جمع بندی نیاز به ازدواج ولی...

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نیاز به ازدواج ولی...

با نام و یاد دوست

سلام

سوال یکی از کاربران که تمایل نداشتند با مشخصات و آیدی خودشون مطرح بشه

با حفظ امانت در این تاپیک طرح می شود و جهت پاسخگویی به کارشناس محترم ارجاع داده می شود.

نقل قول:

سلام من تازه عضو این سایت شدم. منم چند وقتی به این گناه عادت کرده بودم.
من یه مشکل جسمی دارم که ازدواج برام سخته یعنی دیگران سخت می گیرند.
واسه همین یه مدتی یه جورایی به خاطر لجبازی با خدا (که البته لجبازی با خودم بود) گناه های بدی رو مرتکب شدم الان خیلی خودم رو مقید به نماز اول وقت کردم ولی از بعضی از گناهام هنوز کامل نتونستم دست بکشم.
گاهی اوقات اینقدر با خدا صحبت می کنم ولی مطمئنم که بخاطر همین گناهامه که صدامو نمی شنوه. نمیدونم باید چیکار کنم. خیلی خیلی دوست دارم ازدواج کنم و از طریق اون به نیازهام پاسخ درست داده بشه. ولی انگار نمیشه...
منم واقعا دارم کلافه میشم.
اگه میتونید راهنماییم کنید.
بشدت به کمک همتون نیاز دارم.
با تشکر
خیلی ممنون

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

طاهر;499801 نوشت:
سلام من تازه عضو این سایت شدم. منم چند وقتی به این گناه عادت کرده بودم.
واسه همین یه مدتی یه جورایی به خاطر لجبازی با خدا (که البته لجبازی با خودم بود) گناه های بدی رو مرتکب شدم الان خیلی خودم رو مقید به نماز اول وقت کردم ولی از بعضی از گناهام هنوز کامل نتونستم دست بکشم.
گاهی اوقات اینقدر با خدا صحبت می کنم ولی مطمئنم که بخاطر همین گناهامه که صدامو نمی شنوه. نمیدونم باید چیکار کنم. خیلی خیلی دوست دارم ازدواج کنم و از طریق اون به نیازهام پاسخ درست داده بشه. ولی انگار نمیشه...
منم واقعا دارم کلافه میشم.
اگه میتونید راهنماییم کنید.
بشدت به کمک همتون نیاز دارم.
با تشکر
خیلی ممنون

بسمه تعالی
با تقدیم سلام و تحیت و نیز عرض خوش امد محضر جنابعالی

هرچند ابتلاء شما به رفتاری خاص جای تاسف دارد، اما بابت تدین و توفیقی که داشته و دارید به شما تبریک عرض می کنیم و از خدای متعال مسئلت داریم که زمینه غلبه کامل شما را بر وسوسه ها فراهم آورد.
ضعف جسمی خود را مانعی برای ازدواج ندانیدو نسبت به خدای متعال قضاوت منفی نداشته باشید، همه امور به دست خداوند متعال رقم می خورد، اما تا فراهم شدن مقدمات ازدواج از تمرکز و اندیشه پیرامون ازدواج خودداری کنید.
سعی کنید؛
اوقات خود را مدیریت کنید و کمترین وقت خالی را داشته باشید
از تنهایی و خلوت فاصله بگیرید و حلقه دوستان صالح خود را افزایش دهید
قدر خود را بیشتر بدانید و اجازه ندهید رفتارهای ناشایست، منزلت جنابعالی را مخدوش کند، این کارها را در شان خود ندانید
توانمدیهای علمی و مهارتی خود را افزایش دهید
ورزش و گردش را فراموش نکنید
نماز اول وقت، جماعت و حضور در مشاهد مشرفه را ادامه دهید
از خدای متعال استمداد بطلبید و مطمئن باشید خدای متعال نجوای شما را می شنود

در پناه خدای متعال موفق باشید

التماس دعا

[="Navy"]

و من یتق الله یجعل له مخرجا
بهترین کار در حال حاضر تقویت تقوای الهی است که انسان را در مقابل هر چیزی محافظت می کند
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
و توکل بر خدا داشته باشید که خداوند قادر بر هر کاری است
فلیستعفف الذین لا یجدون نکاحا...
پس باید کسانی که امکان ازدواج ندارند عفت را پیشه خود سازند
[/]

سلام امیدوارم که خوب باشی
دوست عزیز من یه چیزی بهت بگم ... به نظره من ازدواج یک نوع مدیرت خاصی رو میطلبه ... شاید به نظرت ازدواج خیلی سخت باشه خیلی از آقایون دنباله این هستن کههمه شرایط رو درست کنن بعدش ازدواج کنن ... که اینجوری تقریبا باید 40 سالشون بشه بعدش بتونن ... شما باید یه نوع مدیریت خاصی رو در پیش بگیری تا بتونی ازدواج کنی ... من چند تا چیز به ذهنم اومد گفتم برات بنویسم ...

1- اول از همه رضایت پدر و مادرت هست که باید بگیری ... نمیخواد رضایت 100 درصدی بگیری همین که درجریان باشن و فکر شما رو بدونن کفایت میکنه .
2- سعی کن با پدر و مادرت صحبت کنی تا شرایط ازدواج رو برات درست کنن ... مثلا پوله پیش خونه رو بتونی ازشون بگیری
3- یه کاری برایه خودت دست و پا کن مهم نیست چقدر بهت پول میدن حداقل یه کار داشته باش
4- برای خانومها ماشین داشتن خیلی مهم هست اگر میتونی یه ماشین در حد پراید داشته باش
5- در درون محل هایی باش که احساس میکنی میتونی شریک زندگیت رو پیدا کنی .
6- اگر کسی رو پیدا کردی که فکر میکنی میتونه تو زندگی شاد بکنتت ... خجالت نکش پشت گوش هم ننداز ... چند تا کلمه و جمله درست و حسابی درست کن ... و ازش بخواه که حرفات رو بشنوه
7- سعی کن کارهات رو تند تند جلو ببری ... تنبل نباش ... صبح ها زود از خواب بیدار شو
8- به این فکر نکن که دخترا از فضا اومدن ... و باید فرش قرمز براشون پهن کنی ... اگر بتونی طرفت رو پیدا کنی با حداقل شرایط هم میتونی با یکی ازدواج کنی
9- وقتت رو دنبال صیغه کردن و دوست دختر پیدا کردن نزار ... تمام فرصتهات رو برای یه ازدواج منطقی و خوب از بین میبره

[="Navy"]

ازدواج یک پیمان کاملا مقدس و پاک است . اینطور فکر نکنید !!!
خود خداوند می فرمایند: و انکحوا....
[/]

[=Arial Black]

NIMA96;500789 نوشت:
ازدواج توي اين دوره زمونه اشتباه محض هست
فقط خودتون رو به درد سرمي اندازيد
از ما گفتن بود

هوالمحبوب
سلام
نیما جان اگه واقعن نظر شما اینه میشه بفرمایین چه زمانی 1دختر یا پسر تکامل پیدا میکنه؟
واینکه شاید مشکلات فرد مجرد ومتاهل از نظر کمی فرق کنه اما از نظر کیفی چطور؟
وحل مسائل ومشکلات فیزیولوژیکی و سایکولوژیکی بنظر شما تنهایی راحته یا دوتایی؟
وشده تا حالا نیاز عاطفی،شناختی وجسمی و... رو حس کنی؟ اگه آره میشه دوستمونو راهنمایی کنی که چطور میتونه به همه اینها پاسخ بده بگونه ایکه مرتکب خطاهای قبلی بشه واز عالم ربانی دور نشه؟ ممنون اگه بینشتو در مورد این سوالا مورد ارزیابی قرار بدی.وجواب بدی.

طاهر;499801 نوشت:

با آرزوی شعادت وتبریک برا بیداری شما
در مورد مشکل جسمی شما مطمئنن هستند کسانیکه مثل شما باشند ویا بخاطر ویژگیهای شخصیتی وغیرشون قدرت درک وسازگار شدن با شرایط شمارو داشته باشن.با همچین فردی زودتر به مقصد میرسین.از بازگشت به گذشته وخاطراتش خودداری کنید و بدنبال تازگیها باشید.
وخدا گاهی در برابر آدما سکوت میکنه تا بیشتر صداشونو بشنوه پس گاهن شما هم سکوت کن شاید خداهم حرفی برای گفتن داشته باشد. ب
ا دعای خیر برای شما و...
یا علی

سلام
حقیر نمی دانم ازدواج برایم واجب شده یا نه. احساس می کنم یا از خطوط قرمز گذشتم، یا بهش نزدیک شدم.
اما جرعت مطرح کردن حرف ازدواج را شاید تا پایان پایه ی 6 نداشته باشم. کم کم دارم از تعهدی مثل ازدواج میترسم.

شاید این جمله روبگم بعضیا جبهه بگیرن ولی من میگم اگر هیچ امکانی برای ازدواج دایم نداری....وتمام راهها رورفتی ونشد که خود ارضایی روکنار بذاری...صیغه موقت کن....

بهترازگناه کردنه...

اینکه نمی تونی ازدواج بکنی تشخیص خودته یا نظر خانواده یا ... ؟! چطوری به این نتیجه رسیدی؟!
اقدامی کردی و جوابی نگرفتی یا هیچ اقدامی نکردی واسه ازدواج... ؟!

*گاهی خودمون برای خودمون مشکل می تراشیم و بهش اصرار هم می کنیم ...!

با مشاوران خوب و مذهبی مشورت بکن(حضوری ومستمر)

عاقبت ما و شما همه دوستان ختم بخیر...

یاعلی

[=lucida grande]گرسنگی جنسی[=lucida grande]کشور ما دچار گرسنگی جنسی است.[=lucida grande]در چشم دنیا برای ما خیلی بد است که اینطور حقیر باشیم.[=lucida grande]گرسنگی، یعنی گرسنگی
آیا تا به حال گرسنه بوده اید؟
خب، پس باید بدانید چه چیز سخت و آزار دهنده ایست.فرد گرسنه تمرکز ندارد، تا زمانی که سیر نشود نمی تواند درست رفتار کند و فکر و جسم او فقط محدود به خوردن است تا زمانی که سیر شود و به حالت عادی بازگردد.یک فرد گرسنه، تنها چیزی که می شناسد، غذا و آب است، از بوی غذا سریع تحریک می شود، آرزو می کند و میل زیادی در او بوجود می آید.
اگر گرسنه باشیم و توانایی تهیه غذا نداشته باشیم، ممکن است دست به دزدی هم بزنیم و یا از دیگران التماس کنیم، و این عزت ما را خدشه دار می کند.
ناسلامتی ما انسان هستیم!
در چشم دنیا خیلی برای ما بد است که مانند گرسنگان جنسی به ما نگاه شود.خیلی بد است که مانند آفریقایی ها، کاسه های جنسی خود را بدست گرفته ایم و با حالتی نامناسب، التماس غذای جنسی داریم!
این شان ملت ما نیستمی گویند مگر اینها زمین و آب و کشت ندارند که اینگونه گرسنه اند؟!
چرا، هم زمین داریم، هم آب داریم، هم باغ داریم، همه چیز داریم اما عقل نداریم.!
ادعاهایی هم داریم که گوش فلک را کر کرده است.
اینهمه زن و مرد داریم در این مملکت اما به دلیل نادانی و تعصب و کج فکری، دارند گرسنگی جنسی می کشند، واقعن خنده دار و تاسف بار است.
به قیافه این مردم نگاه می کنی، چیزی جز گرسنگی و خستگی نمی بینید!
ایرانی ها برای تجربه آزادی، پا می شوند می روند ترکیه و دوبی، زن ها روسری را بر می دارند و مو ها را بدست باد می سپرند تا نسیم آزادی را بچشند!
در ترکیه به مرد های ایرانی می گویند: خانم لازم!
یعنی خانم می خواهی؟ برای سکس آمده ای؟
اینها همه بدبختی و گرسنگی جنسی و کسر شان ما ایرانی هاست.اینکه برای آزادی حجاب و رقص و دیسکو و سکس، دلار ها را برداریم و برویم به اصطلاح خارج! آنهم چه خارجی، کاش دست کم یک کشور اروپایی بود.
راست گفت آن بزرگ: یکی از خرافات فکر بشری هم اینست که بکارت را جزو فضایل می دانند. "ولتر"
واقعن چه خرافاتی بالاتر از باکرگی!
هیچ فرقی ندارد که شما گاو بپرستید و یا پرده بکارت!
پرده پرستی بزرگترین خرافات است. راست می گویند ایرانی ها خرافاتی هستند.
اخلال در نظم جنسی جامعه، ایجاد انحراف جنسی و برهم زدن نظم طبیعی نیاز های جنسی.
این خودآزاری ها و دیگرآزاری ها، برای ما یک عرف و سنت است، ما دارای های ندار هستیم، ثروتمندانی که از ثروت خود استفاده نمی کنیم.زنان زیبا و دوست داشتنی داریم، مرد های آریایی و خوش فرم داریم، ولی در گرسنگی و عقده و تحقیر زندگی می کنیم.
مرد آریایی ما شده است متلک گوی خیابان و کوچه، زن آریایی ما منتظر مهریه و شاهزاده سوار بر اسب سفید!مرد آریایی آنقدر خودارضایی کرده که دیگر چهره اش نور و صفا ندارد.
زن آریایی در توهمات پوچ گم شده.ازدواج های نادرست و از روی اجبار برای رسیدن به سکس، دادگاه ها مملو از طلاق و ناهنجاری اجتماعی، اعتیاد، بی تفاوتی و بی فکری، تجاوز، کودکان کار، فقر و خستگی ....
این انسانیت نیست

[="Arial Black"][="Black"]

saeedsaeedi1;501370 نوشت:
راست گفت آن بزرگ: یکی از خرافات فکر بشری هم اینست که بکارت را جزو فضایل می دانند. "ولتر"

هوالسبحان
سلام خدمت همه
هم وطن عزیز من شاید موافق سایر حرفاتون باشم
چراکه متاسفانه حقیقت دارن و مشکلات اقتصادی -فرهنگی-خانوادگی-فردی شخصیتی وانسانی وکلی علل ریز و درشت دست بدست هم دادن تا منو تو و دیگر جوان ایرانیو غوطه ور این عقب ماندگی برآورد نیاز طبیعی بکنند.
امادر مورد خرافات...
چقدر از این زندگی و مکتب آقای «ولتر» اطلاع دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که ......افسانه است وافسون......
ایشون توغربی زندگی میکنن که بیدادگری جنسی بیداد میکند وتازه به این رسیدند که نبایدمسیر میل ج ن س ی رو از اول باز میذاشتن.ماکه ادعامون الگوبرداری از پیشرفتای علمی اوناس چرا ازین تجربه تلخ اونا پند نگیریم؟؟؟؟که پشت برخی نظریاتشون..صد هزاران دام ودانه است.
وقتی بزرگان معصوم ما( دقیق یادم نیست حضرت محمد(ص) یا امام صادق (ع) )فرمودند:برای پسران خود زنی باکره اختیار کنید چرا که آنان پاکتر وخوش خلق تر برای تربیت فرزندمیباشند ودهان آنها خوشبوتر است و...
چند صدسال پیش این معصوم همچین فرمودن و اکنون آمار مبتلایان به ایدز از طریق مباشرت جنسی خبر دارین چقدر رشد کرده؟؟؟ 33درصد تازه این آمار برا1سال پیشه.
پس اگر توصیه وسفارشی از خالقمون تو قرآن ویا روایت ائمه بهمون رسیده بر پایه بینش و علم وشناخت اونا نسبت به انسان ومسائل مربوطه او بوده.خرافات ما تو توقعات امروزه ی ماست:خونه،طلا،ماشین،تالار،مبلمان شیک،آشپزخانه اتوماتیک:Khandidan!:و کلی انتظارات ضربه زننده درونی ومحیطی
وقتی پیمان مقدسی که ایمان مارو کامل میکنه وتغییر جهت مثبت به زندگی ما میده!وقتیکه خداوندرحمان روزی هر زوجی رو که تو راهش باشنو تضمین کرده دیگه چه جای این عقاید وانتظارات؟
الهی بحق امروز که متعلق به مولایمان علی (ع)ویاس شکسته اش فاطمه زهرا (س) هست،مشکل ازدواج این عزیز وهمه جوونای سمت خدایی رو حل کن واونارو تنهانذار!!
هرکی گفت آمین!صلوات ضمیمش کنه! یاعلی
[/]

[=Arial Black]

saeedsaeedi1;501370 نوشت:

هوالسبحان
سلام خدمت همه
هم وطن عزیز من شاید موافق سایر حرفاتون باشم
چراکه متاسفانه حقیقت دارن و مشکلات اقتصادی -فرهنگی-خانوادگی-فردی شخصیتی وانسانی وکلی علل ریز و درشت دست بدست هم دادن تا منو تو و دیگر جوان ایرانیو غوطه ور این عقب ماندگی برآورد نیاز طبیعی بکنند.
امادر مورد خرافات...
چقدر اززندگی و مکتب این آقای «ولتر» اطلاع دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که ......افسانه است وافسون......
ایشون توغربی زندگی میکنن که بیدادگری جنسی بیداد میکند وتازه به این رسیدند که نبایدمسیر میل ج ن س ی رو از اول باز میذاشتن.ماکه ادعامون الگوبرداری از پیشرفتای علمی اوناس چرا ازین تجربه تلخ اونا پند نگیریم؟؟؟؟که پشت برخی نظریاتشون..صد هزاران دام ودانه است.
وقتی بزرگان معصوم ما( دقیق یادم نیست حضرت محمد(ص) یا امام صادق (ع) )فرمودند:برای پسران خود زنی باکره اختیار کنید چرا که آنان پاکتر وخوش خلق تر برای تربیت فرزندمیباشند ودهان آنها خوشبوتر است و...
چند صدسال پیش این معصوم همچین فرمودن و اکنون آمار مبتلایان به ایدز از طریق مباشرت جنسی خبر دارین چقدر رشد کرده؟؟؟ 33درصد تازه این آمار برا1سال پیشه.
پس اگر توصیه وسفارشی از خالقمون تو قرآن ویا روایت ائمه بهمون رسیده بر پایه بینش و علم وشناخت اونا نسبت به انسان ومسائل مربوطه او بوده.خرافات ما تو توقعات امروزه ی ماست:خونه،طلا،ماشین،تالار،مبلمان شیک،آشپزخانه اتوماتیک:Khandidan!:و کلی انتظارات ضربه زننده درونی ومحیطی
وقتی پیمان مقدسی که ایمان مارو کامل میکنه وتغییر جهت مثبت به زندگی ما میده!وقتیکه خداوندرحمان روزی هر زوجی رو که تو راهش باشنو تضمین کرده دیگه چه جای این عقاید وانتظارات؟
الهی بحق امروز که متعلق به مولایمان علی (ع)ویاس شکسته اش فاطمه زهرا (س) هست،مشکل ازدواج این عزیز وهمه جوونای سمت خدایی رو حل کن واونارو تنهانذار!!
هرکی گفت آمین!صلوات ضمیمش کنه! یاعلی

موضوع قفل شده است