صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز " روز جمهوری اسلامی گرامی باد

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625

  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز " روز جمهوری اسلامی گرامی باد
  دوازدهم فروردين روز استقرار «جمهوري اسلامي» نه يك كلمه كمتر و نه يك كلمه بيشتر است
  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز و وحدت‌آفرين شيرمردان و شيرزنان اين مرز و بودم است
  12 فروردين روز سقوط نظام شاهنشاهي و استقرار «جمهوري اسلامي» نه يك كلمه كمتر و نه يك كلمه بيشتر است.
  روز دوازدهم فروردين، سالروز رسميت يافتن حكومت مستضعفين بر مستكبرين در ايران اسلامي است. روزي است كه بنيانگذار كبير انقلاب، آن را «روز غلبه جنودالله بر جنود شيطان و روز فتح و نصر خدا و بندگان مومن» ناميد.
  در اين روز تاريخي بود كه با اراده ملت، 2500 سال حكومت طاغوتيان به پايان رسيد و پرچم مردم‌سالاري ديني به اهتراز در آمد و با راي بي‌سابقه و خيره‌كننده مردم دلاور ايران زمين، جهانيان شاهد رويدادي بي‌سابقه بودند. بي‌شك برگزاري اين همه‌پرسي در نخستين روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي با تدبير حضرت امام خميني (ره)، ركوردي بي‌نظير در سرعت و در مشاركت مردمي در استقرار نظام جايگزين در انقلاب‌هاي جهان بوده است.
  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز و وحدت‌آفرين شيرمردان و شيرزنان اين مرز و بودم است كه مي‌تواند هم‌چون گذشته الهام‌بخش بيداري جهاني، مقاومت و ايستادگي ملت‌هاي حق‌طلب و آزادي‌خواه در برابر سلطه‌طلبي‌ها و سياست‌هاي شيطاني مستكبران جهان باشد.
  اينك، در سي و يكمين سالروز آن روز بزرگ و تاريخي ايستاده‌ايم و در طي سال‌هاي گذشته، مسيري پر افتخار را پشت سر نهاده‌ايم.
  لذابا تبريك روز پرافتخار 12 فروردين‌ماه، به عنوان يكي از پاسداران «جمهوريت» و «اسلاميت» نظام، افق‌هاي روشن‌تر فردا را به انتظار نشسته استه ایم.
  امروز ايران اسلامي در مسير «استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي» كه اصلي‌ترين خواسته انقلاب بزرگ اسلامي بود، گام‌هاي بلندي را برداشته است و دولت‌هاي برخواسته از راي ملت، با اتكاء به جمهور و بر اساس رهنمودهاي اسلام، هر روز با دستاوردي نوين ثمرات اين انقلاب شكوهمند را به جهانيان نشان داده است.
  اما بي‌شك ملت سرافراز ايران كه به اين ميزان از پيشرفت راضي نيست، در سال 1389 در لبيك به رهبر حكيم انقلاب، به اميد برداشتن گام‌هاي بلندتر در همه عرصه‌ها، با همت مضاعف و با كار مضاعف راه‌هاي نرفته را مي‌پويد و به هدف‌هاي بزرگ خود ان‌شاء‌الله نزديك‌تر خواهد شد.

  منبع : سایت ایلنا

 2. صلوات ها 7


 3. #2

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625  بمناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

  در تقويم تاريخ انقلاب اسلامي ايران، روزهاي پرافتخاري براي مردم ايران ثبت شده است؛ يکي از آن روزها، که الحق از ايام الله است، روز 12 فروردين سال 1358 مي باشد؛ اين روز براي مردم ايران يادآور استقرار حکومت الهي در سرزمين ايران اسلامي است.

  يوم الله 12 فروردين سال 1358، يادآور حماسه پرافتخار حضور مردم ايران در صحنه انتخابات است، حماسه اي که در آن ميليونها ايراني از اقشار مختلف جامعه، يکپارچه بر عليه طاغوتيان صف کشيدند و به نظام جمهوري اسلامي «آري» گفتند و وحدت و همبستگي ملي و مشارکت عمومي خويش را به منصه ظهور جهانيان رساندند.

  مردم ايران در يوم الله 12 فروردين سال 1358، به ندا و رهنمود تاريخي حضرت امام خميني (ره)، مبني بر اين که «فقط جمهوري‎ اسلامي، نه‎‎‎‎ يك‎‎ كلمه كم‎ نه يك كلمه زيـاد»، لبيک گفتند و جمهوري اسلامي ايران را به عنوان يک الگوي موفق از نظام مردم سالاري ديني به جهانيان معرفي کردند.

  آري يوم الله 12 فروردين سالروز استقرار نظام جمهوري اسلامي و تجلي اراده مردم ايران است. يوم الله 12 فروردين، سالروز تولد اولين نظام مردم سالار ديني در جهان، روز رويش آيه هاي سبر انقلاب اسلامي، روز حاکميت استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي در ايران است.

  در اين نوشتار سعي داريم به حماسه حضور مردم ايران در يوم الله 12 فروردين 1358 اشاره اي داشته باشيم و از نظام جمهوري اسلامي ايران سخن بگوييم.

  ● نويسنده: عليرضا - تاجريان
  منبع: سایت - باشگاه اندیشه


 4. صلوات ها 6


 5. #3

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625  يوم الله 12 فروردين، سالروز استقرار حاکميت الله در ايران

  بعد از آن که انقلاب اسلامي ايران با رهبري هاي حکيمانه حضرت امام خميني (ره) و به دست ملت ايران به پيروزي رسيد و توانست حماسه عظيم در بهمن ماه 57 خلق کند و به حيات ننگين پهلوي و سلطه ظالمانه مستکبران پايان بخشد، دشمنان انقلاب اسلامي و استکبار جهاني درصدد آن برآمدند تا تمامي امکانات و تجهيزات خود را براي شکست اين نهضت الهي، به کار برند.

  اما مردم انقلابي ايران که از خط سرخ نهضت حسيني سرمشق گرفته بودند و توانسته بودند با شکست هيمنه طاغوت و استکبار، کنگره هاي قصر 2500 ساله سلطه طاغوتيان را فرو بريزند، به پيروي از بنيانگذار نهضت و نداي آسماني «واعتصموا بحبل الله جميعا و لاتفرقو» و با عنايت به تحقق وعده الهي، که مستضعفين ارض را بر مستکبرين غلبه خواهيم داد و آنان را امام و پيشوا قرار مي دهيم، به نداي خميني کبير لبيک گفتند و به اتفاق آراء به جمهوري اسلامي راي مثبت دادند.

  آري در يوم الله 12 فروردين سال 1358، مردم انقلابي ايران اسلامي در راستاي تحکيم ارکان انقلاب اسلامي، با تصميم قاطع و اکثريت قريب به اتفاق 2/98 درصد آراء با وحدت، يکدلي و يکپارچگي کم نظير خود بر جمهوري اسلامي ايران رسما مهر تاييد زدند و با استقرار نظام جمهوري اسلامي ايران به جهانيان اثبات نمودند که اين نظام ريشه در عمق روح و جان ملت ايران دارد و بر همين اساس مي تواند تا تحقق کامل استقلال و سربلندي ايران اسلامي و فراهم نمودن زمينه هاي حکومت جهاني حضرت مهدي (عج) و حکومت مستضعفان بر جهان، به حيات پربرکت خويش ادامه دهد و انقلاب خميني (ره) را به انقلاب حضرت مهدي (عج) پيوند دهد و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را به دستان مبارک حضرت صاحب الامر (عج) بسپارد.


 6. صلوات ها 6


 7. #4

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625  حضرت امام خميني (ره) که در سخنرانيها و پيامهاي خود از نقشه شوم دشمنان داخلي و خارجي که جمهوري اسلامي را براي اداره جامعه ناکارآمد مي دانستند، پرده برداشته بودند و فرموده بودند: «فقط جمهوري‎ اسلامي، نه‎‎‎‎ يك‎‎ كلمه كم‎ نه يك كلمه زيـاد»، در دوازدهم فروردين 1358 پس از تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، در پيامي چنين اظهار داشتند:

  «بسم الله الرحمن الرحيم

  ونريد ان نمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثين صدق الله العلي العظيم

  (خداوند تعالي وعده فرموده است که مستضعفين ارض را به اميد و توفيق خودش به مستکبرين غلبه دهد و آنها را امام و پيشوا قرار دهد. وعده خداوند تعالي نزديک است.)

  من به ملت بزرگ ايران که در طول تاريخ شاهنشاهي که با استکبار خود آنان را خفيف شمردند و بر آنان کردند آنچه کردند، صميمانه تبريک مي گويم. خداوند تعالي بر ما منت نهاد و رژيم استکبار را با دست تواناي خود که قدرت مستضعفين است در هم پيچيد و ملت عظيم ما را ائمه و پيشواي ملت هاي مستضعف نمود و با برقراري جمهوري اسلامي وراثت حقه را بدانان ارزاني داشت. من در اين روز مبارک، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت جمهوري اسلامي را اعلام مي کنم .

  به دنيا اعلام مي کنم که در تاريخ چنين رفراندومي سابقه ندارد، که سرتاسر مملکت با شوق و شعف و عشق و علاقه به صندوق ها هجوم آورده و راي مثبت خود را در آن ريخته و رژيم طاغوتي را براي هميشه در زباله دان تاريخ دفن کند. من از اين همبستگي بي مانند که جز مشتي ماجرا جو و بي خبر از خدا همه و همه به نداي آسماني « واعتصموا بحبل الله جميعا » لبيک گفتند و با تقريبا اتفاق آرا به جمهوري اسلامي راي مثبت دادند و رشد سياسي و اجتماعي خود را به شرق و غرب ثابت کردند، تقدير مي کنم.

  مبارک باد بر شما روزي که پس از شهادت جوانان برومند و داغ دل مادران و پدران و رنجهاي طاقت فرسا، دشمن غول صفت و فرعون زمان را از پاي در آورديد و با راي قاطع به جمهوري اسلامي، حکومت دل الهي را اعلام نموديد. حکومتي که در آن جمع اقشارملت با يک چشم ديده مي شوند و نور عدل الهي بر همه و همه به يک طور مي تابد و باران رحمت قرآن و سنت بر همه کس به يکسان مي بارد ...


 8. صلوات ها 6


 9. #5

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625  . صبحگاه 12 فروردين که روز نخستين حکومت الله است از بزرگترين اعياد ملي و مذهبي ماست و ملت ما بايد اين روز بزرگ را عيد بگيرند و زنده نگهدارند ، روزي که کنگره هاي قصر 2500 ساله حکومت طاغوتي فروريخت و سلطه شيطاني براي هميشه رخت بر بست و حکومت مستضعفين که حکومت خداست جانشين آن گرديد. هان اي ملت عزيز که با خون جوانان خود حق را عزيز بشمريد و از آن پاسداري کنيد و در تحت لواي اسلام و پرچم قرآن، عدالت الهي را با پشتيباني خود اجرا نماييد ...» (صحيفه نور ، ج 3 ، ص 483)

  منبع: سایت - باشگاه اندیشه

 10. صلوات ها 6


 11. #6

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,521
  حضور
  168 روز 15 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  625
  آپلود
  104
  گالری
  1635
  صلوات
  94625

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛یوم‌الله 12 فروردین روز وحدت ملی
  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز " روز جمهوری اسلامی گرامی باد

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛
  یوم‌الله 12 فروردین روز وحدت ملی و ظهور شخصیت واقعی ملت ایران است


  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یوم‌الله 12 فروردین را تجلّی واقعی اراده‌ی آزادیخواهانه ملّت بزرگ ایران دانست.

  به گزارش خبرگزاری رسا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و سال90 که مقام معظم رهبری آنرا به سال جهاد اقتصادی نامگذاری کرده است، فرارسیدن یوم‌الله 12 فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عید آغاز برقراری حکومت اسلامی را گرامی‌داشت.

  بر اساس این گزارش، متن کامل این گزارش به شرح زیر است: ملت شجاع، مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت حول محور ولایت در امتحانات بزرگ سه دهه پایداری و بویژه سال گذشته، آگاهی، بصیرت، ایستادگی و عزم ملی خود را در تحقق شعار بنیادی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» اثبات کرد و با سربلندی و سرافرازی از کوران حوادث سال 1389 عبور کرد تا نشان دهد همچنان در مسیر تحکیم حکومت الله ثابت‌قدم است.

  حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای اهداف عالی سال همت مضاعف و کار مضاعف و خلق حماسه‌هایی چون هدفمندسازی و توزیع عادلانه یارانه ها وبرداشتن گام بلند برای تحقق عدالت اجتماعی، مدیریت مصرف انرژی و اصلاح واقعی الگوی مصرف و ساختار اقتصادی کشور، حضور گسترده، انقلابی، آگاهانه وپرمعنا در راهپیمایی عظیم و مردمی 22 بهمن سال گذشته توانست دشمن را در طراحی استراتژی های شکست خورده خود علیه ایران به فضاحت وخواری بکشاند و فصل نوین و بستر تازه‌ای از افتخار و تجارب برجسته ومفید را برای حرکت و کار و تلاش مضاعف در سال جهاد اقتصادی در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزند.

  " یوم‌الله 12 فروردین "؛ روز وحدت ملی ایرانیان و روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران، روز تثبیت انقلاب اسلامی، روز قرار گرفتن در مسیر حکومت عدل الهی و تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی به مستضعفان جهان و روزتأکید وتثبیت استقلال‌طلبی واقعی ملت غیور و رشید ایران اسلامی است.

  "یوم‌الله 12 فروردین "؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد. این روز که به فرموده امام راحل عظیم الشأن یوم الله است از رخدادهای عظیم و استثنایی تاریخ معاصر در همه‌پرسی مردمی و تعیین نوع و شکل حکومت خود در جهان می‌باشد که امروز سی و دو سالگی آن را جشن گرفته و در دهه پیشرفت و عدالت به سوی افق سند چشم‌انداز بیست ساله، شتابان در حرکت است .

  این روز مقدس، این یوم‌الله پربرکت سرآغازی بر حیات واقعی اسلام در عصر دنیامدارانِ زرپرستِ زورمدار است که از معنویت و روحانیت گسسته و سعادت ابدی خود را در پیروی از امیال و آرزوهای پست مادی ـ حیوانی جستجو می‌نمایند.

  این روز فرخنده (12 فروردین)، روز جریان یافتن خون تازه در شریان‌های هستی ایران، بخشیدن جانی دوباره به پیکر اسلام و دمیدن روح امید در کالبد زمانه و نویدبخش پگاه پیروزی و غلبه‌ی حق علیه باطل است.

  "یوم‌الله 12 فروردین "؛ ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت‌های استقلال‌طلبانه و آزادیخواهانه‌ی تاریخ بشری است که می‌توان به جرأت آن را در تاریخ معاصر، بی‌نظیر دانست به طوری که تا هم اکنون هیچ رفراندومی در این سطح و با این گستردگی و اهمیت در یک کشور اتفاق نیفتاده است.

  به درستی که ملت آگاه، آزاده و فهیم ایران اسلامی در دوازدهم فروردین ماه سال 1358، با رأی قاطع« آری» خود به نظام جمهوری اسلامی ایران، انقلاب اسلامی خود را که در 22 بهمن 1357، واقع شد تثبیت کرده و بر نوع و شکل حکومتی که مورد اتفاق ملت بزرگ ایران بود مهر تأیید زده و آن را در تاریخ به ثبت و ضبط رسانده و به آن رسمیت دادند.

  در این روز عظیم، مردم انقلابی و مؤمن ایران اسلامی در جهت تحکیم ارکان انقلاب اسلامی تازه متولد شده ایران با تصمیم قاطع و اکثریت قریب به اتفاق (98/2 درصد) آرای آری خود، وحدت ملی و یکپارچگی و انسجام اسلامی خود را به نمایش گذاشتند و با این انتخاب آگاهانه در همه پرسی فراگیر و تاریخی 12 فروردین، خود تاریخ‌ساز شده و طومار استبداد و ظلم 2500 ساله رژیم ستمشاهی را برچیده و دست ردی بر سینه‌ی دشمنان خارجی زده و به دوران سیاه استعمار و استبداد ستم‌شاهی در ایران پایان دادند و آن را به زباله‌دان و موزه عبرت تاریخ سپردند.

  12 فرودین یادآور تحقق شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و بیانگر این واقعیت است که مردم مبارز ایران ملتی عدالت‌خواه و‌آزادی‌طلب هستند و هرگز اجازه دخالت در تعیین سرنوشت خود را به بیگانگان نمی‌دهند.

  اکنون در سومین سال از دهه چهارم حیات طیبه‌ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عبوری سرافرازانه از سه دهه‌ی گذشته، دوازدهم فروردین امسال را در شرایطی پیش رو داریم که نسل‌های دوم و سوم انقلاب اسلامی همراه با نسل اولی‌ها در رفراندومی دیگر (راهپیمایی‌های عظیم، حماسی 22 بهمن سال1389) حضوری شگفتی‌آفرین، تحسین‌برانگیز، پرشور و دشمن‌شکن داشته و بار دیگر همچون پدران و مادران خود بر تداوم راه نظام خود که منبعث از قدرت ایمان به خدا و روح اسلام ناب محمدی«ص» و برگرفته از تعالیم آسمانی انبیاء الهی است، مهر تأیید زدند و در تجدید عهد با شهدا و امام شهدا هم‌پیمان شدند تا راه آن جاودانه‌های تاریخ را تا رساندن این حکومت به دست صاحب‌الامر ادامه داده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نورزند.

  ملت رشید ایران در سال 1390، در سالی که توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» با نام " جهاد اقتصادی " مزین گشته، می‌کوشد با تلاش مضاعف در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سمت فتح قله‌های پیشرفت و عدالت گام‌های اساسی برداشته و در نیل به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رسیدن به قلل رفیع عزّت و شرافت با پیشرفت‌های خیره‌کننده و شگرف خود در عرصه‌های مختلف علمی، فناوری،اقتصادی صنعت، دانش روزجهانی و غیره جهان را مات و مبهوت عظمت اراده‌ی راسخ و پولادین فرزندان غیور خود نموده و در راستای تحقق کامل دستورات اسلام و تعالیم انبیاء الهی که اساس و شاخص عمده‌ی نظام جمهوری اسلامی است گام برمی‌دارد.

  منبع

 12. صلوات ها 6


 13. #7

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55651  بسم الله الرحمن الرحیم

  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز " روز جمهوری اسلامی گرامی باد

  «... مبارك باد بر شما چنین حكومتی كه در آن اختلاف نژاد و سیاه و سفید و ترك و فارس و كرد و بلوچ مطرح نیست. همه برابرند و فقط در پناه تقوا و برتری به اخلاق فاضله و اعمال صالحه هست و تفاوت بین زن و مرد و بین اقلیت های مذهبی و دیگران در امر اجرای عدالت نیست...»

  از پیام حضرت امام خمینی قدس سره به مناسبت 12 فروردین 1358


  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 14. صلوات ها 5


 15. #8

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55651  بسم الله الرحمن الرحیم

  جمهوری اسلامی، در کلام حضرت امام خمینی رحمه الله


  آن که ملت ما می خواهد، جمهوری اسلامی است، نه جمهوری فقط، نه جمهوری دموکراتیک، نه جمهوری دموکراتیک اسلامی؛ [فقط] جمهوری اسلامی.


  جمهوری اسلامی، یک جمهوری متکی به ملت است که باید آزاد و مستقل باشد، و به جایی پیوسته نباشد.


  در جمهوری اسلامی، زمامداران مردم نمی توانند با سوء استفاده از مقام، ثروت اندوزی کنند و یا در زندگی روزانه، امتیازی برخود قایل شوند.


  با جمهوری اسلامی، سعادت، خیر و صلاح برای همه ملت است.


  در جمهوری اسلامی، عدل اسلامی جریان پیدا می کند و عدالت الاهی بر تمام ملت سایه می افکند.


  در جمهوری اسلامی، زورگویی نیست، در جمهوری اسلامی، ستم نیست؛ در جمهوری اسلامی، آزادی هست، استقلال هست.


  جمهوری اسلامی ما جاوید است دشمن ز حیات خویشتن نومید است

  آن روز که عالم ز ستمگر خالی است ما را و همه ستمکشان را عید است

  جمهوری ما نشانگر اسلام است افکار پلید فتنه جویان خام است

  ملت به ره خویش جلو می تازد صدام به دست خویش در صد دام است


  ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۰/۰۱/۱۲ در ساعت ۱۲:۰۰
  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 16. صلوات ها 5


 17. #9

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55651  بسم الله الرحمن الرحیم

  جمهوری اسلامی در کلام مقام معظم رهبری


  جمهوری اسلامی، می خواهد ایرانْ عزیز و مستقل باشد.


  مجموعه قوانین در نظام جمهوری اسلامی، باید به یک قله منتهی شود و آن عبارت است از عدالت.


  امروز، نظام جمهوری اسلامی ما، یکی از مقتدرترین کشورهاست.


  جمهوری اسلامی، به عنوان یک پدیده نوین و بی نظیر، توانست امیدها را در دل جوامع مسلمان زنده کند.


  نظام جمهوری اسلامی که خود را زیر پرچم برافراشته اسلام قرار داده، به همه موازین اسلام پای بند است.


  صلاح و پیشرفت دنیا و آخرت، عزت و استقلال، رفاه مادی، رفع ظلم و بی عدالتی و تبعیض، همه در کشور ما، فقط زیر سایه اسلام و نظام جمهوری اسلامی فراهم شدنی است و بس.


  جمهوری اسلامی، کشوری بزرگ، با مردمی بزرگ، با امکاناتی فراوان، با سرزندگی و نشاط فراوان، با عقبه طولانی در همه دنیای اسلام و با قدرت بازدارندگی بسیار بالاست؛ جمهوری اسلامی، قابل مقایسه با جاهای دیگر نیست.


  منبع: شهر مجازی قرآن کریم


  ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۰/۰۱/۱۲ در ساعت ۱۲:۰۰
  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 18. صلوات ها 5


 19. #10

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
  نوشته
  6,248
  حضور
  61 روز 1 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  66
  آپلود
  42
  گالری
  3119
  صلوات
  55651  دوازدهم فروردين‌ماه، فصل بازخواني خاطرات عبرت‌آموز " روز جمهوری اسلامی گرامی باد

  جان‌های جهانیان به لب آمده است

  جان در پی حق، داوطلب آمده است


  جمهوری اسلامی ما در این قرن


  فجری است که در ظلمت شب آمده است


  مــــولاي غريبــــــم!

  اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

  دل مـــــن دانـــد

  و مـــــــن دانــــــم و

  تنــــها دل مــــــن ...


  شـــادی
  روح شـــهـــدا صـــلـــوات


 20. صلوات ها 5


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود