*مبارزان شیطان*

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*مبارزان شیطان*

سلام اینجا مطالب بر زد شیطان قرار میگیرد....
مدیران عزیز لطفا بزارید باز بمونه
خوب دوستان شما هم یه نظر بدید آپ بشه موضوع (ثوابم میبرید)

[=arial,helvetica,sans-serif]میدونی زیر پوست دستانت چه خبره ؟ تا حالا عکسی از مویرگ ها و گوشت و استخوان ها و عضلات کف دست و انگشتانت رو دیدی ؟؟!
[=arial,helvetica,sans-serif]

[=arial,helvetica,sans-serif][=arial,helvetica,sans-serif]این عکس رو همیشه به یاد داشته باش وهمین الآن به دستهایت نگاه کن ...
[=arial,helvetica,sans-serif]آره ! این همون دستی هست که به زیبایی و ظرافت توسط خدا ساخته شده و تو متاسفانه در راه نافرمانی خدا ازش کمک می گیری ( گناه کبیره ) !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]این دست هدیه خداوند است به تو ، بهترین راه تشکر از خدا ، ترک گناه هست از جمله ترک خودارضایی ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]و حالا دو آیه از قرآن ، همان قرآنی که در یک گوشه ای از خانه ات ، غریبانه به گوشه ای چشم دوخته است :
[=arial,helvetica,sans-serif]آیا آدمی فکر می کند که ما هرگز استخوانهای او را جمع نخواهیم کرد ؟ چرا ! ما حتی می توانیم سر انگشتان او را نیز دوباره منظم درست کنیم ! [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]( سوره قیامت آیه 3 و 4 )
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]در درون وجود شما ، آیات و نشانه های خداست ، آیا نمی بینید ؟ [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif](سوره ذاریات آیه 21)
[=arial,helvetica,sans-serif]آیا دوست داری کاری کنی که باعث خوشحالی خدا بشه ؟؟؟

[=arial,helvetica,sans-serif] پیغمبر اکرم (ص) فرمود : [=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][=arial,helvetica,sans-serif]نماز در اول وقت ، باعث خشنودی خداوند می شود .[=arial,helvetica,sans-serif][=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]{ منتظر نظرات شما هستم }

[=arial,helvetica,sans-serif]دلت تو رو به چیزهایی دعوت میکنه ، مثلا دوستی تلفنی یا از طریق sms با جنس مخالف ، چت کردن ، خودارضایی ، دیدن تصاویر و فیلم های تحریک کننده یا هر چیزی که لذتی با مارک و نشان گناه داشته باشه !
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اگه موارد بالا رو انجام بدی ، قطعا هم به اون لذت گناه می رسی و هم کوهی از افسردگی ها و غم های بعدش ، اما یک سوال ؟ اگه به موارد بالا نزدیک نشی و انجامشون ندی ، چه اتفاقی میفته ؟؟؟
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]تجربه ثابت کرده تمام گلبول ها و سلول های بدنت سرحال میشن ، خدا بهت آبرو میده ، انگار نوع نگاه اطرافیان بهت تغییر میکنه ، همه بهت احترام میگذارن ، حتی فرشته های خدا ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]واقعا چرا همیشه ما ، با شیطان معامله میکنیم ؟ چرا خدا اینقدر غریبه ؟!!
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]قبول داری همه چیز دنیا ...
[=arial,helvetica,sans-serif]دست خداست ؟ قبول داری همه حاجاتت زمانی برآورده میشه که خدا بخاد ؟ خب ! چرا دستانت را در دستان خدا نمیگذاری ؟![=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اگه میخای همیشه عصبی و افسرده باقی بمونی ، راهش ادامه دادن گناهه ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]اگه میخای به آرزوها و حاجت های زندگی ات برسی ، طوری زندگی کن که خدا ازت خواسته ...
[=arial,helvetica,sans-serif] [=arial,helvetica,sans-serif]و این هم تضمین خدا در قرآن : آیه 2 سوره طلاق : و من یتق الله یجعل له مخرجا
[=arial,helvetica,sans-serif]هر کس خدا ترس و پرهیزگار شود ، خدا راه بیرون شدن (از مشکلات و گناهان و گرفتاری ها را) بر او می گشاید
[=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]{ منتظر نظرات شما هستم }

از کدامشان بگویم ...
ترک خودارضایی ، سراسر فایده و سوده ... از فواید جسمی بگیرید تا فواید روحی و روانی ...
اگر کسی که مدتی است یا سالیان زیادی است که معتاد به استمنا یا خودارضایی کردن شده ، به مرور زمان ، تغییراتی رو در خودش احساس می کنه ، تغییرات جسمی وظاهری از جمله رنگ پریدگی و زردی قیافه ، کبودی و گودی زیر چشم (لازم به ذکر است که کبودی زیر چشم ، از عوارض و آثار بعضی بیمار های داخلی بدن و کلیوی نیز می باشد ، بنابراین هر کس ، زیر چشمش کبود ...
[=arial]بود ، انجام دهنده این گناه نیست )، درد کمر ، [=arial]بی حالی و کوفتگی و خستگی[=arial] ، ضعیف شدن و عدم رشد مناسب جسم و ... اما مهمتر از آسیب های جسمی، آسیب و ضررهای روحی و روانی است ، از جمله احساس گناه و عذاب وجدان بسیار زیاد ، احساس اینکه تمام عبادات واعمال درست و خداپسندانه گذشته ات به واسطه این خودارضایی از بین رفته ، روحیه و انگیزه هیچ کاری را نداشتن ، از دست دادن امید برای آینده ، انزوا و گوشه گیری و ...
حالا فردی با تجربه و با مشاهده تمام این عوارض و آثار استمنا در خودش ، با جدیت و با رعایت دستورالعمل های حیاتی و مهم ترک خودارضایی و از همه مهمتر توکل به خدا و استمداد از اهل بیت (علیهم السلام ) ، عمل زشت ، کثیف و یا به عبارتی این مرض مسخره خودارضایی را ترک می کند ...
حالا با ترک خودارضایی ، به مرور زمان چه تغییراتی در جسم و ظاهرش[=arial] و مهمتر از اون ، چه تغییراتی در باطنش در روح و روانش به وجود میاد ؟
کسانی که در حال ترک خودارضایی هستند ، یا اینکه استمنا را دیگر ترک کرده اند ، یقینا و حتما ، ادامه نوشته های من رو تایید می کنند ...
تغییرات جسمی و ظاهری :
* مهم ترین و امید دهنده ترین تغییر (البته به نظر من ) کم شدن و برطرف شدن کبودی و گودی زیر چشم هست ، یعنی اگر کسی از طریق کبودی زیر چشم شما ، متوجه می شد که شما اهل خودارضایی کردن هستید ، حالا و پس از ترک این گناه ، پس از دیدن شما ، متوجه میشه که شما دیگه خودارضایی نمی کنید ، دیگه خودارضایی رو ترک کردید ، هر چه از مدت زمان ترک شما ، بیشتر بگذره ، آثار و کبودی زیر چشمتان کمتر و کمتر میشه ،( یعنی به مرور زمان ، کبودی کم و کمتر میشه ، انتظار نداشته باشید همون اولین روز ، همه چیز ، مثل اولش بشه ) من که تازه ، یازده روز هست خودارضایی رو ترک کردم ، متوجه این تغییرات در خودم شده ام ، خدا شاهد هست ، اینقدر حس خوبی به آدم دست میده که حتما باید خودتان تجربه کنید ...
* قیافتون دیگه زرد و زار نیست ، دیگه رنگ صورتتون پریده نیست ، انگار خون تازه ای به چهرتون تزریق شده ، به خدا قسم ، این تغییرات رو در خودم دارم می بینم و به شما می گم (خدا خودش شاهده ) ، دلیلش هم معلومه ، چون دیگه ، منی ( آبی که از انسان خارج می شود ) اون مایع گرانبها و بسیار پر انرژی ، به راحتی از ما خارج نمیشه ، منی حفظ شده در بدن ، صرف کمک و نیرو و قوت رساندن به تمام اعضای بدنمون ، از جمله تولید خون بیشتر میشه ، به خاطر همین موضوع هست که رنگ ، دوباره به چهرمون میاد و قیافمون شاداب میشه...
* دیگه مثل قبل ، خسته و کوفته نیستید ( البته این هم نیازمند گذر زمان هست ، تا بدن ، انرژی از دست رفته خودش رو ، کمی جبران کنه ) ، احساس می کنید باید دست به کاری بزنید ، انرژی زیادی در خودتنان احساس می کنید ، دیگه بی حوصله و خسته و کوفته نیستید ...
و آثار و فواید بسیار دیگر ، که خودتان در جسمتان می بینید و احساسش می کنید ...
و اما آثار و فواید باطنی و روحی و روانی :
* احساس آرامش زیبا و دلنشینی در خودتون می کنید ، می دونید تمام خودارضایی هایی که در گذشته ، در پرونده اعمالتون ثبت شده ، با توبه و ترکش ، قلم عفو بهشون خورده و خدا اونها رو از پروندتون پاک می کنه ، این حرف من نیست ، حرف خود خدا و امامانش هست ، خود خدا می فرماید که هر کس گناهی را ترک کند ، گناهان انجام داده گذشته اش را پاک می کنم ، به مانند کسی که تازه از مادرش متولد شده ، از این واضح تر ، دیگه چه جوری باید یه مطلبو به ما بفهمونه ...
* احساس می کنید هر روز دارید به خدا نزدیکتر میشید ، از عباداتتون لذت بیشتری می برید ، چون می دونید دیگه اون عباداتتون به واسطه خودارضایی دود و باد هوا نمیشه ، بلکه باقی هستند و حفظ میشن و ذخیره دنیا و آخرتمون میشن ...
* به آینده امید بسیاری پیدا می کنید، چون ایمان دارید که در برابر این توبتون و این گناهی که برای رضایت خدا ، ترک کرده اید ، خدا نیز ، در عوض گره های زندگیتون ، مشکلاتتون رو برطرف می کنه ، دست خدا رو ، روی دوشتون احساس می کنید ، آیا اینکه از خدا به خاطر ترک این گناه کبیره و زشت ( که آنچنان هم راحت نیست ) ، پاداش و تحولات مثبتی در زندگیمان بخواهیم ، درخواست زیادی کرده ایم و توقعمان زیاده ...
شکی ندارم که عوض و پاداش خدا به خاطر ترک خودارضایی ، ما را خجالت زده و شرمنده می کند ...
آثار و فواید ترک خودارضایی ، اینقدر زیاده که ، من اینجا فقط به مهمترین هاش پرداختم ...
حالا اختیار و تصمیم با ما هست ، که کدامشان را انتخاب کنیم : خودارضایی و یا ترک خودارضایی ...
خدایا لذت ترک لذت گناه را به ما بچشان ...
[حتما و حتما در مورد این پست ، نظرتان را بگویید.]
[=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]منبع:http://noestemna.mihanblog.com

ترک استمناع

راهکار اول ترک تقویت معنویات و خوندن نماز هست....خوندن نماز باعث می شه که آدم همیشه به یاد خدا باشه و حضور خدا رو در کنار خودش حس کنه... حرف زدن با خدا به آدم آرامش می ده و صبر و تحمل آدمو در برخورد با مشکلات زیاد می کنه...نماز به آدم یه حالت معنوی می ده و از انجام خیلی از گناهان هم جلوگیری می کنه...طی تحقیقی که چند سال پیش

[=Times New Roman] رو مجرمین جامعه ی خودمون انجام شد مشخص شد که تقریبا هیچ یک از افراد آدمکش و جنایتکار در طول عمرشون نمازخون نبودن...نیازی به تحقیق نیست من از شما می پرسم کدومیک از افراد اوباش و الواتی که شما دیدین نماز می خونن؟؟؟..چند درصد از کسایی که واسه نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می کنن توو عمرشون سر به مهر گذاشتن؟؟؟

در یکی از آیات قرآن کریم اومده که در قیامت از دوزخیان پرسیدند چرا از اصحاب جهنم شدید؟؟ گفتند: ما از نمازگزاران نبودیم...

مشکلی که ما الان توو جامعه مون داریم اینه که خیلی ها به خاطر نمازخون ها بی نماز شدن...هستن آدمای ریاکار و دورویی که نماز می خونن و توو صف اول نماز جماعت هم وامیسن...هستن آدمای نماز خونی که افراطی و کم عقلن و خدا رو فقط متعلق به خودشون می دونن و رفتارهاشون باعث شده که مردم از دین فاصله بگیرن...
همه ی اینا درسته ولی ما هر کی که باشیم با هر فکر و گرایشی بالاخره مسلمونیم و به وجود خدای رحمان اعتقاد داریم و لازمه ی بندگی خدا عبادته و برترین عبادات هم نمازه...خیلی ها وقتی بهشون می گی چرا نماز نمی خونی؟؟چرا حجابتو رعایت نمی کنی؟؟می گن ما درونمون پاکه ظاهر مهم نیست،دل آدم با خدا باشه کافیه...
در حالی که خدا توو قرآن همیشه در کنار ایمان از عمل صالح حرف زده..ایمان خالی اگه به مرحله ی عمل نرسه به درد نمی خوره...خدا می گه اگه به من اعتقاد داری نماز بخون و ظواهر و جزییات رو رعایت کن... بزک کرده نیا توو خیابون، نگاهتو کنترل کن،خودارضایی نکن...
خیلی از کسایی که امام حسین(ع) رو یاری نکردن به حقانیت و امامت امام حسین ایمان کامل داشتن ولی ایمانشون در حدی نبود که ظهر عاشورا در کنار امام باشن...به عبارتی ایمانشون به مرحله ی عمل نرسید و ارزش نداشت...تا حالا به این فکر کردی که چند درصد از عمرتو به یاد خدا و آخرتت بودی...چند درصد از کارهایی که انجام می دی برای خداست...گاهی اوقات که پشت اینترنتی گذر زمان رو حس نمی کنی به خودت میای می بینی چند ساعت گذشته و تو نفهمیدی ولی جالبه 10 دیقه حرف زدن با خدا برات سخته...همین که یه مشکل بزرگ برات پیش بیاد فوری دست به دامن خدا می شی و مرتب نماز می خونی ولی همین که مشکلت حل شد فراموش می کنی خدایی هم داری و دیگه در خونه خدا آفتابی نمی شی... چند سال پیش بچه ی همسایمون سر درد عجیب و ناتوان کننده ای گرفته بود که هیچ شباهتی به میگرن و سردرد های دیگه نداشت خود پزشکا هم هنگ کرده بودن که باید چیکار کنن یکی از دارو درمانی حرف می زد و یکی از عمل جراحی مغز و چند تای دیگه هم می گفتن هیستریکه(بچه مشکل روانی داره و خودشو زده به بیماری)...خلاصه مشکل این بچه اصلا قابل حل نبود بابای بچه هم از همه جا ناامید شده بود و هفته ای نبود که این بچه رو به یه مکان زیارتی نبره از مشهد مقدس و قم گرفته تا همه ی امامزاده های استان...همسایه ما هر روز توو خونه اش مراسم دعا و روضه می گرفت..نذر و نیاز می کرد و نمازشم هرگز ترک نمی شد...روزانه قرآن می خوند و من فکر می کنم اگه بیماری بچه ادامه پیدا می کرد این بابا بعد یه مدت طیر الارض می کرد!!!... بالاخره خدا حاجت این آقا رو داد و سردرد بچه خوب شد...ولی بعد از یه مدت اون آقا دیگه نماز نخوند چون خرش از پل گذشته بود...
به جزخوندن نماز حضور در مراسمات مذهبی مثل دعای کمیل عزاداری ائمه ی معصومین و ...خیلی کمک کننده ست...تقویت ارتباط با خدا تا حدود زیادی عزم و اراده ی مارو برای شکست خودارضایی محکم می کنه...
قدم اول برای ترک خوندن نمازه...پس از همین امروز مرتب و منظم نمازهاتو می خونی اونم با حضور قلب...
بی صبرانه منتظر دیدن نظرت هستم

کسی که در کامپیوتر یا لب تاپش فیلتر شکن داره ، یعنی قدم اول برای خودارضایی رو برداشته !
کسی که فیلم های زبان اصلی ( عکس ها یا فیلم های مستهجن یا شوهای تصویری جای خود ! ) در حافظه کامپیوترش داره ، این آدم قدم اول رو برای گناه برداشته !
کسی که در موبایل یا کامپیوتر چت میکنه ، یعنی ...

قدم اول برای خودارضایی رو برداشته ! کسی که در برنامه های ماهواره یا همین صدا و سیمای خودمون ، تصاویری که تحریک کننده هست رو بی خیال می بینه ، این آدم قدم اول رو برای گناه برداشته !
کسی که بعد 12 شب ، سرش تو اینترنت موبایل یا کامپیوترش هست ، این آدم با کوچکترین لغزشی امکان به گناه افتادنش وجود داره !

کسی که با جنس مخالفش دوستی داره ، دوستی های خیابانی یا از طریق صحبت تلفنی یا پیامکی ، این آدم زمینه گناه رو برای خودش مهیا کرده !
برادر یا خواهر من ، مطمئن باش اگه قدم اول رو برنداری ، هیچ وقت پایانش خودارضایی نمیشه ...
قدم های اول گناه رو از زندگی ات حذف کن ، ترک فوق العاده راحت میشه ...
آدمی که از یک گناه کبیره دوری کنه ، مانند کسی می مونه که در مسجدی در حال عزاداری برای امام حسینه ...
ترک گناه یعنی همان لبیک یا حسین ...
{ نظرات بقیه رو بخون و شما هم نظرت رو بنویس }کسی که در کامپیوتر یا لب تاپش فیلتر شکن داره ، یعنی قدم اول برای خودارضایی رو برداشته !
کسی که فیلم های زبان اصلی ( عکس ها یا فیلم های مستهجن یا شوهای تصویری جای خود ! ) در حافظه کامپیوترش داره ، این آدم قدم اول رو برای گناه برداشته !
کسی که در موبایل یا کامپیوتر چت میکنه ، یعنی ...

قدم اول برای خودارضایی رو برداشته ! کسی که در برنامه های ماهواره یا همین صدا و سیمای خودمون ، تصاویری که تحریک کننده هست رو بی خیال می بینه ، این آدم قدم اول رو برای گناه برداشته !
کسی که بعد 12 شب ، سرش تو اینترنت موبایل یا کامپیوترش هست ، این آدم با کوچکترین لغزشی امکان به گناه افتادنش وجود داره !

کسی که با جنس مخالفش دوستی داره ، دوستی های خیابانی یا از طریق صحبت تلفنی یا پیامکی ، این آدم زمینه گناه رو برای خودش مهیا کرده !
برادر یا خواهر من ، مطمئن باش اگه قدم اول رو برنداری ، هیچ وقت پایانش خودارضایی نمیشه ...
قدم های اول گناه رو از زندگی ات حذف کن ، ترک فوق العاده راحت میشه ...
آدمی که از یک گناه کبیره دوری کنه ، مانند کسی می مونه که در مسجدی در حال عزاداری برای امام حسینه ...
ترک گناه یعنی همان لبیک یا حسین ...

خدایا از شیطان نیز شرم داردم که در کار خود استوارست و این حقیر نا استوار....

گاهی به شیطان عرض میکنم چطور شد که شما این عشق محبت به حضرت حق را ترک کردی ؟ من ماندم چطور توانست ترک کند.... سخت در شگفتم...

ذکر روز پنجشنبه لا اله الا الله الملک الحق المبین

موضوع قفل شده است