صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چند سوال در مورد صحت قرآن

علاقه
    جیت کان دو . علوم دینی
    نوشته
    114
    حضور
    2 روز 7 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    692

چند سوال در مورد صحت قرآن

سلام چند تا سوال درمورد صحت قران دارم . من 15 سالمم بیشتر نیست گفتم سوالام گرچه بچگونسه و جاهلانست ولی بدونم بهتره . ممنون

البته بگم من قرانو قبول دارم شدید چون خیلی چیزایی داره که با کله جور در میاد ولی بعضی از چیزاش برام سواله

1.خداوند چرا در قران اومده گفته شما اگر پول کافی برای ازدواج نداشتید میتونید با کنیزان باشید . ولی اگر ازدواج کنید بهتر است و خدا با صابرین استو .... ( ببخشید اگه دقیق نمیگم چون یادم نیست ) خدا تو اینجا کنیز هارو تحقیر کرده !؟ مگه کنیزا خدا ندارند ؟ ببخشیدا ولی مگه گوسفندن که هرکاری خواستن باهاشون بکنن !؟ منه بدبخت بخاطر یه سری مسائل کنیز میشم . !؟!؟؟! یاهم خدا در مورد زنا حسنه گفته اگه با زن مسلمون زنا کنی گناهه ولی با کافر که در جنگ زنش غنیمت گرفتید زنا اشکال نداره . خوب اینکه وحشی بازیه
    اینطوری من که کنیزم میام میگم خدا چطور اون خدا بین پولدار و فقیر فرق گذاشته

2.دلیل اینکه خداوند در قران گفته ظالمانی که به حضرت فاطمه و پیامبر ظلم کردن لعن کنید ؟؟ ولی خیلی از افراد مثل رهبر گفتن لعن اشتباهه . حالا میگیم گفتن تو مجالس لعن نکنید و به تنهایی لعن کنید . یه سرچ تو اینترنت بکنید مراجع گفتند در جمع لعن نکنید که باعث اختلاف بشه ولی در تنهایی لعن کنید ...... خوب الان یه سنی میتونه بره همینو تو اینترنت سرچ کنه اونم اینارو ببینه ؟! بعدشم اگه لعنت فحش نیست و توهین و حرف بدی نیست . خوشتون میاد یکی بیاد به امام ما امام علی بگه لعنت بر علی ؟؟؟ خوب معلومه میگید نه . مگه نمیگن توهین نیست و فقط معنیش دور از رحمته.

3.اینکه میگم قران برای تمام دنیاست حرف درستیه !؟!!؟ در زمان پیامبر زنده به گور زیاد میشده . چون جاهل بودن . برا همین خدا تو قران در مورد زنده به گور کردن توضیح داده . ولی اونور دنیا مثل مصر و ایران اونقدر دانشمند بودند که حتی بعضیا میگن 4100 سال پیش احرام مثل با لیزر درست شده !؟ خوب پس الان یکی ببینه فکر میکنه قران فقط برای اعراب نازل شده . چون اونا فقط زنده به گور میکردن

بعدش عزیزان من نمیخوام بگم قران اشتباهه ها . قران 100 در 100 درسته من چیزی درموردش نمیدونم .

4.اینهمه میگن هرکی ادعای پیامبری میکنه یا میگه دین شما ساختگیه بیاد یه کتاب عین قران بزنه !؟ مگه قران رباته که بیان بگن هرکی بتونه عینیشو درست کنه ما میکشیم کنار . خوب تو قران اومده میگه هرکی کار بد کنه میره جهنم . منم میام یه کتاب میزنم میگم هرکی کار بد بدبد کنه میره جهنم . خوب چه فرقی داره !؟ یاهم میام میگم پیامبری به اسم ........... بوده که اینطوری ........ کرده و اونطور شده . خوب این مثل یک داستان مثل حضرت ابراهیم یا یوسف مینویسم . خیلی هم قشنگ و احساسی . خوب فرقش چیه که میگن هیچکی نمیتونه عین قران بیاره
    العَجلَ العَجلَ یا مولایَ یا صاحِبَ الزَّمان

برای ظهور اقا امام زمان صلوات

2. صلوات ها 2

3.  

علاقه
    عاشق اباالفضل ع (مريدشم، ديوونشم)
    نوشته
    1,682
    حضور
    57 روز 10 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3272

نقل قول نوشته اصلی توسط momo55 نمایش پست ها
    دلیل اینکه خداوند در قران گفته ظالمانی که به حضرت فاطمه و پیامبر ظلم کردن لعن کنید ؟؟
    خداوند در قران ايه متشابه دارد كه بر هر ظالمي مترتب هست حال اين ظالم مي تواند بر شما باشد يا انبيا علي لعنت الله علي القوم الظالمين

ولی خیلی از افراد مثل رهبر گفتن لعن اشتباهه
    به ولايت مولا علي ع قسم اگر يك سخن و نص صريح از حضرت اقا و مولايم سيدنا قائدنا امام خامنه اي اورديد كه فرموده باشد به دشمنان حضرت زهرا لعن نكنيد من يهودي مي شوم، حضرت اقا فرموده است به نماد هاي اهل سنت توهين نكنيد و اين نماد ها همان اهل بيت هستند زيرا نواصب به نماد هاي اهل سنت توهين مي كنند مانند اقاي جبهان كه مي گويد لا فرق عندنا بين علي و بين مجتهدين اسكيموا او قبائل ماوماو فرقي بين علي و مجتهدين اسكيموا و قبائل ماوماو قائل نيستيم و همچنين ابن تيميه گفته حضرت صديقه طاهره س شعبه اي از نفاق بوده است و اقا فرمود اند به نماد هاي اهل سنت توهين نكنيد كه اين نماد هاهمان اهل بيت هستند زيرا اهل سنت اجماع دارند حضرت زهرا س از خلافه اربعه افضل تر است ان الفاطمه الزهرا افضل من خلفا اربعه

میاد یکی بیاد به امام ما امام علی بگه لعنت بر علی ؟؟؟
    كسي كه به مولا علي ع توهين كند به پيغمبر توهين كرده زيرا علي مني و انا من علي، ناراحتي ما اين هست كه اينها به جسم و روح و نفس پيغمبر توهين مي كنند حال انكه خود رسول خدا عمر بن خطاب را لعن نموده است اينها چه ربطي به هم دارد؟

5. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    1,682
    حضور
    57 روز 10 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3272

3.اینکه میگم قران برای تمام دنیاست حرف درستیه !؟!!؟ در زمان پیامبر زنده به گور زیاد میشده . چون جاهل بودن . برا همین خدا تو قران در مورد زنده به گور کردن توضیح داده . ولی اونور دنیا مثل مصر و ایران اونقدر دانشمند بودند که حتی بعضیا میگن 4100 سال پیش احرام مثل با لیزر درست شده !؟ خوب پس الان یکی ببینه فکر میکنه قران فقط برای اعراب نازل شده . چون اونا فقط زنده به گور میکردن
    اينكه قران براي همه ادوار هست صحيحه انزل فيه القران هدي للناس

اما شما فرموديد كه 4100 سال پيش احرام مصر را با ليز درست كرده اند، خودتان فرموديد 4100 سال پيشحالا بفرمايد اين خبر مستند به كجاست؟ ايا فيلم داريد؟ عمس داريد؟ چه داريد؟ شما الان اگر بگويد فلان شخص ديوانه هست مي گويند دليل اقامه كن وگرنه ان شخص ادعاي حيثت مي كند شما چطوري در مورد 4 هزار سال پيش سخن مي گويد كه نه سندي داريد و نه هيچ؟

1.خداوند چرا در قران اومده گفته شما اگر پول کافی برای ازدواج نداشتید میتونید با کنیزان باشید . ولی اگر ازدواج کنید بهتر است و خدا با صابرین استو .... ( ببخشید اگه دقیق نمیگم چون یادم نیست ) خدا تو اینجا کنیز هارو تحقیر کرده !؟ مگه کنیزا خدا ندارند ؟ ببخشیدا ولی مگه گوسفندن که هرکاری خواستن باهاشون بکنن !؟ منه بدبخت بخاطر یه سری مسائل کنیز میشم . !؟!؟؟! یاهم خدا در مورد زنا حسنه گفته اگه با زن مسلمون زنا کنی گناهه ولی با کافر که در جنگ زنش غنیمت گرفتید زنا اشکال نداره . خوب اینکه وحشی بازیه
    اینطوری من که کنیزم میام میگم خدا چطور اون خدا بین پولدار و فقیر فرق گذاشته
    برادرم خداوند در سوره نحل ايه 44 مي فرمايند ما ران را بر پيغمبر نازل كرديم تا او براي مرد تبيين كند لتبين للناس مانزل اليهم خوب اين ايه را بياوريد تا تفسير شود، ايات نياز به تفسير دارد حال انكه ايه شما مجهوله و مشخص نيست چه هست

4.اینهمه میگن هرکی ادعای پیامبری میکنه یا میگه دین شما ساختگیه بیاد یه کتاب عین قران بزنه !؟ مگه قران رباته که بیان بگن هرکی بتونه عینیشو درست کنه ما میکشیم کنار . خوب تو قران اومده میگه هرکی کار بد کنه میره جهنم . منم میام یه کتاب میزنم میگم هرکی کار بد بدبد کنه میره جهنم . خوب چه فرقی داره !؟ یاهم میام میگم پیامبری به اسم ........... بوده که اینطوری ........ کرده و اونطور شده . خوب این مثل یک داستان مثل حضرت ابراهیم یا یوسف مینویسم . خیلی هم قشنگ و احساسی . خوب فرقش چیه که میگن هیچکی نمیتونه عین قران بیاره
    خوب اگر درست كردن قران به همين راحتي هست چرا در اين 1400 سال كسي نتوانسته پاسخ تحدي قران را بدهد؟ وقتي شما مي خواهيد تاريخ جعل كنيد بايد تاريخ شما مستند به جايي باشد وگرنه وقتي ثابت شود جعلي هست كه ارزشي ندارد مثلا شما بگويد اكبر اقايي پيغمبر بوده و كوهي را جابجا كرده است ايا حرفتان از تناريخ بوده يا از خودتان اگر از تاريخ بوده از كجا اورده ايد؟ اگر از خودتان باشد كه بدرد ما نمي خورد و فاقد ارزش هست

7. صلوات ها 3

علاقه
    جیت کان دو . علوم دینی
    نوشته
    114
    حضور
    2 روز 7 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    692

نقل قول نوشته اصلی توسط kheymegahabalfazl نمایش پست ها
    خداوند در قران ايه متشابه دارد كه بر هر ظالمي مترتب هست حال اين ظالم مي تواند بر شما باشد يا انبيا علي لعنت الله علي القوم الظالمين

به ولايت مولا علي ع قسم اگر يك سخن و نص صريح از حضرت اقا و مولايم سيدنا قائدنا امام خامنه اي اورديد كه فرموده باشد به دشمنان حضرت زهرا لعن نكنيد من يهودي مي شوم، حضرت اقا فرموده است به نماد هاي اهل سنت توهين نكنيد و اين نماد ها همان اهل بيت هستند زيرا نواصب به نماد هاي اهل سنت توهين مي كنند مانند اقاي جبهان كه مي گويد لا فرق عندنا بين علي و بين مجتهدين اسكيموا او قبائل ماوماو فرقي بين علي و مجتهدين اسكيموا و قبائل ماوماو قائل نيستيم و همچنين ابن تيميه گفته حضرت صديقه طاهره س شعبه اي از نفاق بوده است و اقا فرمود اند به نماد هاي اهل سنت توهين نكنيد كه اين نماد هاهمان اهل بيت هستند زيرا اهل سنت اجماع دارند حضرت زهرا س از خلافه اربعه افضل تر است ان الفاطمه الزهرا افضل من خلفا اربعه

كسي كه به مولا علي ع توهين كند به پيغمبر توهين كرده زيرا علي مني و انا من علي، ناراحتي ما اين هست كه اينها به جسم و روح و نفس پيغمبر توهين مي كنند حال انكه خود رسول خدا عمر بن خطاب را لعن نموده است اينها چه ربطي به هم دارد؟
    شما در کل گفتید لعن کردن اشکال نداره

خوب پس چرا زمان خوند ائمه و پیامبران وقتی توهینی میشد خودشون مثل ادم های امروزی فحش و بدو بیرا نمیگفتند ؟؟؟
    عمرکشون رفیتد تاحالا ؟ یه فحشایی میدن یه فحشایی میدن که گفتنش خجالت داره

این درسته ؟ یارو رو سر پیامبر سیرابی میریخت پیامبر موقع مریزیش میرفت عیادتش . و هزارو یک حرف دیگه

اگه قرار باشه لعنت کنیم که اسلام چیزی ازش نمیمونه !؟ از نظر شما هرکس به امام علی توهین کنه به پیغمبر توهین کرده . شاید سنی هاهم همچین عقیده ای نسبت به پیامبر دارن . بازم لعن درسته ؟؟؟

به خود امام علی توهین میکردن خودشون هیچی نمیگفتن . بعد ما جوجه ها که اصلا بهمون ربطی نداره میایم فحشای +18 میدیم . بعد توقع داریم اونا بگن شیعه حقه

من با خیلی از سنی ها تو اینترنت حرف زدم حتی یکیشون از گل کمتر به ائمه ما نگفتن . ولی تو مساجد و مراسم امروزی ما شیعه ها معلوم نیست چقدر بدو بیرا به عقاید اونا میگیم ؟ لعنت بر اولی دومی سومی !؟؟؟؟

اونام میگن لعنت بر چهارمی .... ( البته خیلی غلط میکنن )

ویرایش توسط momo55 : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ در ساعت ۲۱:۰۷

9. صلوات ها 2

علاقه
    خواندن کتاب و خوردن غذا
    نوشته
    241
    حضور
    6 روز 11 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    570

شما در کل گفتید لعن کردن اشکال نداره

خوب پس چرا زمان خوند ائمه و پیامبران وقتی توهینی میشد خودشون مثل ادم های امروزی فحش و بدو بیرا نمیگفتند ؟؟؟
    عمرکشون رفیتد تاحالا ؟ یه فحشایی میدن یه فحشایی میدن که گفتنش خجالت داره

این درسته ؟ یارو رو سر پیامبر سیرابی میریخت پیامبر موقع مریزیش میرفت عیادتش . و هزارو یک حرف دیگه

اگه قرار باشه لعنت کنیم که اسلام چیزی ازش نمیمونه !؟ از نظر شما هرکس به امام علی توهین کنه به پیغمبر توهین کرده . شاید سنی هاهم همچین عقیده ای نسبت به پیامبر دارن . بازم لعن درسته ؟؟؟

به خود امام علی توهین میکردن خودشون هیچی نمیگفتن . بعد ما جوجه ها که اصلا بهمون ربطی نداره میایم فحشای +18 میدیم . بعد توقع داریم اونا بگن شیعه حقه

من با خیلی از سنی ها تو اینترنت حرف زدم حتی یکیشون از گل کمتر به ائمه ما نگفتن . ولی تو مساجد و مراسم امروزی ما شیعه ها معلوم نیست چقدر بدو بیرا به عقاید اونا میگیم ؟ لعنت بر اولی دومی سومی !؟؟؟؟

اونام میگن لعنت بر چهارمی .... ( البته خیلی غلط میکنن )

بله عزیزم لعن و نفرین و این کارهای زشت و مسخره از عصر صفویه به بعد وارد بر تشیع شده است و متاسفانه امروزه به جای توجه به توحید و مسائل مهم اسلامی و دینی تمام هم و غم ما شیعیان شده برائت های کاذب !! اون هم برائت از کسانی که به نحوی اسلام خود را مدیون ان ها هستیم همچون خلیفه دوم ! هیچ کجا پیدا نمیکنید که ائمه علیهم السلام اهتمام به فحش و لعن داشته باشند و ان چه از روایات کاذب جعلی که اکثر در بحار الانوار !! است یافت میکنید توسط غالیان اهل عراق نسبت به اهل البیت علیهم السلام داده شده است .... تولی و تبری بدون مصداق کار خوبی هست مثل اینکه بگید خدایا من از دشمنان دین تو بیزار و با دوستان تو دوست هستم ! ولی مصداق بندی و ایجاد تفرقه و توهین به شخصیت های اصیل اسلامی بی شک جز گماهی چیزی نیست

11. صلوات ها 2

علاقه
    جیت کان دو . علوم دینی
    نوشته
    114
    حضور
    2 روز 7 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    692

اينكه قران براي همه ادوار هست صحيحه انزل فيه القران هدي للناس

اما شما فرموديد كه 4100 سال پيش احرام مصر را با ليز درست كرده اند، خودتان فرموديد 4100 سال پيشحالا بفرمايد اين خبر مستند به كجاست؟ ايا فيلم داريد؟ عمس داريد؟ چه داريد؟ شما الان اگر بگويد فلان شخص ديوانه هست مي گويند دليل اقامه كن وگرنه ان شخص ادعاي حيثت مي كند شما چطوري در مورد 4 هزار سال پيش سخن مي گويد كه نه سندي داريد و نه هيچ؟
    گیرم که من خالی بسته باشم اصلا 4100 سال پیش اینطور نبوده . خوب شما از 1500 سال پیش ایران خبر ندارید ؟ تاریخ خوندی ؟؟
    ایرانیا یکی از عاقل ترین مردم جهان بودن . زمانی که عربا ببخشیدا لخت لخت دوره کعبه میچرخیدن بت میپرستیدن دختراشونو زنده به گور میکردن . یعنی انقدر جاهل بودن که حالیشون نمیشد با زنده به گور کردن نسل منقرض میشه .

حالا من هرچی بگم باید 10 تا کتاب بیارم که حرفم اثبات بشه . خودتون برید در مورد کورش بخونید . کورش حتی از پیامبرم اونور تر بوده . ولی کتیبه حوقوق بشر و 1000 تا چیز دیگه

خوب قران درمورد جاهلیت عرب ها اومد نصیحت کرده و به قولی یادشون داده این کار درست نیست . به ما که اینور دنیاییم چه ربطی داره ؟؟؟

13. صلوات

علاقه
    جیت کان دو . علوم دینی
    نوشته
    114
    حضور
    2 روز 7 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    692

برادرم خداوند در سوره نحل ايه 44 مي فرمايند ما ران را بر پيغمبر نازل كرديم تا او براي مرد تبيين كند لتبين للناس مانزل اليهم خوب اين ايه را بياوريد تا تفسير شود، ايات نياز به تفسير دارد حال انكه ايه شما مجهوله و مشخص نيست چه هست

خوب اگر درست كردن قران به همين راحتي هست چرا در اين 1400 سال كسي نتوانسته پاسخ تحدي قران را بدهد؟ وقتي شما مي خواهيد تاريخ جعل كنيد بايد تاريخ شما مستند به جايي باشد وگرنه وقتي ثابت شود جعلي هست كه ارزشي ندارد مثلا شما بگويد اكبر اقايي پيغمبر بوده و كوهي را جابجا كرده است ايا حرفتان از تناريخ بوده يا از خودتان اگر از تاريخ بوده از كجا اورده ايد؟ اگر از خودتان باشد كه بدرد ما نمي خورد و فاقد ارزش هست
    1. مگه خداوند نفرموده قران رو ساده نازل کردیم که همه متوجه بشن . اینطوری که شما میگی اصلا قران خوندن بین انسان هایی که مغز نیستن گناهه . چون والا ما میایم قرانو میخونم اینو نوشته دیگه تفسیر نداره . خیلی زیبا بیان کرده

اینم بگم سوال اصلی من اینه چرا کورش با اومد کلا برده داریو حذف کرد ولی خداوند حذفش نکرد ؟؟؟

بعدشم من تفسیر المیزان رو خوندم . فکر کنم نوشته بود چون تجارت برده یکی از بزرگترین تجارات بوده خدا نگفته کنیز داری یا همون برده داری از بین بره !؟!؟ مگه خدا رو درواسی داره ؟ به حضرت ابراهیم گفت بزن کله بتارو بشکون . حالا اینجا چطور بخاطر همچین چیزی برده داریو حذف نکرد ؟؟

2.قربونت برم داداش . اگه قران سند تاریخی داشت الان خیلی ها نمیگفتن داستانه . شما برای حضرت ادم سند تاریخی داری ؟؟؟؟؟ میشه بگید چیه تا کل نظریه دارویین ( که چرتو پرته ) رد بشه .

ممنون میشم سندی بیارید

15. صلوات ها 2

نوشته
    151
    حضور
    10 روز 15 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    254

فرمود اند به نماد هاي اهل سنت توهين نكنيد كه اين نماد هاهمان اهل بيت هستند
    علاوه بر اهل بیت خلفای راشدین و عایشه ام المومنین هم هست!!! و چرا ادامه ی فتوا را نمیگید؟" و هرگونه توهین و اتهام به همسر نبی (ص) حرام است" یعنی این توهین ها که به اولی و دومی و سومی و عایشه تو مجالس گفته میشه از نظر رهبر معظم حرام اندر حرام

علاقه
    نوشته
    1,682
    حضور
    57 روز 10 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3272

نقل قول نوشته اصلی توسط SeYEd MohAMad نمایش پست ها
    خلفای راشدین
    خلفاي راشد همان 12 نفري هستند كه پيغمبر فرمودند اما اگر منظروتان خلفاي راشد ابوبكر و عمر و عثمان هستند اين ادعاي باطلي هست زيرا انها راشد نيستند شما راشديت را از كجا اورده ايد؟ بياوري سندي كه خودشان ادعاي راشديت كرده باشند

ما قبلا اسناد را هم اورديم اهل سنت خلفا را كافر و منافق مي دانند

جماعت اهل سنت عمر بن خطاب را كافر مي دانند دوست عزيزم فلذا نفرمايد عمر بن خطاب نماد ارزشي اهل سنت هست

اثبات منافق بودن عمر بن خطاب از لسان رسول الله ص

اين توهين به اهل سنت هست كه مبغوضان درگاه رسول خدا را محبين در نزد اهل سنت مي دانيد

اثبات منافق بودن عمر بن خطاب از لسان مولانا گرگیج

لعن عالم اهل سنت به خلفا

حكم گوينده حسبنا كتاب الله چيست؟؟؟!!!

عبدالرزاق صنعانی(استاد بخاری)، عمربن الخطاب را انوک ــ احمق ــ می داند

مولا علي ع كه صفات منافقين را بخ خليفه اول و دوم داده است،
    مولا علي ع و خلفا در يك نگاه

در مورد عايشه هم به اين جهت بود كه ياسر الحبيب به عايشه فحاشي كرده بود حضرت اقا فرمودند توهين نكنيد وگرنه عايشه هم ارتباطي با اهل سنت ندارد زيرا عايشه با خليفه بر حق اهل سنت جنگيد و امام احمد بن حنبل فرمودند كسي كه خلافت علي را قبول نكند اضل من حمار اهله هست فلذا عيشه هم در نزد اهل سنت جايگاهي ندارد

18. صلوات ها 2

نوشته
    242
    حضور
    4 روز 2 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    271

به ولايت مولا علي ع قسم اگر يك سخن و نص صريح از حضرت اقا و مولايم سيدنا قائدنا امام خامنه اي اورديد كه فرموده باشد به دشمنان حضرت زهرا لعن نكنيد من يهودي مي شوم، حضرت اقا فرموده است
    اگر حضرت پیامبر که بشر کیف بشر بودن رو پایین تر از آقا نمی دونین :

بحار الانوار جلد 16 صفحه ی 186 : من بدي را با بدي پاسخ نمي دهم بلكه آن را با خوبي پاسخ مي دهم

حضرت علی: گروه ديگر در آفرينش همانند تو. اگر گناهي از ايشان سر مي زند، عيبهايي برايشان عارض مي شود و خواسته و ناخواسته خطايي انجام مي دهند، آنان را عفو كن و از خطاهايشان چشم بپوش همان گونه كه دوست داري خداوند تو را ببخشد و از گناهانت چشم پوشي كند

لعنت کردن می شود چشم پوشیدن؟ یه کم توضیح بدین من هم متوجه شم ...

دو تا راه هست : 1- آقا از پیامبر و علی بالاتر هستن یا 2- لعنت کردن عین خوبی و عفو می باشد ...
    1- خداوند2- قرآن کریم3- پیامبر اکرم
    .
    .

1000000000000000- مداح اهل بیت
    .
    1060 - من

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری