ساعتای 4 روز قبل از مناسبت قرار بدید خیلی خیلی بهتره.

پیشنهاد خوبی هست، البته در حال حاضر هم اگر ویژه نامه ها سریعتر آماده بشه، زودتر هم زده میشه.
انشالله از این به بعد سعی میکنیم سریعتر آماده بشه.

حسن یاوری;514346 نوشت:
لطفا در هنگام قرار دادن هر ویژه نامه ، مناسبت بعدی را که برای آن ویژه نامه خواهید داشت در همین تایپیک درج کنید.

متوجه منظورتون نشدم، ما برای تمام اعیاد (عید قربان، عید فطر و ...) و شهادت و ولادت ائمه و همچنین مناسبت های ملی ( 14 و 15 خرداد، دهه فجر ، هفته دفاع مقدس، روز معلم و...) ویژه نامه داریم میتونید لیست ویژه نامه های سال های گذشته رو هم از تاپیک زیر ببینید:
http://www.askdin.com/thread2154.html

حسن یاوری;515653 نوشت:
لطفا در تمام ویژه نامه ها بخش بسته فرهنگی را قرار دهید. یا حتی الامکان بخش عکس های با کیفیت را قرار دهید.

متاسفانه فعلا شرایط زدن بسته فرهنگی با کیفیت رو نداریم.

فرصتی پیش اومد از عوامل تهیه کننده ویژه نامه ها هم تشکری داشته باشم و خداقوت بگم، جناب مدیرفرهنگی که زحمت گرافیک تصاویر ویژه نامه ها رو میکشند، جناب گل لیلا که اسامی زیبای ویژه نامه ها رو انتخاب میکنند و سرکار آدینه عزیز که کار میکس و آماده کردن صوت های زیبا رو انجام میدند.
انشالله زیر سایه اهل بیت علیهم السلام همیشه موفق باشند.

اگر دوستان و کاربران دیگر هم پیشنهادات و نظراتی دارند خوشحال میشیم برای بهتر شدن ویژه نامه ها در همین تاپیک مطرح کنند.

سلیلة الزهراء;516897 نوشت:

فرصتی پیش اومد از عوامل تهیه کننده ویژه نامه ها هم تشکری داشته باشم و خداقوت بگم، جناب مدیرفرهنگی که زحمت گرافیک تصاویر ویژه نامه ها رو میکشند، جناب گل لیلا که اسامی زیبای ویژه نامه ها رو انتخاب میکنند و سرکار آدینه عزیز که کار میکس و آماده کردن صوت های زیبا رو انجام میدند.
انشالله زیر سایه اهل بیت علیهم السلام همیشه موفق باشند.
من هم تشکر می کنم از تمامی کسانی که برای تهیه ویژه نامه ها تلاش می کنند به خصوص از مدیر فرهنگی سایت که زحمت تصاویر رو می کشند و سرکار آدینه که صون ویژه نامه رو آماده می کنند.
به این دلیل نام این دو نفر رو بردم که در مسجد محلمون از عکس ها و صوت های ویژه نامه های اسک دین بیشر استفاده میکنم.