۩ عصر هر پنج شنبه یادی از اموات و رفتگان مان از این آب و خاک ۩ طلب غفران و رحمت

تب‌های اولیه

362 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
۩ عصر هر پنج شنبه یادی از اموات و رفتگان مان از این آب و خاک ۩ طلب غفران و رحمت

نمي دونم تونستيد سري به مزار رفتگان خودتون بزنيد يا نه من كه موفق نشدم خواستم يه يادآوري كنم بالاخره اونا هم چشم به راهن ومنتظر شايد يه فاتحه هم مشكلات زيادي رو از اونا حل كنه ...

رفتگان اين حقير رو هم فراموش نكنيد

يه چيزي يادم رفت امام وشهدا رو فراموش نكنيد

سلام علیکم

ان شاالله همه اموات رو خداوند ببخشه و بیامرزد ....بله بنده موفق شدم رفتم ....التماس دعا

بسم الله الرحمن الرحیم

یاد شهدا بکنید

پنجشنبه آخر سال زیارت شهدا را فراموش نکنیم

:Gol:

اللهم اغفرلنا و لوالدینا و للمومنین و المومنات یوم یقوم الحساب برحمتک یا ارحم الراحمین
[=Nazanin] رب ارحمهما کما ربیانی صغیرا..
خدایا رفتگان ما را قرین رحمتت بفرما...
:Sham:

[="Blue"]به نام خدا
با تشکر از حضرتعالی
تصحیح گردید
اینجا
از غسالخانه تا قبرستان -عکس
http://www.askdin.com/showthread.php?t=7477
[/]

الهم صل علی محمد و ال محمد

به نام خدا
عرض سلام ودرود
عصر روز پنج شنبه اول ماه ربیع الاول
این تاپیک عنوانش از :
۩ پنجشنبه آخر سال ۩
به:
۩ عصر هر پنجشنبه یادی از اموات و رفتگان مان از این آب وخاک ۩طلب غفران ورحمت
تغییر پیدا کرد
انشاءالله در هر پنج شنبه این تاپیک آپ گردد
التماس دعای فرج

یادی بکنم در این روز عزیز
از امام الشهداء -شهدای عزیز
همه رفتگان و گذشتگان از این جمع اسک دین
و
رحم الله من قرا الفاتحه مع الصلوات
این تاپیک واین پست را ببینید که بی ارتباط با این تاپیک نیست:
طرح آرامگاه مجازی

اسک دینی های بزرگوار از این تاپیک می توانند طلب فاتحه برای اموات و گذشتگان خویش
پدر بزرگ -مادر بزرگ-پدر -مادر -خواهر و برادر نمایند
روح همه غریق رحمت و با انبیاء و اولیاء محشور باد
آمین:Sham:

خدا بیامرز مادربزرگم وقتی در قید حیات بودند میگفتند هر وقت میروید قبرستان برای فاتحه خوانی به مرده ها بگویید شما بودید مثل ما
ما هم میشیم مثل شما
بشارت باد بر شما که قیامت نزدیک است
و من امروز به سر قبر خودش رفتم و همین جمله رو گفتم
اللهم اغفرلی المومنین و المومنات

سلام:Gol:

برای دوستانی که از نعمت پدر یا مادر محروم شدند:

کیفیت نماز والدین

التماس دعا:Gol:

علی یارتان:Gol:

اللهم اغفر للموئمنین والمومنات و المسلمین والمسلمات الاحیائ منهم والاموات
خدایا به ابروی محمد و ال محمد همه رفتگان و اسران خاک را ببخش
خدایا پدرم را با محمد وال محمد همنشین و محشور کن
خدایا هر کس به گردن من یا پدرو مادرم حقی دارد خدایا از گناهانش در گذر و به انها خیر و خوبی عطا کن
خدایا هر کس به من التماس دعا گفته حاجت روا کن

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

[="Purple"]زیارت قبور مومنان[/]

[="Blue"]شيخ ثقة جليل القدر،جعفر بن قولويه قمى،از عمرو بن عثمان رازى روايت كرده كه گفت:از حضرت موسى بن جعفر عليه السّلام‏ شنيدم كه مى‏فرمود:هركه بر زيارت ما قادر نباشد،پس زيارت كند صالحان از دوستان ما را،تا ثواب زيارت ما را براى او نوشته‏ شود،و كسى‏كه بر صله و نيكى به ما ناتوان باشد،با صالحان از دوستان ما از در صله و نيكى برآيد،تا براى او ثواب صله و نيكى به ما نوشته‏ شود.و نيز به صند صحيح از محمد بن احمد بن يحيى الاشعرى روايت كرده كه من در فيد]جايى است در راه مكه[با على بن بلال به جانب قبر محمّد بن اسماعيل بن بزيع روانه شديم،على بن بلال به من گفت:صاحب اين قبر براى من،از حضرت رضا عليه السّلام روايت كرد:هركه به نزد قبر برادر مؤمن خود بيايد،و دست بر قبر گذارد،و هفت بار سوره«قدر»را بخواند،و روز فزع اكبر[يعنى ترس بزرگ روز قيامت]ايمن شود. و در روايت ديگرى مانند همين مطلب را نقل كرده،جز آنكه در آن آمده:رو به قبله كند.فقير گويد:اين ايمن بودن كه،روايت بر آن دلالت دارد،ممكن است‏ براى خواننده باشد،چنانكه ظاهر حديث چنين است و احتمال دارد براى صاحب قبر باشد چنانكه آن را تاييد مى‏كند حديثى كه بعد از اين از سيد ابن‏ طاووس نقل ميشود.و نيز در كامل الزيارات به سند معتبر نقل شده،عبد الرحمن بن ابى عبد اللّه،به حضرت صادق عليه السّلام عرضه داشت،چگونه دست خود را بر قبور مسلمانان بگذارم؟پس حضرت با دست خود اشاره به زمين فرمود،و دست را بر زمين نهاد در حالى كه مقابل قبله بودند.و نيز به سند صحيح روايت شده‏ عبد اللّه بن سنان به حضرت صادق عليه السّلام عرض كرد،چگونه بايد بر اهل قبور سلام كرد؟فرمود:مى‏گويى:[/]
[="DarkGreen"]السَّلامُ عَلَى أَهْلِ الدِّيَارِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُسْلِمِينَ أَنْتُمْ لَنَا فَرَطٌ وَ نَحْنُ إِنْ شَاءَ اللَّهُ بِكُمْ لاحِقُونَ. [/]
سلام بر اهل‏ ديار از مؤمنان و مسلمانان،شما پيشروان ما بوديد،و ما هم انشاء اللّه به شما ملحق مى‏شويم.
و از حضرت حسين عليه السّلام روايت شده:هركه وارد قبرستان شود و بگويد:
اللَّهُمَّ رَبَّ هَذِهِ الْأَرْوَاحِ الْفَانِيَةِ وَ الْأَجْسَادِ الْبَالِيَةِ وَ الْعِظَامِ النَّخِرَةِ الَّتِي خَرَجَتْ مِنَ الدُّنْيَا وَ هِيَ بِكَ مُؤْمِنَةٌ أَدْخِلْ عَلَيْهِمْ رَوْحا مِنْكَ وَ سَلاما مِنِّي
اى پروردگار اين ارواح فناپذير و پيكرهاى پوسيده و استخوانهاى خاكسترشده‏اى كه از دنيا خارج شدند،درحالى‏كه مؤمن به تو بودند،نسيم رحمتى‏ از جانب خود،و سلامى از من بر آنان وارد كن.
حق تعالى براى او به عدد خلق،از زمان آدم تا قيام قيامت،حسنات‏ بنويسد،و از امير مؤمنان عليه السّلام روايت شده است،هركه وارد قبرستان شود و بگويد:
[="DarkGreen"]السَّلامُ عَلَى أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا أَهْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ كَيْفَ وَجَدْتُمْ قَوْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ اغْفِرْ لِمَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ احْشُرْنَا فِي زُمْرَةِ مَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ عَلِيٌّ وَلِيُّ اللَّهِ.[/]
سلام بر اهل لا اله الا اللّه،از اهل لا اله الا اللّه،اى اهل لا اله الا اللّه،به حق لا اله الا اللّه،چگونه يافتيد سخن لا اله الا اللّه،را از لا اله الا اللّه،اى لا اله الا اللّه،به حق لا اله‏ الا اللّه،بيامرز هركه را گفت لا اله الا اللّه،و ما را محشور كن در گروه آنان‏كه گفتند:لا اله الا اللّه،محمد رسول‏ اللّه على ولى اللّه.
حق سبحانه و تعالى ثواب پنجاه سال عبادت را براى او بنويسد و گناه پنجاه ساله را از او و پدر و مادرش محو نمايد.و در روايت ديگرى وارد شده است:بهتر سخنى كه در قبرستان بگويى،وقتى كه از آنجا بگذرى،اين است‏ كه بايستى و بگويى:
اللَّهُمَّ وَلِّهِمْ مَا تَوَلَّوْا وَ احْشُرْهُمْ مَعَ مَنْ أَحَبُّوا .
خدايا دوست آنان گردان،آنچه را دوست داشتند،و آنان را با هركه دوست داشتند محشور فرما
سيّد ابن طاووس در«مصباح الزائر»گفته:چون زيارت اهل ايمان را قصد كنى،شايسته است روز پنجشنبه باشد،و گرنه‏ هر وقت كه خواستى،و كيفيت زيارت ايشان چنين است،كه رو به جانب قبله نمايى،و دست خود را بر قبر گذارى، و بگويى:
اللَّهُمَّ ارْحَمْ غُرْبَتَهُ وَ صِلْ وَحْدَتَهُ وَ آنِسْ وَحْشَتَهُ وَ آمِنْ رَوْعَتَهُ وَ أَسْكِنْ إِلَيْهِ مِنْ رَحْمَتِكَ رَحْمَةً يَسْتَغْنِي بِهَا عَنْ رَحْمَةِ مَنْ سِوَاكَ وَ أَلْحِقْهُ بِمَنْ كَانَ يَتَوَلاهُ
خدايا به غربتش رحم كن،و به تنهايى‏اش برس،و وحشتش را همدم باش،و ترسش را ايمنى ده، و از رحمتت به او آرامش ده،رحمتى كه به سبب آن از رحمت غير تو بى‏نياز گردد،و او را به هركه دوستش دارد ملحق كن‏
سپس سوره«قدر»را هفت بار مى‏خوانى.و در صفت زيارتشان،و ثواب آن،حديث ديگرى از فضيل روايت شده‏ است كه هركه سوره«قدر»را هفت بار نزد قبر مؤمنى بخواند،حق تعالى فرشته‏اى به سوى قبر او بفرستد،كه خدا را نزد قبر او عبادت كند،و حق تعالى ثواب عمل اين فرشته را براى آن مرده بنويسد،پس زمانى كه از قبرش برانگيخته شود،به هيچ هراسى‏ از هراسهاى قيامت نگذرد،جز آنكه خدا آن هراس را به سبب آن فرشته از او ب گرداند،تا خدا او را وارد بهشت سازد،و با هفت بار«قدر»،سوره«حمد»و«فلق»و«ناس»و«توحيد»و«آية الكرسى»را هر كدام سه بار بخواند. و نيز در صفت زيارت آنها،روايت ديگرى از محمد بن مسلم روايت شده كه گفت:خدمت حضرت صادق عليه السّلام عرض‏ كردم:مردگان را زيارت كنيم؟فرمود:آرى،گفتم:آيا آنها مى‏دانند كه ما به زيارتشان رفته‏ايم؟فرمود:آرى به خدا قسم مى‏دانند،و شاد مى‏شوند،و به شما انس مى‏گيرند،عرض كردم وقتى به زيارتشان مى‏رويم چه بگوييم؟ فرمود بگو:
اللَّهُمَّ جَافِ الْأَرْضَ عَنْ جُنُوبِهِمْ وَ صَاعِدْ إِلَيْكَ أَرْوَاحَهُمْ وَ لَقِّهِمْ مِنْكَ رِضْوَانا وَ أَسْكِنْ إِلَيْهِمْ مِنْ رَحْمَتِكَ مَا تَصِلُ بِهِ وَحْدَتَهُمْ وَ تُونِسُ بِهِ وَحْشَتَهُمْ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدِيرٌ.
خدايا زمين را از پهلوهايشان خالى گذار،و ارواحشان را به سوى خود بالا ببر،و از خشنودى خود به آنها عنايت كن، و از رحمتت به آنان آرامش ده،به طورى كه با آنان تنهايى‏شان را برطرف كنى،و به وسيله آن ترسشان را همدم شوى به درستى كه‏ تو بر هر كار توانايى.
منبع

یاد همه رفتگان و گذشتگان گرامی

السَّلامُ عَلَى أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا أَهْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ كَيْفَ وَجَدْتُمْ قَوْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ اغْفِرْ لِمَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ احْشُرْنَا فِي زُمْرَةِ مَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ عَلِيٌّ وَلِيُّ اللَّهِ.

نثار ارواح طیبه شهداء بالاخص امام راحلمان مع جمیع اموات الفاتحة مع الصلوات

شب جمعه هست و دل من پر از غم
14 ماه و 9 روز هست که از فوت پدرم میگذرد و من هر روز دل تنگ تر میشوم دوستانی که عزیزی را از دست داده اند حتما احساس منو درک میکنند
چقدر سخت است دیگه هچوقت صدای گرمش را نمیشنوم چقدر سخت است که نمتونم ببینمش
خدایا همه رفتگان اهل اسلام را ببخش و بیامرز و در این شب جمعه روح همشون را شاد کن
خدایا پدر من حقر را با محمد و ال محمد همنشین کن
خدایا این درک را به ما این قدرت را بهمون بده تا قدر عزیزانمان را تا وقتی که هستند بدانیم

خدایا روح همه امواتی که به گردن من حقی دارند شاد کن
اللهم اغفر للموئمنین والمومنات و المسلمین والمسلمات الاحیائ منهم والاموات

به سند صحيح روايت شده‏ عبد اللّه بن سنان به حضرت صادق عليه السّلام عرض كرد،چگونه بايد بر اهل قبور سلام كرد؟فرمود:مى‏گويى:
السَّلامُ عَلَى أَهْلِ الدِّيَارِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُسْلِمِينَ أَنْتُمْ لَنَا فَرَطٌ وَ نَحْنُ إِنْ شَاءَ اللَّهُ بِكُمْ لاحِقُونَ.
سلام بر اهل‏ ديار از مؤمنان و مسلمانان،شما پيشروان ما بوديد،و ما هم انشاء اللّه به شما ملحق مى‏شويم.

بسم الله الرحمن الرحیم

باز آب و آینه و سینی چای و نبات
بازپنج شنبه و یاد شهدا با صلوات

[=Arial Black]دوستان سلام
شهدای گمنام رو فراموش نکنید .
برای اموات خودتون و عمه عزیز سرکار نیایش سبز
رحم الله لمن یقرأ الفاتحة مع الصلوات:Sham:

هركه وارد قبرستان شود و بگويد:
السَّلامُ عَلَى أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا أَهْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ كَيْفَ وَجَدْتُمْ قَوْلَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مِنْ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ يَا لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ بِحَقِّ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ اغْفِرْ لِمَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ احْشُرْنَا فِي زُمْرَةِ مَنْ قَالَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ عَلِيٌّ وَلِيُّ اللَّهِ.
[="magenta"]حق سبحانه و تعالى ثواب پنجاه سال عبادت را براى او بنويسد و گناه پنجاه ساله را از او و پدر و مادرش محو نمايد.[/][="blue"][/]

نقل قول:
۩ عصر هر پنجشنبه یادی از اموات و رفتگان مان از این آب وخاک ۩طلب غفران ورحمت

به نام خدا
باسلام ودرود
در پنج شنبه آخر سال یادی کنیم از همه رفتگان
امام الشهداء
شهدای عزیز
اموات و گذشتگان
به روح همه اشون
فاتحه ای طلب کنیم.
التماس دعای فرج

مدیر فرهنگی;198078 نوشت:
باسلام ودرود در پنج شنبه آخر سال یادی کنیم از همه رفتگان
یه فاتحه ایی هم برا پدر من بخونید

بهترین عمل در روز جمعه
امام جعفر صادق (علیه السلام) فرمود:
هیچ عملی در روز جمعه برتر از صلوات بر محمد و آل محمد نیست.

زمان صلوات
در آخر روز پنج شنبه و شب جمعه، جمعی از ملائکه از آسمان فرود می آیند که قلم هایی از طلا و لوح هایی از نقره همراه آنان است
و در آخر روز پنج شنبه و شب جمعه و روز جمعه تا وقت غروب، چیزی به جز صلوات بر پیغمبر و آل آن حضرت نمی نویسند.

بیمه با صلوات
هر کس بعد از نماز ظهر روز جمعه، سه مرتبه بگوید:
«اَللهُمَّ اجعَل صَلَواتِکَ وَ صَلَواتِ مَلائِکَتِکَ وَ رُسُلِکَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ»
تا جمعه دیگر در امان است.

لا حول و لا قوة الا بالله

خاتون مهر;198079 نوشت:
یه فاتحه ایی هم برا پدر من بخونید

لطف كنيد يك فاتحه هم براي پدر حقير بخونيد
ممنون

سلام بر حضرت مهدی(عج) و منتظرانش؛:Gol:
پنج شنبه ی آخر سال، دعا برای فرج آقا امام زمان (عج) را هم فراموش نکنید؛
:ok::ok::ok:

:Sham:*التماس دعای فرج*:Sham:

امروز آخرین پنجشنبه سال است. آخرین پنجشنبه.
نمی‌دانم که خدا فقط پنجشنبه‌ها اموات را آمرزش می‌کند یا نه!!!!!!!! نمی‌دانم اموات همین یک روز است که چشم انتظار ما هستند یا نه.!!!!نمی‌دانم...
نمی‌دانم تأکیدهایی که در مورد امروز وجود دارد تا چه حد است. واقعی است یا ساختگی؛ درست است یا غلط؛ زشت است یا زیبا. اما فقط به یک چیز معتقدم، یک سال رفتی، گشتی، خوردی، بریدی، دوختی؛ یک روز هم به یاد رفته ها و رفتنت باش
با یه دعای کوچک فارسی یا عربی با صلواتی بر محمد و الش با سلامی که برای رضای خدا باشد نه برای چیزدیگر یا اینکه به خاطر رضای خدا و خوشنودیش با دور و بریات مهربونتر باشی و دلشون را نلرزونی نیت کن ثوابش برای رفتگانی که به گردنت حقی دارند باشه مطمئن باش همه اینا باعث شادی خودت و اطرافیانت و امواتت هست:Gol:

به نام خدا

با سلام و عرض ادب

[="SeaGreen"]یا فاطمه زهرا[/] :Gol:

اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام

اقا وحید خدا امواتت رو بیامرزه

هركه وارد قبرستان شود و بگويد:
حق سبحانه و تعالى ثواب پنجاه سال عبادت را براى او بنويسد و گناه پنجاه ساله را از او و پدر و مادرش محو نمايد.

به نام خدا

سلام به همه دوستان

امشب شب جمعه هست . لطفا برای امواتتان فاتحه بخوانید .

به نام خدا
سلام دوستان

چند لحظه وقت بزاریم و واسه اموات فاتحه بفرستیم . ثواب داره

حق یارتون باشه انشاالله

احسان به مردگان مصایق متعددی دارد:
مانند خیرات، مبرات، طلب استغفار، قرائت فاتحه الکتاب
و نیز برخی از اعمال که از آنها به عنوان صدقات جاریه یاد شده است
مانند بناهای خیریه –مدرسه سازی، مسجد سازی...- کار هدایت وارشاد مردم، ایجاد پارک و فضای سبز جهت استفاده عموم و ...، که تمام این اعمال توسط فرشتگان الهی ثبت و به کسانی که به نیت آنها احسان می گردد داده می شود.

valayat;219155 نوشت:
احسان به مردگان مصایق متعددی دارد:
مانند خیرات، مبرات، طلب استغفار، قرائت فاتحه الکتاب
و نیز برخی از اعمال که از آنها به عنوان صدقات جاریه یاد شده است
مانند بناهای خیریه –مدرسه سازی، مسجد سازی...- کار هدایت وارشاد مردم، ایجاد پارک و فضای سبز جهت استفاده عموم و ...، که تمام این اعمال توسط فرشتگان الهی ثبت و به کسانی که به نیت آنها احسان می گردد داده می شود.

با سلام
کاش مصادیق مبرات را هم ذکر می کردید
یه سوال دیگه
طلب استغفار به چه صورت هست؟
به نیابت از ایشان استغفر الله بگویم کافی هست؟

به نام خدا
سلام

الان بروز رسانی میکنم که انشاالله فردا از صبح بالا باشه تایپیک اخه من تا عصر سر کار هستم و خیلی ها یادشون میره فاتحه بفرستن. لطفا هر کی رسید و دوست داشت بروز کنه تا اموات که دستشون کوتاه هست از این انجمن سودی ببیرن .

لطفا فاتحه بفرستیم

یا حق

[=KFGQPC Uthman Taha Naskh]

[=Arial Black]
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ ﴿١﴾
الْحَمْدُ لِلَّـهِ رَ‌بِّ الْعَالَمِينَ ﴿٢﴾ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ ﴿٣﴾ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿٤﴾ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿٥﴾ اهْدِنَا الصِّرَ‌اطَ الْمُسْتَقِيمَ ﴿٦﴾ صِرَ‌اطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ‌ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ ﴿٧﴾

[=Arial Black]

[=Arial Black]

[=Arial Black]بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ
[=Arial Black]قُلْ هُوَ اللَّـهُ أَحَدٌ ﴿١﴾ اللَّـهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾ لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿٣﴾ وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤﴾

به نام خدا
سلام

فا تحه بفرستیم
واسه کسانی که در زلزله آذربایجان فوت کردن
واسه اقوام
واسه دوستان
واسه مسلمین
واسه شهدا
واسه حرکی صلاح میدونید
یا حق

به نام خدا
سلام

واسه یاد آوری عرض میکنم که فاتحه فراموش نشود .
فاتحه واسه : شهدا , واسه اقوام , واسه دوستان , واسه مسلمین و واسه حرکی صلاح میدونید .

به نام خدا
سلام

تقاضا دارم فاتحه بفرستید لطفا
اگر شد خیرات هم کنید

یا حق

به نام خدا
سلام
شب جمعه هست
بیایید با هم برای اموات فاتحه بفرستیم

یا حق

به نام خدا
سلام

ما هم یک روزی میمیریم !
به خداوند التماس کنیم که هم ما را ببخشد هم امواتمان را .
اللهم صل علی محمد و آل محمد . توی این شب فاتحه برای اموات بفرستیم . التماس دعا

یا حق

به نام او

خوش به حال کسی که با خودش توشه جمع کنه و از این دنیای مادی برود . به قول شعرا : [="darkgreen"]شهدا رفته اند و ما مانده ایم یا آن ها رفتند و ما هنوز درگیر زمانیم .[/]
بالاخره همه ی رفتگان را خدا بیامرزد . آن ها سال ها برای ما کار نیک حال که رفته اند حداقا ما که می توانیم در این جا کاری برایشان بکنیم .

[="red"]سالها دیگران کاشتند و ما خوردیم / حال ما بکاریم و دیگران بخورند .[/]

یا حق

باسلام
این پنج شنبه دلم همه اش سراسیمه این شهید است
http://www.askdin.com/thread26070.html#post316589
روحش شاد
فاتحة مع الصلوات

سلام
لطفا برای شادی روح همه ی رفتگانتون و پدر اینجانب فاتحه ای بفرستید ...

رحم الله تعالی من یقرا الفاتحه مع الصلوات

یا حق:Gol:

برای خودمون طلب بخشش کنیم
برای اموات فاتحه بخونیم

[="RoyalBlue"]اَسْتَغْفِرُ اللهَ رَبی وَ اَتُوبُ اِلَیه[/]

http://jamal1345.blogfa.com/category/13

4 سال پيش قول دادم هر شب براي يكي از اموات فاتحه بخونم. 4ساله اين رسم هنوز زنده است!
به شما هم توصيه ميكنم.:ok:

[=Microsoft Sans Serif]بِسْمِ اللَّه الْرَّحْمَنِ الْرَّحِيمِ‏

[=Microsoft Sans Serif] به نام خداوند بخشنده‏ ى مهربان‏

[=Microsoft Sans Serif] الْحَمْدُ ِللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ‏

[=Microsoft Sans Serif] سپاس و ستايش مخصوص خداوندى است كه پروردگار جهانيان است.

[=Microsoft Sans Serif] الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

[=Microsoft Sans Serif] (خدايى كه) بخشنده و مهربان است.

[=Microsoft Sans Serif] مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ‏

[=Microsoft Sans Serif] (خدايى كه) مالك روز جزاست.

[=Microsoft Sans Serif] إِيّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ‏

[=Microsoft Sans Serif] (خدايا) تنها ترا مى‏پرستيم و تنها از تو يارى مى‏جوئيم.

[=Microsoft Sans Serif] اهْدِنَا الصِّراطَ الْمُستَقِيمَ‏

[=Microsoft Sans Serif] (خداوندا!) ما را به راه راست هدايت فرما.

[=Microsoft Sans Serif] صِراطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلاَ الضَّآلِّينَ‏

[=Microsoft Sans Serif] (خداوندا! ما را به) راه كسانى كه آنها را مشمول نعمت خود ساختى، (هدايت كن)
[=Microsoft Sans Serif] نه غضب شدگان و نه گمراهان!

[=Microsoft Sans Serif]بِسْمِ اللَّه الْرَّحْمَنِ الْرَّحِيمِ‏

[=Microsoft Sans Serif] به نام خداوند بخشنده‏ ى مهربان‏

[=Microsoft Sans Serif] قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

[=Microsoft Sans Serif] بگو: او خداوند يگانه است.

[=Microsoft Sans Serif] أَللَّهُ الصَّمَدُ

[=Microsoft Sans Serif] خداوندى كه بی نیاز است.

[=Microsoft Sans Serif] لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ

[=Microsoft Sans Serif] فرزند نياورده و فرزند كسى نيست.

[=Microsoft Sans Serif] وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُواً أَحَدُ

[=Microsoft Sans Serif] و هيچ همتايى براى او نباشد.

رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات

[="royalblue"]فاتحه‌ای چو آمدی بر سر خسته‌ای بخوان / لب بگشا که می‌دهد لعل لبت به مرده جان ( حافظ )

[/]