جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۲
  علاقه
  خــدا » همه چیز
  نوشته
  6,501
  حضور
  157 روز 22 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  3276
  صلوات
  45164

  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی
  بنام خدا


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی
  دانلود با کیفیت خوب دانلود
  دانلود با کیفیت متوسط دانلود
  دانلود با کیفیت پایین دانلود  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت بیانات رهبر انقلاب درباره نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده آمریكا مجموعه صوتی «دادگاه حقوق بشر» را تهیه و منتشر می‌كند. اولین قسمت از این مجموعه صوتی به جنایات آمریكایی‌ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در افغانستان و پاكستان اختصاص دارد.

  سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای كه در این صوت می‌شنوید:
  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی ادعا ميكنند ما متعهد به حقوق بشريم. بله، آمريكائى‌ها پرچم حقوق بشر را بلند كرده‌اند، ميگويند ما متعهد به حقوق بشريم؛ آن هم نه فقط در كشور خودشان - كه آمريكا باشد - در همه‌ى دنيا. خب، اين حرفى است، ادعائى است؛ در عمل چه؟ در عمل، بيشترين ضربه را اينها به حقوق بشر ميزنند؛ بيشترين اهانت را به حقوق انسانها در كشورهاى مختلف و نسبت به ملتهاى مختلف، اينها ميكنند. زندانهاى مخفى‌شان در سرتاسر دنيا، زندانشان در گوانتانامو، زندانشان در عراق - ابوغريب - حمله‌ى آنها به مردم غيرنظامى در افغانستان، در پاكستان، در مناطق گوناگون؛ اينها نمونه‌اى از حقوق بشر ادعائى آمريكائى‌هاست!
  هواپيماهاى بدون سرنشينشان راه مى‌افتد، هم جاسوسى ميكند، هم مردم را زير فشار قرار ميدهد؛ كه روزانه خبرش را شما از افغانستان و پاكستان ميشنويد. البته همين هواپيماهاى بدون سرنشين، به قول يكى از مجلات آمريكائى كه همين چند روز قبل از اين نوشته بود، در آينده مايه‌ى دردسر خود آنها خواهد شد.

  دیدار مردم اذربایجان 91/11/28  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی


 2. صلوات ها 7


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۲
  علاقه
  خــدا » همه چیز
  نوشته
  6,501
  حضور
  157 روز 22 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  3276
  صلوات
  45164  بنام خدا

  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

  به مناسبت بیانات رهبر انقلاب درباره نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده آمریكا

  مجموعه صوتی «دادگاه حقوق بشر» را تهیه و منتشر می‌كند. قسمت دوم از این مجموعه صوتی به جنایات آمریكایی‌ها در زندان‌های مخفی‌شان در كشورهای مختلف می‌پردازد.


  سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای كه در این صوت می‌شنوید:  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی رئيس جمهور امريكا وقيحانه ادعا مى‌كند كه رسالت گسترش دمكراسى در دنيا و خاورميانه بر دوش او سنگينى مى‌كند! دمكراسى آنها را در زندانهاى امثال ابوغريب - كه در عراق و گوانتانامو كم هم نيستند - مردم دنيا دارند مى‌بينند. اين، دمكراسى و حقوق بشر آنهاست!

  سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) ۱۳۸۳/۰۳/۱۴


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی اين آقا اوّلى كه ميخواست بيايد، در تبليغات انتخاباتى پنج شش سال قبل، يكى از وعده‌هايى كه به مردم آمريكا داد، اين بود كه زندان گوانتانامو را تعطيل ميكند؛ [الان] شش هفت سال گذشته، آيا زندان گوانتانامو تعطيل شد؟

  دیدار مردم قم ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی سربازان و نيروهاى امنيتى امريكا بدترين جنايتها را در نقاط اشغالى عراق و در زندان ابوغريب مرتكب مى‌شوند - كه يك نمونه از اين همه، جنايت زندان ابوغريب است؛ والّا نظاير آن زياد است - به انسانها اهانت مى‌كنند، حقوق انسانها را لگدمال مى‌كنند؛ چه در اين‌جا، چه در افغانستان، چه در زندانهاى خودشان، چه در گوانتانامو؛ آنگاه ديگران را به نقض حقوق بشر متهم مى‌كنند!

  دیدار زائران و مجاورین حرم مطهر رضوی ۱۳۸۴/۰۱/۰۱


  دانلود با کیفیت خوب دانلود
  دانلود با کیفیت متوسط دانلود
  دانلود با کیفیت پایین دانلود


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی


 4. صلوات ها 4


 5. #3

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۲
  علاقه
  خــدا » همه چیز
  نوشته
  6,501
  حضور
  157 روز 22 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  3276
  صلوات
  45164
  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

  به مناسبت بیانات رهبر انقلاب درباره نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده آمریكا مجموعه صوتی
  «دادگاه حقوق بشر» را تهیه و منتشر می‌كند. قسمت سوم از این مجموعه صوتی به جنایات
  و كشتار مردم بی‌دفاع غزه و حمایت دولت آمریكا از جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه می‌پردازد.

  سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای كه در این صوت می‌شنوید:

  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی امروز آمريكا و غرب در قضيه‌ى فلسطين و در بسيارى از قضاياى ديگر صريحاً دارند دروغ ميگويند؛ صريحاً دروغ ميگويند. فاجعه‌ى عظيمى مثل فاجعه‌ى غزه را در جنگ ۲۲ روزه وارونه وانمود ميكنند. بايد به اين توجه كنيم. اين را ميخواهم يادآورى كنم. امروز غزه و فلسطين عرصه‌ى رسوائى غرب است. غرب با ادعاى حقوق بشر بزرگ‌ترين و فجيع‌ترين نقض حقوق بشر را در غزه نديده گرفته. تا روزهاى متمادى غربى‌ها در سال گذشته يك كلمه حرف به نفع مردم غزه و در دفاع از آنها نزدند. روزهاى متمادى پشت سر هم ميگذشت، ما هى گوشمان بود ببينيم آيا از اروپا - از آمريكا كه هيچ - از سازمانهاى حقوق بشر، از سازمانهاى به اصطلاح مدافع آزادى، يك كلمه حرف به نفع مردم غزه صادر ميشود؟ نميشد. بعد از آنى كه سر و صداى مردم بلند شد، مردم در كشورهاى مختلف سر و صدا كردند، راهپيمائى كردند، تظاهرات كردند، حرف زدند، رسوائى بالا گرفت، شروع كردند به حرف زدن؛ فقط حرف! غرب هيچ گونه حمايتى از مردم غزه نكرد؛ در مقابل يك چنين فاجعه‌ى عظيمى كه جلوى چشم همه داشت اتفاق مى‌افتاد. تا امروز هم باز غرب در همان مواضع است. سازمان ملل خودش را رسوا كرد. آمريكا رسوا بود و رسواتر شد. با اينكه اين گزارش گلدستون در آمده است و همه از او مطلع شدند. امروز بايستى سران جانى و مجرم رژيم صهيونيستى بيايند پاى محاكمه و بايد مجازات بشوند؛ ولى هيچ خبرى نيست، هيچ اقدامى انجام نميگيرد؛ بلكه حمايتها از دولت غاصب و دولت جعلى صهيونيستى باز هم بيشتر ميشود! اينها غرب را رسوا كرد.

  دیدار شركت‌كنندگان در افتتاحیه همایش غزه ۱۳۸۸/۰۸/۱۳


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی يكى هم محاصره‌‌ى ظالمانه‌‌ى غزه است كه اين محاصره سه سال شد؛ يك حركت بسيار سبعانه، قساوت‌‌آميز، وحشيانه، و با شگفتى فراوان مورد تأييد و تصديق و حمايت آمريكا و انگليس و قدرتهاى غربى كه داعيه‌‌ى دفاع از حقوق بشر را هم دائم تكرار مى‌كنند. سه سال است كه يك و نيم ميليون جمعيت را محاصره كرده‌‌اند؛ نه مى‌گذارند دارو برود، نه مى‌گذارند غذا برود، در آب آشاميدنى‌‌شان اخلال مى‌كنند، در نيروى برقشان اخلال مى‌كنند، در رسيدن سيمان و مصالح ساختمانى براى اينكه ويرانى‌هاى جنگ را از بين ببرند، اخلال مى‌كنند- اين كاروانى كه مى‌رفت، بخش عمده‌اى از محموله‌‌ى آن سيمان بود، براى اينكه مردم بتوانند خانه‌‌هاى خراب خودشان را تعمير كنند- علاوه‌‌ى بر اين‌ها به طور متناوب گلوله‌‌باران هم مى‌كنند، آدم‌كشى هم مى‌كنند، كودكان مظلوم و زن و مرد را به قتل هم مى‌رسانند. اين، حركت رژيم صهيونيستى است.

  سازمانهاى مدعى حقوق بشر ايستاده‌اند تماشا مى‌كنند. قدرتهاى غربى نه فقط تماشا، بلكه حمايت مى‌كنند. متأسفانه بسيارى از كشورهائى كه بايد دفاع كنند- يعنى برخى كشورهاى عربى، برخى كشورهاى اسلامى- سكوت محض كرده‌اند؛ اگر نگوئيم حتّى رفتارهاى خائنانه در پشت سر. خيلى وضع عجيبى است.

  نماز جمعه تهران در حرم امام خمینی(ره) ۱۳۸۹/۰۳/۱۴  دانلود با کیفیت خوب دانلود
  دانلود با کیفیت متوسط دانلود
  دانلود با کیفیت پایین دانلود  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی


 6. صلوات ها 4


 7. #4

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۲
  علاقه
  خــدا » همه چیز
  نوشته
  6,501
  حضور
  157 روز 22 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  3276
  صلوات
  45164  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

  به مناسبت بیانات رهبر انقلاب درباره نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده آمریکا مجموعه صوتی «دادگاه حقوق بشر» را تهیه و منتشر می‌کند. قسمت چهارم از این مجموعه صوتی به جنایت دولت آمریکا در قبال فرقه داوودیه در یکی از شهرهای این کشور می‌پردازد.

  سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:

  آن چیزی که در این بین از همه بدتر و زشت‌تر به چشم من آمد، این حرفهائی بود که به عنوان دلسوزی از حقوق بشر و سختگیری به مردم، از زبان این دولتمردان آمریکائی صادر شد که: ما از اینکه با مردم چنین رفتار بشود، مخالفیم؛ ما نگرانیم! شما نگران مردمید؟! شما چیزی به نام حقوق انسان را اصلاً قبول دارید؟! افغانستان را کی‌ به خاک و خون کشید و هنوز هم دارد میکشد؟ عراق را کی‌ زیر چکمه‌ی نظامیان خودش تحقیر کرد؟ در فلسطین چه کسی به دولت صهیونیست ظالم این همه کمک سیاسی و مادی کرد؟ در خود آمریکا - انسان واقعاً تعجب میکند - در زمان دولت همین حزب دمکرات، در زمان ریاست جمهوری شوهر همین بانوئی که حالا اظهار نظر میکند، هشتاد و چند نفر از وابستگان فرقه‌ی داوودی را زنده زنده در آتش سوزاندند. این که دیگر جای انکار نیست. همین حضرات، همین دمکراتها این کار را کردند. فرقه‌ی داوودی‌ها به قول خودشان دیویدی‌ها - به دلیلی مورد غضب دولت آمریکا قرار گرفتند و به منزلی رفتند و در آنجا متحصن شدند. هر چه کردند، بیرون نیامدند. اینها خانه را آتش زدند و هشتاد تا مرد، زن، بچه تو این خانه، زنده زنده سوختند. شما حقوق بشر میفهمید یعنی چه؟! به نظر من این مسئولان و سیاستمداران اروپائی و آمریکائی قدری بایستی شرم و حیا را هم برای خودشان وظیفه بدانند. جمهوری اسلامی، پرچم‌دار حقوق انسان است. دفاع ما از مردم مظلوم در فلسطین، در لبنان، در عراق، در افغانستان، در هر نقطه‌ای که مردم مظلوم واقع شدند، نشانه‌ی همین است. نشانه‌ی این است که پرچم حقوق بشر به وسیله‌ی اعتقاد به اسلام، ایمان به اسلام در این کشور برافراشته شده است. ما احتیاج نداریم که برای حقوق بشر کسی ما را نصیحت کند.

  دانلود با کیفیت عالی دانلود
  دانلود با کیفیت متوسط دانلود
  دانلود با کبفبت پایین دانلود


  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی


 8. صلوات ها 2


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۲
  علاقه
  خــدا » همه چیز
  نوشته
  6,501
  حضور
  157 روز 22 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  3276
  صلوات
  45164  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی

  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

  به مناسبت بیانات رهبر انقلاب درباره نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده آمریکا مجموعه صوتی «دادگاه حقوق بشر» را
  تهیه و منتشر می‌کند. قسمت پنجم از این مجموعه صوتی به جنایت دولت آمریکا در افغانستان می‌پردازد. در این قسمت رهبر انقلاب به مصادیقی از حضور جنایتکارانه دولت آمریکا همچون حمله به کاروان‌های عروسی و به رگبار بستن جمع کثیری از زندانیان در شمال افغانستان اشاره می‌کنند.

  سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:

  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی این‌ها حقوق بشر است، احترام به انسان‌هاست و احترام به آزادى انسان است که این دروغگوها ادّعا مى‌کنند؟! با عذرخواهى هم نمى‌شود اینها را تمام کرد. زدند، گفتند: ببخشید؛ اشتباه کردیم! در افغانستان هم همین‌طور است. از اوّلِ جنگ افغانستان بارها اتّفاق افتاده است. همین چند روز قبل یک بار اتّفاق افتاد. مى‌زنند و با بمب جمعیتى را تارومار مى‌کنند و بعد مى‌گویند: ببخشید؛ اشتباه کردیم! با «ببخشید، اشتباه کردیم» جنایت‌ها پاک مى‌شود؟
  خطبه‌های نماز جمعه تهران ۱۳۸۲/۰۱/۲۲

  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی در شمال افغانستان - آن وقتى که افغانستان را اشغال مى‌کردند - غیر از بمب‌هایى که بر سر مردم ریختند و فجایعى که در شهرها ایجاد کردند، در یک زندان جمع کثیرى زندانى را به رگبار بستند و قتل عام کردند؛ خبرش هم در دنیا پیچید، منتها امپراتورى‌هاى خبرى نمى‌گذارند این خبرها بماند و در ذهن مردم جایگزین شود.
  دیدار زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی ۱۳۸۴/۰۱/۰۱
  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی با کدام قانون افغانستان را اشغال کردید؟ با کدام قانون بین‌المللىِ عقل‌پسند دارید نیروهاتان را در افغانستان افزایش می‌دهید؟ چقدر اتفاق افتاد این حادثه که هواپیماهاى آمریکائى، کاروان‌هاى عروسى را در افغانستان به خاک و خون کشیدند؟ در طول این چند سال بارها و بارها اتفاق افتاد؛ ده‌ها نفر در هر حادثه‌اى کشته شدند؛ مردمى که در یک عروسى شرکت کرده بودند. آن وقت افسر آمریکائى با وقاحت تمام می‌گوید: ما دنبال طالبان هستیم! هر جا طالبان را پیدا کنیم، می‌زنیم! به عروسى مردم چه کار دارید؟ به زندگى مردم چه کار دارید؟ همین چندى پیش در هرات، یکى از این حوادث را به وجود آوردند، بیش از صد نفر کشته شدند که پنجاه‌تاشان کودکان بودند. مظهر بى‌قانونى شما هستید. قانون‌شکن‌ترین دولت‌ها، امروز دولت آمریکاست.
  دیدار با جمعی از طلاب و روحانیون ۱۳۸۸/۰۲/۲۲

  دانلود با کیفیت عالی دانلود
  دانلود با کیفیت متوسط دانلود
  دانلود با کیفیت پایین دانلود
  دادگاه حقوق بشر >> بیانات رهبر معظم مد ظله العالی


 10. صلوات


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۲۰, ۰۱:۴۲ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود