صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نظر سنجی همگانی(آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده که دعایی کنید و همون لحظه براتون اجابت بشه)؟؟

علاقه
    علوم خداشناسی
    نوشته
    58
    حضور
    5 روز 23 ساعت نامشخص
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    248

پرسش نظر سنجی همگانی(آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده که دعایی کنید و همون لحظه براتون اجابت بشه)؟؟

سلام...آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده که دعایی کنید و همون لحظه براتون اجابت بشه؟؟؟
    یا معجزه ای از طرف امامی برای خودتون اتفاق افتاده که شگفت زده بشید؟؟؟
    اونا چی بوده؟؟؟

2. صلوات ها 4

3.  

نوشته
    11
    حضور
    9 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    36

سلام. برای من شده، کلی هم تعجب کردم!!! ولی نمیتونم بگم
    ایــــــمان داشته باش !

به فــردایی که بعد از شب تاریک می آید
    ...

5. صلوات ها 5

علاقه
    الکترونیک
    نوشته
    527
    حضور
    22 روز 17 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    1510

نقل قول نوشته اصلی توسط لیــــلا نمایش پست ها
    سلام. برای من شده، کلی هم تعجب کردم!!! ولی نمیتونم بگم
    میخوای دلمون رو بسوزونی !!!
    ویرایش توسط نفرنفر : ۱۳۹۳/۰۱/۱۵ در ساعت ۲۳:۱۶
    مقابله با سرطان :

1- اغذیه متنوع از تمام گروه ها 2- وزن متعادل 3-کنترل چربی غذا 4-کم کردن شیرینی 5-کاهش نمک 6-استفاده از میوه ها:انجیر.کیوی.زردآلو.خرما.گ جه فرنگی.پیاز 7-استفاده ازماهی 8- استفاده نکردن از غذاهای منجمدی که در درون کیسه فریزر هستند و توسط مایکروویو یخشان باز میشود 9-ننوشیدن چای گرم .

7. صلوات ها 5

علاقه
    شکار
    نوشته
    159
    حضور
    5 روز 7 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    580

درود
    برای من شده.
    پریروز مهمون داشتیم حاج خانممون غذا کم درست کرده بود.با اجازتون دعا کردم خدا برکت بده تو غذا...
    آخرش اندازه دوتا آدم غذا نخورده زیاد اومد...
    Using Tapatalk

9. صلوات ها 7

نوشته
    109
    حضور
    4 روز 12 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    302

براي من اتفاق افتاده چندين مرتبه دوتاشو ميتونم بگم:
    اوليش اينكه چند سال پيش كه آدم بودم يكسال در اعتكاف شركت كرده بودم روز سوم همونطور كه ميدانيد اعمال طولاني اي دارد منجمله نماز با صدبار حمد ( البته اگر اشتباه نكنم)‌در حال خواندن حمد ها بودم كه يكباره فضاي مسجد تغيير كرد و ديدم و شنيدم كه تمام در و ديوار و سقف و فرش و همه چيز در مسجد همراه من دارند حمد را تكرار ميكنند چند لحظه اينطوري بود منكه حواسم از معني حمد به اين وضعيت پرت شده بود يكدفعه دوباره همه چيز عادي شد و من ماندم و تعجب و حسرت.
    مطلب دوم اينكه توي حرم حضرت معصومه در صف نماز جماعت نشسته بودم ولي هنوز نماز شروع نشده بود هرچي گشته بودم مهر كربلا پيدا نكرده بودم يك مهر معمولي گذاشتم جلوم همين موقع يك نفر اومد پيشم نشست كه دو تا مهر كربلا داشت و گذاشت جلوش پيش خودم گفتم خدايا ميشه كاري كني بدون اينكه من درخواست كنم يكي از اين مهرهاي بغل دستيم بشه مال من؟ در همين لحظه يكدفعه يه پسر بچه كه داشت از بين صفها ميدويد از جلوي من رد شد و پاش خورد به مهر من و مهر من رفت زيرم ، پسر بچه ايستاد ببينه پاش به مهر من خورده كه بزار سر جاش يه نگاه كرد ديد مهر مرا نمي بيند ، دلاشد و يكي از مهرهاي بغل دستيمو برداشت گذاشت جلوي من و عذر خواهي كرد و رفت .
    بغل دستيم كه همه چيز راديده بود لبخندي زد بهش گفتم مهرتون ، گفت نميخواد بخون باهاش . . .

11. صلوات ها 7

نوشته
    74
    حضور
    10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    6
    صلوات
    348

کلاس دوم راهنمایی بودم، معلمامون همیشه سر کلاس از من به خاطر درس و اخلاق و... تعریف می کردند(البته تعریف از خود نباشه)، این تعریفا باعث شده بود دشمنای زیادی تو کلاس داشته باشم که همش دنبال خراب کردن وجهه من بودن، یادمه توی درس علوم باید هرجلسه یه گروه کنفرانس می داد و اخرشم سوالاتی رو درباره اون مبحث از بچه ها می پرسیدن. از قضا دشمنان منم اجتماع کرده بودن تو یه گروه . خلاصه نوبت ارائه گروه اونا که رسید راجع به انواع سنگ ها بود و تاریخچه اونا و... . اونام نامردی نکرده بودن و یه سوال خوشگل و تپل و مپل ازقبل واسه من کنارگذاشته بودن، قابل توجه که این سوال اصلا در قالب مطلب کتاب نمی گنجید، معلم ما هم که فقط وقت پرسیدن سوالابود که به صحبتا توجه می کرد، خلاصه من بودم و یه توطئه و البته خدا، هیچ وقت اون حس رو فراموش نمی کنم، من که هیچی راجع به اون سوال نمی دونستم چنان جوابی دادم که همه انگشت به دهن مونده بودن، مطمئنم که اون کسی که این جوابو داد من ندادم، این یه امداد الهی بود، خدایا دوستت دارم
    "حَسبِیَ اللهُ لا اِلهَ اِلَّا هُوَ عَلَیهِ تَوَکَّلتُ وَ هُوَ رَبُّ العَرشِ العَظیمِ"

"التماس دعا"

13. صلوات ها 7

نوشته
    266
    حضور
    3 روز 21 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1504

سلام...
    یه بار منو تو کلاس دوم راهنمایی برای پرسید سوال علوم بردن بعد تا فامیلیمو دبیر گفت در گوش دوستم که درس نخونده بود به شوخی گفتم خدا کنه تو بیارن من دلم خنک شه همون موقع دبیرمون فامیلیشو صدا زد بعد یهو با صدای بلند گفت مننننننننننننن؟کلاس رفت رو هوا بنده ی خدا رنگ به رو نداشت ....
    وقتی عقل عاشق شود ، عشق عاقل می شود
    آنگاه شهید می شوی ...
    شهید چمران...

15. صلوات ها 5

نوشته
    2,599
    حضور
    54 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6491

با سلام

البته بسیار شده دعایی کنم و مستجاب شود. شاید اگر موارد آنرا بیاورم گفته شود اینها که خواسته غیر قابل دسترسی نبوده و مثلا تلاش کردی و نتیجه گرفتی اما از دید خودم حاجاتی که فقط با معجزه به مرحله وقوع میپیوندند و هم حاجات معمولی و هم هر آنچه که دارم وجودشان به نوعی اعجاز است برای ما انسانهایی که نه از قبل میدانستیم به چه چیزهایی نیاز داریم و نه حتی کوچکترین توانایی از سوی خود برای رفع حاجاتمان داریم....
    امام خامنه ای: زیر پرچم امیرالمومنین دشمن و دوست آنچنان واضح نبودند. دشمن همان حرفهایی را میزد که دوست میزند...
    آگاهی خود را بالا ببرید. نقش نخبگان و خواص اینست که این بصیرت را نه فقط در خودشان بلکه در دیگران هم بوجود بیاورند. رسا بگویید روشن بگویید، مبین بگویید آنچه را که میفهمید. سعی هم بکنید آنچه را که فهمیده اید درست باشد.

17. صلوات ها 3

علاقه
    .....
    نوشته
    301
    حضور
    17 روز 1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    868

سلام.

خیر.....
    قوّت و استحکامِ روحِ هر انسان احتمالاً بايد با اين اندازه گرفته شود که او قادر به تحمّلِ چقدر «حقيقت» است يا به‌بيانِ دقيق‌تر او تا چه حدنياز دارد حقيقت برايش رقيق شده، مبدّل، تلطيف‌شده، ملايم و دروغ‌آميز شود.
    قوت روح شما چقدر است؟؟

19. صلوات ها 3

علاقه
    Atheism
    نوشته
    691
    حضور
    7 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1514

من به غول چراغ جادو یکبار دعا کردم و مستجاب شد!
    گویند بهشت و حور و عین خواهد بود آنجا می و شیر و انگبین خواهد بود
    گر ما می و مـعشوق گزیدیم چه باک چـون عـاقبت کـار چـنین خواهد بود
    آیا در مدینه فاضله باران می بارد؟

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)