جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حدیث برای رساندن پیامی به کسی

علاقه
    ............
    نوشته
    19
    حضور
    9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    77

اشاره حدیث برای رساندن پیامی به کسی

سلام امروز دلم برای یکی از هم کلاسی ابتدایی تنگ شده و نمی دانم الان کجاست و شماره ای هم از وی ندارم اما او هم شماره من را دارد و هم ادرس من را می داند
    می خواستم بدونم ایا حدیثی وجود دارد که بتوانم پیامی را از طریق ان به او برسانم تا مشتاق شود و با من تماسی بگیرد ؟؟؟؟ ایا همچین چیزی وجود دارد ؟؟؟؟
    ویرایش توسط یا عالی : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ در ساعت ۲۰:۲۹

2. صلوات ها 4

3.  

نوشته
    4,062
    حضور
    21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11165

با نام الله

حدیث برای رساندن پیامی به کسی

کارشناس بحث: استاد مجید

دلی که نشد خانه یاس نرگس

خراب است و و یران صفایی ندارد

5. صلوات ها 3

علاقه
    تحقیقات در زمینه ی معارف اسلامی
    نوشته
    2,166
    حضور
    29 روز 7 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    9019

نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
    سلام امروز دلم برای یکی از هم کلاسی ابتدایی تنگ شده و نمی دانم الان کجاست و شماره ای هم از وی ندارم اما او هم شماره من را دارد و هم ادرس من را می داند
    می خواستم بدونم ایا حدیثی وجود دارد که بتوانم پیامی را از طریق ان به او برسانم تا مشتاق شود و با من تماسی بگیرد ؟؟؟؟ ایا همچین چیزی وجود دارد ؟؟؟؟
    با صلوات بر محمد وآل محمد
    وعرض سلام وادب
    وَ قَالَ الصَّادِقُ ع‏ مَنْ‏ صَارَ إِلَى‏ أَخِيهِ‏ الْمُؤْمِنِ‏ فِي حَاجَتِهِ أَوْ مُسْلِماً فَحَجَبَهُ لَمْ يَزَلْ فِي لَعْنَةِ اللَّهِ إِلَى أَنْ حَضَرَتْهُ الْوَفَاة«الاختصاص، ص 31»

امام صادق - علیه السّلام - فرمود: كسی كه برای طلب حاجت خود یا برای سلام و احوال‌پرسی نزد برادر مؤمن خود رود و او خود را از وی مخفی كند تا زنده است، پیوسته مشمول لعنت و نفرین خدا شود.

7. صلوات ها 4

علاقه
    فرهنگی.مذهبی .علمی . ورزشی
    نوشته
    63
    حضور
    6 روز 21 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    244

قال رَسُولُ اللّهِ (صلى الله علیه وآله): عَلَیْکُمْ بِمَکارِمِ الاْخْلاقِ، فَإنَّ اللّهَ عَزَّوَجَلَّ بَعَثَنی بِها، وَ إنَّ مِنْ مَکارِمِ الاْخْلاقِ: أنْ یَعْفُوَالرَّجُلُ عَمَّنْ ظَلَمَهُ،
    وَ یُعْطِیَ مَنْ حَرَمَهُ، وَ یَصِلَ مَنْ قَطَعَهُ، وَ أنْ یَعُودَ مَنْ لایَعُودُهُ.

فرمود: بر شما باد رعایت مکارم اخلاق، که خداوند مرا بر آن ها مبعوث نمود، و ـ بعضى از ـ آن ها عبارتند از: کسى که بر تو ظلم کند
    ـ به جهت غرض شخصى ـ او را ببخش، کسى که تو را نسبت به چیزى محروم گرداند کمکش نما،
    با شخصى که با تو قطع دوستى کند رابطه دوستى داشته باش، شخصى که به دیدار تو نیاید به دیدارش برو.

اليس الله بكاف عبده

بشكند دستي كه هتك حرمت اين خانه كرد
    شيعه را سوزاند و خون در قلب صاحبخانه كرد

حضرت زهرا (س) :
    كسی كه عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد

اللهم عجل لولیک الفرج

9. صلوات ها 2

علاقه
    تحقیقات در زمینه ی معارف اسلامی
    نوشته
    2,166
    حضور
    29 روز 7 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    9019

جمع بندی

پرسش:

پاسخ:
    عرض سلام وادب خدمت شما کاربر گرامی

قَالَ الصَّادِقُ ع‏ مَنْ‏ صَارَ إِلَى‏ أَخِيهِ‏ الْمُؤْمِنِ‏ فِي حَاجَتِهِ أَوْ مُسْلِماً فَحَجَبَهُ لَمْ يَزَلْ فِي لَعْنَةِ اللَّهِ إِلَى أَنْ حَضَرَتْهُ الْوَفَاة«الاختصاص، ص 31»
    امام صادق - علیه السّلام - فرمود: كسی كه برای طلب حاجت خود یا برای سلام و احوال‌پرسی نزد برادر مؤمن خود رود و او خود را از وی مخفی كند تا زنده است، پیوسته مشمول لعنت و نفرین خدا شود.

11. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری