دانلود نرم افزار پرکاربرد انتقال برنامه از گوشی به رم با AppMgr Pro III 3.26

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود نرم افزار پرکاربرد انتقال برنامه از گوشی به رم با AppMgr Pro III 3.26

AppMgr Pro III 3.26

کاربردی ترین نرم افزار انتقال برنامه های روی گوشی به رم می باشد!ویژه اندروید
با استفاده از AppMgr Pro III (App 2 SD) 3.26 این نرم افزار اندروید می توانید برنامه های موجود در گوشیتان را از حافظه گوشی به کارت حافظه انتقال بدهید.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به انتقال تک تک یا کلی برنامه ها از حافظه گوشی به کارت حافظه و برعکس، ایجاد لیستی از برنامه های قابل انتقال و غیر قابل انتقال، پنهان کردن نرم افزار هایی که تمایل ندارید دیگران ببینند، نمایش حافظه در دسترس و… اشاره کرد.

نوع فایل :zip

حجم فایل: 2.36 مگابایت

رمز فایل: فاقد رمز

منبع: وب سایت بزرگ شبهاے تنهایے

فایل: 

با سلام خدمت شما دوست گرامی
سوالی که در مورد این نرم افزار ذهن بنده را درگیر کرده آیا باید گوشی روت باشه که عمل انتقال برنامه ها انجام بشه یا روی گوشی هایی که روت نیستن هم قابل اجراست؟

یکی جواب بده
فک کنم روت میشه

[="Arial"][="Indigo"]

mohamaxp;685832 نوشت:
یکی جواب بده
فک کنم روت میشه

سلام

بنده اندروید ندارم . دوستانی که اندروید دارند لطف کنند راهنمایی کنند .[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

سلام برحسین;495723 نوشت:
با سلام خدمت شما دوست گرامی
سوالی که در مورد این نرم افزار ذهن بنده را درگیر کرده آیا باید گوشی روت باشه که عمل انتقال برنامه ها انجام بشه یا روی گوشی هایی که روت نیستن هم قابل اجراست؟

نیاز به روت ندارد.
البته باید گوشی شما امکان انتقال را داشته باشد.
برخی گوشی ها که امکان انتقال را ندارند با این برنامه ها هیچ فایلی را جابجا نمیکنند.

برنامه all in one را پیشنهاد میدهم زیرا چندکاره است و همین کار را هم انجام میدهد.
البته صحیح است بجای رم بگویم حافظه خارجی[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]توصیه اکید میکنم برنامه ای از سایت هایی که در ایران باب شده اند نگیرید.
بی مهابا برنامه های هک قرار میدهند(مثل واتساپ ابی یا لاین قرمز)

بهتر است با داشتن یک حساب جیمیل انها را از فروشگاه play دریافت کنید.(کاملا این روند رایگان است)[/]