اگه بهتون بگن امام زمان قراره فردا ظهور کنند چه احساسی بهتون دست میده؟

تب‌های اولیه

39 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اگه بهتون بگن امام زمان قراره فردا ظهور کنند چه احساسی بهتون دست میده؟

[="Arial Black"][="Blue"]سلام
همون طور که میدونیم ممکنه ظهور امام زمان در روزی غیر از جمعه واقع بشه و به قول آیت الله بهجت: شما دوشنبه آدم بشید، دوشنبه ظهور میکنند. [SPOILER]منبع: http://www.3tarehaye-afg.com/thread1313.html[/SPOILER]
از خودمون بپرسیم اگر بر فرض به ما بگند که حضرت قراره همین فردا یا هفته بعد ظهور کنند ما چه احساسی از شنیدن این خبر بهمون دست میده؟
خوشحال میشیم یا ناراحت یا میترسیم؟ اصلا دوست داریم فردا ظهور کنند یا هفته بعد؟ اگر فردا که زهی سعادت و اگر هفته بعد، تو اون یه هفته چه کارایی رو میخوایم انجام بدیم؟؟؟
آیا ایمانمون اونقدر قوی هست که مطیع محض حضرت باشیم؟ در حال حاضر مطیع نایبشون امام خامنه ای هستیم؟ تکالیف دینی مون رو به درستی انجام میدیم؟
کمترین کاری که میتونیم برای آقامون انجام بدیم دعا برای ظهور آقاست. آیا این کار کوچیک ولی لازم رو به درستی انجام میدیم؟؟
شیعه باید ظهور آقا رو نزدیک ببینه. مگه تو دعای عهد نمیگیم: إنهم یرونه بعیدا و نراه قریبا؟ آیا ما ظهور آقا رو نزدیک میبینیم؟؟
خدا نکنه اون اتفاق بده بیفته! این که امام زمان در آینده ای نزدیک ظهور کنن و ما هنوز آماده نباشیم... البته این که امام زمان در آینده ی نزدیک ظهور کنن خیلی خوبه ولی این که ما آماده نباشیم خیلی بده! از خدا بخوایم جزو اون دسته نباشیم...
[/][/]

در جستجوی عمار;496191 نوشت:
از خودمون بپرسیم اگر بر فرض به ما بگند که حضرت قراره همین فردا یا هفته بعد ظهور کنند ما چه احساسی از شنیدن این خبر بهمون دست میده؟
سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش بزرگوار فورا" پاسخ معصوم (ع) امام باقر را تکرار میکنم که «کذب الوقاتون » بعد هم از عدم آمادگی ام به خود میلرزم و از هر گناه کبیر وصغیر توبه میکنم تا درصورت وقوع خاک پای بقیةالله باشم

[="SlateGray"]

آقا چرا فردا !!!؟؟؟
.
.
.
.
امروز بیا
فردا خیلی دیر است
:Ghamgin:
[/]

[="Arial Black"][="Blue"]

••ostad••;496234 نوشت:
سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش بزرگوار فورا" پاسخ معصوم (ع) امام باقر را تکرار میکنم که «کذب الوقاتون » بعد هم از عدم آمادگی ام به خود میلرزم و از هر گناه کبیر وصغیر توبه میکنم تا درصورت وقوع خاک پای بقیةالله باشم

سلام
بنده هم عرض کردم بر فرض اگر... و بنده هم میدونم که هیچوقت چنین اتفاقی نمیفته که کسی بیاد به ما بگه که مثلا قراره فلان وقت حضرت ظهور کنن و قصدم این بود که فرض کنیم قراره حضرت در آینده ای نزدیک ظهور کنن. در اون صورت چه کاری انجام میدیم؟
پاینده باشید[/]

ای دنیا...
اگر به من میگفتند ... باور کنید اگه ادم بدی باشم میگم ای کاش نمیومد....(خیلی ها اینطورن )
برای ظهورش صلوات...

حال خوش دارم
مطمئنم یه پدر هر چه قدر هم بچه اش بد باشه بازم دوستش داره امام زمان حکم پدر رو برای ما داره خیالم راحته که می بخشه

[="Blue"]

در جستجوی عمار;496191 نوشت:
خوشحال میشیم یا ناراحت یا میترسیم؟

من استرس دارم!!!چون الان دقيقا موقعيه كه متاسفانه اصلا آماده نيستم و از آقا خجالت ميكشم!!!:hey::hey:[/]

[="Blue"]

شمس;496327 نوشت:
مطمئنم یه پدر هر چه قدر هم بچه اش بد باشه بازم دوستش داره امام زمان حکم پدر رو برای ما داره خیالم راحته که می بخشه

سخن شما صحيح اما هر پدر مهربوني هم كه ببخشه شما خودتون روتون ميشه بهشون نگاه كنين و باهاشون صحبت كنين؟[/]

بسم رب المهدی
السلام علیک یا صاحب الزمان.
اگر فرض بر این بگیرم که آدمی چنین خبری به من بده:
اول شوق دیدار روی معشوق رو دارم اما....
اما میلرزم که هربار عهدی بستم و هر بار عهد شکستم و به جای تبسم بر لب اشک بر چشم پدرم جاری شد....
میترسم از این این که از من روی گرردان باشه و موقع ظهورش مارو نپذیره.....
میترسم اگه باهاش رو برو بشم بگه برای من و تعجیل فرجم چیکار کردی ؟پاسخی نداشته باشم.
میترسم چون با گناهانم ثانیه ای,دقیقه ای,ساعتی,روزی,هفتگی,سالی و.. ظهورش رو عقب انداختم.
میترسم چون:در دنیا کسانی که به فکر امام زمان هستند تعدادشون کمه اما بصیرت دارند منم به فکرشم اما بی بصیرتم میترسم من...
به هر حال ماشوق ظهور رو داریم اما آمادگیشو باید داشته باشیم که ظهور ناگهانیه:
شاید همین فردا : خبر آمد خبری در راه است/سرخوش آن دل که از آن آگاه است.
جان ناقابلی دارم امیدوارم که برای مهربان ترین پدر عالم بتونم فداش کنم.
امید دارم به این که از اون 313 نفر باشم.
«الهم عجل لولیک الفرج»

[="SlateGray"]

مهجبین;496238 نوشت:
آقا چرا فردا !!!؟؟؟
.
.
.
.
امروز بیا
فردا خیلی دیر است

:Ghamgin:

بدون کفشهایم سر راحت نشسته ام ...
هوا سرد شده تا فردا نمیتوام صبر کنم ..
همین امشب بیا...[/]

من که بخاطر گناهانم از خجالت بی لیاقتیم حاضر نیستم دیداری داشته باشم....

[="Arial Black"][="Blue"]به نام خدا
بنده خودم ابتدا از اینکه انتظار آقام به پایان رسید بسیار خوشحال میشم از طرفی هم نسبت به برخورد آقا با خودم نگرانم.
خیلی وقتا با رفتارم دل آقا رو شکوندم.... انشالله که ببخشن. انشالله که هدایت شم و امام زمان(ارواحنا فداه) ازم راضی باشن.
[/]

[=Times New Roman]
[=Times New Roman]ای یوسف پرده نشین از تو خجالت میکشم
[=Times New Roman]
[=Times New Roman]حبس گناهان منی از تو خجالت میکشم
[=Times New Roman]
[=Times New Roman]هر روز عهدی میکنم شاید گنه کمتر کنم
[=Times New Roman]
[=Times New Roman]از نقص عهدم دم به دم از تو خجالت میکشم
[=Times New Roman] [="Times New Roman"]

چقدر تاپیک خوبی زدی!
آدم رو واقعا به فکر وا میداره!
البته من چند وقتی هست دارم به این موضوع فکر میکنم!
ماچی کار کردیم برای ظهور آقا!؟
رومون میشه تو روی آقامون، پدر مهربون امت نگاه کنیم؟!
نائبش رو فقط دوست داشتیم یا مطیع فرمان هاش بودیم و سعی کردیم اونها رو اجرا کنیم؟!
چقدر خودسازی کردیم؟!
چقدر وقتی عصبانی بودیم به حرمت نگاه آقا،به حرمت این موضوع که پدر مهربون امت داره نگاهمون میکنه خشممون رو کنترل کردیم؟!
اصلا این ها هیچی!
چقدر منتظر بودیم؟!
حاضریم برای آقا جونمونو فدا کنیم؟!
چقدر سعی کردیم آدما رو به آقامون نزدیک کنیم و اونها رو تو مسیر عشق به آقا قرار بدیم؟!(اگر یک نفر را به او وصل کردی، برای سپاهش تو سردار یاری)
+آره نامردم
من که برای فرجت کاری نکردم
یه سیلی واسه دین نخوردم چون بی دردم.
اگه بیابون گردی چون من بدی کردم
آره نامردم!
+نگام میکردی
وقت دروغ و غیبتا نگام میکردی
وقت گناه تو خلوتا نگام میکردی
نگام میکردی
اما بازم تو هیئتا صدام میکردی
دعام میکردی
+شنیدم ارباب باگریه به شیعه کردی خطاب
که تشنم نیستن قد جرعه آب
بمیرم اینقدر ندمت عذاب!
فدات شم....
(+ ها از نوای :"یا اباصالح پس کی میای"از حاج مجتبی رمضانی بودن....پیشنهاد میدم گوش کنین کاملشو!)
من واقعا نمیدونم برای ظهور آماده ام یا نه!
دارم سعی خودمو میکنم.
انشالا خدا قبول کنه! و به آقا نزدیک تر شیم و برای ظهورشون آماده!
+کتاب"کمی دیرتر"از آقای"سید مهدی شجاعی" خیلی قشنگه! پیشنهاد میکنم بخونین!در همین رابطه است!
یا زهرا(سلام الله علیها)

[="Indigo"]

شاید خنده دار باشه.... ولی سعی میکنم لااقل تا فردا هیچ گندی نزنم که اگه زنده بودم بتونم آرزوی دیدنش و داشته باشم
[/]

ازشرمندگی سرم روبالانمی اوردم ومنتظر می شدم که اقاحرف بزنن...

وبهشون میگفتم منو ببخش...که بد کردم ...درحقت.....منو ازاین به بعد تاهمیشه غلام حلقه به گوشت کن....:geristan:

با سلام خدمت دوستان وآبجی در جستجوی عمار...

حقیر نمیدونم چه احساسی دارم خیلی خوشحال میشم...:ok:

اما شرمنده هستم شرمنده

اونییکه همیشه منتظر بودم که بیاد ولی پر از گناه هستم:Ghamgin:...

ولی ان شاءالله بتونم حداقل کارکوچکی رو براشون انجام بدهم لیاقت میخاد..:Gol:.. کاری کوچک حتی شهید شدن ..

[="Tahoma"][="Navy"]با سلام
چه پستهای قشنگی ، من میدونم که شماها همه از یاران حضرت هستید ان شاالله
اما من خیییییلییییی خوشحال میشم اگه ظهور همین فردا باشه با تمام وجودم دعا میکنم ان شاالله زود باشه زودِ زود
شرمنده ی آقا هستم که برای ظهورش هیچ کاری نکردم ازش میخوام منو حلال کنه و منو ببخشه از گناهانی که دارم.
به آقا میگم به خدا نمیخواستم با کارام شما رو برنجونم همه ش از نادونی و جهالتم بوده قصد سرکشی نداشتم.
فرصت ها داره از دست میره ان شاالله به زودی آقا بیاد با اینکه همه مون شرمنده شیم.
اللهم عجل لولیک الفرج
[/]

چه سخته ابر باشی نباری

[=courier new]گفته بـــودم چو بیایی غــم دل بـــا تو بگویم

[=courier new] [=courier new]چه بـگویم کــه غـم از دل برود چون تو بیایی

با آنکه همیشه :Doaa:(دعا می کنم) الهم عجل لولیک الفرج
ولی وقتی :Gig::Gig:
(فکرش را می کنم) که باید :Narahat az: :read: (نامه اعمالم) را از دست مبارکشان بگیرم ...
فقط :Black (11): (شرمنده ام) و چیزی نمی تونم بگم:Black (7): چون گناهکارتر از اون هستم که زبانم قادر به گفتن چیزی باشد...:ghaiem:

غسل میکردم گریه برای گناهانم
نکه بگم خیلی خوبم ولی وقتی بابام که ازاعمال بدمن
خبرداره اون موقع گیه میکنم.
خدا به ابروی زهرا ابرومونو پیش اقاحفظ کن.

من میرم حموم دوش میگیرم آماده میشم فردا برم پیش آقا
حالا دیگه یا سرمونو میزنه یا قبولمون میکنه تو جزو یاراشون بمونیم
یه جورایی دلمو میزنم به دریا میرم دیگه:ok:

MEHDI!;497353 نوشت:
حالا دیگه یا سرمونو میزنه

لطفا روی این گزینه فکر نکنید. امام زمان خیلی مهربون تر و عاقل تر و عادل تر و... تر از اونیه که ما فکر میکنیم:ok:
خیلی ها با همین طرز تفکر برای ظهور آقا دعا نمیکنند که مبادا... :Ghamgin:[/]

من از خوشحالی سرمو میکوبیدم تو دیوار :ghati: بعدشم میرفتم توبه میکردم بخاطر گناهام :Esteghfar:

من بسیار خوشحال می شم

چون شنیدم وقتی اقا ظهور می کنه تمام خرافات و انحرافات رو از دین پاک می کنه
بطوریکه همه فکر می کنند ایشون دین جدیدی اورده

و یک نگرانی هم وجود داره ممکنه بخاطر همین مساله خیلی از مذهبیون و افراطیها و متعصب ها و کسانی که بسیار مصر در درستی اعتقاداتشون هستند وقتی با مخالفت امام روبرو بشوند
به ایشون ایمان نیارن و ایشون رو مرتد اعلام کنند

به هرحال شرایط سختیه

یکم دل شوره میگیرم و خودم رو آماده ی مبارزه کنار امام میکنم.

سلام علیکم
متاسفام برای خودمون دوستان. میدونید چرااااااا؟؟؟؟
هممون میگیم ک اگه اقا ظهور کنن این کارو میکنم و فلان میکنم و ..... اخه چرا باید اون موقع؟؟؟؟ همونطور ک یه هواپیما برای فرود احتیاج به باند فرودگاه داره, اقا امام زمان هم باید مسیرشون هموار بشه. ما باید خودمون رو اول درست کنیم و عملا خودمون رو به خدا و اقا امام زمان نشون بدیم ک ایشون ظهور کنن. مگه امامای قبلی رو نکشتیم؟؟؟؟؟؟؟ مگه به حرفاشون گوش دادیم؟؟؟؟؟مگه ازشون محافظت کردیم؟؟؟مگه به راه راست قدم گذاشتیم ک خدا اجازه ظهور اخرین حجتش رو بده؟؟؟؟ ظهور کنه ک همونکارایی ک مردم با امامان قبلی کردن رو انجام بدیم؟؟؟؟؟ کفار و غربی ها به بهترین وجه وظیفشون رو ک کفر و فساد و ظلم و جور و ستم هست انجام دادن و فقط ما موندیم ک وظیفمون رو انجام بدیم ک اقا ظهور کنن, وظیفمون دین داری و خالص شدن و گریه زاری هست. همونطور ک بنی اسراییل با گریه زاری ۱۲۰سال ظهور حضرت موسی رو جلوتر انداختن.
والسلام

دل ارام;497835 نوشت:
من بسیار خوشحال می شم

چون شنیدم وقتی اقا ظهور می کنه تمام خرافات و انحرافات رو از دین پاک می کنه
بطوریکه همه فکر می کنند ایشون دین جدیدی اورده

و یک نگرانی هم وجود داره ممکنه بخاطر همین مساله خیلی از مذهبیون و افراطیها و متعصب ها و کسانی که بسیار مصر در درستی اعتقاداتشون هستند وقتی با مخالفت امام روبرو بشوند
به ایشون ایمان نیارن و ایشون رو مرتد اعلام کنند

به هرحال شرایط سختیه

یکی از دلایلی ک مردم گمان میکنن اقا امام زمان دین جدید اورده این هست که: کتاب قران با تفسیر حضرت علی (ع) ک بعد از امیرالمومنین دست به دست به امامانمون ارث رسیده رو نشون جهانیان میدن ک با تفاسیر علمای ما زمین تا اسمون فرق داره

به طور توصیف ناپذیری خوشحال میشم، اللهم عجل لولیک الفرج

mehradalimirzaei;497859 نوشت:
هممون میگیم ک اگه اقا ظهور کنن این کارو میکنم و فلان میکنم و ..... اخه چرا باید اون موقع؟

علیکم السلام
سخن شما متین. بنده هم قصدم از ایجاد این تاپیک این بود که هر کسی خودش رو برای ظهور در زمان نزدیک آماده کنه انشالله.[/]

mehradalimirzaei;497860 نوشت:
یکی از دلایلی ک مردم گمان میکنن اقا امام زمان دین جدید اورده این هست که: کتاب قران با تفسیر حضرت علی (ع) ک بعد از امیرالمومنین دست به دست به امامانمون ارث رسیده رو نشون جهانیان میدن ک با تفاسیر علمای ما زمین تا اسمون فرق داره

http://www.askdin.com/thread11355.html#post210772

اللیل والنهار;498038 نوشت:
http://www.askdin.com/thread11355.html#post210772

احسنت خیلی جامع و کامل بود. انشاالله بتونیم خودمون رو برای ظهور اماده کنیم

به نظر من با این اوضاعی که درست کردیم و اقا اقا میکنیم و ایشون اصلا روشون نمشه ظهور کنن!

خوشحال میشم نه اینکه که بگم لیاقت دارم که جز یاراش باشم نه ،فقط برا اینکه میدونم هر چی دیرتر بیاد بیشتر غرق گناه میشیم

سلام

لیجق الحق و یبطل البطل ....

دقیقا احساسی مصداق این آیه شریفه!!!!

مـژده‌ی آمـدنت قیمـت جـان می‌ارزد

تاری از موی تو آقـا به جهـان می‌ارزد

السلام علیک یا صاحب الزمان

بهترین هدیه به امام زمان عج ترک یک گناه است

قبلش رو نمیدونم شاید استغفار ....
ولی خوشحال میشدم از اینکه بالاخره میتونم حضرت رو ببینم و حرفای نگفته عمری رو بازگو کنم و بالاخره ماهم پیدا کردیم امام عصرمون رو و پناه و ملجامون رو

والا قبل از سوالهای جدی. از حضرتشان راز این طول عمرشان که حدود هزار و خرده ای سال باید باشند ولی شبیه یک جوان سی ساله هستند را میپرسم. البته خوب که فکر میکنم بهتر است اصلا وقتشان را با جواب دادن به مخلص بی سواد تلف نفرمایند و اگر چند ساعتی با مراجع علمی و تحقیقاتی و پزشکی هم همکاری بفرمایند خیلی خوب است.

البته بسیاری از وقایع وعده داده شده را من نمیدانم تا چه حد مورد تایید سواد اعظم شیعه است . مثلا اگر داستان آن هیولای یک چشم که بر صورتش نوشته شده الکافر ...باز هم نیازمند این هستیم که این موجود یا الاغشان که ظاهرا بسیار عظیم الجثه هستند و طویل ....مورد مداقه پژوهشگران بیولوژی و پزشکی قرار گیرد....

ناگفته نماند، متاسفانه اکثر این مراکز معتبر علمی در سرزمین کفار واقع شده شاید یک مشکلاتی بلحاظ تداخل با برنامه گردن زدن همگی کفار هم بوجود می آید البته.