*ـــ*مبارزان هـــــوس*ـــ*

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*ـــ*مبارزان هـــــوس*ـــ*

سلام به گروه مبارزان هوس خوش آمدید
در اینجا مطالب مربوط به:ترک استمناع+ترک خود ارضایی+رعایت حجاب و .... قرار میگیرد....
شما هم مطالبتون رو بزارید

[=arial,helvetica,sans-serif]دلت تنگ نشده برای روزهایی که روحت قوی بود ؟ روزهایی که از پاک بودن خودت لذت می بردی ؟ روزهایی که محکم قدم بر میداشتی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]روزهایی که به خودت افتخار می کردی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]خودارضایی همه این خوبی ها رو ازت گرفت ، حالا از خودت خجالت می کشی ، دیگران جای خود ، حالا پیش خودت ، پیش وجدان خودت هم خجالت زده و شرمنده هستی !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]بیا تصمیم بگیر دوباره قوی بشی ، تصمیم بگیر آدمی بشی که ...[=&quot]

[=arial,helvetica,sans-serif]پیش وجدانش سرش بلنده ، آدمی که از خودش بدش نمیاد ...[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]یه چیز هست که حتی از نماز و روزه هم ، بیشتر آدمو پیش خدا عزیز میکنه ؟ میدونی اون چیه ؟
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اون ترک گناه هست ، ترک گناه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]در فصل بهار ، لباس کثیف و سیاه گناه رو با لباس جدید پاک بودن عوض کن ، با ترک خودارضایی ، به زندگی سلام کن ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]سلام زندگی ، من آمدم ...

[=arial,helvetica,sans-serif]من برای ترک خودارضایی ، راههای زیادی رو امتحان کردم ، با بعضی از این روشها یه مدتی دووم آوردم ، اما دوباره توبه شکوندم ، در طول این سالهایی که گرفتار خودارضایی هستم ، بهترین راهی که برای ترک استمنا ، امتحان کردم و صد در صد در من جواب داده ، روش پیشگیری از قرار گرفتن در موقعیت گناه بوده وهست ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تمام راهکارها و روشهای ترک ، زمانی جواب میده که شما این روش پیشگیری رو رعایت کنید ، بدون پیشگیری ، ترک کردن خودارضایی محاله ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]من از وقتی که این روش رو برای ترک دارم اجرا می کنم ، تا حالا استمنا نکردم و توبه ام شکسته نشده ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]پیش خودم خیال کردم که خودم این روش رو کشف کردم ، تازه اون هم بعد سالها گرفتار خودارضایی بودن !
[=arial,helvetica,sans-serif] الآن تازه فهمیدم خدا حدود 1400 سال پیش این روشو در قرآن پیشنهاد داده بود ، قسمتی از ...[=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[=arial,helvetica,sans-serif] آیه 151 سوره انعام رو بخون : [=arial,helvetica,sans-serif]... و لا تقربوا الفواحش ما ظهر منها و ما بطن ... ذلکم وصاکم به لعلکم تعقلون
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]... و دیگر به کارهای زشت آشکار و پنهان نزدیک نشوید ... خدا شما را به این اندرزها سفارش نموده ، باشد که تعقل و فکر کنید
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]در این آیه ، خدا نگفته کارهای زشت نکنید ، بلکه گفته نزدیک نشوید ، این حرف خدا هزاران حکمت و رمز و راز داره ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این یعنی اینکه نزدیک شدن و قرار گرفتن در موقعیت گناه همانا و گناه کردن همانا ، دیر یا زود داره ، اما سوخت و سوز نداره ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این دیگه حرف من که نیست ، حرف خدایی است که من و شما رو آفریده ، احساس نمی کنید خدا یه چیزایی از ما میدونه که این حرف رو زده : نزدیک نشوید ، نزدیک نشوید ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]به آخر ترجمه آیه بالا توجه کنید :
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]خدا شما را به این اندرزها سفارش نموده ، باشد که تعقل و فکر کنید ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]خدا یه حرفی زده ، حالا آخرش دوباره تاکید کرده که این نصیحت و اندرز من به شما هست ، امیدوارم یک ذره بهش فکر کنید ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]برادر و خواهر من ، از هر شرایطی که قرار گرفتن در اون شرایط ، تو رو به خودارضایی کردن نزدیک میکنه ، دوری کن ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]بارها مثال زدم و دوباره مهمترین هاشو براتون تکرار می کنم :
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* تو خونه تنها نمون ، اگر به هر دلیلی تنها موندی ، در اون لحظات تنهایی ، کامپیوتر رو روشن نکن ، نمیگم به اینترنت وصل نشو ، میگم اصلا کامپیوترو روشن نکن ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]روشن کردن کامپیوتر در تنهایی برای گرفتاران خودارضایی ، یعنی نزدیک شدن به گناه ، هر چند نیت و قصد بدی نداشته باشید ، اصلا ریسک نکن ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* درب اتاقی که کامپیوترت اونجاست ، به هیچ وجه نبند ، بگذار درب اتاق باز باشه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]دقیقا همون لحظه ای که درب اتاق رو میبندی ، یعنی شرایط رو برای گناه کردنت مهیا کردی ، حالا فقط کافیه اراده کنی برای خودارضایی کردن ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* بعد از 12 شب ، اینترنت کانکت نشو ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]جنس شیطان از تاریکی و ظلمانی بودن هست و در تاریکی و سیاهی شب کارشو بهتر انجام میده ، تا حالا دقت کردید خیلی از گناهها در شب و در خلوت و تاریکی شب انجام میشه ، تا حالا دقت کردید بساط خیلی از فساد ها و خوشگذرانی کشورهای خارجی ، در شب هاست !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تصور کن بعد 12 شب تو اتاقت نشستی ، شاید خانواده ات هم خواب باشند ، شاید اولش نیت بدی از اینترنت اومدنت نداشته باشی ، اما فقط یه وسوسه کوچیک کافیه تا گناه کنی ، چون همه چیز برای گناه کردن مهیاست ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* چت نکن ، حالا چه با یاهو مسنجر و چه با هر برنامه دیگه ای ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]چت کردن یعنی نزدیک شدن به موقعیت گناه ، دوباره تکرار می کنم شاید هیچ نیت بدی نداشته باشی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* با جنس مخالفت دوستی نداشته باش ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این حرف زدن ها یعنی به گناه نزدیک شدن ، نمیدونم شاید بعضی ها باشند که عفت حضرت یوسف (ع) رو داشته باشند ، نمیدونم ! اکثرا نیت ازدواج در کار نیست ، فقط برای خوشگذرانیه ، کلمه به کلمه حرفهایی که زده میشه گناه هست و معمولا قربانی اینگونه دوستی ها ، دخترها هستند ؟
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* فیلترشکن لعنتی رو از کامپیوترت پاک کن ، چه جوری اینو باید بگم نمیدونم !؟
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]با وجود فیلترشکن فقط چند کلیک فاصله داری تا سایتهای مستهجن ، یعنی اینقدر نزدیکی و خودت خبر نداری ، شایدم داری و بی خیالی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]* و دهها موقعیت دیگر نزدیک شدن به گناه که خودتان فکر می کنید ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]فقط یک هفته این توصیه خدا در قرآن رو اجرا کن ، ببین چی میشه ؟ امتحان کن ، ضرر که نداره ، خدا داره به ما میگه نزدیک نشو ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]در کنار تمام این احتیاط ها و رعایت این توصیه ها ، میخام یک سفارش دیگه ای رو اول به خودم و بعد به شماها بگم که اونو اجرا کنیم و در موقعیتش قرار بگیریم ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]نمیگم برید فلان دعا رو بخونید ، نمیگم برید فلان عمل مستحب رو انجام بدید ( البته که انجام دادنش بهتره و خدا رو خشنودتر میکنه ) ، میخام از یک چیزی که خدا برامون واجب کرده حرف بزنم ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]امام صادق وقتی داشت از دنیا میرفت ، اصحاب و خانواده اش اطرافش جمع شده بودند ، تصور کنید یه آدم معمولی در آخرین لحظات عمرش ، حتما یک چیز مهمی رو به اطرافیانش میگه ، مهمترین چیز ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]حالا امام صادق (ع) که امام معصوم هست ، آخرین حرفش در این دنیا ، چه بود ؟ سفارش به نماز بود ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]امام علی (ع) در هنگام خواندن نماز صبح ضربت خوردند و امام حسین(ع) در آخرین لحظات عمرشون ، نماز ظهر رو به جماعت و در اول وقتش خواندند ، دقیقا دقایقی قبل از اینکه سر مبارکشون رو از تنشون جدا کنند ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این نماز چی هست ، خدا فقط میدونه ، چه اسراری داره ، فقط خدا میدونه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]برادر و خواهر من ، به نظر من نخوندن نماز نامردیه ، این همه خدا بهت نعمت داده ، حالا بهت گفته نمازت رو بخون به نفع خودته ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]روایت داریم اولین سوالی که در قیامت از هر آدمی می پرسند ، از نمازش هست ، حالا تصور کن چه تعداد آدم ، سر همون اولین سوال کم میارن !!!
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]همینطور که در شرایط گناه قرار نمیگیری ، همینطور نمازهایت رو بخون ، مطمئن باش جای دوری نمیره ...

[=arial,helvetica,sans-serif]تا زمانیکه نمیتونی بی خیال گناه بشی ، بدون هنوز یه آدم ضعیف هستی ، گناه نشانه ضعیف بودن یه آدمه ، ضعیف بودن نشانه اش اینه که طرف مدام تسلیم میشه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تا دلش بهش میگه برو خودارضایی کن ، طرفم میگه باشه و فوری تسلیم خواسته دلش میشه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تا موقعی که ضعیف باشی و ضعیف باقی بمونی ، در زندگی بازنده ای ، باخت های پشت سر هم ، با خودت که تعارف نداری ، خودتم اینو فهمیدی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اگه الآن یا در روزهای آینده ، وسوسه بشی که ...
[=arial,helvetica,sans-serif]بری دیدن فلان سایت و گناه کنی ، مطمئن باش هیچ فردی جلوت رو نمی گیره ، نه دوستات و نه خانواده ات ، اونا که خبر ندارن ، اون فردی که میتونه جلوت رو بگیره ، فقط خودت هستی ، فقط خودت ...

[=arial,helvetica,sans-serif]

[=arial,helvetica,sans-serif]اگه تو بخای ، خودارضایی اتفاق میفته و اگر هم تو نخای ، گناهی اتفاق نمیفته ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اینو بدون به خدا قسم آمارت رو دارن ، به خدا قسم زیر ذره بین هستی ، اما خودت خبر نداری ، به نظرت اینکه در قرآن گفته شده اعضای بدنت ، مثلا همین دست هات به حرف میان و علیه تو شهادت میدن ، به نظرت اینا دروغه
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]وقتی پا روی خواسته زشتی که دلت خاسته ، بگذاری ، وقتی مقاومت کنی ، همون لحظه یک قدم به خدا نزدیک تر شدی ، دقیقا همون لحظاتی هست که خوشحالی و میای نظر میگذاری که خدا رو شکر من به مدت فلان روز هست که پاکم ، خوشحالی ات به این دلیل هست که تو برنده شدی ، خوشحالی چون نباختی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]برادر یا خواهر من ، اینو یادت باشه خودارضایی یعنی باخت ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تو قراره در این دنیا زندگی کنی ، این باخت باعث باخت های دیگه ای در زندگی ات میشه ، باخت در تحصیل ، باخت در ارتباط با دیگران ، باخت در تشکیل زندگی مشترک ، بیماری های روحی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]باخت پشت باخت ، همینجوری فقط باخت و باخت و باخت ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اگه همین حالا بری خودارضایی کنی ، قطعا یک دقیقه بعدش سرت رو پایین انداختی ، چون باختی و یه بازنده همیشه سرش پایینه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اونی که از خوشحالی به آسمون می پره ، اون برنده هست ، نه بازنده ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اینو بدون قیافه ات میتونه با تو صحبت کنه ، با شاداب بودنش یا با رفتن رنگ و روش و بی حالی اش ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این خودارضایی لعنتی رو تمومش کن تا وقتی میری جلوی آینه و خودتو می بینی ، با دیدن قیافه و چهره ات ، بتونی به خودت بگی :
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]آفرین ، کارت درسته ...

[=arial,helvetica,sans-serif]این کلیپ درباره کسی است که اعتیاد داره و میخاد ترک کنه ، حال و روزش دقیقا شبیه من و شماست که اعتیاد به خودارضایی داریم و میخاهیم ترک کنیم ... [=arial,helvetica,sans-serif] بهتون پیشنهاد می کنم فایل ویدیویی این پست که در ادامه ، لینک دانلودش قرار داده شده ، حتما دانلود کنید فوق العاده اثرگذاره ...
[=arial,helvetica,sans-serif]موقع دیدنش ، تصور کنید اون فرد در حال ترک شما هستید ، اینجوری تاثیرش خیلی بیشتر میشه ، پس حتما با این طرز فکر ، این کلیپ را ببینید ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]حتما به دیالوگ های رد و بدل شده ، دقت و فکر کنید ، چند نمونه از این دیالوگ ها رو در زیر می نویسم :
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]آره آره خانمان سوز هست !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]پیش به سوی دود دود ، که دود شم برم هوا ! ولی ول کن بهروز ، دور بزن بهروز !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]همه جانم کوفته است !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]به نا امیدی من رحم کن !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]دشمن هم که دشمنی خودش رو بلده و وسیله دشمنی اش هم که بسیار ! : فیلم های بد ، مبتذل !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]همه اینا حمله است ، حمله به روح و فرهنگ و دین و ایمان و اراده و جسم و جون ملت ما !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این وامونده عین بمب شیمیایی هست !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]پس مقاومت تا پیروزی !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]پیر مغان جزای عمل زود می دهد تا توبه کرده ام ، به خمارم عذاب کرد !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]بالاخره تو خونم یه چیزای به درد بخوری هست ، علی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]و اما دانلود این کلیپ با دو کیفیت :

دانلود کیفیت خوب با حجم 56 مگابایت[=arial,helvetica,sans-serif] (مدیافایر)

[=arial,helvetica,sans-serif][=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دانلود کیفیت متوسط و با فرمت 3gp با حجم 11 مگابایت(مدیافایر)

[=arial,helvetica,sans-serif]میدونی زیر پوست دستانت چه خبره ؟ تا حالا عکسی از مویرگ ها و گوشت و استخوان ها و عضلات کف دست و انگشتانت رو دیدی ؟؟!
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]برای اینکه از خواب غفلت بیرون بیای ، حتما ادامه مطلب رو ببین و بخون :
[=&quot]

[=arial,helvetica,sans-serif][=arial,helvetica,sans-serif]این عکس رو همیشه به یاد داشته باش وهمین الآن به دستهایت نگاه کن ...

[=arial,helvetica,sans-serif]آره ! این همون دستی هست که به زیبایی و ظرافت توسط خدا ساخته شده و تو متاسفانه در راه نافرمانی خدا ازش کمک می گیری ( گناه کبیره ) !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این دست هدیه خداوند است به تو ، بهترین راه تشکر از خدا ، ترک گناه هست از جمله ترک خودارضایی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]و حالا دو آیه از قرآن ، همان قرآنی که در یک گوشه ای از خانه ات ، غریبانه به گوشه ای چشم دوخته است :

[=arial,helvetica,sans-serif]آیا آدمی فکر می کند که ما هرگز استخوانهای او را جمع نخواهیم کرد ؟ چرا ! ما حتی می توانیم سر انگشتان او را نیز دوباره منظم درست کنیم ! [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]( سوره قیامت آیه 3 و 4 )
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]در درون وجود شما ، آیات و نشانه های خداست ، آیا نمی بینید ؟ [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif](سوره ذاریات آیه 21)
[=arial,helvetica,sans-serif]آیا دوست داری کاری کنی که باعث خوشحالی خدا بشه ؟؟؟

[=arial,helvetica,sans-serif] پیغمبر اکرم (ص) فرمود : [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][=arial,helvetica,sans-serif]نماز در اول وقت ، باعث خشنودی خداوند می شود .

1- سعى کنید همیشه پیش از خواب مثانه خود را تخلیه کنید و شب‏هاى به خصوص غذایى سبک میل کنید.
2- هرگز شکم خود را بیش از حد معمول پر نکنید بلکه تا چند لقمه دیگر که جاى دارید دست بکشید.
3- از پوشیدن لباس‏هاى تنگ و چسبان (به خصوص لباس زیر این‏چنینى) اجتناب ورزید.
4- هرگز فکر گناه را به ذهن خود راه ندهید و از تصور و تخیل امور جنسى و شهوانى سخت پرهیز کنید.
5- از خواندن، شنیدن، نگاه کردن به امور و تصاویر شهوت‏آفرین دورى کنید.
6- از خوردن مواد غذایى محرک مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم‏مرغ و غذاهاى چرب اجتناب و یا به حداقل اکتفا نمایید.
7- از نگاه کردن و دست‏ورزى به اندام جنسى خود پرهیز کنید.
8- هرگز به رو نخوابید.
9- هیچ‏گاه تنها در یک مکان نباشید تا فرصت و زمینه گناه از بین برود.
10- براى تخلیه انرژى زاید بدن به طور منظم و زیاد ورزش کنید.
11- هیچ‏گاه بیکار نباشید و همیشه براى مشغول ساختن خود به فعالیتى مطلوب و مثبت برنامه داشته باشید.
12- روزه مستحبى بگیرید و اگر قادر نیستید، روزه تربیتى بگیرید یعنى به کمترین مقدار غذا و کم‏حجم‏ترین نوع غذاها اکتفا کنید و وعده غذایى خود را کم کنید.
13- هرگز به نامحرم نگاه نکنید، حتى اگر به ارتباط کلامى با آنها مجبور باشید.
14- با جنس مخالف رفتار متکبرانه داشته باشید، هرگز با روى باز و نرمى با آنها برخورد نکنید.
15- هرگاه افکار جنسى به ذهن شما وارد شد خود را تنبیه کنید. مثلاً با بستن یک کش به مچ دست خود و کشیدن و رها کردن آن به خود هشدار دهید.
16- به بدى گناه و عواقب آن بیاندیشید و تا زمانى که به گناه آلوده نشده‏اید بیشتر در فکر زیان‏هاى خطرات، آبروریزى و عقاب آن باشید.
17- هرگز از رحمت خدا مأیوس نباشید.
18- به محض لغزش فوراً توبه کنیدو سعى کنید که دیگر تکرار نشود.
19- قرآن زیاد بخوانید و در معانى آیات آن تفکر کنید.
20- در مجالس مذهبى، دعا و توسل و موعظه زیاد شرکت کنید.
21- از کتبى که جنبه موعظه و بیدارگرى قلبى دارد بهره بگیرید و مقید باشید در روز چند ساعت به مطالعه این‏گونه کتب بپردازید. براى مثال مجموعه کتاب‏هاى شهید دستغیب توصیه مى‏شود به خصوص کتاب گناهان کبیره، قلب قرآن، ایمان، قلب سلیم و معاد و. 22- اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش، زیارت، عبادت و عیادت از نزدیکان و. پر کنید.
23- به معاد و قیامت فکر کنید.
24- ذکر لاحول ولا قوة الا باللَّه را زیاد برزبان جارى سازید.
25- عبادت‏هاى خود مانند نماز و روزه و. را صحیح و دقیق و در اول وقت انجام دهید و در انجام هر چه کامل‏تر و بهتر نماز خود بکوشید و در این مورد از کتاب آداب‏الصلوة امام خمینى بهره بگیرید.
26- از محیطهاى آلوده، سخت دورى کنید و بیشتر وقت خود را در کتابخانه بگذرانید و بى‏علت در خیابان‏هاى آلوده نباشید.

دانـــــــــلود

براتون دعای کمیل میذارم گوش بگیرین و به معنیش از رو کتاب توجه کنید.بهتون آرامش میده و اشکتو رو در میاره
دانـــــــــلود(کامل روحانی اول)

دانــــــــــلود (روحانی دوم)

موضوع قفل شده است