◆ کمک برای ساخت فتوکلیپ 40 حدیث در مورد حضرت زهرا(سلام الله علیها) ◆

تب‌های اولیه

86 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
◆ کمک برای ساخت فتوکلیپ 40 حدیث در مورد حضرت زهرا(سلام الله علیها) ◆

با سلام
عید رو به همه دوستان اسکدینی تبریک میگم

بنده با جستجویی که در برخی سایت ها داشتم (مثل یوتیوب آپارات و راسخون و ...) به این نتیجه رسیدم که هیچ کلیپی که احادیثی از حضرت زهرا(سلام الله علیها) روداشته باشه وجود نداره و فقط سینه زنی و مداحی داریم یه جورایی یعنی بار معرفتی صفر!
به هر حال پیشنهاد بنده اینه به مناسبت ایام فاطمیه 40 تصویر بسازیم که روی هر کدوم یک حدیث از حضرت زهرا(سلام الله علیها) باشه مشابه همان کاری که در مورد امام هادی (علیه السلام) در این سایت انجام شده بعدش این عکس ها رو میشه با نرم افزار به یک فوتوکلیپ تبدیل کرد با یک نماهنگ مناسب و بعد تو سایت ها ی مختلف پخش کرد.
هدف اینه که تا فاطمیه دوم همه ی کار هاش تموم بشه
1-دوستانی که میتونن عکس ها رو اماده کنن تو همین تاپیک اطلاع بدن
2-احادیث اماده هست و نیاز به جستجو برای حدیث جدید نداریم
3-دوستان اگر پیشنهادی دارن اعلام کنن مشتاق شنیدن نظراتشون هستیم
4-یک نفر لازمه برای تبدیل عکس ها به فوتو کلیپ
جزئیات رو در پست بعدی عرض خواهم کرد
5-این کار انشاء الله ادامه داره و البته برنامه ما بر طبق نظرات و پیشنهاد ها خواهد بود
ضمنا سرکار خانم سلیلة الزهراء از این موضوع اطلاع دارند و به پیشنهاد ایشان این تاپیک رو در این قسمت سایت شروع کردیم
یاحق

بنام خدا

ممنون از دعوت بنده به تاپیک :Gol:

ساخت 10 عکس حدیث نوشته و همچنین تبدیل عکسها به فتوکلیپ با بنده .

[=arial]سلام علیکم

[=arial]بنده هم می توانم در زمینه نوشتن برخی متون مانند تیتر آغازین و پایانی و غیره کمک کنم............[=arial]

(برای اطلاع از نمونه کارهایم به امضایم مراجعه کنید)

[=arial]اگر جوابتان مثبت است ، به صورت پیام خصوصی متن های مورد نظر را برایم ارسال کنید....[=arial]

خیلی ممنون از این کار پسندیده............

[=arial]

یا فاطمه الزهرا

با سلام دوباره
ممنون از دوستانی که اعلام آمادگی کردن
چند نکته در مورد عکس ها
به ذهن بنده دو نوع عکس میرسه اول اینکه هر عکس مربوط به موضوع هر حدیث باشد(تناسب موضوع باعکس مربوطه) دوم عکس هایی که در مورد خود حضرت زهرا(سلام الله علیها) باشندو ما روی آنها احادیث رو بنویسیم
دوستان باید یک مدل رو انتخاب کنند تا هماهنگ باشیم
مطلب بعد اینکه احادیث به دو زبان عربی و فارسی باشه و حتما منبع احادیث در هر عکس ذکر بشه
دلیلش هم اینه که انشاء الله میخواهیم بین کاربرای عرب زبان هم پخش بشه !
خوانایی احادیث خیلی مهمه فرض کنید کسی می خواهد کلیپ را ببیند که با دین رابطه خوبی نداره بنابرین تا آنجایی که میشه باید رو ظاهر کار کرد تا جذاب باشه
لینک 40 حدیث :
http://www.andisheqom.com/Files/masumin.php?idVeiw=2546&level=4&subid=2546
یک نوحه مناسب هم لازمه که زحمتش با جناب ابولفضل عزیز
حجم کلیپی که میسازید باید کم باشه تا دانلودش راحت باشه با اینترنت موجود بین 10 تا 20 مگ مناسبه (این کار برای پخش سریع و تعداد بازدید مناسب لازمه

سلام علیکم

شهید چمران;493324 نوشت:
به ذهن بنده دو نوع عکس میرسه اول اینکه هر عکس مربوط به موضوع هر حدیث باشد(تناسب موضوع باعکس مربوطه) دوم عکس هایی که در مورد خود حضرت زهرا(سلام الله علیها) باشندو ما روی آنها احادیث رو بنویسیم

از هر دو نوع باشه بهتر نیست؟

(بنده احادیث 1 تا 10 رو کار میکنم)

سلام دوستان
بنده گرافیکم خوب نیست ولی میتونید واسه فوتو کلیپ رو من حساب کنید(واسه کارای بعدی هم همینطور)
درضمن یه پیشنهادم دارم اینکه اگر قسمت نبود من کار فتوکلیپشو انجام بدم هرکی انجام داد حتما قبل از انتشار حجم فایلو با نرم افزار Advanced Video Compressor پایین بیاره
کوچکترین تاثیری رو کیفیت تصویر یا صدا نداره ولی حجمو خیلی پایین میاره(اگه مشکلی بود از رو صفحه شخصی به خودم اطلاع بدید کمک میکنم)

پیشنهاد میدم برای هر شهادت یا ولادت یک فتوکلیپ آماده کنیم ومنتشر کنیم و تعداد کلیپ های مذهبی در سایتهارو افزایش بدیم
من اگه کار گرافیکی که مد نظر داریدو ببینم و ببینم که میتونم انجام بدم میتونم واسه هر فتوکلیپ بین 10تا20عکس رو حدیث بنویسم و تحویل بدم چون الان نمیدونم شما چه مقدار توقع دارید و خودمم در سطح پایینی هستم نمیتونم چیزیو قبول کنم

ابوالفضل;493328 نوشت:
از هر دو نوع باشه بهتر نیست؟

باشه پس ترکیبی از هر دو مدل بسازید
یک نکته دیگه که یادم رفته بود اینکه گوشه بالا سمت چپ هر عکس رو میتونیم آرم سایت اسکدین بگذاریم تا تبلیغ این سایت شیعه هم بشه
چند نکته:
1- دوستانی که میتونند کلیپ رو تو سایت های مختلف آپلود کنند هم اعلام آمادگی کنند تا به موقع خبرشون کنیم
یک نفر می خواهیم برای یوتیوب
یکی برای فیس بوک و... دقیق مطمئن نیستم ولی فکر کنم تو یوتیوب این طور هست که میشه کلیپ های مورد علاقتون در کانال های دیگه به کانالتون اضافه کنید یعنی یکی دیگه آپلود کرده ولی در کانال شما هم میشه دیدش اگر این طوری باشه دوستانی که در یوتیوبهستند همه میتونند کلیپ رو پخش کنند همین طور برای جاهای دیگه...
MEHDI!;493352 نوشت:
بنده گرافیکم خوب نیست ولی میتونید واسه فوتو کلیپ رو من حساب کنید(واسه کارای بعدی هم همینطور)
درضمن یه پیشنهادم دارم اینکه اگر قسمت نبود من کار فتوکلیپشو انجام بدم هرکی انجام داد حتما قبل از انتشار حجم فایلو با نرم افزار Advanced Video Compressor پایین بیاره
کوچکترین تاثیری رو کیفیت تصویر یا صدا نداره ولی حجمو خیلی پایین میاره(اگه مشکلی بود از رو صفحه شخصی به خودم اطلاع بدید کمک میکنم)

سلام ممنون از نظرتون اجرتون با صاحب اصلی کار
MEHDI!;493352 نوشت:
پیشنهاد میدم برای هر شهادت یا ولادت یک فتوکلیپ آماده کنیم ومنتشر کنیم و تعداد کلیپ های مذهبی در سایتهارو افزایش بدیم

این پیشنهاد هم عالی هست انشاء الله هماهنگی هاش رو انجام میدیم
MEHDI!;493352 نوشت:
من اگه کار گرافیکی که مد نظر داریدو ببینم و ببینم که میتونم انجام بدم میتونم واسه هر فتوکلیپ بین 10تا20عکس رو حدیث بنویسم و تحویل بدم چون الان نمیدونم شما چه مقدار توقع دارید و خودمم در سطح پایینی هستم نمیتونم چیزیو قبول کنم

آقا این حرفا چیه قرار نیست که اسکناس جعل کنیم!
حتما اگر توانایی دارید اگر فرصت دارید کمک کنید که انشاء الله این کار سر موقع تموم بشه اگر فرصت دارید اعلام بفرمایید
جناب ابولفضل عزیز لطف کنید عکس هایی رو که میسازید بگذارید داخل همین تاپیک تا اگر نیاز به تغییری داشتن بهتون اعلام کنیم
یا حق

با عرض سلام و ادب
تشکر میکنم ازتون بابت این کار خیر، اجرتون با خودِ مادرمون حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
من هم فعلا ساختن ده تا عکس رو برعهده میگیرم تا ان شاالله بعد از درست کردنشون، اگر خدا خواست و لیاقت داشتم باز هم بسازم
یا علی

با نام خدا

حدیث 1

کلیک روی تصویر برای بزرگنمایی

نکات :

کسانی که همکاری میکنند توجه کنند که سایز باید 600*800 پیکسل باشه

هر گونه پیشنهاد و تغییر در طرح رو در پروفایل اطلاع رسانی کنید

که تاپیک سد معبر نشه

التماس دعا

رنگ خدا;493432 نوشت:
با عرض سلام و ادب
تشکر میکنم ازتون بابت این کار خیر، اجرتون با خودِ مادرمون حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
من هم فعلا ساختن ده تا عکس رو برعهده میگیرم تا ان شاالله بعد از درست کردنشون، اگر خدا خواست و لیاقت داشتم باز هم بسازم
یا علی

سلام علیکم
ممنون از لطفتون پس شما از حدیث 11 تا20 رو لطف کنید اماده کنید
نکاتی که در پست 4 و 7 و 9 اومده رو مطالعه بفرمایید تا با دوستمون که 1تا 10 رو کار میکنند هماهنگ باشید.
نکته بعد اینکه دوستانی که وبلاگ دارند اعلام کنند (البته اگر که می خوان کلیپ رو در وبلاگشون قرار بدهند)
ممکنه بعضی از دوستان این تاپیک رو ندیده باشند اگر کسی دوستان اسکدینی رو میشناسه به وبلاگ دار ها خبر بده
نکته بعد اینکه دو تا عکس ابتدا .و انتها که مربوط به موضوع و تیتر و ... هست رو جناب javadfamo بر عهده گرفتن

ابوالفضل;493468 نوشت:
هر گونه پیشنهاد و تغییر در طرح رو در پروفایل اطلاع رسانی کنی

سلام
ممنون قشنگ شده فقط
لزومی نداره هر حدیثی در مرکز عکس باشه با سلیقه خودتون و بسته به عکس ببریدش گوشه ها یا وسط بالا-یا وسط پایین یا به صورت پله ای باشه یعنی ترجمه ای که پایین تر جلوتر از عربی باشه و...
نکته آخر اینکه دوستانی که از تاپیک بازدید می کنند و لطف می کنندو صلوات میفرستند مشتاق شنیدن نظراتشون هستیم!

حدیث 2

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

حدیث 3

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

ممنون از زحماتتون حدیث 3 بنظرم عالی هست ولی حدیث دوم یجورایی ناخواناست شاید بخاطر عکسی باشه که انتخاب کردید شاید هم با عوض کردن رنگ حدیث مسئله حل شه مثلا با سیاه نوشته بشه چون این عکس ها پشت هم میاد ممکنه خواننده گیج بشه مخصوصا که حدیث یک مقدار طولانی هست میشه این عکس رو با یک حدیث کوتاه تر اورد حالا باز خود شما میدونید
اجرتون با خانوم فاطمه زهرا(سلام الله علیها)

شهید چمران;493591 نوشت:
ممنون از زحماتتون حدیث 3 بنظرم عالی هست ولی حدیث دوم یجورایی ناخواناست شاید بخاطر عکسی باشه که انتخاب کردید شاید هم با عوض کردن رنگ حدیث مسئله حل شه مثلا با سیاه نوشته بشه چون این عکس ها پشت هم میاد ممکنه خواننده گیج بشه مخصوصا که حدیث یک مقدار طولانی هست میشه این عکس رو با یک حدیث کوتاه تر اورد حالا باز خود شما میدونید
اجرتون با خانوم فاطمه زهرا(سلام الله علیها)

بله ممنون

خودم متوجه نبوده ام

حدیث 2 رو یه سری تغییرات دادم

با عرض سلام و ادب
با اجازتون من احادیث رو به ترتیب درست نمی کنم، چون هنوز عکس های مناسبی برای احادیث اول پیدا نکردم. ولی اسم عکس ها رو همون شماره ی احادیث خواهم گذاشت که مشخص بشه، امیدوارم که مشکلی نباشه.
از هرگونه پیشنهاد و نظری در باره ی احادیث استقبال میکنم.
یا زهرا سلام الله علیها

حدیث 18

برای بزرگنمایی کلیک نمایید

حدیث 16

حدیث 15

حدیث 14

حدیث شماره 4

سلام ممنون از همه دوستانی که تا بحال زحمت کشیدن
1-دوستی اعلام کردن که 10 تا عکس رو بر عهده میگیرن ولی خواستن نام آیدی شون برده نشه
2-پس با این حساب یک نفر دیگه لازم هست برای نوشتن 10 تای اخری
3-حدیث 4 هم خیلی خوبه فقط یک مقداری بنظرم فونتش ریز هست و باید کمی درشت تر بشه بازم نظر خودتون مهمه هر جور صلاح بدونین
4-ممنون از جناب رنگ خدا عکس ها عالیه فقط نیاز نیست حتما عکس با موضوع حدیث بخونه اینو قبلا بحثش رو انجام دادیم پس نگران پیدا کردن عکس مناسب نباشید
و اینکه دوستی که کلیپ رو میسازند گفتن که اندازه عکس ها600*800 باشه اگه میشه ویرایش بفرمایید
تا فردا یا حق

سلام
حدیث 21 :

احادیث تایید شده:
10 تای اول:1-2-3-4
10 تای دوم:14-18
10 تای سوم:-
10 تای چهارم:-
دوستان امروز هفتم هست و ما 7 تا 8 روز دیگه وقت داریم
نفر 4 احتمال زیاد تا امروز معلول بشه اگر پیدا نشد به چند نفر دیگه هم که احتمال میره کمک کنند خبر میدم
یک نکته اینکه سایتی که احادیث درون هست مسئله کپی رایت رو مطرح کرده گفتم که اگر فراموش کردم دوستان یاداوری کنند که در آخر اسم سایترو هم ببریم(در عکس انتهایی که منبع و این چیزا میاد)
جناب رنگ خدا عزیز حدیث 15 عالیه فقط اندازه اش رعایت نشده
حدیث 16 بنظرم خیلی شلوغ هست چون میخواهیم فوتوکلیپ بسازیم و این عکس ها میان و میرن بیننده باید سریع متن رو بخونه ولی عکس خیلی شلوغه و خودش یک متن داره شاید با تغییر عکس این مسئله حل بشه بازم نظر دوستان اگر همین خوبه همین رو بگذاریم
یا حق

حدیث 5

نفر چهارم هم قبول زحمت کردند ولی خواستند اسمشون رو نیارم
حدیث 5 هم عالیه
جناب javadfamo بنده نتونستم یک پیغام به وبلاگ شما بفرستم انشاء الله یادتون نمیره زودتر هم بفرستید چه بهتر فقط احتمالا در صفحه انتها علاوه بر مطلب قبل باید آدرس یک سایت به عنوان منبع احادیث هم بیاد (همون سایتی که لینکش رو تو پست های اولیه داده شده)

سلام علیکم
پیشنهاد می کنم برای حدیث 4 از تصویر زیر برای عبارت راضیه (س) کمک بگیرید.....
بنده نمی توانم در سایت اسک دین تصاویر را آپلود کنم(مرا ببخشید)

s5.picofile.com/file/8118154118/raziye_javadfamo_3.jpg

http://s5.picofile.com/file/8118156692/raziye_javadfamo_5.jpg

یک نکته دیگر :
بنده فقط می توانم متن ها را برایتان بنویسم و مهارتی در زمینه کار های گرافیکی ندارم...........
ان شاء الله ظرف چند روز آینده دو متن درخواست شده را می نویسم و در همین مکان قرار می دهم تا دوستان زحمت درست کردن تصاویر آن را بکشند...........
(یک طرح در مورد موضوع فتوکلیپ (چهل حدیث شریف از حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)) و یکی نیز برای انتهای آن با مضمون (تعجیل در فرج امام زمان(عج) صلوات))
برای بسم الله الرحمن الرحیم آغاز فتوکلیپ هم بنده چند تصویر زیبا قرار می دهم (البته نه از خودم) تا ان شاء الله مورد استفاده قرار گیرد............
در پناه حق
یا علی

سلام مجدد

به نظر بنده افکت های اعمال شده روی حروف فارسی حدیث 5 اندکی بیش از حد متعارف شده است.........

یا علی

[=verdana]سلام حدیث بعدی رو بنده فرستادم
کار گرافیکی
پایگاه اینترنتی آخرین بت شکن

لینک دانلود در سایز اصلی
حجم:500کیلوبایت

حدیث 20

حدیث 19

حدیث 17

حدیث 15 رو بنا به فرموده ی شما و به دلیل متناسب نبودن سایز ( به جای افقی ، عمودی بود ) تغییر دادم

حدیث 15

حدیث 13

حدیث 12

حدیث 11

در مورد حدیث 16 هم شما درست میفرمائید، ان شاالله تصویر رو عوض خواهم کرد.
خواستم در رابطه با موضوع حدیث، خواننده صلواتی به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها هم تقدیم کند، ولی حق با شماست حدیث شلوغ شده و زمان کافی در کلیپ برای خواندن همه ی نوشته ها ممکن است وجود نداشته باشد

حدیث 16

اگر هرگونه اشکالی در احادیث اینجانب وجود دارد خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید.
در مورد احادیث باقیمانده نیز اگر هرکدام از دوستان با کاهش وقت و یا هرچیز دیگری مواجه شده اند بنده در خدمت هستم و آماده ام که در حد توانم انجام وظیفه کنم.

در پناه حق موفق و موید باشید
یا علی

javadfamo;493944 نوشت:
سلام علیکم
بنده نمی توانم در سایت اسک دین تصاویر را آپلود کنم(مرا ببخشید)

s5.picofile.com/file/8118154118/raziye_javadfamo_3.jpg

http://s5.picofile.com/file/81181566...avadfamo_5.jpg

سلام علیکم
ممنون از پیشنهاد هاتون دوستانی که زحمت عکس ها رو میکشند میتونند استفاده بکنند

javadfamo;493944 نوشت:
بنده فقط می توانم متن ها را برایتان بنویسم و مهارتی در زمینه کار های گرافیکی ندارم...........

ایرادی نداره فقط اندازه عکس ها فراموش نشه
javadfamo;493944 نوشت:
ان شاء الله ظرف چند روز آینده دو متن درخواست شده را می نویسم و در همین مکان قرار می دهم تا دوستان زحمت درست کردن تصاویر آن را بکشند...........
(یک طرح در مورد موضوع فتوکلیپ (چهل حدیث شریف از حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)) و یکی نیز برای انتهای آن با مضمون (تعجیل در فرج امام زمان(عج) صلوات))
برای بسم الله الرحمن الرحیم آغاز فتوکلیپ هم بنده چند تصویر زیبا قرار می دهم (البته نه از خودم) تا ان شاء الله مورد استفاده قرار گیرد............
در پناه حق
یا علی

باشه فقط در اون صفحه انتهایی میشه با فونت معمولی تایپ بفرمایید(منبع:www.andisheqom.com )
javadfamo;493946 نوشت:
به نظر بنده افکت های اعمال شده روی حروف فارسی حدیث 5 اندکی بیش از حد متعارف شده است.........

بله گویا حق با شماست جناب ابولفضل عزیز لطف کنید ویرایش بفرمایید

رنگ خدا;493967 نوشت:
در مورد حدیث 16 هم شما درست میفرمائید، ان شاالله تصویر رو عوض خواهم کرد.
خواستم در رابطه با موضوع حدیث، خواننده صلواتی به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها هم تقدیم کند، ولی حق با شماست حدیث شلوغ شده و زمان کافی در کلیپ برای خواندن همه ی نوشته ها ممکن است وجود نداشته باشد

بله وقتی عکس رو دیدم متوجه نیت خیر شما شدم

رنگ خدا;493977 نوشت:
گر هرگونه اشکالی در احادیث اینجانب وجود دارد خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید.

بنده همه رو دیدم از نظر بنده ایرادی نداره وهمشون عالی هستن چه عکس ها و چه سلیقه شما در مورد فونت و...
اگر دوستان نظر خاصی نداشته باشن همین ها رو تایید میشه
رنگ خدا;493977 نوشت:
در مورد احادیث باقیمانده نیز اگر هرکدام از دوستان با کاهش وقت و یا هرچیز دیگری مواجه شده اند بنده در خدمت هستم و آماده ام که در حد توانم انجام وظیفه کنم.

در پناه حق موفق و موید باشید
یا علی

اگر دوستان اعلام کنند که نمی توانند سر موقع تحویل بدهند چشم مزاحم شما میشم
واقعا ممنون اجرتون با حضرت ولی عصر(عج)

عکس 21 ارم نداشت که اصلاح کردند:

عکس 22:

عکس 23:

حدیث 6

کلیک روی تصویربرای بزرگنمایی

حدیث 7

حدیث 8

سلام یک خبر :دوستی که قرار بود 31-40 رو انجام بدن کامل کردن و فرستادند
منتهی بنده الان باید برم تا شب در تاپیک قرارشون میدم
فعلا

1.

javadfamo;493944 نوشت:
سلام علیکم

2.

javadfamo;493946 نوشت:
سلام مجدد

یا علی

سلام علیکم

1. از طرح تایپوگرافی شما استفاده شد

2. تغییرات اعمال شد

ممنونم از پیشنهادات سازنده دوستان گرامی

حدیث 9

حدیث 32