جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چطوری میشه به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کرد؟

علاقه
    الکترونیک
    نوشته
    527
    حضور
    22 روز 17 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    1512

چطوری میشه به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کرد؟

با عرض سلام خدمته کارشناسه محترم سایت ...

امیدوارم که خسته نباشین ...

در تعریف آب کر گفته اند ... آبی هست در حجم حدودی 3 وجب در سه وجب در سه وجب ... بی رنگ ... بی بو ... بی مزه ...

سوالم این هستش در صورته امکان توضیحی بدین که چجوری میشه به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کرد .... مثلا فرض کنین من میخوام برای وضو گرفتن به آبی اطمینان حاصل کنم ... رنگ و بوش تقریبا مقبول هست ... آیا اجازه دارم از اون آب بخورم ؟؟؟ گوینده این سخن حدس این رو نزده که ممکن هست در درون آب ویروسها و باکتریهای کشنده وجود داشته باشه که باعث هلاک شدن من بشه ...

در حقیقت مثل این میمونه که از کسی سوال بشه ... چجوری میشه فهمید مایعی زهر کشنده هست ... و پاسخگو بگه : کافی هست مقداری از اون رو بخوری ... اگر فوت شدی میفهمی که اون مایع زهر بوده ....

به طور کلی چجوری میتونم به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کنم ... با تشکر ...
    مقابله با سرطان :

1- اغذیه متنوع از تمام گروه ها 2- وزن متعادل 3-کنترل چربی غذا 4-کم کردن شیرینی 5-کاهش نمک 6-استفاده از میوه ها:انجیر.کیوی.زردآلو.خرما.گ جه فرنگی.پیاز 7-استفاده ازماهی 8- استفاده نکردن از غذاهای منجمدی که در درون کیسه فریزر هستند و توسط مایکروویو یخشان باز میشود 9-ننوشیدن چای گرم .

2. صلوات

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58348

با نام و یاد دوست

چطوری میشه به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کرد؟

کارشناس بحث: استاد نور

5. صلوات ها 2

نوشته
    4,862
    حضور
    47 روز 15 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17984

نقل قول نوشته اصلی توسط نفرنفر نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمته کارشناسه محترم سایت ...

امیدوارم که خسته نباشین ...

در تعریف آب کر گفته اند ... آبی هست در حجم حدودی 3 وجب در سه وجب در سه وجب ... بی رنگ ... بی بو ... بی مزه ...

سوالم این هستش در صورته امکان توضیحی بدین که چجوری میشه به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کرد .... مثلا فرض کنین من میخوام برای وضو گرفتن به آبی اطمینان حاصل کنم ... رنگ و بوش تقریبا مقبول هست ... آیا اجازه دارم از اون آب بخورم ؟؟؟ گوینده این سخن حدس این رو نزده که ممکن هست در درون آب ویروسها و باکتریهای کشنده وجود داشته باشه که باعث هلاک شدن من بشه ...

در حقیقت مثل این میمونه که از کسی سوال بشه ... چجوری میشه فهمید مایعی زهر کشنده هست ... و پاسخگو بگه : کافی هست مقداری از اون رو بخوری ... اگر فوت شدی میفهمی که اون مایع زهر بوده ....

به طور کلی چجوری میتونم به بی مزه بودن آب کر اطمینان حاصل کنم ... با تشکر ...
    با سلام و عرض ادب

اصل بر طهارت آب است مگراینکه یقین به نجاست آن حاصل شود و نیازی به تفحص از نجاست هم نیست یعنی اگر ندانیم که مزه آب تغییر کرده است یاخیر بنابراین است که تغییر نکرده است و لازم نیست مزه آب را امتحان کنیم.

همواره به سلامت باشید

7. صلوات ها 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری