صفحه 1 از 12 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: میخواهم بمیرم همین

نوشته
    192
    حضور
    9 روز 5 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    932

اشاره میخواهم بمیرم همین

سلام
    اینقدر قلبم پر از درده که توان تایپ ندارم. اگر اینها امتحانه من صراحتا میگم شکست خوردم خدایا ادامه نده...
    با اینکه نیاز دارم دردودل کنم و دارم منفجر میشم ولی سرتونو به درد نمیارم و میرم سر اصل مطلب.
    روز به روز زندگی ما داره طاقت فرساتر میشه. کار جدیدی که همسرم در پیش گرفته...
    طبق قوانین اسلام با من رفتار کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی از تمام اختیاراتش کامل استفاده کنه.کلا حق ندارم هیچوقت از خونه خارج شم مگر اون بگه. کلا ارتباطم با خانواده و دوستام قطع. هیچ کس از خانواده من حق اومدن به منزل مارو نداره.
    برای همه مسائل باید ازش اطاعت کنم.مسافرت با خانواده اون.مکان تحویل سال... در هیچ مساله ای از من مشورت نگیره و کلا من تنها کاری که باید انجام بدم رابطه ج.. و دیگه هیچ حقی ندارم و دیگه از وسایل پیشگیری استفاده نمیکنه و میگه اینقدر قرص بخور تا بمیری.میگه حق نداری از تلفن خونه من استفاده کنی (اگر یادتون باشه خونه ماله منه) میگم این خونه که ماله منه میگه پ.ل تلفنشو من میدم. اینترنت راضی نیستم استفاده کنی!(الان خوابه). با کسی حق نداری حرف بزنی.هروقت دلم خواست میرم مسافرت با دوستام و تو باید خونه باشی و حق خروج نداری. هرکس دلم خواست میارم خونه و خوش میگذرونم و با تو باید تو اتاق باشی.

میگه میخوام اسلامو بهت نشون بدم. میگه حالا میبینی که زن صیغه میکنم هرچقدر دلم بخواد و تو حق نداری اعتراض کنی چون اسلام اجازه داده.
    ازش متنفرم با همه وجودم.

اسلام تا این حد دست مردو باز گذاشته و زنو بسته؟ کسی تو این دنیا هست به داده من برسه؟
    ویرایش توسط سید حسینی : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ در ساعت ۱۰:۱۲
    تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری ، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن...

2. صلوات ها 46

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,569
    حضور
    175 روز 16 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58353

با نام و یاد دوست

میخواهم بمیرم همین

کارشناس بحث: استاد امیدوار

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲ در ساعت ۱۰:۲۵ دلیل: تغییر کارشناس پاسخگو

5. صلوات ها 19

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم الزهرا نمایش پست ها
    سلام
    اینقدر قلبم پر از درده که توان تایپ ندارم. اگر اینها امتحانه من صراحتا میگم شکست خوردم خدایا ادامه نده...
    با اینکه نیاز دارم دردودل کنم و دارم منفجر میشم ولی سرتونو به درد نمیارم و میرم سر اصل مطلب.
    یعنی از تمام اختیاراتش کامل استفاده کنه.کلا حق ندارم هیچوقت از خونه خارج شم مگر اون بگه. کلا ارتباطم با خانواده و دوستام قطع. هیچ کس از خانواده من حق اومدن به منزل مارو نداره.
    برای همه مسائل باید ازش اطاعت کنم.مسافرت با خانواده اون.مکان تحویل سال... در هیچ مساله ای از من مشورت نگیره و کلا من تنها کاری که باید انجام بدم رابطه ج.. و دیگه هیچ حقی ندارم و دیگه از وسایل پیشگیری استفاده نمیکنه و میگه اینقدر قرص بخور تا بمیری.میگه حق نداری از تلفن خونه من استفاده کنی (اگر یادتون باشه خونه ماله منه) میگم این خونه که ماله منه میگه پ.ل تلفنشو من میدم. اینترنت راضی نیستم استفاده کنی!(الان خوابه). با کسی حق نداری حرف بزنی.هروقت دلم خواست میرم مسافرت با دوستام و تو باید خونه باشی و حق خروج نداری. هرکس دلم خواست میارم خونه و خوش میگذرونم و با تو باید تو اتاق باشی.

میگه میخوام اسلامو بهت نشون بدم. میگه حالا میبینی که زن صیغه میکنم هرچقدر دلم بخواد و تو حق نداری اعتراض کنی چون اسلام اجازه داده.
    ازش متنفرم با همه وجودم.

اسلام تا این حد دست مردو باز گذاشته و زنو بسته؟ کسی تو این دنیا هست به داده من برسه؟
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت محضر شما خواهر محترم

از نوع رفتار و گفتار همسرتان فهمیده می شود که ایشان فردی متوقع، زیاده خواه و لجوج هستند و به نحوی از دینمداری شما دل خوشی ندارند و لذا با لجاجت قصد عقده گشایی دارند.
    به هر حال توجه داشته باشید اسلامی که ایشان قصد پیاده کردن آن را دارد، اسلامی است که از سوی همسر شما ابداع و جعل شده است!!
    چرا که اسلام راستین به مهر ورزی و عدالت دعوت می کند و از ظلم و ستم نهی می کند...
    مستحضرید که پرداخت نفقه بر مرد واجب است و در این موضوع کسب رضایت وی شرط نیست. بنابراین استفاده از تلفن، اینترنت و دیگر امکانات رفاهی نیاز به اجازه و رضایت وی ندارد.
    در رابطه با خروج از منزل و ارتباط با اقوام نیز تفاوت فتاوا وجود دارد که لازم است با ذکر شرایط خانوادگی خود این موضوع را از کارشناسان محترم فقه جویا شوید. اما به طور خلاصه توجه داشته باشید که ایشان اجازه زندانی کردن شما را ندارند و شما حق دارید با بستگان خود رفت و آمد داشته باشید...
    در رابطه با صیغه هم ایشان قصد سوء استفاده دارند، اسلام هیچگاه ازدواج موقت را واجب نکرده است اما ظلم به بندگان و از جمله همسر را حرام کرده است...

در پناه خدای متعال موفق باشید
    میخواهم بمیرم همین
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 37

علاقه
    آرامش داشتن
    نوشته
    20
    حضور
    1 روز 11 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    135

سلام

ازش متنفرم با همه وجودم.

سلام به شما دوست عزیز
    من پیام شمارو خوندم و خیلی ناراحت شدم ولی یه سوالهایی تو ذهنم ایجاد شده اینکه شما خانم مذهبی هستید و همسرتون خیر؟
    مشکل حادی بین شما و همسرتون پیش اومده که ایشون اینجورتصمیم هارو گرفته ؟
    من حس میکنم یه لج و لج بازی بین شما اتفاق افتاده و ایشون تو یه بحث و عصبانیت این حرفارو بهتون زده یا نه همینجوری عادی که فکر میکنم بعید باش
    خدایا حواست هست؟؟؟؟
    صدایی هق هق گریه هایم از گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیک تری ....

9. صلوات ها 17

نوشته
    273
    حضور
    4 روز 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1316

سلام
    این اقا هرچی گفته مربوط به اسلامه.... البته بجز چند موردی که استاد امیدوار فرمودن مثه پرداخت نفقه و....
    ولی در کل خانوما محدودن.... مثه این اقا که تمام حرفاشو پای اسلام میذاره و از دست این خانومم کاری بر نمیاد.....
    مثلا ببینید اسلام گفته تواناییش اگه واسه مرد ها وجود داره میتونن چند زن اختیار کنن.... ولی ایا یک زن میتونه چند شوهر اختیار کنه؟؟؟
    مثل عرب ها که وقتی یه ایرانیو میبینن و ازش میپرسن چند تا زن داری و ایرانی جوابشو میده "یک"
    عرب میزنه زیر خنده و مسخرش میکنه....! (این مورد واقعا پیش اومده و من در اوری نیست)
    اگه اینطوره چرا انقد بین زن و مرد در اسلام تمایز وجود داره؟

11. صلوات ها 10

نوشته
    166
    حضور
    4 روز 23 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    426

اگه ایشون واقعا میبخواد مطابق دستور اسلام با شما رفتار کنه باید به این حدیث پیامبر اکرم توجه داشته باشه که حضرت فرمودند:
    «ما اکرام النساء الا الکریم و ما اهانهن الا اللئیم»
    هیچ کسی زنان را گرامی نمی‌دارد، مگر انسان کریم و با شخصیت...
    و هیچ کس به زنان اهانت نمی‌کند مگر انسان پست و بی مایه...
    (نهج الفصاحه)
    ویرایش توسط *ahmad* : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ در ساعت ۱۲:۴۳
    من مکرر در نوشته های خود نوشته ام؛ من هرگز از پیدایش افراد شکاک که در اجتماع علیه اسلام سخنرانی کنند و مقاله بنویسند متأثر نمی شوم هیچ، از یک نظر خوشحال هم می شوم؛ چون می دانم پیدایش این ها سبب می شود چهره اسلام بیشتر نمایان بشود. وجود این افراد شکاک و افرادی که علیه دین سخنرانی می کنند وقتی خطرناک است که حامیان دین آن قدر مرده و بی روح باشند که در مقام جواب بر نیایند. (شهید مطهری)

13. صلوات ها 20

نوشته
    273
    حضور
    4 روز 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1316

نقل قول نوشته اصلی توسط *ahmad* نمایش پست ها
    اگه ایشون واقعا میبخواد مطابق دستور اسلام با شما رفتار کنه باید به این حدیث پیامبر اکرم توجه داشته باشه که حضرت فرمودند:
    «ما اکرام النساء الا الکریم و ما اهانهن الا اللئیم»
    هیچ کسی زنان را گرامی نمی‌دارد، مگر انسان کریم و با شخصیت...
    و هیچ کس به زنان اهانت نمی‌کند مگر انسان پست و بی مایه...
    اصلا چرا باید به زن ها اهانت بشه؟
    خیلی معذرت میخوام ولی طرف زن گرفته کلفت که نگرفته....
    پیامبر هم حرف قشنگی رو بیان کردند.... ولی کجاست انسان کریم و بخشنده؟!
    با جامعه ای که ما توش زندگی میکنیم کسی نیست طبق سیره پیامبر عمل کنه...

15. صلوات ها 10

علاقه
    کتاب خوندن
    نوشته
    2,888
    حضور
    56 روز 18 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    253
    صلوات
    19648

با سلام سرکار شیشم الزهرا
    شوهرتون اصلا ادم مذهبی نیست ...و فکر میکنم از اینکه شما هم مذهبی هستید اصلا راضی نیستن ..به خاطر همین از این طریق تصمیم گرفتن شما رو ازار بدن
    بهتره ایشون به یه روانپزشک مراجعه کنن

میخواهم بمیرم همین

پدرم تنها کسیه که باعث میشه بدون شک باورکنم که فرشته ها هم میتونن مرد باشن..

17. صلوات ها 16

علاقه
    مطالعات دینی، فلسفی، ریاضی، فیزیکی ...
    نوشته
    2,628
    حضور
    73 روز 19 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    8025

سلام

ازش متنفرم با همه وجودم.

سلام علیکم،
    استاد جواب کامل را داده‌اند، این هم حاشیه‌ای است بر جواب ایشان:
    زن در هیچ موردی واجب نیست اطاعت شوهر را نماید مگر در دو مورد، یکی بیرون رفتن از خانه و دیگری بحث نیاز جنسی همسر است (آرایش کردن و ... در منزل هم در همین راستاست). اما در مورد اول اگر در زمان ازدواج مثلاً شرط شده باشد که زن بتواند به فلان دلایل برود بیرون، اگر در زمان ازدواج زن شاغل باشد، و اگر اصلاً اظطراری پیش بیاید زن می‌تواند بدون اجازه‌ی شوهر هم بیرون از منزل برود، در مورد دوم هم اگر بحث لجاجت مطرح باشد یا نیاز شوهر بیش از حد معمول باشد وظیفه‌ی بیش از حد معمول از زن ساقط می‌شود (اگر اشتباه نکنم). خلاصه‌اش اینکه اسلام در هیچ‌کجا اجازه‌ی سوء استفاده از یک قانون را به کسی نمی‌دهد.
    شما اگر منزل را که به نام خودتان است به شوهرتان هدیه نکرده باشید می‌توانید او را از آنجا بیرون کنید و از او بخواهید (بر او واجب است) که مناسب شأن شما برایتان منزل مسکونی تهیه کند، مالکیت یا اجاره‌اش فرقی ندارد.
    در کل توصیه‌ی علما بر این است که زن و شوهر از حقوق خود با خط قرمزهایی که اسلام تعیین کرده است استفاده نکنند، این حقوق بیشتر برای مواردی است که یک طرف دارد طرف مقابل را تحت فشار قرار می‌دهد یا به هر شکلی به او ظلم می‌کند که در این صورت اسلام با تعیین این حدود جلوی بسیاری از ظلم‌ها را بگیرد تا خانواده سلامت خود را بازیابد. اما در هر صورت خانواده جامعه‌ای بر مبنای عطوفت و ایثار باید باشد و نه جامعه‌ای بر مبنای حدود و قوانین خط‌کش‌وار. در مورد شما اگر ظلم اتفاق افتاده می‌توانید بدون قصد طلاق (که کراهت شدید دارد) از شوهرتان به دادگاه شکایت کنید، دادگاه شوهرتان را به رعایت حدود اسلامی الزام خواهد کرد و اگر شوهر شما قصد آزار شما را داشته باشد دادگاه برای شما بدون نیاز به تأیید شوهرتان از شوهرتان طلاق می‌گیرد.

اگر بنا به رعایت حقوق و در واقع استفاده‌ی از حقوق باشد بدون شک کار برای مرد خیلی سخت‌تر خواهد بود. در واقع تا آنجا که حقیر دیده‌ام در خانواده هیچ چیزی به عهده‌ی زن نیست و همه کار با مرد است، پرداخت مهریه که حق زن است و اگر پرداخت نشود هم دین بر گردن مرد هست و اگر مرد بمیرد باید از مال او به زن بدهند، تهیه (خرید یا اجاره‌ی) خانه و جهیزیه برای آن، کارهای منزل، شیر دادن به بچه‌ها، تمام هزینه‌های معمول همسر و بچه‌ها همگی بر عهده‌ی مرد است، انگار که زن کارش فقط به دنیا آوردن بچه‌ها باشد و اطاعت از شوهر فقط در همان دو مورد، تربیت کردن بچه‌ها هم اگرچه تا حدود زیادی بر عهده‌ی زن هست ولی زن برای انجام یا عدم انجام آن جوابگوی خداست و نه هیچ کس دیگر. در مورد کار منزل که گفتم بر عهده‌ی مرد است در واقع اینطور بیان می‌شود که زن که کار خانه می‌کند می‌تواند در قبال آن از شوهرش مزد طلب کند یا از او کنیز بخواهد و بر عهده‌ی مرد است که پرداخت یا تهیه کند، در مورد شیر دادن هم باز زن می‌تواند در قبال آن مزد طلب کند یا از مرد بخواهد که دایه اختیار کند ... پس در واقع زن می‌تواند از هر دوی این کارها امتناع کند. اگر فمینیستها می‌دانستند حقوق زن در اسلام چگونه است یک لحظه برای مسلمان شدن شک نمی‌کردند. زن ایرانی که بی‌هیچ‌چشم‌داشتی تمامی این کارها را می‌کند و متأسفانه الآن دیگر در کار بیرون خانه هم همدوش شوهرش کار می‌کند تا بار مالی روی دوش شوهرش کمتر باشد در واقع تمام این کارها فقط منتی است که بر سر شوهرش دارد و چیزی که شما تعریف کرده‌اید فقط مایه‌ی تأسف است که ما مردها چه مقدار ممکن است بی‌چشم‌و‌رو بشویم. خدا کند که بدهای ما هدایت شوند و خوبهای ما گمراه نشوند، زنان هم ان شاء الله تا دیر نشده بفهمند که همان زن بمانند بهتر است تا اینکه سعی کنند مثل ما یا رغیبی برای ما باشند ...
    ویرایش توسط باء : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ در ساعت ۱۳:۴۱
    بهترین سرمایه‌گذاری عمر در کمک به تعجیل در ظهور است،
    ... بضاعتی محدود و اثرگذاری نامحدود،
    نگران سوددهی‌اش هم نیستیم چون خدا تضمین کرده است که قیام به بار خواهد نشست
    هر که می‌خواهد نامحدود بندگی خدا را کند و در هر خیری سهیم شود بسم الله ...

بزرگواران و دوستان و هم‌مباحثه‌ای‌ها، ان شاء الله اگر جسارتی کرده‌ام ببخشید و اگر کوتاهی کرده‌ام یا رنجشی به شما رسانده‌ام حلال کنید

19. صلوات ها 17

نوشته
    439
    حضور
    16 روز 2 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2654

سلام
    شرایط بدیه... اما این حرف جالبی نیست ...

کار جدیدی که همسرم در پیش گرفته...
    یعنی از تمام اختیاراتش کامل استفاده کنه
    .کلا حق ندارم هیچوقت از خونه خارج شم مگر اون بگه. کلا ارتباطم با خانواده و دوستام قطع. هیچ کس از خانواده من حق اومدن به منزل مارو نداره.

همچین اختیاراتی هم اسلام بهش نداده که هر کاری دلش بخواد بکنه.... مردی میتونه جلوی بیرون رفتن زنشو بگیره که از لحاظ روانی و رفتاری سالم باشه.... والا یه روان پریش نمیتونه تو خونه ای شمارو زندانی کنه که امنیت جانی و مالی نداشته باشی...

میگه میخوام اسلامو بهت نشون بدم
    بهش بگو پس منم قوانین اسلامی و نشونت میدم...

کسی تو این دنیا هست به داده من برسه؟
    اول دعا میکنم خانواده ی منطقی داشته باشین...موردایی مثه شما من زیاد دیدم... کلا این مردایی که کمپوت هارت و پورتن تا دوتا تو دهنی نخورن آدم نمیشن... باید هر جور شده تو کله اش فرو کنی که اسیر نگرفته.... واسه همینم نیاز شدید به حمایت خانواده دارین.... دوسه بار پله های دادگاه و بره بالا و بیاد پایین درست میشه...
    دوسه تا شکایت...
    دوسه تا حمایت که ببینه از خانواده تون میبینه اونجورام که فک میکنه نیست...
    اول به خانواده تون بگین باهاش جدی صحبت کنن و اتمام حجت کنن...
    اگه بازم به رفتارش ادامه داد....اونوقت لازم میشه یه شکایت بکنین...

..:: لاالهَ إلا الله ::..

بدترین احساس زمانیست که خودت هم میفهمی از خدا دور شده ای ...

خداحافظ همگی .... حلال کنید

21. صلوات ها 14

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۲۴, ۱۹:۰۰ : 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری