خرید سی دی و دی وی دی به طور مشارکتی!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خرید سی دی و دی وی دی به طور مشارکتی!

سلام علیکم بعضی از موسسات دی وی دی و سی دی آموزشی ضبط و تولید می کنند و با قیمت بالایی می فروشند و میگن که نبا ید کسی انها رو کپی کنه چون حرامه.خوب اگر با دوستان خود پول جمع کنیم وبا هم بخریم وانها رو روی کامپیوتر بریزیم آیا باز هم حرامه ؟ دقت کنید که دی دی دی ها رو رو کامپیوتر می ریزیم نه این که روی دی وی دی دیگه رایت کنیم . مرجع :رهبری

با نام الله

[=arial]

کارشناس بحث: استاد شفا

hossein8;480290 نوشت:
سلام علیکم بعضی از موسسات دی وی دی و سی دی آموزشی ضبط و تولید می کنند و با قیمت بالایی می فروشند و میگن که نبا ید کسی انها رو کپی کنه چون حرامه.خوب اگر با دوستان خود پول جمع کنیم وبا هم بخریم وانها رو روی کامپیوتر بریزیم آیا باز هم حرامه ؟ دقت کنید که دی دی دی ها رو رو کامپیوتر می ریزیم نه این که روی دی وی دی دیگه رایت کنیم . مرجع :رهبری

سلام عليكم

طبق نظر رهبري:

اين موارد كه در سوال ذكر شده جايز نيست،مگر اينكه با اجازه مالكين آنها باشد كه در اين صورت اشكالي ندارد.

شفا;482096 نوشت:
سلام عليكم

طبق نظر رهبري:

اين موارد كه در سوال ذكر شده جايز نيست

،مگر اينكه با اجازه مالكين آنها باشد كه در اين صورت اشكالي ندارد.

سلام و درود بر شما
ببینید من گفتم که دی وی دی ها رو روی کامپیوتر کپی کنیم چون اگر دی وی دی خراب شود دیگر پول ما ضرر می شود و باید دوباره دی وی دی بخریم.

hossein8;486111 نوشت:
سلام و درود بر شما
ببینید من گفتم که دی وی دی ها رو روی کامپیوتر کپی کنیم چون اگر دی وی دی خراب شود دیگر پول ما ضرر می شود و باید دوباره دی وی دی بخریم.

سلام عليكم

همين موارد را نيز بايد از مالكان آن اجازه بگيريد.

موضوع قفل شده است