وصیت نامه شهید حسن طهرانی مقدم

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
وصیت نامه شهید حسن طهرانی مقدم

[="Navy"]بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

کسی وصیت نامه کامل شهید طهرانی مقدم رو نداره بذاره؟

ممنون.

یا زهرا سلام الله علیها[/]

بسم رب الزهرا

سلام و عرض ادب

تنها مطلبی که تونستم پیدا کنم بخشی از وصیتنامه این شهید بزرگوار بود
http://www.askdin.com/thread22393.html#post268722

یا علی مدد

[="Navy"]

تمنـای وصـال;496012 نوشت:
سلام و عرض ادب

تنها مطلبی که تونستم پیدا کنم بخشی از وصیتنامه این شهید بزرگوار بود

سلام علیکم

ممنون
اما خوب باید وصیت نامه کاملی هم داشته باشند!!!
اگه کسی داره لطفا دریغ نکنه!!!
یا زهرا سلام الله علیها[/]

منم خیلی دنبالش گشتم نبود.لطفا اگه کسی وصیت نامه شهید ابراهیم همت را هم داره بزاره؟ممنون

شهید حسن طهرانی مقدم در بخشی از وصیت نامه خود بر اقامه عزا برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تأکید کرده است.

حسن طهرانی مقدم در بخشی از وصیت نامه خود بر لزوم اقامه عزا برای سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع) تأکید کرده و اورده است که: «هر وقت به یاد من افتادید برای شادیم یاد و ذکر اهل بیت (ع) و ذکر مصیبت آقا اباعبدالله و ائمه اطهار(ع) نمائید.» در میان وسایل شخصی شهید طهرانی مقدم، خانواده ایشان دستمال مشکی پیدا کردند که این شهید بزرگوار با الصاق کاغذی بر روی آن خواسته بودند که این دستمال همراه ایشان دفن شده و در قبرشان قرار گیرد. این دستمال اشک مربوط به عزاداری های ایشان در مراسم عزای محرم بوده است. بر روی کاغذی که روی این پارچه قرار داشت با دستخط شهید نوشته شده بود: «عنایت فرموده و این دستمال مشکی را در کفن بنده قرار دهید. حسن مقدم».
این دستمال مطابق با وصیتِ حاج حسن در کنار پیکر ایشان او به خاک سپرده شد.

زینب طهرانی مقدم، دختر شهید طهرانی مقدم، درباره این دستمال مشکی می گوید:«این دستمال در کمد شخصی ایشان قرار داشت پارچه ای است که پدرم در ایام سوگواری امام حسین(ع) با آن اشک چشم های خود را پاک می کرد.»
بر من لباس نوکری ام را کفن کنید/ نوکر بهشت هم برود، باز نوکر است

شهيد تهراني مقدم در وصيتنامه خود نوشته بود: «روي قبرم بنويسيد اينجا مدفن كسي است كه مي خواست اسرائيل را نابود كند.»