جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چگونه خانواده خودم را برای ازدواج راضی کنم؟

نوشته
    1
    حضور
    2 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات:
    1

مطلب چگونه خانواده خودم را برای ازدواج راضی کنم؟

سلام خدمت تمام دوستان عزیز و کارشناسان محترم
    من سهیل 24 ساله هستم . من تقریبا دو سالی هست که یک دختر را برای ازدواج مد نظر قرار دادم و باهاش دوست شدم. تقریبا نه ماه مشاوره ازدواج رفتیم و از نظر مشاوران مشکلی وجود نداشت و خیلی خوب بود.
    استخاره کردم خیلی خوب امد و تعجیل در انجام .
    با همه این ها تمام این دوسال را با خانواده خودم تو دعوا به سر میبرم چون میگن این دختر به دردت نمیخوره . دلیلشون هم این بود که راهشون دوره . (تقریبا پنج ساعت) بعد از یک سال و نیم بحث و ... بالاخره راضی شدن و دیروز رفتیم خونه دختر که ببیبننش . بعد از این که دختره را دیدین و در مورد خانوادشون تحقیق کردن حالا چون هیچ دلیلی ندارن واسه منصرف کردن من میگن دختره زشته و سنش زیاده و به دل ما نمیشینه .
    دختر دقیقا یک سال از من بزرگتره ولی مشاورا گفتن هیج ایرادی نداره .حالا خانوادم پاشون را کردن تو یه کفش که هیچ وقت پاشون را نمیزارن خونه اون دختر واسه خواستگاری. یا خانوادم یا دختر .
    من هم می خوام هردو طرف را داشته باشم و بعد از این همه مدت نمی تونم بی خیال علاقم بشم و از طرفی به شدت به دختر علاقه مندم .

به نظرتون چیکار کنم با خانوادم ؟
    چطور راضیشون کنم ؟
    نمی خوام هیچ کدوم از طرفین هم ناراحت بشن ولی زورم داره بابام چون دلیل نداره میگه دختره خوشگل نیس!! !انگار اون قراره باهاش ازدواج کنه .
    این را هم بگم خانوادم با این که شیعه هستن و مذهبی ولی وقتی براشون حدیث و ایه میارم قبول نمیکنن و حرف خودشون را میزنن. قبلا میگفتن سربازی نداری درستش کردم. کار پیدا کردم . خونه هم ردیف کردم . ولی الان رو اعصاب هستن . مکن هم هیچی به دختره نگفتم که میگن زشتی چون می ترسم دلش بشکنه و خیلی ناراحت شه . به خاطر همین گفتن از خانوادت راضین که هم دروغ نگفته باشم و هم یه حرفی زده باشم .

ممنون میشم کمکم کنید

2. صلوات

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58293

با نام و یاد دوست

چگونه خانواده خودم را برای ازدواج راضی کنم؟

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری