جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: برای یارانه متوسط درآمدم را چگونه محاسبه کنم؟

نوشته
    343
    حضور
    7 روز 22 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    869

برای یارانه متوسط درآمدم را چگونه محاسبه کنم؟

برای یارانه متوسط درآمدم را چطور محاسبه کنم؟
    من کارمند دولت هستم در بیمارستان کار میکنم. کاری شبیه به پرستاری انجام می دهم. مدت چند سال است به دلیل نیاز اقتصادی و با راهنمایی یکی از دوستان ، بیمارانی را که نمی توانند حرکت کنند و به مرکز درمانی بیایند ، به منزلشان رفته و کار درمانی را برایشان انجام می دهم. شیوه کار به این صورت است که اگر کسی بیماری که قادر به حرکت نباشد داشته باشد ، به من زنگ می زند و من به منزلش می روم. (حالا اگر شماره مرا پیدا کند. چون من هیچ مرکز خصوصی و تابلویی ندارم و افراد سینه به سینه مرا به دیگران معرفی می کنند و تازه افراد متعددی از همکاران من اینکار را انجام می دهند و ممکن است بیماران نیازمند ، به آنها مراجعه کنند و کسی سراغ من نیاید)
    از این محل درآمدی دارم اما این کار درآمد ثابت و مشخصی ندارد. دو سال پیش بود که حدود شش هفت ماه یک مورد هم کار برایم پیش نیامد طوری که وسایلم گرد و خاک گرفت. اما اکنون دو سه ماه است که کار زیاد دارم طوری که مثلا دو ماه پیش در مدت 10 روز حدود یک میلیون تومان درآمد داشتم. اما این فقط برای مدت حدود یکی دو ماه بود و اکنون در حال حاضر روزانه فقط حدود 25 هزار تومان درآمد دارم. ممکن است چند روز دیگر و تا مدتی طولانی اصلا کار برایم پیش نیاید. گر چه با توجه به نکته جدیدی که درباره "جذب مشتری" فرا گرفته ام ، فکر می کنم امسال و کلا از این به بعد ، بیشتر از قبل مشتری داشته باشم.

توجه شود که این یک کار کاملا غیر رسمی است که نوسانات بسیار زیادی دارد و ممکن است تا چند ماه هم اصلا موردی برای کار پیش نیاید و ممکن هم هست برخی روزها موارد متعددی داشته باشم که حتی وقت آزاد شخصی هم برای خانواده ام نداشته باشم.

سَلامٌ عَلى‏ آلِ یس‏، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا داعِىَ اللَّهِ وَرَبَّانِىَّ آیاتِهِ،

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا بابَ اللَّهِ وَ دَیَّانَ دینِهِ، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا خَلیفَةَ اللَّهِ‏ وَناصِرَ حَقِّهِ ...

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ فى‏ آناءِ لَیْلِکَ وَاَطْرافِ‏ نَهارِکَ... اَلسَّلامُ عَلَیْکَ بِجَوامِعِ‏ السَّلامِ...
    فَالْحَقُّ ما رَضیتُموُهُ، وَالْباطِلُ ما اَسْخَطْتُموُهُ ...

2. صلوات ها 2

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,521
    حضور
    175 روز 1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58315

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

5. صلوات ها 5

علاقه
    فقه جعفري
    نوشته
    3,119
    حضور
    52 روز 23 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    11220

جمع‌بندی

سؤال:
    برای یارانه متوسط درآمدم را چطور محاسبه کنم؟

پاسخ:
    بايد در اين زمينه ببينيد قانون به چه صورتی است.

به توفیق و عنایت خداوند، از همه اموال حرام، به دور باشید.

ویرایش توسط همکار تدوین : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ در ساعت ۱۲:۰۳ دلیل: ویرایش ویراستار جمع‌بندی‌ها

7. صلوات ها 2

نوشته
    343
    حضور
    7 روز 22 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    869

سلام. درست می فرمایید. ملاک قانون است. اما بنده به قانون گویا یا منبع آن دسترسی ندارم. احتمالا چنین منبعی وجود نداشته باشد. رسانه ها فقط یکسری مطالب کلی را بیان می کنند که قابل تفسیرهای متفاوتی است. این تفسیرهای مختلف ، از حیث اقتصادی خیلی روی زندگی بنده تأثیرات مختلف می گذارند. کارشناسان امر در تلویزیون فقط به سئوالات افرادی که در مصاحبه ها و گزارشها مطرح شده پاسخ می دهند که سئوالات من در آنها نیست.

میخواهم به تکلیف شرعی ام در این مورد عمل کنم ، نمی دانم چکنم.
    فردا نوبت ثبت نام من است.دوستان لطفا کمک کنند. سئوالات دیگری هم دارم.
    ویرایش توسط رهروی شهدا : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹ در ساعت ۲۰:۲۷
    سَلامٌ عَلى‏ آلِ یس‏، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا داعِىَ اللَّهِ وَرَبَّانِىَّ آیاتِهِ،

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا بابَ اللَّهِ وَ دَیَّانَ دینِهِ، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا خَلیفَةَ اللَّهِ‏ وَناصِرَ حَقِّهِ ...

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ فى‏ آناءِ لَیْلِکَ وَاَطْرافِ‏ نَهارِکَ... اَلسَّلامُ عَلَیْکَ بِجَوامِعِ‏ السَّلامِ...
    فَالْحَقُّ ما رَضیتُموُهُ، وَالْباطِلُ ما اَسْخَطْتُموُهُ ...

9. صلوات ها 2

علاقه
    فقه جعفري
    نوشته
    3,119
    حضور
    52 روز 23 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    11220

نقل قول نوشته اصلی توسط رهروی شهدا نمایش پست ها
    سلام. درست می فرمایید. ملاک قانون است. اما بنده به قانون گویا یا منبع آن دسترسی ندارم. احتمالا چنین منبعی وجود نداشته باشد. رسانه ها فقط یکسری مطالب کلی را بیان می کنند که قابل تفسیرهای متفاوتی است. این تفسیرهای مختلف ، از حیث اقتصادی خیلی روی زندگی بنده تأثیرات مختلف می گذارند. کارشناسان امر در تلویزیون فقط به سئوالات افرادی که در مصاحبه ها و گزارشها مطرح شده پاسخ می دهند که سئوالات من در آنها نیست.

میخواهم به تکلیف شرعی ام در این مورد عمل کنم ، نمی دانم چکنم.
    فردا نوبت ثبت نام من است.دوستان لطفا کمک کنند. سئوالات دیگری هم دارم.

سلام عليكم

به هر حال اين موارد تابع قانون مي باشد و احتياط در اين مورد اين است،كه شما مي توانيد درآمد فعليتان را بنويسيد.

11. صلوات ها 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری