کعبه دیگر قابل دیدن نیست(منتظر نظراتون هستم .)

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کعبه دیگر قابل دیدن نیست(منتظر نظراتون هستم .)

برای پیدا کردن جهت دقیق قبله و محل کعبه، کافیست برج ششصد متری مشرف به حرم را دید و به سمت قبله ایستاد. هنگام قنوت و قیام هم، همین برج و ساعت مقابل چشم خواهد بود.

در شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان، بیش از یک میلیون مسلمان در مسجدالحرام حضور یافتند و اقامه نماز کردند.

عده ای نیز با زبان روزه و در گرمای سوزان مکه، زحمت بالا رفتن از کوه نور را به جان خریدند تا وقت غروب از جوار غار حرا چشم به کعبه بدوزند و خانه خدا را تماشا کنند.

از این به بعد، چه در شب و چه در روز، از ارتفاعات مکه نمی توان کعبه را دید.

برای پیدا کردن جهت دقیق قبله و محل کعبه، کافیست برج ششصد متری مشرف به حرم را دید و به سمت قبله ایستاد. هنگام قنوت و قیام هم، همین برج و ساعت مقابل چشم خواهد بود.

این برج با 817 متر ارتفاع، دومین برج بلند دنیاست و ساعت هایی که آلمانی ها برایش ساخته اند با 43 متر در 45 متر مساحت، بزرگترین ساعت دنیاست. هر ساعت، زمان را به وقت گرینویچ و لندن، توکیو، پاریس و نیویورک نشان می دهد. حاکمان سعودی سی میلیارد دلار برای ساختن آن هزینه کردند و ساختمان برج نیز به هتل و مراکز تبلیغی و دینی اختصاص یافته است.

width: 400

[TD="class: td1 width: 20"][/TD]
[TD="class: td2"][/TD]

به قسمت هایی که فونت رو ضخیم کردم و رنگ قرمز زدم توجه کنید :

واقعا این کارشون برای چی هست ؟

امروز توی نت که بودم به این مطلب بر خوردم و واقعا افسوس خوردم . خدا خودش لعنتشون کنه با این کاراشون. از نظر من کعبه باید در همه جا به چشم بخوره نه این که جلوش برج بسازند و مانع دیدنش بشوند .

منتظر نظر دوستان در این باره هستم که واقعا منظور از این کار چیه ؟

[="Tahoma"][="Teal"]به نام خدا
سلام
اون برج ساعت مثلث مانند هست و در جايي خواندم كه ساختمان هاي مثلث شكل نيروي منفي منتشر مي كند و ساختمان هاي گنبدي شكل نيروهاي مثبت منتشر مي كند.

ميتونه نمادي از ابليسك باشه و اگر در تصاوير توجه كنيد برج ساعت به ابرها ميرسه وحالتي از ارتباط زمين با آسمان را القا ميكنه.گويا كعبه نماد خدايي است ضعيف،تحت امر برج ساعت خداي عظيم (اومانيسم).[/]

[="YellowGreen"]

ناگفته هاي ناب;481176 نوشت:
به نام خدا
سلام
اون برج ساعت مثلث مانند هست و در جايي خواندم كه ساختمان هاي مثلث شكل نيروي منفي منتشر مي كند و ساختمان هاي گنبدي شكل نيروهاي مثبت منتشر مي كند.

ميتونه نمادي از ابليسك باشه و اگر در تصاوير توجه كنيد برج ساعت به ابرها ميرسه وحالتي از ارتباط زمين با آسمان را القا ميكنه.گويا كعبه نماد خدايي است ضعيف،تحت امر برج ساعت خداي عظيم (اومانيسم).

.....سلام.دوست گرامی....ببخش اون برج مثلث و ساعت کجاست میشه ادرشو بدین ما بریم نگاه کنیم...؟؟؟؟؟؟؟تشکررررر..[/]

سلام
یا حدیث پیامبر میفته ادم که فرمودند روزی سایه شیطان بر کعبه میافته!

وقتی اومدن دور تا دور اون ابلیسک رو دیوار کشیدن تا مسلمونا سنگش نزنن بعید نبود ساخت همچین بنای برای تحقیر کعبه!
قبلا دوستان چندین تاپیک توی همین سایت براش زده بودن این رو ببینین :

http://www.askdin.com/thread13228.html

بفرمایید نظر دادم...

[="Tahoma"][="Teal"]نمي دونم كجا بود.يه سرچ هم كردم اطلاعات زيادي در نت نيست ولي اگر«انرژي منفي ساختمان هاي مثلثي شكل» را جستجو كنيد به اطلاعات مختصري مي رسيد.
ولي به طور كلي اشكال تيز و تيغه اي و خشن مثل مثلث انرژي منفي القا مي كنند و اشكال ملايم و نرم انرژي مثبت.

اين دو آدرس هم مفيد هستن

http://mojezohor.ir/post/280

http://razhayesheitanparastan.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-2/[/]

سلام دوستان.

اطلاعات دقیق تری درباره این ابلیسک ندارید؟ مخصوصا ابعاد اون شاخ بالاش که به ظاهر میگن هلاله و نماد اسلام.
در دو روز از سال سایه اون شاخ میفته روی کعبه و یه جوری کعبه رو در چنگال می گیره.البته می دونم هیچ پایه و اساسی نداره حرفم.اما کنجکاو شدم ببینم این اتفاق کی می افته.