صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: همسرم فیلم و عکس غیر اخلاقی می بیند؛ دیگه خسته شدم از این زندگی

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,495
    حضور
    174 روز 10 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58273

همسرم فیلم و عکس غیر اخلاقی می بیند؛ دیگه خسته شدم از این زندگی

با نام و یاد دوست

سلام

سوال یکی از کاربران که تمایل نداشتند با مشخصات و آیدی خودشون مطرح بشه

با حفظ امانت در این تاپیک طرح می شود و جهت پاسخگویی به کارشناس محترم ارجاع داده می شود.

سلام بزرگوارن اسک دین
    دستام یخ کرده دیگه نمیدونم این چه مصیبت جدیدی بود که خدا برام میخواد.

من همیشه برام جالب بود که شوهر من با اینکه اعتقادات محکمی نداره ولی خیلی چشم پاکه و هیچوقت خطایی در این زمینه نه ازش دیدم نه شندیم.نه اهل استفاده از لپتاپه نه موبایل.
    قبلنا پیش میومد که دختر خواهرش بهم بگه که دایی میاد بازیایی که زنا توش هستن با آیپد من میکنه! (مثلا بازیای المپیکا: شنا، بسکتبال ساحلی... که توش به طور خیلی واضحی خانم های انیمیشنی ساخته شده و با لباس زیر اون ورزشارو میکنن.خیلی شبیهه انسانن یعنی واقعا فرقی نددارن)
    من خیلی ناراحت میشدم ولی هیچ کاری به ذهنم نمیرسید.

یه مدت بود که همسرم از برادرش میخواست براش فیلتر شکن تو گوششیش بریزه. من زیاد کنجکاوی نکردم و فقط تعجب میکردم که چرا اینقدر دنبال فیلتر شکن برای گوشیشه.
    خلاصه دو ماهه پیش به طور اتفاقی میخواستم از گوشیش برم یه سایت (مسافرت بودیمو همسرم کنار گوشیش نبود و من از اینترنت گوشیش میخواستم استفاده کنم و گرنه کلا من چک نمیکنم گوشیشو) که قلبم داشت وا میستاد... همون صفحه اوله مرورگره گوشیش پره عکساس زننده و لخت خانم ها بود (گرچه نام انسان واقعا نمیشه روی اون موجودات گذاشت).
    من اینقدر از همسرم مطمئن بودم که گفتم نه این اتفاقی بوده و ازش گذشتم...

تا اینکه... برام سخته بگم اما محتاج کمکم دیگه عقلم هیچجا نمیرسه.
    حین رابطه... متوجه شدم همسرم یه دستش پشت سره منه... یعنی من اصلا از اول اینو نفهمیدم که گوشیش دستشه و بالای سره منه.من نمیدیدم و فکر میکردم دستشو تکیه داده بالای سرم..
    گفتم داری چیکار میکنی و همونجا سرمو برگردوندم... وای خدا تو گوشیش داشت فیلم... میدید.
    همونجا صفحشو بستش و گفت داشتم حساب بانکیمو چک میکردم ببینم پول به حسابم
    ریختن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرچی بیشتر دعا میکنم زندگیم بدتر میشه .کی قراره من خلاص بشم؟ چرا اینجا هیچکس به دادم نمیرسه؟ چرا من اینقدر بدبختو تنهام؟ با این جریان جدید دیگه چی کار کنم آخه؟

میشه جواب منو زودتر بدین؟
    من باید چی کار کنم؟

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ در ساعت ۰۴:۰۸

2. صلوات ها 21

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,495
    حضور
    174 روز 10 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58273

با نام و یاد دوست

همسرم فیلم و عکس غیر اخلاقی می بیند؛ دیگه خسته شدم از این زندگی

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 15

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    سلام بزرگوارن اسک دین
    دستام یخ کرده دیگه نمیدونم این چه مصیبت جدیدی بود که خدا برام میخواد.

من همیشه برام جالب بود که شوهر من با اینکه اعتقادات محکمی نداره ولی خیلی چشم پاکه و هیچوقت خطایی در این زمینه نه ازش دیدم نه شندیم.نه اهل استفاده از لپتاپه نه موبایل.
    قبلنا پیش میومد که دختر خواهرش بهم بگه که دایی میاد بازیایی که زنا توش هستن با آیپد من میکنه! (مثلا بازیای المپیکا: شنا، بسکتبال ساحلی... که توش به طور خیلی واضحی خانم های انیمیشنی ساخته شده و با لباس زیر اون ورزشارو میکنن.خیلی شبیهه انسانن یعنی واقعا فرقی نددارن)
    من خیلی ناراحت میشدم ولی هیچ کاری به ذهنم نمیرسید.

یه مدت بود که همسرم از برادرش میخواست براش فیلتر شکن تو گوششیش بریزه. من زیاد کنجکاوی نکردم و فقط تعجب میکردم که چرا اینقدر دنبال فیلتر شکن برای گوشیشه.
    خلاصه دو ماهه پیش به طور اتفاقی میخواستم از گوشیش برم یه سایت (مسافرت بودیمو همسرم کنار گوشیش نبود و من از اینترنت گوشیش میخواستم استفاده کنم و گرنه کلا من چک نمیکنم گوشیشو) که قلبم داشت وا میستاد... همون صفحه اوله مرورگره گوشیش پره عکساس زننده و لخت خانم ها بود (گرچه نام انسان واقعا نمیشه روی اون موجودات گذاشت).
    من اینقدر از همسرم مطمئن بودم که گفتم نه این اتفاقی بوده و ازش گذشتم...

تا اینکه... برام سخته بگم اما محتاج کمکم دیگه عقلم هیچجا نمیرسه.
    حین رابطه... متوجه شدم همسرم یه دستش پشت سره منه... یعنی من اصلا از اول اینو نفهمیدم که گوشیش دستشه و بالای سره منه.من نمیدیدم و فکر میکردم دستشو تکیه داده بالای سرم..
    گفتم داری چیکار میکنی و همونجا سرمو برگردوندم... وای خدا تو گوشیش داشت فیلم... میدید.
    همونجا صفحشو بستش و گفت داشتم حساب بانکیمو چک میکردم ببینم پول به حسابم
    ریختن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرچی بیشتر دعا میکنم زندگیم بدتر میشه .کی قراره من خلاص بشم؟ چرا اینجا هیچکس به دادم نمیرسه؟ چرا من اینقدر بدبختو تنهام؟ با این جریان جدید دیگه چی کار کنم آخه؟

میشه جواب منو زودتر بدین؟
    من باید چی کار کنم؟
    بسمه تعالی
    با تقدیم سلام و تحیت محضر جنابعالی و عرض تشکر از برادر بزرگوار طاهر عزیز

خواهر گرامی سرکار...برحسب مکاتبات و موضوعات قبلی جنابعالی و نیز ویژگیهای همسرتان، لازم است، در عین حالی که تایید (قلبی) و همراهی (عملی) بیشتری در امور جنسی با همسرتان از خود بروز می دهید؛
    این موضوع را به صورت سربسته با وی درمیان بگذارید ( فیلتر شکن چه ضرورتی داره که میخواستی تهیه کنی؟ آیا من برات کم میزارم و...) در این خصوص مراقب باشید به گونه ای با وی برخورد کنید که احساس مچ گیری و اعتراف کردن به وی دست ندهد، بلکه احساس کند که شما نیتی جز حمایت از ایشان و دلسوزی برای زندگی مشترکتان ندارید.
    در صورتی که ایشان این موضوع را انکار کرد، اصراری به اثبات ان نداشته باشید چرا که ممکن است حریمها آسیب ببیند و ایشان نسبت به کار خود جرائت پیدا کنند.

همانگونه که در موضوعات گذشته خدمتتان عرض شد، لازم است حضرتعالی نقش فعال تری در روابط بین فردی با همسرتان را تجربه کنید و از رفتارهای منفعلانه پرهیز کنید. لازم است این حق را برای خود قائل شوید که در عین همراهی با همسر، از ارزشها و اعتقادات خود دفاع کنید و منطبق با آن روابط با اطرافیان را تنظیم نمایید. اینکه همسر شما گرفتار پورنو شده اند علاوه بر زمینه های شخصیتی می تواند متاثر از ارتباط با افراد خاصی باشد که هوشیاری بیشتر شما را می طلبد. مراد از هوشیاری بیشتر چک و کنجکاوی نیست بلکه تنظیم سطح روابط است.
    همچنین به یاد داشته باشید این وضعیت می تواند متاثر از فشار روانی و دغدغه های ذهنی باشد، بررسی کنید که آیا ایشان با دغدغه خاصی مواجه هستد یا خیر؟ و اگر پاسخ مثبت است شما چه کمکی می توانید به ایشان کنید.

برای حضرتعالی صحت و نیز سلامت دین و دنیا را مسئلت دارم

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین

7. صلوات ها 23

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,495
    حضور
    174 روز 10 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58273

با نام و یاد دوست

سلام

ضمن تشکر از استاد امیدوار

کاربر سوال کننده پس از مطالعه پاسخ کارشناس محترم مطالب زیر را جهت راهنمایی بیشتر ارسال نموده است:

سلام جناب استاد خیلی سپاسگزارم بابت پاسختون. انشاالله خدا اجرتون بدن که اینقدر زحمت میکشین.

من اوایل که متوجه این موضوع شده بودم به شدت تلنگر خوردم که حتما در حد نیازه همسرم من عمل نمیکردم.

ولی... حتی یک ساعت بعده رابطه متوجه میشدم که داره بازم فیلمو عکس میبینه آخه چرا؟ چه علتی داره؟

من واقعا تمام تلاشمو اون شب کرده بودم اما بازم اون... خیلی دلم شکست گفتم حتما منو دیگه دوست نداره که اینقدر به دیدنه زنای دیگه نیازمنده.

موضوع مهمی که متاسفانه پیش اومده فشاره روحیه شدیدی که من ازین قضیه رومه و به شکل بدخلقی، عصبانیت، زودرنجی... بروز کرده.

خیلی حساس شدم مخصوصا روی بدنم. نمیدونم چطوری بگم که در شان این سایت عزیز باشه.

ذهنم مسموم شده خودم میدونم اما کاری ازم بر نمیاد. مثلا هر حرکتی انجام میده نسبت به بدنم من یاده اون عکسا میفتم (حافظه تصویری فوق العاده ای دارم)،

یعنی فکر میکنم اون منو نمیبینه، تو ذهنش اون عکساس و داره اون حرکاتو به تقلید انجام میده و این فکر ،حس انزجار در من به وجود میاره و ناخوداگاه عکس العمله بدی نشون میدم.

حتی از برهنه شدنه برخی نقاطه بدنم حسه انزجار پیدا کردم چون بلافاصله یاده یک تصویره خاص میفتم.

در طول روز ممکنه هیچ موضوعی پیش نیاد اما ناگهان من یاده مثلا یک عکس میفتم و میزنم زیره گریه. نمیتونم خودمو کنترل کنم.

این موضوع خیلی بحرانی شده و نگرانم روز به روز سردتر بشم و از رابطه متنفرتر.

مساله دیگه اینکه تقریبا ده روزه همسرم مریضیه شدیدی گرفته (آنفولانزا که تب و سردرد ...)

و همسرم همش فکر میکنه این اخلاقای عجیبه جدیده من از سره خستگیه مریض داریه .

متاسفانه نمیتونم بهش بفهمونم که من از مریض داری خسته نیستم ...

و میدونم اگر این فکره همسرم اصلاح نشه (فکر میکنه از نگهداریه اون خسته شدم)

اگر روزی من مریض شم یا بعده اتمام همین مریضیش قطعا به طرز بدی تلافی میکنه.

و همسرم سرد مزاج شده و نمیدونم این مریضی باعثش شده و اون ترجیح میده که بشینه عکس و فیلم ببینه یا نه.

همیشه دوست داشتم که کمی سرد بشه اما الان نگرانم چون فکر میکنم جایگزین پیدا کرده...

در مورد اینکه فرمودین سربسته بهش بگم.متاسفانه برعکسه من که آدمه ساده ای هستم و اصلا نمیتونم فیلم بازی کنم شوهرم به شدت تیزه.

من اگر بخوام سربسته چیزی بگم اینقدر سوال پیچم میکنه تا ریزه همه چیزو بفهمه و اگر هم نگم عصبانی میشه و دعوا میشه.

با توجه به مطالبی که بالا عرض کردم چطور خیلی آروم و به دور از تنش بهش بگم

من متوجه شدم و خیلی رنج میبرم و ازت میخوام کمکم کنی چون باعث شده خیلی حالم نسبت به رابطمون عوض شه.(یعنی مستقیم منظورمو برسونم)

اینجوری بگم چطوره؟

خواهش میکنم منو همراهی کنین تا بتونم ازین بحران خلاص شم.

من نمیتونم جای دیگه ای یا به کس دیگه ای حرفامو بگم و تنها همینجارو دارم.

منتظره راهنمایی های شما هستم

با سپاس فراوان

و از کارشناس محترم درخواست ارائه توضیحات بیشتری دارند

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

9. صلوات ها 17

نوشته
    6,731
    حضور
    109 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    1583
    صلوات
    37596

چقدر سخته این شرایط
    ان شاالله خدا هرچه زودتر مشکل این خواهرمون رو حل کنه ...
    من میتونم فقط براتون دعا کنم همین ...

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

11. صلوات ها 13

علاقه
    اسک دین و اسک دینی ها!
    نوشته
    2,191
    حضور
    300 روز 21 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    5858

سلام
    خیلی از مواقع هست که نبودن صراحت و ماندن مشکل در دل انسان باعث یک سری از مشکلات دیگه میشه.
    به نظرم با صراحت ولی در یک موقعی که حال جفتتون خوبه بگید . و طوری نگید که مثلا میخواهید مچگیری کنید یا توبیخش کنید یا حالت طلبکاری دارید.
    بدترین چیز اینه که بره تو پنهانکاری بیشتر!
    مثلا وقتی که رابطتون خیلی خوب شده یه جوری حرفو به اینجا برسونید که تو مرد خوبی هستی و هر چی خواستم برام مهیا کردی و اگر هم گاهی اختلاف جزئی بینمون پیش اومده, خوب , طبیعی بوده و گاهی هم تقصیر من بوده.میدونم من اونی نیستم که تو میخواهی ولی باور کن این دیگه دست من نیست , اگر اشکالی در جسم و ظاهر منه این دیگه خواست خدا بوده ولی خیلی دلم میخواست که اگر اشکالی هم دارم از بین می بردمش تا بتونم همونی بشم که تو می خواهی.....خیلی دوست داشتم اونقدر خوب بودم که دیگه دلت نیاد بجز من به بدن عریان غریبه ها نگاه کنی و کاشکی فقط از من لذت می بردی....
    اینجا احتمالا از شما خواهد پرسید که این حرفا چیه؟.... و شما زود چیزی نگید و در انتظار اصرار او باشید....ولی نه زیاد....بعدش میتونید بهش بگید که می دونم تو موبایلت .....ولی زیاد وارد جزئیات نشید و دنبال اثبات حرفتون نباشید و همینکه بفهمه شما می دونید کافیه.
    متاسفانه مجبورید که نقش یک بازنده را بازی کنید(متاسفم) ولی فعلا نمیشه کاری کرد.
    باز با استاد حامی در تماس باشید ..انشاالله که وضع بهتر بشه!
    اللهم ارزقنا توفیق الشهاده الجمیلة فی سبیلک و فی لیله القدر المبارک
    و
    احشرنا مع مولانا و سیدنا و حراره قلوبنا و سکینه انفسنا
    سید الشهداء و الاحرار ابا عبدلله
    الحسین علیه افضل الصلوات و السلام

13. صلوات ها 9

علاقه
    (◕‿-) جلسات امام زمان(ع)ا(◕‿-)
    نوشته
    30
    حضور
    2 روز 8 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    116

اللهم صل علی محمد و آل محمد
    سلام علیکم

یکی از دلایل میتونه خود شما باشین خواهر!

ببینید چیکار کردین که همسرتون روی به اینجور فیلم ها آورده!

شاید شما نیازشو برآورده نکردین!

قطعا" از سمت شما هم کوتاهی بوده!

نباید همه ی گناه ها را تقصیر همسرتان بیندازید!

نمیفهمم
    وقتی به نماز می ایستم من,تو را می خوانم...!یا تو,مرا می خوانی...!
    فقط کاش که عشقمان دو طرفه باشد

15. صلوات ها 7

نوشته
    249
    حضور
    1 روز 22 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    23
    آپلود
    1
    گالری
    0
    صلوات
    1367

با سلام
    خواهرم من با سربسته بودن موضوع مخالفم. با شوهرتون دوستی کنید نه زن و شوهری .حرف دلتون رو بهش بگید ببینید چی میخواد .البته شهوت انچنان در عقل تاثیر میزاره که تو اون لحظه فقط واسه لذت بیشر تلاش میشه .باهاش رک راست حرف بزنید خواسته هاتون رو بگید اگر موضوع رو مخفی کنید فشار فقط رو خودتون میاد و بس اما با در میان گذاشت این موضوع با شوهرتون حداقل فشار ازتون کم میشه .یه روز خاصی رو انتخاب کنید مثلا تولد ایشون یا سالگرد ازدواج و... محیط رو هم اماده کنید که بفهمه دوسش دارید و تو یه فرصت مناسب بهش بگید میخوام باهات درد دل کنم . حرف دلتون رو بهش بزنید اما یه باره نرید سر اصل مطلب .بهش بفهمونید که دوسش دارید و ازش بپرسید که چقدر شما رو میخواد اون موقع بهش بگید از این کارش ناراحتید و فقط می خوایید اون مال شما باشه .از ضررهای این نگاه کردنها بگید که اگر فردا اروزی انشالله خواستید بچه دار شید به سر بچه میتونه چه تاثیرب بزاره .
    توجه: توکل به یگانه معبود و توسل به ائمه (به خصوص خانم فاطمه که عالم به فداشون یادتون نره )
    یا فاطمه (س)
    اگر از سرهایمان کوه بسازند نمیگذاریم در تاریخ بنویسند سید علی تنها ماند
    www.montaged.persianblog.ir

17. صلوات ها 7

علاقه
    مشهد رضا.نجف اشرف
    نوشته
    104
    حضور
    3 روز 19 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    592

امان از تهاجم فرهنگی

بسم رب اعالمین
    باسلام ودعای خیر خدمت خواهر گرامی
    واقعا دردناکه اینکه جامعه ی اسلامی ما درگیر این هرزه نگاری شده!وکاری هم از دست کسی بر نمی آید.هر روزه شاهد یخچالی شدن روابط زناشویی ودر پس آن طلاق هستیم،بعنوان یک زن واقعن غرور شکسته وحس ناکارآمد بودن رادرک میکنم؛بهتره دوستانه وغیرمستقیم این موضوع راباهمسرتان در میان بگذارید که فیلمهای پورنو آسیبهای جدی بر پیکره خانواده وارد میسازند!وسعی کنید ازنظر عاطفی باو نزدیکتر شوید وحمایت خودتونو ازش دریغ نکنین تا فاصله تون بیشتر نشه.فیلمها وسفر های معنوی هم کمک کننده است.با آرزوی توفیق
    یاعلی
    نگذارید صدای دنیا شما را از شنیدن صدای ” خدا ” باز دارد . . .

19. صلوات ها 6

نوشته
    273
    حضور
    4 روز 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1316

با خوندن این پست هاخیلی متاثر شدم.....
    من کسی نیستم که بخوام نصیحت بکنم یا حتی راهنمایی....
    ولی یه چیزی هست و اونم اینه وقتی همچین خوره ای بیفته به جون یه کسی(مثل همین اقا) به این راحتی هم که فکر میکنید حل بشو نیست....
    شاید اطرافیان همسرتون یا دوستاش هستن که دارن به این کارا تشویقش میکنن..... "دوست ها" خیلی میتونن اون خانوم یا اقا رو متحول بکنن....
    میتونم درک بکنم و حتی حس کنم شما تو چه شرایطی قرار دارین ولی بهتره اروم اروم مساله رو با همسرتون مطرح کنید....
    تند خویی و جوش اوردن صحیح ولی نباید مقابل همسرتون اینطور باشین...
    اتیش رو با اتیش خاموش نمیکنن...
    سعی کنید اروم اروم این امکانات و دسترسی رو از همسرتون بگیرید.... به هر نحوی که تواناییشو دارید نه با تندخویی....
    امیدوارم این مشکلتون حل بشه

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۵/۲۱, ۱۵:۱۶ : 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری