صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ساخت فوتوکلیپ زندگانی بانوی دو عالم(سلام الله علیها)-منتظر کمک و پیشنهاد های شما هستیم

علاقه
    فلسفه و دانستن هر چه بیشتر
    نوشته
    796
    حضور
    20 روز 5 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    79
    صلوات
    2464

ساخت فوتوکلیپ زندگانی بانوی دو عالم(سلام الله علیها)-منتظر کمک و پیشنهاد های شما هستیم

با سلام خدمت دوستان
    از آنجایی که فعالیت های دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) از جمله فرق ضاله وهابیت بهائیت صوفیه و...ادامه دارد در صدد برآمدیم تا یک کلیپ دیگر در رابطه با زندگی حضرت زهرا(سلام الله علیها )بسازیم
    ویژگی های فوتوکلیپ:
    1-شامل 4 بخش خواهد بود الف: شرح زندگانی ایشان ب- برخی از احادیث از ایشان ج-برخی کرامات و حکایات از حضرت ودر آخر معرفی کتبی که درباره حضرت نوشته شده اند.
    2-تمام مطالبی که بیان خواهد شد باید از منابع شیعه باشد و ذکر منبع لازم است همچنین باید تا جای ممکن به روایات با سند محکم اتکا کنیم
    3-سه بخشی که بیان شد به صورت ترکیبی هستند نه ترتیبی!(یعنی چی؟)
    4-تا جمع آوری کامل مطالب و تعیین تعداد عکس ها و تقسیم وظایف عکسی ساخته نخواهد شد
    5-زبان فقط فارسی خواهد بود
    6-مطالب در مورد حضرت اماده هست ولی چون حجم بالایی دارد باید به صورت گزیده انتخاب شوند
    7-در ادامه نحوه تقسیم کار رو عرض می کنم
    دوستان اگر پیشنهادی دارن اعلام کنن مشتاق شنیدن نظراتشون هستیم

2. صلوات ها 7

3.  

علاقه
    نوشته
    796
    حضور
    20 روز 5 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    79
    صلوات
    2464

از تجربه قبلی بدست آمد که 44 عکس به همراه یک نوحه حجمش شد 27.5 مگ که البته برخی از احادیث سریع رد میشد این بار حجم اهمیتی نداره بنابرین پیش بینی بنده حدود 80 عکس هست و یک نوحه که احتمالا 16 تا 17 دقیقه باشد!احتمالا حجم هم بشه حدود 100 مگ
    بنده از این لینک مطالب رو انتخاب میکنم و و با ذکر منبع میگذارم ولی اگر خودتان مراجعه بفرمایید خواهید دید که 15 عنوان هست که هرکدام چند صفحه توضیح داره! بنابرین بنده خیلی سریع نمیرسم مطالب رو بگذارم ابتدا یک عده داوطلب می خواستیم برای اینکه هر عنوان 5 تا مطلب (چه روایت چه حکایت و...) انتخاب کنند و در تاپیک قرار بدن
    اینم لینک:
    با این حساب 5*15=75 که 2تا هم عکس برای معرفی کتاب در مورد حضرت(س) و 3 تا هم حدیث
    بعد از انتخاب مطالب ساخت عکس ها شروع میشه و بعد هم ساخت کلیپ...
    یا حق

5. صلوات ها 5

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

هوالعالم

چمرانی عمل کنید و بیشتر به فکر ملت مایل به دانلودی باشید
    که محدودیت در سرعت و وقت و حجمه دانلود رخصته استفاده ازین کلیپ رو نمیده .

احتمالا با کمی کار روی کیفیت و سایز تصاویر میتونید این فایل رو به 50 مگ و کمتر برسونید .

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

7. صلوات ها 6

علاقه
    خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
    نوشته
    6,241
    حضور
    60 روز 3 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    66
    آپلود
    42
    گالری
    3111
    صلوات
    55734

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    با تشکر از جناب شهید چمران و بقیه کاربرانی که انشالله به زودی اعلام همکاری میکنند، در کلیپ قبلی آرم های استفاده شده در هر طرح ها متفاوت بود، برای اینکه هماهنگی بین همه تصاویر باشه بهتره همه از آرم زیر استفاده کنند:
    ساخت فوتوکلیپ زندگانی بانوی دو عالم(سلام الله علیها)-منتظر کمک و پیشنهاد های شما هستیم

ممنون
    یاعلی

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

شـــادی
    روح شـــهـــدا صـــلـــوات

9. صلوات ها 5

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,209
    حضور
    145 روز 1 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3161
    صلوات
    44240

نقل قول نوشته اصلی توسط شهید چمران نمایش پست ها
    از تجربه قبلی بدست آمد که 44 عکس به همراه یک نوحه حجمش شد 27.5 مگ که البته برخی از احادیث سریع رد میشد این بار حجم اهمیتی نداره بنابرین پیش بینی بنده حدود 80 عکس هست و یک نوحه که احتمالا 16 تا 17 دقیقه باشد!احتمالا حجم هم بشه حدود 100 مگ
    با سلام

عرض ادب

عرض کنم خدمتتون که حجم فایل خروجی نرم افزار در حدود فکر کنم 239 مگابایت بود . ( hd ) که فشرده سازی کردم شد 27/5 . میتونست کمتر از این همه فشرده بشه که

کیفیت بیش از حد پایین میومد و چون عکس نوشته هست . عکس ها ناخوانا میشد .

بله چندتا عکس سریع رد میشد که اینم برمیگرده به اینکه در اخر روی طرح یه تغییراتی دادم و چندتا عکس رو جابجا کردم که متاسفانه تایمشون تغییر یافته (کم شده بود)

بعد تمام شدن کار متوجه شدم که کار از کار گذشته بود

-- باز بنده در تبدیل طرح به کلیپ در خدمتتم .

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

11. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    796
    حضور
    20 روز 5 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    79
    صلوات
    2464

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad2db نمایش پست ها
    چمرانی عمل کنید و بیشتر به فکر ملت مایل به دانلودی باشید
    که محدودیت در سرعت و وقت و حجمه دانلود رخصته استفاده ازین کلیپ رو نمیده .

احتمالا با کمی کار روی کیفیت و سایز تصاویر میتونید این فایل رو به 50 مگ و کمتر برسونید .
    سلام عزیز
    حرف شما متینه اما این ملت مشتاق کمتر از 1000 نفرا اون هم تازه به خیلی ها خبر داده شد وگرنه احتمالا بی خبر می موندن!
    نکته دیگه اینکه نرم افزار هایی هست که تکه تکه دانلود میکنه و میشه از اون استفاده کنند
    شاید بخواهیم این کلیپ رو در سایت های پر بازدید بگذاریم باید کیفیتش خوب باشه یا نه؟
    شاید بشه از شبکه قرآن پخشش کرد!(خدا می داند) بنابرین کیفیت بره بالا تا مخاطب ها رو بالا ببریم!
    نکته آخر اینکه اگر دوستان بگن حجم کم بنده حرفی ندارم به روی چشم
    ممنون از نظر شما گرامی

13. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    796
    حضور
    20 روز 5 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    79
    صلوات
    2464

نقل قول نوشته اصلی توسط سلیلة الزهراء نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    با تشکر از جناب شهید چمران و بقیه کاربرانی که انشالله به زودی اعلام همکاری میکنند، در کلیپ قبلی آرم های استفاده شده در هر طرح ها متفاوت بود، برای اینکه هماهنگی بین همه تصاویر باشه بهتره همه از آرم زیر استفاده کنند:

ممنون
    یاعلی
    سلام علیکم ممنون از نظرتون کاملا موافقم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    با سلام

عرض ادب

عرض کنم خدمتتون که حجم فایل خروجی نرم افزار در حدود فکر کنم 239 مگابایت بود . ( hd ) که فشرده سازی کردم شد 27/5 . میتونست کمتر از این همه فشرده بشه که

کیفیت بیش از حد پایین میومد و چون عکس نوشته هست . عکس ها ناخوانا میشد .

بله چندتا عکس سریع رد میشد که اینم برمیگرده به اینکه در اخر روی طرح یه تغییراتی دادم و چندتا عکس رو جابجا کردم که متاسفانه تایمشون تغییر یافته (کم شده بود)

بعد تمام شدن کار متوجه شدم که کار از کار گذشته بود

-- باز بنده در تبدیل طرح به کلیپ در خدمتتم .
    سلام علیکم
    مشکلی نیست حجم بالا باشه ولی کیفیت خوب البته تا حدی که میشه کمش کنید تا قابل دانلود بشه
    بنده میترسم واقعا حجم بالا بره(500 مگ) که دیگه خیلی زیاده(البته بنده تابع نظر جمع هستم اگر بگن حجم کم کم بنده حرفی ندارم)
    دوستانی عزیزی که میخوان کمک کنند اعلام کنند هر نفر یک قسمت از زندگی حضرت زهرا (سلام الله علیها)رو در 5 روایت خلاصه میکنه(بنده بعدا عرض می کنم چطوری) و 5 عکس میسازه حجم عکس ها رو هم جناب ابوالفضل عزیز اعلام کنند تا همگی هماهنگ باشن دوستانی هم که مایلن اسمشون برده نشه به بنده پیام خصوصی بدن
    ایرادی نیست اگر کسی فقط بخواد یک کار رو انجام بده مثلا فقط عکس بسازه...
    عید همگی هم مبارک
    یا حق

ویرایش توسط جوجه اردک زشت : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰ در ساعت ۲۳:۰۰

15. صلوات ها 4

نوشته
    339
    حضور
    24 روز 12 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    59
    صلوات
    2009

سلام عزیز
    حرف شما متینه اما این ملت مشتاق کمتر از 1000 نفرا اون هم تازه به خیلی ها خبر داده شد وگرنه احتمالا بی خبر می موندن!
    نکته دیگه اینکه نرم افزار هایی هست که تکه تکه دانلود میکنه و میشه از اون استفاده کنند
    شاید بخواهیم این کلیپ رو در سایت های پر بازدید بگذاریم باید کیفیتش خوب باشه یا نه؟
    شاید بشه از شبکه قرآن پخشش کرد!(خدا می داند) بنابرین کیفیت بره بالا تا مخاطب ها رو بالا ببریم!
    نکته آخر اینکه اگر دوستان بگن حجم کم بنده حرفی ندارم به روی چشم
    ممنون از نظر شما گرامی

به نظرم میشه با دو تا حجم زیاد و کم منتشر کنیم. یعنی یکی با کیفیت زیاد و حجم بالا برای کسانی که مشکل دانلود ندارند و یا برای پخش در شبکه ها و غیره
    و یکی هم با کیفیت کمتر و حجم کمتر برای کسانی که مشکل دانلود و اینترنت دارند.
    چون به نظرم اگه فقط با حجم بالا منتشر کنیم خیلی ها با دیدن حجم بالا از دانلود ناامید میشن و یا اصلا در اکثر موارد برای خیلی ها امکان دانلود فایل های با حجم بالا وجود نداره و ناقص دانلود میشه که حیفه این همه زحمت بی نتیجه بمونه و خیلی ها از دیدنش محروم بمونن
    خدایا من چیزی نمیبینم آینده پنهان است ولی آسوده ام، چون تو را می بینم و تو همه چیز را . . .

17. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    796
    حضور
    20 روز 5 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    79
    صلوات
    2464

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگ خدا نمایش پست ها
    به نظرم میشه با دو تا حجم زیاد و کم منتشر کنیم. یعنی یکی با کیفیت زیاد و حجم بالا برای کسانی که مشکل دانلود ندارند و یا برای پخش در شبکه ها و غیره
    و یکی هم با کیفیت کمتر و حجم کمتر برای کسانی که مشکل دانلود و اینترنت دارند.
    چون به نظرم اگه فقط با حجم بالا منتشر کنیم خیلی ها با دیدن حجم بالا از دانلود ناامید میشن و یا اصلا در اکثر موارد برای خیلی ها امکان دانلود فایل های با حجم بالا وجود نداره و ناقص دانلود میشه که حیفه این همه زحمت بی نتیجه بمونه و خیلی ها از دیدنش محروم بمونن
    سلام پیشنهاد خوبی هست موافقم
    اولین دوستمون به بنده پیام دادند که آماده همکاری هستند
    اجرشون با صاحب کار
    اما وظیفه نفر اول:
    در این لینک:http://www.andisheqom.com/Files/isla...=4&subid=30634
    وارد بشید و همون طور که میبینید در مورد ولادت حضرت 26 بار ارجاع داده شده شما گرامی باید 5تا رو انتخاب کنید که خلاصه کل اون عنوان ولادت باشه برای بنده بفرستید اگر ایرادی بود به شما اعلام میکنم و بعد از همون 5 تا 5 عکس ساخته میشه با آرم اسکدینی که در پست 4 گذاشتن بعد داخل تاپیک می گذاریم مثل کار قبلی
    سوالی بود در خدمتم
    دوستان پیشنهاداشون رو داخل همین تاپیک اعلام کنند
    یا حق

19. صلوات ها 2

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,209
    حضور
    145 روز 1 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3161
    صلوات
    44240

حجم عکس ها رو هم جناب ابوالفضل عزیز اعلام کنند
    باسلام

خدا قوت

همون سایز 600*800 باشه بهتره .
    مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۱/۱۵, ۲۰:۳۲ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری