جمع بندی آیا صلوات کبیره حقیقت دارد؟

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا صلوات کبیره حقیقت دارد؟

سلام : ببخشید، من در کتابی که در مورد خواص شگفت انگیز صلوات بود صلواتی را دیدم که نوشته شده بود که ثواب 10000 صلوات را دارد ایا حقیقت دارد ؟ اگر امکان دارد منبع ان و خود صلوات را با اعراب ان بنویسید... با تشکر...

سلام علیکم،
شاید این پاسخ از سایت پاسخگو پاسخگوی شما هم باشد
یا علی

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد مجید

aaty;487108 نوشت:
سلام : ببخشید، من در کتابی که در مورد خواص شگفت انگیز صلوات بود صلواتی را دیدم که نوشته شده بود که ثواب 10000 صلوات را دارد ایا حقیقت دارد ؟ اگر امکان دارد منبع ان و خود صلوات را با اعراب ان بنویسید... با تشکر...

با صلوات بر محمد وآل محمد
وسلام وعرض ادب
کاربر گرامی منظور شمااین صلوات است:

بنده پس از بررسی نرم افزار جامع الاحادیث، و نرم افزار نور الجنان که تقربیا بیشتر کتب ادعیه در آن جمع شده را ملاحظه کردم این صلوات را ندیدم که از معصوم (ع) نقل شده باشد. فقط در کتاب« [=Traditional Arabic][=Traditional Arabic]نوادر المعجزات في مناقب الأئمة الهداة عليهم السلام، ص: 9» آمده است که:
[=Traditional Arabic] [=Traditional Arabic]مقدمة المحقق‏
[=Traditional Arabic][=Traditional Arabic]بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ الحمد للّه ربّ العالمين و صلّى اللّه على سيّدنا و نبيّنا محمّد و آله ما اختلف الملوان و [=Traditional Arabic]تعاقب‏ [=Traditional Arabic]العصران‏، و كرّ الجديدان، و استقبل الفرقدان، و بلّغ روحه و أرواح أهل بيته منّا التّحيّة و السّلام.[=Traditional Arabic]

پست جمع بندی موضوع

پرسش:
سلام : ببخشید، من در کتابی که در مورد خواص شگفت انگیز صلوات بود صلواتی را دیدم که نوشته شده بود که ثواب 10000 صلوات را دارد ایا حقیقت دارد ؟ اگر امکان دارد منبع ان و خود صلوات را با اعراب ان بنویسید... با تشکر

پاسخ:

پرسشگر گرامی منظور شما اگراین صلوات است:

پس از بررسی در نرم افزار های «جامع الاحادیث، و نرم افزار نور الجنان» که تقربیا بیشتر کتب ادعیه در آن جمع شده مطلبی در این زمینه ملاحظه نشد تا مستندی بر این باشد که صلوات مورد نظر از معصوم (ع) نقل شده باشد. تنها در کتاب« نوادر المعجزات في مناقب الأئمة الهداة عليهم السلام، ص: 9» این گونه آمده است که:
مقدمة المحقق‏
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ الحمد للّه ربّ العالمين و صلّى اللّه على سيّدنا و نبيّنا محمّد و آله ما اختلف الملوان و تعاقب‏ العصران‏، و كرّ الجديدان، و استقبل الفرقدان، و بلّغ روحه و أرواح أهل بيته منّا التّحيّة و السّلام.

موضوع قفل شده است