شکستن قسم (الان باید چیکار کنم؟)

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شکستن قسم (الان باید چیکار کنم؟)

با سلام خدمت شما امیدوارم ساله خوبی داشته باشید:Mohabbat:ببخشید سوالی داشتم خواستم بپرسم که وقتی قسم کاری را برای خدا و پیامبر و امامان میخوریم که دیگر ان کاری که قسم خورده بودم و انجام ندم .اگر زمانی قسمم را بشکنم و دوباره ان کار را انجام بدم ایا گناه مرتکب شدم و باید چه کار کنم؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قضیه این بود/////که من قبلا با شخص نامحرم با پیامک حرف میزدم و بعد از این کارم پشیمون شدم و خدا و قران و همه امامان و قسم خوردم که دیگر اینکارو نکنم و حالا پشیمانم ... خواهشا کمکم کنید:Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

محدثه022;498327 نوشت:
با سلام خدمت شما امیدوارم ساله خوبی داشته باشیدببخشید سوالی داشتم خواستم بپرسم که وقتی قسم کاری را برای خدا و پیامبر و امامان میخوریم که دیگر ان کاری که قسم خورده بودم و انجام ندم .اگر زمانی قسمم را بشکنم و دوباره ان کار را انجام بدم ایا گناه مرتکب شدم و باید چه کار کنم؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قضیه این بود/////که من قبلا با شخص نامحرم با پیامک حرف میزدم و بعد از این کارم پشیمون شدم و خدا و قران و همه امامان و قسم خوردم که دیگر اینکارو نکنم و حالا پشیمانم ... خواهشا کمکم کنید

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

لطفا ضمن بیان نام مرجع تقلیدتان بفرمایید عین لفظ و عبارتی را که برای قسم استفاده کردید چه بوده است ؟

همیشه سلامت و موفق باشید[/]

موضوع قفل شده است