صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: از سوی دوست پسرم تهدید می شوم!

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 5 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58319

از سوی دوست پسرم تهدید می شوم!

با نام و یاد دوست

سلام

سوال یکی از کاربران که تمایل نداشتند با مشخصات و آیدی خودشون مطرح بشه

با حفظ امانت در این تاپیک طرح می شود و جهت پاسخگویی به کارشناس محترم ارجاع داده می شود.

سلام من واقعانیازبه راهنمایی دارم.
    من 4سال با یه آقادوست بودم و اول من خیلی دوسش داشتم ولی خانواده من شدیدمخالف بودم ماباهرکسی که فکرکنیدصحبت کردیم تا خانواده من رو متقاعدکنن ولی نشد من واین آقا با هم محرم شدیم ومتاسفانه متاسفانه رابطه مختصری هم داشتیم

و من فهمیدم خیلی اشتباه کردم وخواستم از ایشون جدابشم ولی هی تهدیدمیکنه و خانواده من وخوب میشناسه
    هی میگه عکست وپخش میکنم کاری میکنم که خودکشی کنی یا بابات وسکته میدم پدرمن سنی ازش گذشته ومشکل قلبی داره
    الان درشرف ازدواج هستم ونمیخوام مشکلی برام پیش بیاد ولی اون آقاهمچنان تهدیدم میکنه من خیلی خیلی اشتباه کردم خدا شاهده خودم فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم ولی میترسم آبروم بریزه تورو بخداکمک کنیدچیکارکنم؟ من خیلی میترسم

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 19

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 5 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58319

با نام و یاد دوست

از سوی دوست پسرم تهدید می شوم!

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 11

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شما
    خب اين نوع مشكلات اين را به ما گوشزد مي كند كه خداوند رحمان و ائمه و بعد از ايشان والدين از هركس به ما دلسوز تر است وقتي فقهاي مي گويند در ازدواج اذن پدر لازم است براي همين امر است.
    جداي از اين كه شرعا شما اجازه داشته ايد عقد كنيد يا نه؟ و آيا عقد شما بدون اذن پدرتان صحيح بوده يا نه پاسخ شما را بيان مي كنم جواب فقهي اين سؤال شرعي را هم مي توانيد از گروه فقه بپرسيد چون برخي از فقها اصل عقد بدون اجازه پدر را هم باطل مي دانند ولي عده اي مي گويند در اينجا كه عقد باطل نيست ولي دختر و پسر گناه كرده اند.
    با تماسي كه با يكي از مسؤولان دادسراي در تهران داشتم
    ايشان مي فرمايند در اين مورد بهترين و عاقلانه ترين كار رفتن به دادسرا و تنظيم «شكايت تهديد» است. درست است كه ممكن است اين كار براي شما سخت باشد ولي با توجه به آفات و آسيب ها بهترين تدبير است كما اين كه در پزشكي گاهي بهترين تدبير براي ما تلخ هم هست. اما قبل از شكايت به ايشان بگوييد كه اين تصميم جدي داريد كه اگر از اذيت دست برنداشت شما شكايت مي كنيد.
    متن پيامكي ها شما در بررسي شكايت قابل دسترسي است. و تهديدات ايشان قابل كشف است.
    اگر تهديدات ادامه يافت و خواستيد شكايت كنيد بهتر است ابتدا آدرس يكي از آشنايان را بدهيد و باز اگر ادامه داد بهترين تدبير اين است كه واسطه اي امين در جريان كار قرار گيرد و موضوع را به خانواده بگويد تا زماني كه ايشان احساس كند شما مي ترسيد خانواده بفهمد برگ برنده دست ايشان است همين كه بفهمد شما به خانواده مي گويد يا بترسد كه خانواده خودش بفهمند برگ برنده دست شما است.
    حق گرفتني است بنابراين تلاش كنيد و نترسيد طبق همين توصيه اقدام كنيد.
    ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲ در ساعت ۲۰:۵۴
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 33

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

نقل قول نوشته اصلی توسط .......
    سلام
    1-ایشون گفتند که محرم شدند مگر میشه بدون اذن اجازی یا بزرگتری صیغه محرمیت جاری کرد ؟
    2-ایا در ایران با همچین دفتر ها ازدواج برخورد نمیکنند ؟
    3-تو گفته هاشون معلوم جدا نشدند اگر صیغه ای در کار بوده پس چطور میخواهند ازدواج کنند ؟
    4-به نظرم شکایت کنه پایه خودشونم گیره بالاخره کار حرام و غیر قانونی انجام دادند اگرهم با ایشون و امسال ایشون برخورد نشه که نمیشه جامعه از اینی که هست بدتر میشه
    و.....
    سلام
    خب ايشان دفتري نرفته و ثبت نكرده اند وخودشون عقد را خوانده اند و اذن پدر لازم بوده.
    اگر عقد بنابر نظر مرجع تقليدشان باطل نباشد و فقط گناه كرده باشند براي ازدواج بايد در خواست طلاق كند. به هرحال بهترين تدبير مطلع كردن خانواده و دادگاه است.
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

9. صلوات ها 12

نوشته
    228
    حضور
    5 روز 18 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    710

سلام من واقعانیازبه راهنمایی دارم.
    من 4سال با یه آقادوست بودم و اول من خیلی دوسش داشتم ولی خانواده من شدیدمخالف بودم ماباهرکسی که فکرکنیدصحبت کردیم تا خانواده من رو متقاعدکنن ولی نشد من واین آقا با هم محرم شدیم ومتاسفانه متاسفانه رابطه مختصری هم داشتیم

و من فهمیدم خیلی اشتباه کردم وخواستم از ایشون جدابشم ولی هی تهدیدمیکنه و خانواده من وخوب میشناسه
    هی میگه عکست وپخش میکنم کاری میکنم که خودکشی کنی یا بابات وسکته میدم پدرمن سنی ازش گذشته ومشکل قلبی داره
    الان درشرف ازدواج هستم ونمیخوام مشکلی برام پیش بیاد ولی اون آقاهمچنان تهدیدم میکنه من خیلی خیلی اشتباه کردم خدا شاهده خودم فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم ولی میترسم آبروم بریزه تورو بخداکمک کنیدچیکارکنم؟ من خیلی میترسم

درود

به نظر من صادقانه مسئله رو با خانواده خودتون و خانواده اون اقا که تهدید میکنه در میون بذارین و شرایطی که داشتین رو هم توضیح بدین بعد اگر خانواده اون اقا نتونستن کاری کنن از کسی که تهدیدتون کرده شکایت کنید
    بـزن بـاران بهــاران فصـلِ خـون اسـت
    بـزن بـاران که صحـرا لالـه گـون است
    بـــزن بـــاران کـــه دیــن را دام کردنــد
    شـــکار خـلـــق و صیــدِ خــام کردنــد
    بـــــزن بــــاران خــــدا بازیچـه ای شد
    که بـــا آن کســـب ننــگ و نـام کردند

11. صلوات ها 6

علاقه
    مطالعه،اینترنت
    نوشته
    142
    حضور
    3 روز 14 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    417

ایشون مشخص نکردن که عقد با اذن پدر بوده یا خیر!؟ یعنی محرمیت ایجاد شده یا اون مختصر روابط هم ... !!

به هر حال بهترین کار راهنمایی بود که جناب حامی فرمودن ...

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا...

13. صلوات ها 6

نوشته
    307
    حضور
    13 روز 4 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    2218

همانطور که کارشناسان مربوطه فرمودند تنها راه در جریان قراردادن خانواده ست،دوستی داشتم که دقیقا همین مشکل براش پیش آمده بود تونستیم مسئله رو با واسطه عموشون به پدرشون اطلاع بدیم و الحمداله مشکلشون حل شد...حتما حتما با خانواده مطرح کنید..شخص مورد نظر فقط به دلیل منفعت شخصی خودش و تفریح دختر رو تهدید میکرد و بعدا مشخص شد دارای زن و فرزند هم بوده!!!
    ﺑﺮﮔﺮﺩ، ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺮﮔﺮﺩ، ﺗﺎ ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﯿﻢ.
    (ﻓﺠﺮ 28-29)

15. صلوات ها 6

نوشته
    120
    حضور
    3 روز 10 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    94
    صلوات
    747

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام علیکم
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
    یکی از دلایلی که در زندگیمون دچار مشکلات فراوان میشیم اینه که فراموش میکنیم خدا خیلی مارو دوست داره و تمام دستوراتی که بهمون داده فقط به خیر و صلاح خودمونه
    در احادیث بسیاری ارتباط با نامحرم منع شده و نگاه و حرف زدن با نامحرم تیری زهرآگین از طرف شیطان معرفی شده است
    بنده هم بخاطر همین ارتباط با نامحرم به مشکلاتی برخورد کردم اما خداوند مهربون رو شاکرم که عنایتی کرد و نجاتم داد
    پیشنهاد من هم همون پیشنهادی هست که سایر دوستان ذکر کردن
    صحبت با خانواده و در حریان گذاشتن اونها بهترین راه حلی هست که در این مورد میشه پیشنهاد کرد
    اون آقایی که شما قبلا باهاشون ارتباط داشتین از همین مورد سواستفاده میکنن و شما رو تهدید میکنن اما وقتی خانواده شما در جریان موضوع قرار بگیرن دیگه تهدیدات اون آقا هم بی ارزش میشه
    استاد حامی نکته مهمی رو ذکر کردن که شما از یه رابط که پدرتون احترام خاصی براشون قائلن استفاده کنین
    انشالله که مشکلتون حل میشه
    توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها رو در این روزها از دست ندین.

17. صلوات ها 6

نوشته
    249
    حضور
    1 روز 22 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    23
    آپلود
    1
    گالری
    0
    صلوات
    1367

سلام خواهرم
    1- در این روزها توسل کنید به بانوی 2 عالم
    2- اگر تو خانوادتون برادر دارید و با ایشان راحت هستید و یا با هرکس دیگر که بهش اعتماد دارید و میدونید سو استفاده نمیکنه این موضوع رو در میان بگذارید یک اقا بهتر میتونه اینجاها عمل کنه .
    3- به اون پسر هم بگو که به خاطر اغفال و فریب شما و تهدید ازش شکایت میکنید(اغفال به خاطر عقد که بدون اذن پدر درست نیست وفریب به خاطر عکس برداری و تهدیدهم که خودتون ا شاره کردید )
    4- اون پسره میدونه که شما از خانوادتون واهمه دارید و به خاطر همین شما رو تهدید میکنه و تو فشار قرار میده پس همون طور که گفتم اگر این برگ برنده رو ازش بگیرید اون به شما التماس میکنه . مجازات کمی هم نخواهد داشت حداقل چند سال زندان و شلاق رو حتما داره
    راستی اگر تونستید با یه وکیل یا مشاور خبره هم گفتگو کنید
    موفق باشید
    یا فاطمه (س)
    اگر از سرهایمان کوه بسازند نمیگذاریم در تاریخ بنویسند سید علی تنها ماند
    www.montaged.persianblog.ir

19. صلوات ها 8

نوشته
    1,108
    حضور
    19 روز 9 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    19
    صلوات
    11413

بسم الله الرحمن الرحیم

بعد ۴ سال بخاطر یک نه گفتن خانواده??
    از اول کارتون غلط بوده .. همه کار بی اجازه خانواده کردید حالا برای ازدواج حلال اذن خانواده براتون مهم شد?
    ویرایش توسط تنهاترین سردار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۳ در ساعت ۱۳:۴۹

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری